Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-01, 14:28   #3931
agniecha4791
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
nie chodze do D bo nie dosc ze ceny okrutne (wole meza do Debenhamsa wyslac, albo poczekac jak bede w Irlandii) to jeszcze Ci ochroniaze
A wiesz ,że niedawno podały mi cenę półkową o ponad 40 zł wyższą niż on line....

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
A co do Studio fix, mam co prawda tylko probke , kolor ten sam co Ty czyli NW20 i mi tez ciemnial a poza tym strasznie mnie zapchal, do tej pory chodze z podskornymi bolacymi bulwami
Ja aż takich sensacji nie mam, ale to ciemnienie -- pierwszy raz mam taką przygodę z fluidem
Dochodzę do wniosku, że ten odcień musi być jakiś felerny.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
widziałyście to
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1...nnych,,ga.html

może to i jest jakaś ciekawa awangarda, może przy uwielbieniu dla bardziej szalonego MACa powinnam uznać, że to też fajne, ale... chyba konserwatywna jestem - zdecydowanie wolę, kiedy makijaż upiększa
He he he Kochanie pocałuj liska
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-03-01, 15:41   #3932
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Fajne te ustka. Ma dziewczyna pomysl
Immolation jest offline  
Stary 2011-03-01, 20:36   #3933
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
W pełni się z Tobą zgadzam. Chodzi tylko o fakt ,że jeśli jestem miła i do kogoś grzecznie zwracam się z prośbą o pomoc to jej w równie miłym wydaniu oczekuję.
Masz również racje w pierwszym zdaniu, chodzi o wiele więcej sklepów i instytucji niż opisywana.
Otóż to .

To mnie pocieszyłyście, że nie ja wyglądam na złodziejkę, tylko ci ochroniarze w D tak po prostu łażą za wszystkimi, kamień z serca . Aczkolwiek to jest okropne i przez to o wieeele bardziej wolę kupować w sephorze.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-03-01, 20:45   #3934
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Otóż to .

To mnie pocieszyłyście, że nie ja wyglądam na złodziejkę, tylko ci ochroniarze w D tak po prostu łażą za wszystkimi, kamień z serca . Aczkolwiek to jest okropne i przez to o wieeele bardziej wolę kupować w sephorze.

ech, a ktoś tu mi wypominał off-top (i to częściowy) zw z Bobbi Brown

moje refleksje MACowe z posiadanego stanu:

super:
cienie Shale, Smoke&Diamonds
paleta na 4 cienie
Technakohl Earthline
pędzle 217, 187, 134

dobre:
cienie Grand Entrance, Greensmoke
róż Plum Foolery
pędzle 219, 275
paleta na 15 cieni

może być/ nic specjalnego
inne posiadane przeze mnie cienie (na wydaniu)
kredka Grey Utility
liner Glitz&Blitz
szminka Modesty

jeszcze nie próbowane:
podkład Prolongwear
błyszczyk Funky Fusion
Blot Medium Dark

uff, chyba wszystko

oolong jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:05   #3935
Estella
Zakorzenienie

a u mnie obiecana recenzja rozu w kremie

szalenie spodobaly mi sie te nowe szminki na temptalii, chcialabym ze trzy...

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:10   #3936
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ech, a ktoś tu mi wypominał off-top (i to częściowy) zw z Bobbi Brown

moje refleksje MACowe z posiadanego stanu:

super:
cienie Shale, Smoke&Diamonds
paleta na 4 cienie
Technakohl Earthline
pędzle 217, 187, 134

dobre:
cienie Grand Entrance, Greensmoke
róż Plum Foolery
pędzle 219, 275
paleta na 15 cieni

może być/ nic specjalnego
inne posiadane przeze mnie cienie (na wydaniu)
kredka Grey Utility
liner Glitz&Blitz
szminka Modesty

jeszcze nie próbowane:
podkład Prolongwear
błyszczyk Funky Fusion
Blot Medium Dark

uff, chyba wszystko
O.o nie ja! Ja się pytalam czy jest wątek o bobbi brown, bo chciałabym dołączyć jeśli jest, ale nie mogę znaleźć :P.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:10   #3937
dojna komarzyca
Raczkowanie

hej dziewczyny, chciałabym zamówic przez internet odsypki pigmentów, sprawdziłam sprzedawców z allegro z 1 posta i żaden niestety nie ma w ofercie pigmentów, mogłybyście kogos polecić? bo boję sie o podróbki, pozdrawiam!

dojna komarzyca jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:15   #3938
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, chciałabym zamówic przez internet odsypki pigmentów, sprawdziłam sprzedawców z allegro z 1 posta i żaden niestety nie ma w ofercie pigmentów, mogłybyście kogos polecić? bo boję sie o podróbki, pozdrawiam!
Ja zamawiam odsypki pigmentów od osoby o nicku hesteban i jestem zadowolona.
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:18   #3939
dojna komarzyca
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja zamawiam odsypki pigmentów od osoby o nicku hesteban i jestem zadowolona.
Dzięki

dojna komarzyca jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:19   #3940
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie ma sprawy
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:52   #3941
palina_malina
Rozeznanie

A dzisiaj WW pojawiła się na stronie MAC UK i co? Przy Mighty Aphrodite już widnieje napis SOLD OUT Jak nie będzie na lotnisku to nie fajnie.
palina_malina jest offline  
Stary 2011-03-01, 21:58   #3942
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O.o nie ja! Ja się pytalam czy jest wątek o bobbi brown, bo chciałabym dołączyć jeśli jest, ale nie mogę znaleźć :P.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=257636&page=11
wątek Bobbi

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A dzisiaj WW pojawiła się na stronie MAC UK i co? Przy Mighty Aphrodite już widnieje napis SOLD OUT Jak nie będzie na lotnisku to nie fajnie.
no własnie, mega popularny

oolong jest offline  
Stary 2011-03-02, 00:38   #3943
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie o twardość /zbicie tego pędzla używanego przez Was do rozświetlaczy
Pare dni temu napisalam Tobie odpowiedz

I przepraszam, jezeli moje posty sa nieczytelne, po kilku latach bycia bierną wizażanką postanowilam, przez ten wątek, zostać czynną

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
[/COLOR]mam pytanie odnośnie pędzla 109, którego używacie do rozświetlacza-jaki on jest? tzn. widziałam w sieci jaki ma kształt, ale nigdzie nie mogłam znaleźć jaki jest w nacisku:miękki czy twardy? mam kilka rozświetlaczy,które potrzebują mocniejszego maznięcia...
Zglasza sie kolejna Macoholiczka

Ja mam pedzelek 109 i nie nalezy on do najbardziej miekkich, uzywam go do konturowania, bo nie lubie bardzo miekkich pedzli, jakos tak mam.
Niestety nie mam go z czym porownac bys mogla miec jakis punkt odniesienia, ale ja go baaaaaardzo lubie, bo mam mala buzie i wszystkie pedzle zamiast konurowac to brazowily mi pol twarzy

Aha i jest miekki na tyle by moc nakladac nim podklad, bo wiem ze tez tak sie go uzywa

Ale jego cena w Polsce mnie zabila - 150 zl.... az mi bylo wstyd na poczatku, ale pozniej radosc przykryla watpilwosci. W UK to 20 funtow;, zaluje ze go wlasnie tu nie kupilam.[/QUOTE]
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-03-02, 07:26   #3944
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Pare dni temu napisalam Tobie odpowiedz

I przepraszam, jezeli moje posty sa nieczytelne, po kilku latach bycia bierną wizażanką postanowilam, przez ten wątek, zostać czynną

Zglasza sie kolejna Macoholiczka

Ja mam pedzelek 109 i nie nalezy on do najbardziej miekkich, uzywam go do konturowania, bo nie lubie bardzo miekkich pedzli, jakos tak mam.
Niestety nie mam go z czym porownac bys mogla miec jakis punkt odniesienia, ale ja go baaaaaardzo lubie, bo mam mala buzie i wszystkie pedzle zamiast konurowac to brazowily mi pol twarzy

Aha i jest miekki na tyle by moc nakladac nim podklad, bo wiem ze tez tak sie go uzywa

Ale jego cena w Polsce mnie zabila - 150 zl.... az mi bylo wstyd na poczatku, ale pozniej radosc przykryla watpilwosci. W UK to 20 funtow;, zaluje ze go wlasnie tu nie kupilam.
[/QUOTE]

Hej, faktycznie, przepraszam. Miałam zjazd dwudniowy (2 x 12 h) a jak wróciłam to trudno było przebrnąć przez tyle stron i mi umknęło.
Dziękuję Ci ślicznie no właśnie kusi mnie ten pędzelek, ale nie byłam pewna czy będzie nabierał odpowiednią ilość rozświetlacza.
A co do różnic cen, to nawet szkoda gadać- Polacy sa biedniejsi, ale muszą drożej płacić.
nadi83 jest offline  
Stary 2011-03-02, 08:42   #3945
gogo29
Przyczajenie

Witajcie Jestem nową MACoholiczką, dopiero poznającą arkana makijażu i nie dziwcie się moim pytaniom Właśnie kupiłam bazę pod podkład i korektor pod oczy MAC-a i zapomniałam zapytać jak ich używać. Wiem, że najpierw krem do twarzy potem baza i na koniec podkład, ale nie wiem jak tą bazę nakładać tzn. czy na całą twarz, czy tylko na pewne partie?? Po za tym, czy muszę chwilę odczekać przed nałożeniem podkładu na twarz, aż może się wchłonie?? Może jakieś inne podpowiedzi?? To samo tyczy się korektora pod oczy. Czy najpierw nałożyć podkład na całą twarz i potem poprawić korektorem pod oczami, czy właśnie omijać oczy i dopiero samym korektorem potraktować oczy?? Czy nakładać tylko pod oczy, czy na powieki też?? Może KNK jako specjalista MAC-owy by mi pomógł??
gogo29 jest offline  
Stary 2011-03-02, 08:52   #3946
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem nową MACoholiczką, dopiero poznającą arkana makijażu i nie dziwcie się moim pytaniom Właśnie kupiłam bazę pod podkład i korektor pod oczy MAC-a i zapomniałam zapytać jak ich używać. Wiem, że najpierw krem do twarzy potem baza i na koniec podkład, ale nie wiem jak tą bazę nakładać tzn. czy na całą twarz, czy tylko na pewne partie?? Po za tym, czy muszę chwilę odczekać przed nałożeniem podkładu na twarz, aż może się wchłonie?? Może jakieś inne podpowiedzi?? To samo tyczy się korektora pod oczy. Czy najpierw nałożyć podkład na całą twarz i potem poprawić korektorem pod oczami, czy właśnie omijać oczy i dopiero samym korektorem potraktować oczy?? Czy nakładać tylko pod oczy, czy na powieki też?? Może KNK jako specjalista MAC-owy by mi pomógł??
wszystkie sposoby, które wymieniłaś mogą być dobre - musisz u siebie metodą prób i błędów zobaczyć co najlepiej wygląda, sprawdza się w ciągu dnia
no moze poza podkładem pod oczy, bo z założenia jest za ciężki i lepiej sam korektor, ale czy przed podkładem czy po to już od Ciebie zależy

jak masz czas to zawsze lepiej odczekać aż poszczególne warstwy się wchłoną (krem), ale też nie wszyscy uzywają kremu pod makijaż - niektórzy tylko bazy... więc jest duża dowolność - i to jest fajne w makijażu

możesz bazę nakładać na całą twarz albo na wybrane partie - popróbuj i sama będziesz wiedziała jak u Ciebie lepiej się sprawdza

na powieki też niektórzy kładą korektor, dla wyrównania powieki albo dlatego, ze po przypudrowaniu moze to stanowić bazę pod cienie - zależy to od Ciebie

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2011-03-02, 09:07   #3947
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gogo29 Pokaż wiadomość
co do tego jak się powinno to robić to pewnie napisze Kamil, ale ja Ci powiem, jak ja to robię:
absolutnie nie nakładam korektora na powieki!!! Co prawda są tłuste, ale nie cc mocno wysuszyć i podrażnić skóry. U mnie sprawdza sie delikatne wklepanie korektora pod oczy już na podkład (podkład najczęsciej mineralny Lucy, korektory stosuję różne mineralne i klasyczne- aplikacja zależy od rodzaju korektora- ja lubię pędzelkiem, a te gęstsze palcem serdecznym wklepywać a nie wcierać). Na powieki stosuję odpowiednią bazę przedłużającą trwałość cieni (obecnie Art Deco). Pod podkład nie nakładam już nic ( ten rodzaj podkłądu zwykle źle to znosi a ten z Lucy szczególnie kiepsko sie potem rozprowadza), ale dbam o to, by zawsze na noc położyć dobrze nawilżajacy krem. Jeśli używam innego podkładu, to najpierw krem, po wchłonięciu się baza (choć najczęściej pomijam jej stosowanie) i dopiero po odpowiednim "związaniu się" tych warstw ze skórą aplikuję podkład. Moja cera ma tak, że każda rzecz musi jakby wniknąć w naskórek zanim nałożę kolejną żeby dobrze to wyglądało. Dlatego ja np. pudruję twarz dopiero po dłuższej chwili (często najpierw nakładam podkład, potem szykuję i zjadam śniadanko a dopiero potem utrwalam twarz pudrem), ale moja skóra jestspecyficzna, więc najlepiej musisz sama ustalić co sprawdza sie w Twoim przypadku. To taki mój sposób, ale jak napisałam, nie jest to porada jak to powinno sie odbywać
Przy okazji witamy i w wątku, i w świecie makijażu
nadi83 jest offline  
Stary 2011-03-02, 09:31   #3948
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Tak wychwalacie pędzelek 109 do rózu i bronzera, a używa ktoś do tego 138 i jest zadowolony?
Bo dla mnie nieco za miekki.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-03-02, 09:38   #3949
beeets
Zakorzenienie

z kolekcji WW podoba mi się tylko skinfinish w złotych barwach i róż.
Jak myślicie, ile będziesz kosztował ten Skinfinish WW w Polsce

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-03-02, 09:44   #3950
agniecha4791
Zadomowienie

Czy ktoś posiada rozświetlacz Silver Dusk, bo mam kilka pytań?
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-03-02, 10:10   #3951
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
z kolekcji WW podoba mi się tylko skinfinish w złotych barwach i róż.
Jak myślicie, ile będziesz kosztował ten Skinfinish WW w Polsce
144 albo cos w ten deseń.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-03-02, 10:18   #3952
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
144 albo cos w ten deseń.
dzięki
To jak się WW pojawi, to się wybiorę, by się upewnić, że ich nie chcę

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-03-02, 10:39   #3953
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
dzięki
To jak się WW pojawi, to się wybiorę, by się upewnić, że ich nie chcę
Oby nie było odwrotnie, bo większość jest zachwycona tym Skinfinishem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-03-02, 10:44   #3954
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Oby nie było odwrotnie, bo większość jest zachwycona tym Skinfinishem
za kuszenie

Ps. WW mnie bardzo zniechęca opakowaniami. Choć może na żywo nie będą mi tak bić po oczach. No po prostu nie mój styl.
A tak żartem, to już widzę miny koleżanek z poważnej instytucji, jak wyciągam opakowanie pudru z WW, by poprawić sobie nosek Bo koledzy pewnie by padli

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2011-03-02 o 10:57
beeets jest offline  
Stary 2011-03-02, 11:02   #3955
gogo29
Przyczajenie

Dziękuję bardzo nadi83 i p4w !!!!!!
gogo29 jest offline  
Stary 2011-03-02, 11:02   #3956
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
za kuszenie

Ps. WW mnie bardzo zniechęca opakowaniami. Choć może na żywo nie będą mi tak bić po oczach. No po prostu nie mój styl.
A tak żartem, to już widzę miny koleżanek z poważnej instytucji, jak wyciągam opakowanie pudru z WW, by poprawić sobie nosek Bo koledzy pewnie by padli
Ja kusze? Jak moge to robić, skoro sama nie macałam nawte tego pudru :P
Ale fakt jest faktem - pink Skinfinish wszyscy chwalą i gdybym nie miała klasycznego, kto wie czy bym go nie kupiła

A opakowanie - a mnie w sumie obojętne, czy będzie klasyczne, czy komiksowe. aczkolwiek przyznam. że np. przed Hello Kitty miałabym chyba opory

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-03-02, 11:08   #3957
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kusze? Jak moge to robić, skoro sama nie macałam nawte tego pudru :P
Ale fakt jest faktem - pink Skinfinish wszyscy chwalą i gdybym nie miała klasycznego, kto wie czy bym go nie kupiła

A opakowanie - a mnie w sumie obojętne, czy będzie klasyczne, czy komiksowe. aczkolwiek przyznam. że np. przed Hello Kitty miałabym chyba opory

Ja też, a ostatnio musiłam się kryć z Kaloo - perfumy dla dzieci bez alkoholu w sam raz na lato dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaloo%20liliblue%20%E9tui%20100%20ml.jpg (27,8 KB, 14 załadowań)

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2011-03-02, 11:16   #3958
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Ja też, a ostatnio musiłam się kryć z Kaloo - perfumy dla dzieci bez alkoholu w sam raz na lato dla mnie
Rozbroiłas mnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-03-02, 15:11   #3959
TQC
Raczkowanie

Hejjj !! Na dzien kobiet przy zakupie za min 150 zl losuje sie darmowy prezent-produkt

Edytowane przez TQC
Czas edycji: 2011-03-02 o 15:16
TQC jest offline  
Stary 2011-03-02, 15:21   #3960
tiniaczek
Zakorzenienie

Aaa i juz wiem z czym ten pedzel109 porownac. Nadi kojarzysz moze taki pedzel do różu z rossmana, taki czarny z naturalnego wlosia? To ten z maca jest troche sztywniejszy, bardziej zbity. No jako jedynym potrafi nim nalozyc róż Bourjois, ktory jest najtwardszym rozem jaki mialam w swim 26 letnim zyciu. Do twardego rozświetlacza powienien byc ok.

a ja dzis ide sobie sprawic Pink Power ;D
a na brytyjskiej stronie mac pink power to jedyny ktorego jeszcze nie ma, dziwne...

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-02 o 15:38
tiniaczek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości