Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-24, 16:18   #3721
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
hej , niech mi ktoś podpowie ile kosztuje pędzel 217 ??

szukałam w I czesci watku ale nie ma ;(
Ok. 100 zł

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-02-24, 16:22   #3722
asia321
Rozeznanie

GG do asia321

dzięki Corri
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:34   #3723
chaczapuria
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Taak, to ja pisałam, że była miła Pani sprzedająca we wtorek . Ja tylko nie polecam duetu Pani rudowłosa + Pan, Oni się nigdy klientami nie przejmują :/. Ostatnio byłam w piątek i była jakaś inna Pani, którą uznałabym za ok. Ogólnie na plus póki co była ta jedna sprzedawczyni z wtorkowego popołudnia właśnie.

Jestem nowa na wizaz.pl. i po przeczytaniu 4 części postanowiłam się włączyć do wątku. Ostatnio kupiłam sobie podkład Pro Longwear NC25 w Mac'u. Byłam sceptyczna, bo do tej pory dobierano mi kolory zbyt "brzoskwiniowe"/ różowe, a tutaj byłam miło zaskoczona! Kolor jest idealny!!! A cytuję powyższą wypowiedź, bo akurat trafiłam na ten duet sprzedawców i nie zgodzę się, bo poświęcili mi mnóstwo uwagi. Ruda Pani właśnie opowiedziała mi wszystko o podkładzie, ustaliłyśmy, że akurat ten będzie dla mnie najlepszy...
Teraz myślę o zakupie różu. Nie wykańczam podkładu pudrem, więc może dobrze byłoby stosować ten w kremie? Drogie wizażanki, co myślicie? A może te pudrowe dłużej się trzymają?
chaczapuria jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:41   #3724
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chaczapuria Pokaż wiadomość
Jestem nowa na wizaz.pl. i po przeczytaniu 4 części postanowiłam się włączyć do wątku. Ostatnio kupiłam sobie podkład Pro Longwear NC25 w Mac'u. Byłam sceptyczna, bo do tej pory dobierano mi kolory zbyt "brzoskwiniowe"/ różowe, a tutaj byłam miło zaskoczona! Kolor jest idealny!!! A cytuję powyższą wypowiedź, bo akurat trafiłam na ten duet sprzedawców i nie zgodzę się, bo poświęcili mi mnóstwo uwagi. Ruda Pani właśnie opowiedziała mi wszystko o podkładzie, ustaliłyśmy, że akurat ten będzie dla mnie najlepszy...
Teraz myślę o zakupie różu. Nie wykańczam podkładu pudrem, więc może dobrze byłoby stosować ten w kremie? Drogie wizażanki, co myślicie? A może te pudrowe dłużej się trzymają?
Może podczytali forum i się zawstydzili :P.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:45   #3725
BrandNewName
Zadomowienie

Ja też piorę pędzle sposobem Kamila bo tylko tak umiem doprać białe pędzle i skunksy (pozostałe piorę zwykłym szamponem) a jak chcę na szybko pędzel wyczyścić to odlałam sobie do pojemniczka z atomizerem i spryskuję pędzel a potem czyszczę w ręcznik.

Corii nakładasz pikoki na jaką bazę bo może baza coś źle z nimi współgra? Ja tam z ich pigmentacją nie mam problemu i na dzisiaj obok matów to mój ulubiony finisz MACowy
Stary 2011-02-24, 17:46   #3726
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Może podczytali forum i się zawstydzili :P.
dokładnie
i jeszcze pani zmieni kolor włosów i już nie będzie rudej pani

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:10   #3727
chaczapuria
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dokładnie
i jeszcze pani zmieni kolor włosów i już nie będzie rudej pani
No nie wiem, narazie wciąż jest ruda! Mnie w sumie obsługa zadziwiła tym, że mieli podejście takie na "luzie" a jednocześnie profesjonalne. Chwilę w końcu u nich spędziłam przy dobieraniu podkładu... No ale my tu gadu gadu, a powiedziecie lepiej, co z tym różem? Powiedziano mi, że mogłabym używać różu w kremie, bo jeśli nie nakładam pudru, to będzie się lepiej rozprowadzał i chyba coś w tym jest?
chaczapuria jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:21   #3728
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
No nie wiem, narazie wciąż jest ruda! Mnie w sumie obsługa zadziwiła tym, że mieli podejście takie na "luzie" a jednocześnie profesjonalne. Chwilę w końcu u nich spędziłam przy dobieraniu podkładu... No ale my tu gadu gadu, a powiedziecie lepiej, co z tym różem? Powiedziano mi, że mogłabym używać różu w kremie, bo jeśli nie nakładam pudru, to będzie się lepiej rozprowadzał i chyba coś w tym jest?
Ja się ostatnio nad tym samym zastanawiałam. Mam skórę suchą, więc wszelkie pudry są u mnie zbędne. I z tego też względu zastanawiam się nad różami w kremie. Robiłam eksperyment i szminka (wiem, że to nie to samo, ale chciałam sprawdzić jak się będzie zachowywać taka konsystencja) użyta tak jak róż sprawdza się o wiele lepiej niż niejeden róż. Ale postanowiłam poczekać na te wiosenne róże co mają wyjść, bo ponoć są lepsze od tych obecnie dostępnych.
palina_malina jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:24   #3729
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja też piorę pędzle sposobem Kamila bo tylko tak umiem doprać białe pędzle i skunksy (pozostałe piorę zwykłym szamponem) a jak chcę na szybko pędzel wyczyścić to odlałam sobie do pojemniczka z atomizerem i spryskuję pędzel a potem czyszczę w ręcznik.

Corii nakładasz pikoki na jaką bazę bo może baza coś źle z nimi współgra? Ja tam z ich pigmentacją nie mam problemu i na dzisiaj obok matów to mój ulubiony finisz MACowy
Brandi, a skąd tam baza, na UD ich próbowałam, na PP, potem i na tym i na tym i wsio to samo - blade kolorki.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-02-24, 18:59   #3730
agniecha4791
Zadomowienie

Jeansy są już na Temptalii
http://www.temptalia.com/mac-jeanius...photos-reviews
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:22   #3731
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Czemu ten ciemny niebieski przypomina mi Deep Truth?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:22   #3732
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
po ostatnich moich przebojach z nudasami w salonie stwierdziłam, że gaga nie dla mnie... :/ w ogóle nudasy nie dla mnie

oj no ja właśnie żartuję, żartuję taki mam ostatnio jakiś nastrój dziwaczny, taki "sasasasa" na gadu jest taka ikonka, "cwaniak"
Ja wiem, jak to czytałam to mi się logiczne wydawało, jak Kamil sprostował i wytłumaczył to rzeczywiście dziwne
łamiesz mi serce normalnie (ale za to będzie więcej Gagi w salonie -przynajmniej o 1sztukę ). Dokładnie! Mi też brakuje cwaniaka i jeszcze tańczącego banana z innego forum.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja na tyle zgłupiałam, że nie wiem czy dobrze, że mam wszystkie podkłady NW bo niby jestem różowa.. ale jak widać, to wszystko nie jest takie proste i oczywiste.. w związku z tym w przyszły czwartek przy okazji zakupów WW poproszę panią, żeby mi dobrała podkład

tak przy okazji, czy któraś z Was ma Prolongweara NC15?
bo ja mam NW20 i on jest ciemnawy trochę dla mnie.. chyba trochę zbladłam ostatnio a, że NW15 nie ma, to pomyślałam, że może spróbuję z NC15 tylko czy on nie jest mocno żółty?
ja mam Prolongweara NC15. Kupiony zupełnie w ciemno, bo jak poproisłam o niego Kamila, to nawet innego nie MACałam, posiadałam tylko korektor Prolongwear i do niego dobrałam podkład. Jak dla mnie (ale całkiem mną sie nie sugeruj, bom jak widać barwowo tępa) to nie jest szczególnie mocno zółty. Tzn. no widać, ze nie jest różowy, ale jego zółć jest znośna przy każdej cerze (z tych jasnych oczywiście), bo próbowałam u siostry, która ma zupełnie inną tonację cery.

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nie mam Pikoków bo mi sie nie podobają,
no nareszcie ktoś mnie rozumie
nadi83 jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:44   #3733
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie ostatnio słyszałam taki "make up tip", że jak masz tłustą/mieszaną skórę to nie idź w kremowe róże, bo dodają takiego "błysku", który skóra już sama posiada. Więc na suchej skórze wydaje mi sie, że powinien pasować idealnie .

Może po prostu spróbuj sobie w MACu? Nałóż nawet trochę z testera i pochodź cały dzień, sprawdź czy Ci się efekt podoba .

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-02-24, 19:54   #3734
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja mam Prolongweara NC15. Kupiony zupełnie w ciemno, bo jak poproisłam o niego Kamila, to nawet innego nie MACałam, posiadałam tylko korektor Prolongwear i do niego dobrałam podkład. Jak dla mnie (ale całkiem mną sie nie sugeruj, bom jak widać barwowo tępa) to nie jest szczególnie mocno zółty. Tzn. no widać, ze nie jest różowy, ale jego zółć jest znośna przy każdej cerze (z tych jasnych oczywiście), bo próbowałam u siostry, która ma zupełnie inną tonację cery.
a buzię masz mocno żółtą? chyba najlepiej poproszę o próbkę i sobie porównam.. a jak będzie za żółty, to może bym go mieszała z NW20

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:21   #3735
OlaM
Moderator

[QUOTE martiryb

tak przy okazji, czy któraś z Was ma Prolongweara NC15?
bo ja mam NW20 i on jest ciemnawy trochę dla mnie.. chyba trochę zbladłam ostatnio a, że NW15 nie ma, to pomyślałam, że może spróbuję z NC15 tylko czy on nie jest mocno żółty?
QUOTE]

Ja wprawdzie nie zdecydowałam się na zakup Prolongweara, bo z moją cerą nie "współpracuje" on zbyt dobrze, ale parokrotnie testowałam właśnie kolor NC15 (zużyłam w sumie trzy spore próbki, z których każda wystarczyła na dwukrotne pomalowanie całości twarzy) i uważam, że ten odcień powinien być dobry dla większości bladolicych, niezależnie od kolorytu (zimny czy ciepły). Chociaż ja mam raczej chłodny odcień skóry (choć nigdy nie kupuję fluidów o różowych tonach, tylko staram się wybierać chłodne beże) to u mnie NC15 kolorystycznie wyglądał bardzo ładnie, naturalnie i na pewno nie dawał efektu chorobowego (czytaj: żółtaczka ).
On ma na pewno żółtawe tony, ale nie jest to absolutnie widoczne po aplikacji (przynajmniej u mnie). Ja ten odcień podkładów nazywam biszkoptowym, bo tak to mi się po prostu kojarzy .
OlaM jest offline  
Stary 2011-02-24, 20:55   #3736
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Róże piękne
Stary 2011-02-24, 21:11   #3737
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
A do P+P mam pędzel z Maestro. Jak chcesz to podeślę Ci link.
tak, tak poproszę

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, ze i 100 Strokes mógłby Cie tez zainteresować, tez ma śliwkę w sobie A wg mnie jest łądniejszy od Twinksa.
tylko to chyba limitowanka była

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Widziałyście /widzieliście ten sklep ?? :

http://www.mac-makeup-wholesale.com/index.php

Normalnie jestem w szoku !!!
rzeczywiście przegięcie
tym bardziej, ze nie tylko na MACu żerują (no tu najbardziej) ale tez na dość bezpiecznych jednak sklepach jak ACW itp - na pierwszy rzut oka podobnie do nich wygląda.

Cytat:
Takie właśnie tępe myślenie nam wbijają do głowy masowo. Długo też tak myślałam dopóki sama nie poznałam Satin Toupe i matowego brązu z Guerlain-a.
Do Satin też się w końcu przekonałam, ale jak mi pani w MACu pierwszy raz z nim chciała zrobić makijaż, to się broniłam jak przed zarazą i zastanawiałam się czy ta makijażystka na pewno wie co robi (przecież sławni wizażyści W Elle i Pani mówią inaczej )

Cytat:
I jeszcze jedna uwaga: F&B idealnie współgra z MSFN. To czego fluid u mnie nie zakryje, to schowa puderek
mówisz? no to ja po wypłacie od razu lecę po ten puder

Cytat:
No ale my tu gadu gadu, a powiedziecie lepiej, co z tym różem? Powiedziano mi, że mogłabym używać różu w kremie, bo jeśli nie nakładam pudru, to będzie się lepiej rozprowadzał i chyba coś w tym jest?
spróbuj jeszcze Cream Colour Base - też kremowa (i nie tylko jako róż na usta też świetna ) ale jakby bardziej zwarta i nie taka "maziasta" jak róże w kremie. Bardzo ładnie się wklepuje w skórę, można stopniować bez problemu i nie jest taka tłusta i miękka.

Cytat:
Róże piękne
obydwa mnie zachwyciły - mam nadzieję, że to wejdzie do Polski (teraz to już żadnej kolekcji nie jestem pewna)
ciekawa jestem jak ta ciemna szminka i błyszczyk
Kajol jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:12   #3738
Anulenka
Zakorzenienie

Mam do Was (a szczególnie do posiadaczek cer tłustych i mieszanych ) pytanko odnośnie podkładu Prolongwear Mianowicie mam bardzo błyszczącą cerę w strefie T (czoło i nos ) i zastanawiam się czy Prolongwear zmatowiłby na dłuższy czas te partie twarzy? I czy po pewnym czasie ściera się on z buzi czy wytrzymuje w niezmiennym stanie cały dzień?
Anulenka jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:21   #3739
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Mam do Was (a szczególnie do posiadaczek cer tłustych i mieszanych ) pytanko odnośnie podkładu Prolongwear Mianowicie mam bardzo błyszczącą cerę w strefie T (czoło i nos ) i zastanawiam się czy Prolongwear zmatowiłby na dłuższy czas te partie twarzy? I czy po pewnym czasie ściera się on z buzi czy wytrzymuje w niezmiennym stanie cały dzień?
ja mam podobną cerę i dla mnie Prolongwear był za ciężki.
Matowi zdecydowanie i trwa do wieczora jak przyssany do skóry.
Dla mnie to akurat wady, bo nie lubię takich podkładów. Mi robi na twarzy maskę (jeszcze miałąm wrażenie, jakby był liftingujący, albo co, bo mi mocno napinał skórę) - znaczy ja tak to odczuwam, bo maski nie było widać, a i większość w tym wątku podkład chwali
Kajol jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:30   #3740
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
tylko to chyba limitowanka była

mówisz? no to ja po wypłacie od razu lecę po ten puder
Tak, limitowanka, ale łątwo dostępna. Na tru jest np.

MSFN jest naprawdę super, nie żałuję że go kupiłam, żałuje tylko, ze tak późno
Cytat:
Ja mam taką cerę, problematyczną w strefie T i jak dla mnie ProLong jest dobry. Nie wytrzyma mi buzia na samym podkładzie bez świecenia, jeśli jej dodatkowo nie zmatowię, ale blot, albo puder transparentny od tego są.
Poza tym nie robił mi maski i buzia po nim wyglądała naturalnie, mąż nawet mówił, ze nie widzi bym miała jakiś podkład na twarzy (a inne widział).
Widzę, ze mam odmienne zdanie od Kajol no, ale co cera to inne zdanie, nawet mieszana mieszanej nierówna

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:41   #3741
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Dopiero co była o tym mowa w wątku .
Ja mam również cerę mieszaną i używam prolongweara + msfn i jestem baaardzo zadowolona.

Czy ktoś tu używa podkładu mineralnego w kompakcie?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:41   #3742
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
przecież sławni wizażyści W Elle i Pani mówią inaczej
Masakra jakaś Ile babek jest przez to wprowadzanych w błąd.
Stary 2011-02-24, 21:41   #3743
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam podobną cerę i dla mnie Prolongwear był za ciężki.
Matowi zdecydowanie i trwa do wieczora jak przyssany do skóry.
Dla mnie to akurat wady, bo nie lubię takich podkładów. Mi robi na twarzy maskę (jeszcze miałąm wrażenie, jakby był liftingujący, albo co, bo mi mocno napinał skórę) - znaczy ja tak to odczuwam, bo maski nie było widać, a i większość w tym wątku podkład chwali
Cytat:

Ja mam taką cerę, problematyczną w strefie T i jak dla mnie ProLong jest dobry. Nie wytrzyma mi buzia na samym podkładzie bez świecenia, jeśli jej dodatkowo nie zmatowię, ale blot, albo puder transparentny od tego są.
Poza tym nie robił mi maski i buzia po nim wyglądała naturalnie, mąż nawet mówił, ze nie widzi bym miała jakiś podkład na twarzy (a inne widział).
Widzę, ze mam odmienne zdanie od Kajol no, ale co cera to inne zdanie, nawet mieszana mieszanej nierówna
Dziękuję za odpowiedzi
Czyli wychodzi na to że najlepiej byłoby mieć próbkę i wypróbować na własnej skórze Tylko jakbym podeszła do Maca (do galerii krak ) i poprosiła panią o próbke tego podkładu, to dałaby mi tak o (przepraszam za głupie pytanie, ale nigdy tak nie robiłam )?
Corii jakich bibułek używasz? Ja chciałam wypróbowac Pureness Shiseido, ale nie wiem czy gdzieś są dostępne Bardzo przepraszam za OT - przepraszam, tu chodzi chyba o blot puder Mac, a nei bibułki? Cos pokręciłam, w kazdym razie dziękuje za odpowiedzi

Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:46
Anulenka jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:46   #3744
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Róże piękne
Nooooo, ja to chyba rózoooowa maniaczka jestem.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Czemu ten ciemny niebieski przypomina mi Deep Truth?
Dlatego chyba przegra tą konkurencję

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Ten sam problem z cerą, ale Prolongwear mnie nie zachwycił. Dla mnie najlepszą kombinacją jest Studio Fix Fluid i Blot prasowany ( a teraz P+P sypki).
Stary 2011-02-24, 21:47   #3745
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dziękuję za odpowiedzi
Czyli wychodzi na to że najlepiej byłoby mieć próbkę i wypróbować na własnej skórze Tylko jakbym podeszła do Maca (do galerii krak ) i poprosiła panią o próbke tego podkładu, to dałaby mi tak o (przepraszam za głupie pytanie, ale nigdy tak nie robiłam )?
Corii jakich bibułek używasz? Ja chciałam wypróbowac Pureness Shiseido, ale nie wiem czy gdzieś są dostępne Bardzo przepraszam za OT
Anulenka, tak, Pani powinna Ci dać próbke, o ile będą mieli pojemniki

Ja nie używam żadnych bibułek i nigdy nie używałam, wolę zmatowić kosmetykiem i mieć spokój do wieczora tak, pisałam o blocie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:48
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:48   #3746
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
tak, tak poproszę
Wysyłam PW
Stary 2011-02-24, 21:50   #3747
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dlatego chyba przegra tą konkurencję
Heee

Aaa i miałam pisać, ze dzisiaj wypróbowałam ten transparentny pre+prime, co prawda tylko od połowy dnia, ale jednak. Miodzio no, nic się nie tłuściło
Jak tak będzie dalej to żyć nie umierać

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:51   #3748
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie nie zdecydowałam się na zakup Prolongweara, bo z moją cerą nie "współpracuje" on zbyt dobrze, ale parokrotnie testowałam właśnie kolor NC15 (zużyłam w sumie trzy spore próbki, z których każda wystarczyła na dwukrotne pomalowanie całości twarzy) i uważam, że ten odcień powinien być dobry dla większości bladolicych, niezależnie od kolorytu (zimny czy ciepły). Chociaż ja mam raczej chłodny odcień skóry (choć nigdy nie kupuję fluidów o różowych tonach, tylko staram się wybierać chłodne beże) to u mnie NC15 kolorystycznie wyglądał bardzo ładnie, naturalnie i na pewno nie dawał efektu chorobowego (czytaj: żółtaczka ).
On ma na pewno żółtawe tony, ale nie jest to absolutnie widoczne po aplikacji (przynajmniej u mnie). Ja ten odcień podkładów nazywam biszkoptowym, bo tak to mi się po prostu kojarzy .
dzięki bardzo w takim razie na pewno poproszę o próbkę i go przetestuję

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:55   #3749
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Ten sam problem z cerą, ale Prolongwear mnie nie zachwycił. Dla mnie najlepszą kombinacją jest Studio Fix Fluid i Blot prasowany ( a teraz P+P sypki).
Nie ma rady więc, muszę najpierw go wypróbować przed zakupieniem
MSFN to jest mineralize skinfinish natural? Dobrze rozszyfrowałam? A jak on Waszym zdaniem sprawdza się do cer mieszanych? Jak długo się trzyma na buzi? Chyba jest nieco lżejszy od Prolongwear.. Dobrze matuje? Tylko jego próbki chyba już nie można dostać Wiecie ile kosztuje pełnowymiarowe opakowanie?
Anulenka jest offline  
Stary 2011-02-24, 21:57   #3750
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję za odpowiedzi
Corii jakich bibułek używasz? Ja chciałam wypróbowac Pureness Shiseido, ale nie wiem czy gdzieś są dostępne Bardzo przepraszam za OT - przepraszam, tu chodzi chyba o blot puder Mac, a nei bibułki? Cos pokręciłam, w kazdym razie dziękuje za odpowiedzi
Tak, śmiało poproś próbkę i przy okazji one też Ci na pewno fajnie doradzą - i kolor i typ podkładu

a bibułki matujące to ja zawsze używam - bo nie lubię mocnej tapety na twarzy nosić; ale doradzę Ci tyle, że drogich bibułek nie ma co kupować (zwłaszcza jak się kilka dziennie zużywa), Inglota też są dobre, a jeśli już z Shiseido, to polecam te z Japonii (ja osobiście wolę bez pudru, te z pureness są z glinką to jednak może nawet i tłustą cerę wysuszyć) - na Allegro np. http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
Kajol jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości