Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu > Ceremonia i Tradycja

Notka

Ceremonia i Tradycja Kościól, sala, oczepiny, wesele...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-14, 16:55   #1
jana1988
Przyczajenie

Dom Przyjęć Contra w Wodzisławiu

Razem z narzeczonym mamy zarezerwowaną sale na wesele w Domu Przyjęć Contra w Wodzisławiu Śląskim. Miał ktoś tam wesele? co możecie powiedzieć o tym lokalu? dokonałam dobrego wyboru?
jana1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 22:04   #2
19natka88
Zakorzenienie

Dot.: Dom Przyjęć Contra w Wodzisławiu

Wesele miałam co prawda gdzie indziej ale dwa razy byłam tam jako gość i ogólne wrażenia całkiem dobre. Obejście ładne i czyste, podoba mi się przeszklona część lokalu. Jedzenie dobre i dużo - wiem, że innym gościom smakowało. Coś co mi się tam nie podoba to układ sali w kształcie L w tym dalszym końcu nic nie widać. Możecie też zwrócić uwagę na to czy goście siedzący na rogu mają łatwo sięgać do talerzy np z mięsem bo wiem, że były to kłopotliwe miejsca. Ogólnie mi jako gościowi i reszcie gości których znam się tam podobało. Obsługa sprawna i szybka, klimatyzacja działała, szefowa trochę dziwna ale ogólnie w porządku

Dominik
19natka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 22:26   #3
dorrunia
Przyczajenie

Mieliśmy tam wesele w kwietniu tego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. W 100% moge Ci polecić ten lokal. Jedzenie pyszne, stoły przez cały czas zastawione. Po weselu zostało nam jeszcze tyle jedzenia że można zrobić porządną impreze. Na początku obawiałam się że będzie mało miejsca do tańczenia bo mieliśmy prawie 130 osób ale było wystarczająco. Wszystkim się podobało szkoda tylko że pogoda nam nie dopisała :/
dorrunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 22:34   #4
benefi
Przyczajenie

Ja też mam zarezerwowaną sale na przyszły rok. Nie ma sie co obawiać W mojej rodzinie to będzie trzecie wesele w tym lokalu i zawsze było super. Jedzenia bardzo dużo, szybko podane i przedeszystkim ciepłe Obsługa miła, po każdym posiłku zmieniają talerze, na stole nie stoi ani jedna pusta butelka. Nie trzeba sie martwić o jakiś dodatkowy wystrój sali wszystko mają w żywych kwiatach udekorowane. Będzie dobrze

Edytowane przez benefi
Czas edycji: 2010-11-02 o 22:35
benefi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:10   #5
me_chasia
Przyczajenie

My już mieliśmy wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego lokalu. Nie moge im nic zarzucić. Wszystko było zgodnie z umową. Rezerwowaliśmy sale z 2 latnim wyprzedzeniem a cena i tak sie niezmieniła. Bardzo mile wspominamy to przyjęcie
me_chasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:03   #6
mona82
Przyczajenie

Był ktoś ostatnio? Bo podoba mi się tam (mimo, że obecnie jest remont). Boję się tylko czy jedzenie jest dobre i dużo? Dzieciaki będą mieć gdzie się pobawić?
mona82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:55   #7
krecia90
Przyczajenie

Witam,
także jestem zainteresowana tym lokalem. Zauroczył mnie wystrój jednak wesele planujemy na ok 130 osób i trochę martwię się że jest tam za mało przestrzeni, chodzi mi o lokal sam w sobie jak i teren wokół. Chciałabym aby ktoś wypowiedział się na ten temat, gdyż byłam tam dzisiaj, a więc wiadomo wszystko zawalone śniegiem no i trwają prace remontowe, a więc trzeba było włączyć wyobraźnie jak wygląda ogród. Proszę napiszcie także swoje opinie na temat jedzenia (jego smaku i ilości) oraz to czy wybieraliście ofertę podstawową, czy jednak rozszerzaliście menu
krecia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 18:09   #8
Na biurku Oli
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez krecia90 Pokaż wiadomość
Witam,
także jestem zainteresowana tym lokalem. Zauroczył mnie wystrój jednak wesele planujemy na ok 130 osób i trochę martwię się że jest tam za mało przestrzeni, chodzi mi o lokal sam w sobie jak i teren wokół. Chciałabym aby ktoś wypowiedział się na ten temat, gdyż byłam tam dzisiaj, a więc wiadomo wszystko zawalone śniegiem no i trwają prace remontowe, a więc trzeba było włączyć wyobraźnie jak wygląda ogród. Proszę napiszcie także swoje opinie na temat jedzenia (jego smaku i ilości) oraz to czy wybieraliście ofertę podstawową, czy jednak rozszerzaliście menu
Jeśli chodzi o jedzenie słyszałam dobre opinie, jednak przy twojej ilości gości może być problem z miejscem. Znajoma miała wesele na 80 gości i to było tak dosłownie "na styk". Wizualizacja nowej sali wygląda ładnie jednak dla mnie w dalszym ciągu minusem będzie ułożenie we wspomnianym już układzie "L" i kolumny, które przy ostrej zabawie naprawdę mogą przeszkadzać.

Z opiniami jest różnie, bo w sumie rzadko kto z gości powie parze młodej, ze cos się im nie podobało, zawsze powiedzą, że było super itp. także trzeba do tego podchodzić ostrożnie i liczyć na swój instynkt.
Na biurku Oli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:11   #9
krecia90
Przyczajenie

Dziękuję bardzo za odpowiedz. Przemyślałam już wcześniej sprawę i doszłam do wniosku, że nie będę upychać gości na siłę. Jeżeli, któraś z was miała styczność z Zajazdem Astoria w Mszanej także proszę o opinię, gdyż nie ukrywam, że jest to mój typ. Piszę oczywiście o dużej, nowej sali Chciałabym także wiedzieć jak ogród prezentuje się latem
krecia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 08:39   #10
Na biurku Oli
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez krecia90 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Przemyślałam już wcześniej sprawę i doszłam do wniosku, że nie będę upychać gości na siłę. Jeżeli, któraś z was miała styczność z Zajazdem Astoria w Mszanej także proszę o opinię, gdyż nie ukrywam, że jest to mój typ. Piszę oczywiście o dużej, nowej sali Chciałabym także wiedzieć jak ogród prezentuje się latem

Właśnie zdjęć z Astorii nie widziałam, byłam tam raz i akurat była impreza także nie mam pojęcia jak wygląda sala w środku a z jakich rejonów jesteś i na kiedy planujesz termin, może coś pomogę?
Stary 2013-02-27, 15:52   #11
21kasia21
Moderator

Pojawiło mi się w proponowanych stronach i skojarzyłam z wizażem, może komuś się przyda

https://www.facebook.com/pages/Dom-P...713?ref=stream

"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
21kasia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 20:24   #12
Na biurku Oli
Wtajemniczenie

tak, na ich stronie też jest ta wizualizacja, zdjecia ładne chociaż chciałabym je zobaczyć już w wersji na żywo
Stary 2013-04-23, 16:03   #13
Jamee
Zakorzenienie

Byłam w ostatni weekend na weselu w Contrze i chciałabym podzielic się opinią:

Plusy:
-jedzenie przepyszne, bardzo ładnie podane, bardzo duże ilości
- sala bardzo ładna, widać, że sporo kasy poszło na remont, otoczenie też bardzo fajne, jest gdzie posiedziec w ciszy i spokoju

Minusy:
-nastawienie kelnerek - miny miały takie jakby były tam za karę, to my jako goście musieliśmy dostosować się do ich pracy (np. robić miejsce jak podawały posiłki)
- kawa została porozlewana do filiżanek przez kelnerkę raz a potem na stołach już jej nie było (to samo z herbatą) - jeśli ktoś chciał to musiał zrobić ją sobie sam w automacie który stał z boku, starsi ludzie byli zagubieni - nie bardzo wiedzieli jak obsłużyć automat
- kelnerki zbierały talerze ze stołu nawet jeśli coś na nich było - ja w ten sposób zostałam pozbawiona tortu nie każdy najpierw się naje a potem idzie szaleć na parkiecie
- mimo, że wesele było małe (ok. 60 osób) to miejsca do tańczenia też było mało

Generalnie szału nie było a wiem, że sporo się tam płaci

Jamee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:15   #14
Na biurku Oli
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Minusy:
-nastawienie kelnerek - miny miały takie jakby były tam za karę, to my jako goście musieliśmy dostosować się do ich pracy (np. robić miejsce jak podawały posiłki)było mało
Ja sie im nie dziwię, tam wesela robi sie hurtowo. Pytałam czy w piątek przed weselem mogę wpaść na sale ze sowimi dekoracjami, to tam takiej mozliwości nie ma, bo wesela sa także w piatek, przygotwowują wszystkow dniu slubu.... szczerze to nie wiem, czy można wszystko ugotować z dnia na dzień, w remizach kucharki juz od czwartku siedziały i gotowały Chcąc nie chcąc to sie chyba rozchodzi na wszystkie wesela robione w jednym czasie. Aczkolwiek zawsze wydawało mi sie, że jedzenie dobre i w miare dużo, ale znajoma mojej mamy ostatnio robiła tam ślub swojej córce i strasznie narzekała...
Stary 2013-06-13, 22:01   #15
21kasia21
Moderator

Byłam ostatnio w tym lokalu na weselu, jako gość, u kuzynki.

Wystrój bardzo mi się podobał, utopione tam jest sporo kasy, ładnie urządzone, z gustem, lokalizacja lokalu średnia.

Co mnie odrzuciło, to jedna osoba, potem się okazało, że to sama właścicielka. Zachowywała się, jakby była najważniejszą osobą na weselu.Koniecznie zanim MP weszła na salę, zaczęła nami (gośćmi) dyrygować, że mamy tak stać, że ona ich będzie witać i mamy uważać Podczas wesela latała co chwilę do stolików i pytała, czy jedzenie dobre, masakra.

Obsługa pozostawiała wiele do życzenia, jak już ktoś tutaj pisał.
Dziewczyny obsługiwały nas, jakby robiły to za karę, bez uśmiechu na twarzy, z łaski. Co mi się nie podobało, że od razu, jak ktoś zjadł, to zabierano talerz, niezależnie, czy był pusty czy pełny. Tak samo z wazą na zupę, nie były roznoszone jednocześnie i co dziwne roznosiła je tylko jedna dziewczyna. Jedni już zdążyli zjeść, a inni nawet nie mieli zupy na stole. Jedzenia było dużo i co najważniejsze smaczne

"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
21kasia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 08:47   #16
Na biurku Oli
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w tym lokalu na weselu, jako gość, u kuzynki.

Wystrój bardzo mi się podobał, utopione tam jest sporo kasy, ładnie urządzone, z gustem, lokalizacja lokalu średnia.

Co mnie odrzuciło, to jedna osoba, potem się okazało, że to sama właścicielka. Zachowywała się, jakby była najważniejszą osobą na weselu.Koniecznie zanim MP weszła na salę, zaczęła nami (gośćmi) dyrygować, że mamy tak stać, że ona ich będzie witać i mamy uważać Podczas wesela latała co chwilę do stolików i pytała, czy jedzenie dobre, masakra.

Obsługa pozostawiała wiele do życzenia, jak już ktoś tutaj pisał.
Dziewczyny obsługiwały nas, jakby robiły to za karę, bez uśmiechu na twarzy, z łaski. Co mi się nie podobało, że od razu, jak ktoś zjadł, to zabierano talerz, niezależnie, czy był pusty czy pełny. Tak samo z wazą na zupę, nie były roznoszone jednocześnie i co dziwne roznosiła je tylko jedna dziewczyna. Jedni już zdążyli zjeść, a inni nawet nie mieli zupy na stole. Jedzenia było dużo i co najważniejsze smaczne
heheh moim zdaniem włascicielka baaaardzo specyficzna teściowej mojej znajomej, która chciała w prezencie zafundować młodym pokaz sztucznych ogni powiedziała, że już nie wie co ma wymyślić
tak jak mówiłam, sala teraz wygląda ładnie, obejście mi się nie podoba, bo praktycznie go nie ma i ja jednak nie chcę przyjść na gotowe, chcę zrobić własne dekoracje, candy bar i inne rzeczy, a tam takiej możliwości nie ma

heheh n o
Stary 2013-08-04, 16:02   #17
juve87
Przyczajenie

Witam.

Miałam wesele w Contrze (sala już po remoncie)

Niestety, razem z obecnym już mężem, bardzo się rozczarowaliśmy - niestety NEGATYWNIE.

Pierwszy MINUS dajemy WŁAŚCICIELCE za brak szacunku nie tyle co do Klienta ale samego człowieka.
Pani właścicielka po podpisaniu umowy okazała się bardzo arogancka, opryskliwa, strasznie hermetyczna w swoich poglądach. Nie dopuszczała do realizacji żadnych naszych pomysłów, sugesti, itp. Wszystko MUSI być po jej myśli. Na jakiekolwiek pytania z naszej strony reagowała w sposób nas lekceważący.
Zarówno dzień przed weselem jak i w samym dniu wesele, 4 godziny przed przyjęciem, sala nie była przygotowana, w kuchni nic się nie gotowało - zatem wątpliwości ulega fakt czy jedzenie jest przygotowywane na bieżąco w tymże lokalu...

Drugi MINUS dajemy za CIASTO i TORT.
Tort wizualnie i smokowo mniej niż PRZECIĘTNY. Podany bez schłodzenia. Ciasta mimo argumentacji właścicielki, iż są "najlepsze" i rzekomo podawane w kilku rodzajach - w gruncie rzeczy każdy kawałek okazał się być prawie taki sam!

Trzeci MINUS dajemy OBSŁUDZE.
Dwie kelnerki i kelner - strasznie znudzone i zmęczone swoją pracą. Brak jakiegokolwiek kontaktu z gośćmi, bez uśmiechu, miny wręcz jak na stypie.

Za PLUS uważamy ogólny remont lokalu. W chwili obecnej jest ładnie i czysto.
PLUSEM także oceniamy jedzenie w postaci MIĘSA podawanego do obiadu, surówek, zimnej płyty, itp.

REASUMUJĄC bardzo zawiedliśmy sie na lokalu Contra głównie przez właścicielkę, która najwyraźniej powinna odpocząć od pracy z LUDŹMI.
juve87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i Tradycja

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości