Kosmetyki z HEAN ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-17, 18:01   #31
rotten_lilly
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki z HEAN !

A aksamitne cienie do powieki dają rade?
Stary 2011-12-05, 21:42   #32
Emilia 25
404 Not Found

Inkarnatka, to na co polujesz? Ja na cienie High Definition.
Ale muszę z kasą przystopować.
Stary 2011-12-05, 21:48   #33
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Inkarnatka, to na co polujesz? Ja na cienie High Definition.
Ale muszę z kasą przystopować.
No a jakże! Na co by innego
Wczoraj odkryłam je na KWC, zaczęłam czytać opinie i szukać swatchy, jak poczytałam (i obejrzałam) na blogach o nich to całkiem przepadłam

Inkarnatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:58   #34
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No a jakże! Na co by innego
Wczoraj odkryłam je na KWC, zaczęłam czytać opinie i szukać swatchy, jak poczytałam (i obejrzałam) na blogach o nich to całkiem przepadłam
Ja chcę wszystkie odcienie brązów i fiolety. A wiesz co? Podejrzewam, że one są u mnie w sklepiku pod domem.
Tak właśnie znalazłam bazę pod cienie (ale nie jestem z niej zadowolona). Wprawdzie nie było jej od razu, ale pani ze sklepu zamówiła dla mnie. Przypuszczam, że cienie też tam będą a jak nie to pani mi zamówi. Ale zawsze jak już jestem pod domem to: eeee, jutro zajrzę. I tak zaglądam już jakiś czas.
Stary 2011-12-05, 22:03   #35
zlotqo
Zadomowienie

ja mam te poczwórne cienie w kolorze Smoky (szare) i je wielbię miłością szczerą szkoda że nie można wkładów kupić

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 22:07   #36
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
ja mam te poczwórne cienie w kolorze Smoky (szare) i je wielbię miłością szczerą szkoda że nie można wkładów kupić
A zamawiałaś w necie czy dorwałaś je stacjonarnie?
Stary 2011-12-05, 22:11   #37
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja chcę wszystkie odcienie brązów i fiolety. A wiesz co? Podejrzewam, że one są u mnie w sklepiku pod domem.
Tak właśnie znalazłam bazę pod cienie (ale nie jestem z niej zadowolona). Wprawdzie nie było jej od razu, ale pani ze sklepu zamówiła dla mnie. Przypuszczam, że cienie też tam będą a jak nie to pani mi zamówi. Ale zawsze jak już jestem pod domem to: eeee, jutro zajrzę. I tak zaglądam już jakiś czas.
Gdzie mieszkasz?

Z cieni HD też mnie najbardziej interesują brązy Są 2 opcje: 405 Hot Chocolate i 408 Coffee Twist. Mnie najbardziej interesują chłodne odcienie brązów, a na zdjęciach w KWC kawowe wydają się byc ciepłe, z kolei na blogach widziałam swatche i wyglądały jednak na chłodne Z kolei czekoladowe, o których myślałam, ze będą chłodne, są chyba ciepłe No, nie wytrzymam dopóki ich nie zmacam własnoręcznie
Z chęcią zobaczyłabym jakieś ich porównanie

Dziewczyny, które posiadają czwórki w brązach są proszone o wstawienie swatchy! Z góry dziękuję!

A co do bazy to myślę nad jakąś nową, bo z Joko już nie daję rady - mimo, że trzyma cienie dobrze, to jej aplikacja jest istnym koszmarem :/ Waham się pomiędzy Hean a Bell A dlaczego nie jesteś zadowolona z bazy Hean?

Stary 2011-12-05, 22:19   #38
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Gdzie mieszkasz?

Z cieni HD też mnie najbardziej interesują brązy Są 2 opcje: 405 Hot Chocolate i 408 Coffee Twist. Mnie najbardziej interesują chłodne odcienie brązów, a na zdjęciach w KWC kawowe wydają się byc ciepłe, z kolei na blogach widziałam swatche i wyglądały jednak na chłodne Z kolei czekoladowe, o których myślałam, ze będą chłodne, są chyba ciepłe No, nie wytrzymam dopóki ich nie zmacam własnoręcznie
Z chęcią zobaczyłabym jakieś ich porównanie

Dziewczyny, które posiadają czwórki w brązach są proszone o wstawienie swatchy! Z góry dziękuję!

A co do bazy to myślę nad jakąś nową, bo z Joko już nie daję rady - mimo, że trzyma cienie dobrze, to jej aplikacja jest istnym koszmarem :/ Waham się pomiędzy Hean a Bell A dlaczego nie jesteś zadowolona z bazy Hean?
Na Żoliborzu.
Też się naoglądałam w necie, ale stwierdziłam, że muszę je obejrzeń na żywo. A tak poza tym to muszę tak czy inaczej mieć wszystkie brązy.
Bazy nie polecam, aplikuje się o niebo lepiej niż joko, ale niestety cienie (essence) rolują się i znikają mniej więcej już po godzinie. A po joko i art deco nie miałam takiego problemu. Bazy bell też jestem ciekawa.
Stary 2011-12-05, 23:49   #39
Inkarnatka
Wtajemniczenie

We wcześniejszych postach ktoś pisał, ze adresy drogerii na stronie Hean są nieaktualne - zajrzałam tam, zeby sprawdzić i nie wiem, jak w innych miastach ale w Warszawie kilka adresów jest jak najbardziej aktualnych (to miejsca, które kojarzę i o których wiem, że istnieją ).
Są to:
- Drogeria Jasmin
- "Perfumery" ul. Górczewska 95
- "Kosmetyki" ul. Złotej Wilgi 8 - pawilon na bazarku za Biedronką

Stary 2011-12-06, 00:55   #40
zlotqo
Zadomowienie

Cytat:
A zamawiałaś w necie czy dorwałaś je stacjonarnie?
stacjonarnie - mam to szczęście że kosmetyki są dostępne w sklepie obok domu rodzinnego mojego męża więc zawsze jak tam jesteśmy to się obkupuję

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 09:22   #41
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
We wcześniejszych postach ktoś pisał, ze adresy drogerii na stronie Hean są nieaktualne - zajrzałam tam, zeby sprawdzić i nie wiem, jak w innych miastach ale w Warszawie kilka adresów jest jak najbardziej aktualnych (to miejsca, które kojarzę i o których wiem, że istnieją ).
Są to:
- Drogeria Jasmin
- "Perfumery" ul. Górczewska 95
- "Kosmetyki" ul. Złotej Wilgi 8 - pawilon na bazarku za Biedronką
ul. Broniewskiego 9a jak najbardziej aktualne. Muszę tylko sprawdzić, czy wszystko mają czy tylko wybrane produkty.
Stary 2011-12-06, 10:26   #42
zzzielona
Wtajemniczenie

Ja miałam okazję testować kilka kosmetyków tej firmy .

Testowałam bazę pod cienie, w sumie nadal jej używam - jest naprawdę spoko, fajnie się rozprowadza, jak trochę "zastygnie" na powiece, to cienie dobrze się rozprowadzają, ładnie je trzyma i jest niedroga . Ponadto jest jej całkiem dużo, aczkolwiek ja uważam, że mimo wszystko dość szybko się zużywa .

Miałam również lakiery do paznokci - ładne kolory, jakość przeciętna, ale można spróbować bo wiadomo, że utrzymywanie się lakierów to kwestia bardzo indywidualna.

Błyszczyki 3D - bardzo fajne produkty. Używałam ich przez całe lato i bardzo sobie chwalę. Co prawda mają kilka wad (np. trzeba kilka razy zanurzać aplikator, żeby nałożyć odpowiednią ilość na usta, itp.), ale generalnie bardzo je sobie chwalę.

Cienie wypiekane - świetnie napigmentowane, ładnie się rozprowadzają, choć to jeszcze od odcienia zależy, ale generalnie na plus. Dziewczyny sobie chwalą.

Kredka do oczu - jestem w fazie testowania.

Cienie z serii "art" - ładnie napigmentowane, też jestem w fazie testów.

Tusz do rzęs "wow" - nie przypadł mi niestety do gustu .

A jeśli chodzi o dostępność kosmetyków Hean we Wrocławiu to widziała je:
w Hali Strzegomskiej na Nowym Dworze,
w drogeryjce naprzeciwko Hali Strzegomskiej,
w drogerii Jasmin, w dh Feniks na rynku,
na placu Zielińskiego, w takiej dość sporej budce z kosmetykami .

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-12-06 o 10:27
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:46   #43
wariatkaWtrampkach
Przyczajenie

Ja też posiadam bazę z HEAN i również nie jestem do końca zadowolona:-(niestety...
Stary 2011-12-06, 21:32   #44
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez wariatkaWtrampkach Pokaż wiadomość
Ja też posiadam bazę z HEAN i również nie jestem do końca zadowolona:-(niestety...
Konsystencja fajna, ale co z tego skoro cienie się na niej nie trzymają.
Stary 2011-12-06, 21:59   #45
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Oficjalnie oznajmiam, że cienie High Definition są dostępne w drogerii Jasmin w podziemiach Dw. Centralnego (najświeższe wieści od Plineczki ).
Jutro postaram się tam trafić i wybadać osobiście sytuację - jakie są wersje kolorystyczne, cena itp. No i jak uda mi się kupić, to co chcę to oczywiście podzielę się wrażeniami

Stary 2011-12-07, 10:42   #46
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Oficjalnie oznajmiam, że cienie High Definition są dostępne w drogerii Jasmin w podziemiach Dw. Centralnego (najświeższe wieści od Plineczki ).
Jutro postaram się tam trafić i wybadać osobiście sytuację - jakie są wersje kolorystyczne, cena itp. No i jak uda mi się kupić, to co chcę to oczywiście podzielę się wrażeniami
Czekam na relację, bo ja dziś chyba tam nie dotrę.
Stary 2011-12-07, 19:44   #47
Emilia 25
404 Not Found

Inkarnatka: I co i co?? Byłaś??
Stary 2011-12-07, 19:52   #48
Inkarnatka
Wtajemniczenie

No niestety nie byłam... :/

Ja wiedziałam, ze tak będzieee... Ja wiedziałaaam....

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-07 o 19:53
Stary 2011-12-07, 20:55   #49
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
No niestety nie byłam... :/

Ja wiedziałam, ze tak będzieee... Ja wiedziałaaam....
Ja też nie. Nie martw się, coś dla nas zostanie (mam nadzieję ).

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-12-07 o 21:19
Emilia 25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:55   #50
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Dziś mi się udało dotrzeć do drogerii Jasmin I udało mi się kupić cienie High Definition 408 Caffee Twist (na opakowaniu jest napisane "Caffee" a nie Coffee ) W dodatku była to ostatnia sztuka! W szafie Hean, gdzie były wystawione te cienie nie było w ogóle żadnych brązów (ani Caffee Twist ani Hot Chocolate), zostały same ich testery, więc poprosiłam pracownicę, żeby sprawdziła czy w szufladzie zostały jakieś brązy no i udało jej się wygrzebać ostatnią sztukę Powiedziała też, że brązowe paletki bardzo szybko schodzą . Więc nawet gdybym chciała wziąć 2 paletki: kawową i czekoladową to niestety i tak była tylko jedna (mój portfel się ucieszył ).

Z pozostałych kolorów były: szarości 406 Smokey Eye, zimne fiolety 401 Plum Explosion, ciepłe fiolety 403 Orchidea Flowers (szarości i fiolety po kilka szt), zielenie 402 Green Garden (najwięcej, zwłaszcza w szufladzie zachomikowanych), 404 Blue Jeans (1 lub 2 szt).

Cienie kosztowały 15,29 zł.

W ogóle szafa Hean prezentowała się całkiem ciekawie i bogato BTW jak prawidłowo wymawia się "Hean"? Bo ja czytam z "angielska" I teraz tak się zastanawiam, bo to jakoś głupio brzmi... Z niektórymi nazwami mam problem, ze jak przychodzi wymówić to nie wiadomo jak, żeby się nie zbłaźnić

Z tego wszystkiego zapomniałam spojrzeć na bazę pod cienie :/ Chociaż na razie chyba i tak nie kupię... Oczywiście będąc tam musiałam zobaczyć Paese i Rozświetlającą Mgłę Pudrową Jednym słowem: piękna I konsystencja i rozświetlnie (może do idealnej tafli jeszcze troszkę brakuję, ale wiem na pewno, ze prędzej czy później będę ją mieć ). Testowałam wersję najjaśniejszą i drugą w kolejności tzn. Mglisty poranek i Upalny dzień, bardziej podobał mi się poranek, bo nie dawał koloru.

Podsumowując, bardzo fajna ta drogeria, asortymentem i wystrojem przypomina Naturę i Rossmana, cenowo jednak bliżej N. Choć logo i kolorystyka (zielono-różowa) też kojarzy mi się z N warto tam zajrzeć

Stary 2011-12-08, 22:23   #51
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Dziś mi się udało dotrzeć do drogerii Jasmin I udało mi się kupić cienie High Definition 408 Caffee Twist (na opakowaniu jest napisane "Caffee" a nie Coffee ) W dodatku była to ostatnia sztuka! W szafie Hean, gdzie były wystawione te cienie nie było w ogóle żadnych brązów (ani Caffee Twist ani Hot Chocolate), zostały same ich testery, więc poprosiłam pracownicę, żeby sprawdziła czy w szufladzie zostały jakieś brązy no i udało jej się wygrzebać ostatnią sztukę Powiedziała też, że brązowe paletki bardzo szybko schodzą . Więc nawet gdybym chciała wziąć 2 paletki: kawową i czekoladową to niestety i tak była tylko jedna (mój portfel się ucieszył ).

Z pozostałych kolorów były: szarości 406 Smokey Eye, zimne fiolety 401 Plum Explosion, ciepłe fiolety 403 Orchidea Flowers (szarości i fiolety po kilka szt), zielenie 402 Green Garden (najwięcej, zwłaszcza w szufladzie zachomikowanych), 404 Blue Jeans (1 lub 2 szt).

Cienie kosztowały 15,29 zł.

W ogóle szafa Hean prezentowała się całkiem ciekawie i bogato BTW jak prawidłowo wymawia się "Hean"? Bo ja czytam z "angielska" I teraz tak się zastanawiam, bo to jakoś głupio brzmi... Z niektórymi nazwami mam problem, ze jak przychodzi wymówić to nie wiadomo jak, żeby się nie zbłaźnić

Z tego wszystkiego zapomniałam spojrzeć na bazę pod cienie :/ Chociaż na razie chyba i tak nie kupię... Oczywiście będąc tam musiałam zobaczyć Paese i Rozświetlającą Mgłę Pudrową Jednym słowem: piękna I konsystencja i rozświetlnie (może do idealnej tafli jeszcze troszkę brakuję, ale wiem na pewno, ze prędzej czy później będę ją mieć ). Testowałam wersję najjaśniejszą i drugą w kolejności tzn. Mglisty poranek i Upalny dzień, bardziej podobał mi się poranek, bo nie dawał koloru.

Podsumowując, bardzo fajna ta drogeria, asortymentem i wystrojem przypomina Naturę i Rossmana, cenowo jednak bliżej N. Choć logo i kolorystyka (zielono-różowa) też kojarzy mi się z N warto tam zajrzeć
No nieee. Ja chcę te cienie!!!! Nie mówiła babka czy zamówią? Byłam u mnie w sklepiku i pani nie ma tych cieni.
Buuuu, będę nachodzić Jasmin. Czyli jutro nie ma co iść po brązy?? Szkoda wielka, bo się napaliłam. A rozświetlacz też będzie mój. Tych mieli w zapasie?
Dzięki za relację.

Czas edycji: 2011-12-08 o 22:31
Stary 2011-12-08, 22:39   #52
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
No nieee. Ja chcę te cienie!!!! Nie mówiła babka czy zamówią? Byłam u mnie w sklepiku i pani nie ma tych cieni.
Buuuu, będę nachodzić Jasmin. Czyli jutro nie ma co iść po brązy?? Szkoda wielka, bo się napaliłam. A rozświetlacz też będzie mój. Tych mieli w zapasie?
Dzięki za relację.
Pytałam się, kiedy będzie dostawa, ale w końcu mi nie powiedziała :/ Jak z ilością rozświetlaczy to nie wiem, bo nie pytałam (bo i tak bym dziś nie kupiła), nie pytałam tez o jego cenę (na palecie z testerami akurat nie było cen mgły), coś kojarzę, że ok 20 zł

Myślę, że nie warto nastawiać się jutro na zakup brązów. Spróbuj w przyszłym tyg. Może będą mieli dostawę, skoro te cienie tak im schodzą.

Stary 2011-12-09, 08:40   #53
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Pytałam się, kiedy będzie dostawa, ale w końcu mi nie powiedziała :/ Jak z ilością rozświetlaczy to nie wiem, bo nie pytałam (bo i tak bym dziś nie kupiła), nie pytałam tez o jego cenę (na palecie z testerami akurat nie było cen mgły), coś kojarzę, że ok 20 zł

Myślę, że nie warto nastawiać się jutro na zakup brązów. Spróbuj w przyszłym tyg. Może będą mieli dostawę, skoro te cienie tak im schodzą.
Dziękuję Ci bardzo, tak też zrobię. Złaszcza, że dziś mam wernisaż, a później imprezę urodzinową przyjaciółki. Dzięks.

Czas edycji: 2011-12-09 o 08:42
Stary 2011-12-09, 19:56   #54
evcia_poziomcia
Rozeznanie

A na żolibożu na jakiej ulicy Hean dorwę?? I w jakiej cenie baza pod ciebie??

od czerwca 2012 - kocia mama dwóch Ragdolli: Leo i Frosty'ego

evcia_poziomcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 11:17   #55
Kinaa1
Wtajemniczenie

w mojej ocenie baza matująca pod podkład jest jedną z najlepszych jakie do tej chwili używałam: nie zapycha, matuje, zmniejsza widoczność porów, wygładza, makijaż długo się trzyma - polecam
no i cena - ludzka jest

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:40   #56
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez evcia_poziomcia Pokaż wiadomość
A na żolibożu na jakiej ulicy Hean dorwę?? I w jakiej cenie baza pod ciebie??
Broniewskiego 9a. To jest w takim wieżowcu, obok jest szmateks a z drugiej strony biblioteka, trafisz na pewno.

Czas edycji: 2011-12-11 o 10:15
Stary 2011-12-11, 10:13   #57
Emilia 25
404 Not Found

O rety, śniło mi się, że kupowałam cienie hean, wzięłam w brązach bo innych nie było. Zapłaciłam coś koło 15 zł. Pani pokazywałam mi też inne cienie tej firmy, jakieś potrójne, popiątne i w dziwnych kształtach. Ala ja wzięłam tylko HD. Ale realistyczny sen. Widzę, że to już moja mała obsesja.

Czas edycji: 2011-12-11 o 10:15
Stary 2011-12-13, 18:23   #58
Emilia 25
404 Not Found

W drogerii Jasmin niestety brak brązów z poczwórnych cieni Hean.
Stary 2011-12-14, 21:11   #59
wyzazanka
BAN stały

ja mam baze i bardzo sobie chwalę innych kosmetyków nie miałam okazji próbować a szkoda.
wyzazanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 07:12   #60
Kinaa1
Wtajemniczenie

a którą baze masz - matująca?

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości