Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-24, 16:24   #4651
dillingerine
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Lady Danger ma coś bardziej z pomarańczu, więc ja bym stawiała na Russian Red do takiej urody, jak opisujesz
dillingerine jest offline  
Stary 2011-03-24, 16:32   #4652
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez sheepi Pokaż wiadomość
Czy jest możliwość stwierdzenia, że któraś z czerwieni będzie pasować dla większości osób? Wiem, że tego typu pomadki najlepiej jest przymierzyć, ale to ma być prezent dla pewnej osóbki, która uwielbia czerwony kolor. Przeglądałam parę zdjęć i wątków i najbardziej interesujące wydaje mi się Lady Danger i osławiona Russian Red. Dodam, że osoba dla której jest pomadka to platynowa blondynka o bardzo jasnej cerze.
no z czerwieniami to ciężko... a musi być matowa? Bo generalnie one mają lekką tendencję do przesuszania ust, choć np moich nie wysuszają. Ale wiesz, jest ryzyko...
A może np. Cockney? To Lustre więc fajnie nawilża, a kolorek powinien pasować. A z tych dwóch co wymieniłaś zdecydowanie Russian Red!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-03-24, 17:09   #4653
kama150
Zadomowienie

Poszukuję cienia MAC wkładu w kolorze szaro-niebieskim. Nie mam dostępu do sklepu a znalezienie w necie jest dość ciężkie tak samo na stronce MAC. Dziękuję za wszelkie propozycje.
kama150 jest offline  
Stary 2011-03-24, 17:28   #4654
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
a czym konkretnie?
Wszystkim! Nad mineralnym podkładem się zastanawiam non stop, bardzo intensywnie, a po takiej opinii ciężko się będzie nie zdecydować ... Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Mineralize All Over Lotion, brzmi idealnie, jesteś w stanie określić czy rzeczywiście ma takie działanie jakie obiecuje producent?
No i ta baza hmm chciałam coś z wysokim filtrem ... NIE STAĆ MNIE NA TO ŻEBY WCHODZIĆ NA TEN WĄTEK! :P
Aa no i QC 2.04, no pięknie, pięknie ...

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:13   #4655
natalia_ff
Raczkowanie

Ja też ostatnio miałam nakładany Mineralize All-Over Lotion i efekt był super (chociaż mógł być dodatkowo wzmocniony nałożonym na niego Mineralize Foundation). To jest chyba najlepiej nawilżający krem MAC, jaki testowałam.
natalia_ff jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:18   #4656
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio miałam nakładany Mineralize All-Over Lotion i efekt był super (chociaż mógł być dodatkowo wzmocniony nałożonym na niego Mineralize Foundation). To jest chyba najlepiej nawilżający krem MAC, jaki testowałam.
A nadaje się do mieszanej skóry?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:20   #4657
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Poszukuję cienia MAC wkładu w kolorze szaro-niebieskim. Nie mam dostępu do sklepu a znalezienie w necie jest dość ciężkie tak samo na stronce MAC. Dziękuję za wszelkie propozycje.
Russian Blue - był w quadzie Pedigreed Palace.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 111 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:22   #4658
natalia_ff
Raczkowanie

Ja mam mieszaną z tendencją do przesuszeń zimą i u mnie się sprawdził
natalia_ff jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:40   #4659
sheepi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Lady Danger ma coś bardziej z pomarańczu, więc ja bym stawiała na Russian Red do takiej urody, jak opisujesz
Lady Danger chyba właśnie przez ten pomarańcz wydaje się szalenie intensywna

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no z czerwieniami to ciężko... a musi być matowa? Bo generalnie one mają lekką tendencję do przesuszania ust, choć np moich nie wysuszają. Ale wiesz, jest ryzyko...
A może np. Cockney? To Lustre więc fajnie nawilża, a kolorek powinien pasować. A z tych dwóch co wymieniłaś zdecydowanie Russian Red!
Czerwona pomadka bo uwielbia czerwony kolor dobrze by było właśnie, żeby nie wysuszała, bo to też ma być przyjemność noszenie Kasiu ta Cockney śliczna jest i Lustr faktycznie są przyjemne. Rozważałam matowe bo wydawało mi się, że są bardziej kryjące i dają takie bardziej retro look
sheepi jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:45   #4660
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
A u mnie niestety się nie sprawdził, zapychał mnie i strasznie szybko buzia się świeciła.
agniecha4791 jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:49   #4661
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Lady Danger chyba właśnie przez ten pomarańcz wydaje się szalenie intensywna

Czerwona pomadka bo uwielbia czerwony kolor dobrze by było właśnie, żeby nie wysuszała, bo to też ma być przyjemność noszenie Kasiu ta Cockney śliczna jest i Lustr faktycznie są przyjemne. Rozważałam matowe bo wydawało mi się, że są bardziej kryjące i dają takie bardziej retro look
Cockney jest cudowna, sama się intensywnie nad nią zastanawiam! (może jak w QC mi się żadna nie spodoba to ją kupię ... )

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:50   #4662
nieshya
Zadomowienie

Dla zainteresowanych wrzucam linka do dobrej jakości real foto szminek i róży z QC:

http://polishandpearls.com/mac-quite...tion/#more-621

A co do daty wejścia to wydaje mi się, że skoro data wejścia tej w kolekcji w Kanadzie i USA ustalona jest na 7 kwietnia to w PL raczej wcześniej jej nie będzie - byłoby chyba precedensem, gdyby kolekcja ukazała się w PL wcześniej niż w USA
nieshya jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:56   #4663
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wstawiłam na swatchowy Marquise'd

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 111 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-03-24, 20:22   #4664
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych wrzucam linka do dobrej jakości real foto szminek i róży z QC:

http://polishandpearls.com/mac-quite...tion/#more-621

A co do daty wejścia to wydaje mi się, że skoro data wejścia tej w kolekcji w Kanadzie i USA ustalona jest na 7 kwietnia to w PL raczej wcześniej jej nie będzie - byłoby chyba precedensem, gdyby kolekcja ukazała się w PL wcześniej niż w USA
już ze dwa razy ukazały się w Europie/Pl kolekcje wcześniej
(chyba In the Groove w zeszłym roku)
bo czasami wybrany jest ten sam miesiąc, ale u nas jest to zawsze sam początek miesiąca a w UK i USA to czasami mają dziwne terminy i bardzo sztywne, któraś z dziewczyn pisała, ze gdzieś ta jest dokładnie któryś tam czwartek, albo coś podobnego
przyznam, że wolę jak u nas jest później, po recenzjach Temptalii, licznych swatchach i komentarzach
Kajol jest offline  
Stary 2011-03-24, 20:28   #4665
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
już ze dwa razy ukazały się w Europie/Pl kolekcje wcześniej
(chyba In the Groove w zeszłym roku)
bo czasami wybrany jest ten sam miesiąc, ale u nas jest to zawsze sam początek miesiąca a w UK i USA to czasami mają dziwne terminy i bardzo sztywne, któraś z dziewczyn pisała, ze gdzieś ta jest dokładnie któryś tam czwartek, albo coś podobnego
przyznam, że wolę jak u nas jest później, po recenzjach Temptalii, licznych swatchach i komentarzach

No to może faktycznie u nas będzie wcześniej, nie byłam pewna, stąd lekka doza niepewności w moim poprzednim poście

Ja podobnie jak Ty wolę jak kolekcja wchodzi u nas później - dzięki temu jeszcze przed jej pojawieniem się w salonach wiem co mogę sobie odpuścić (choć w większości przypadków raczej kończy się na samonakręcaniu swatchami )
nieshya jest offline  
Stary 2011-03-24, 20:30   #4666
winyl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiłam na swatchowy Marquise'd
jak to się stało, że ona mi się wcześniej nie podobała?
Pewnie już jej nie dostanę w Krakowie :/. W jakiej była cenie?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-03-24, 20:37   #4667
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Czy jest możliwość stwierdzenia, że któraś z czerwieni będzie pasować dla większości osób? Wiem, że tego typu pomadki najlepiej jest przymierzyć, ale to ma być prezent dla pewnej osóbki, która uwielbia czerwony kolor. Przeglądałam parę zdjęć i wątków i najbardziej interesujące wydaje mi się Lady Danger i osławiona Russian Red. Dodam, że osoba dla której jest pomadka to platynowa blondynka o bardzo jasnej cerze.
to trochę uroda jak Gwen Stefani a ona jeśli wierzyć urodowym mediom używa Russian Red
nie zagłębiając się w kolorystyki i odcienie to sama na prezent wybrałabym Russian Red - ta szminka jest już tak kultowa i tak rozreklamowana przez różne gwiazdy, że dla samej swojej sławy nie powinna być chybionym prezentem
z drugiej strony blondynkom bardzo ładnie w takich wpadających w pomarańcz czerwieniach (czego okrutnie im zazdroszczę )

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja się cieszę, ze dałam się wam skusić na Marquise'd - dzięki waszym zachwytom
To naprawde najpiękniejszy nudziak ze szminek macowych
dobrze zrobiłaś, dla mnie to odkąd zaczęły się pojawiać szminki nude i próbowałam znaleźć jakąś dla mnie dopiero ta mi rzeczywiście pasuje, jest idealna; chyba jedyna nude, w której każdy typ urody wygląda świetnie

Cytat:
To jest teraz moja ukochana szminka. Mam nadzieję, że wejdzie do stałej kolekcji, bo odkąd kupiłam używam jej prawie codziennie.
o tak, powinna być stale dostępna
ja tez prawie codziennie używam, bo dodatkowo rewelacyjne opakowanie zawsze jak wyjmuje szminkę poprawia mi humor

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
a próbowałaś na ustach? może rzeczywiście nie zgrała Ci się z ogólnym kolorytem
nie wiem, czy jest jeszcze w Krk (możesz zadzwonić), ale szczerze - o ile nie dostały bardzo dużo egzemplarzy (a w Krk to rzadkość), to wątpię że jeszcze będzie - same MACowe panie były nią zachwycone i gorąco polecały.
Kajol jest offline  
Stary 2011-03-24, 21:40   #4668
asiorrr
Raczkowanie

Cytat:
Nie ma już, kupiłam ostatnią :P
asiorrr jest offline  
Stary 2011-03-24, 21:53   #4669
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja o mało bym jej nie kupiła, ale im wiecje było zachwytów tutaj nad nia, tym bardziej miękłam W końcu poprosiłam Wizażankę ze stolicy o kupienie mi jej z nastawieniem, ze nie będzie już pewno, ale była! Dokłądnie tydzień temu mi kupiła, wiec myślę, ze w niektórych sklepach jeszcze są
Kosztuje 79 zł.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
dobrze zrobiłaś, dla mnie to odkąd zaczęły się pojawiać szminki nude i próbowałam znaleźć jakąś dla mnie dopiero ta mi rzeczywiście pasuje, jest idealna; chyba jedyna nude, w której każdy typ urody wygląda świetnie
nie żałuję wydanych na nią pięniędzy wcale Aczkolwiek przeszło mi na początku przez myśl - po co mi tyle szminek nude w szufladzie
Tez myślę, ze każdej kobiecie chyba powinna pasować

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-03-24, 22:02   #4670
oolong
Zakorzenienie

na Temptalii pojawia się QC

oolong jest offline  
Stary 2011-03-24, 22:06   #4671
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
oooo! to ide pojopić się

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-03-24, 23:21   #4672
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie weszłam, żeby o tym zaalarmować ale mnie ubiegłaś
co za podnieta, zaraz będę oglądać

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Sakura, In Synch i Playing Koi są moje resztę przetestuję i się zastanowię
Miss Behave jakoś kiepsko wypada, będzie pewnie dobry, jak ktoś szuka rozświetlacza
Candy Yum Yum - boski neon
Quite Cute - podoba mi się, ale nie wiem, czy się odważę chodzić w takim kolorku, co o nim myślicie? z jasną karnacją będzie pewnie lepiej wyglądał niż u Christine
MissScareAll jest offline  
Stary 2011-03-24, 23:23   #4673
palina_malina
Rozeznanie

Oglądałam swatche QC na Temptalii i mam już swoje pewne przemyślenia. Odechaciało mi się róży (ich prawie nie widać!) i na pewno nie skusi mnie szminka Quite Cute, Krysia wygląda wniej jak zombie (bez obrazy dla niej oczywiście), zainteresowały mnie za to kredki do ust i na pewno quad, tylko ma bardzo niską ocenę, będę musiała mu się bliżej przyjrzeć.

Pozatym znalazłam bardzo ciekawą szminkę - Fabby, jej też muszę się bliżej przyjrzeć, ma ktoś ją może?

Candy Yum Yum jest bardzo odważna i kusi

Edytowane przez palina_malina
Czas edycji: 2011-03-24 o 23:27
palina_malina jest offline  
Stary 2011-03-24, 23:25   #4674
oolong
Zakorzenienie

mnie ta kolekcja odrzuca, kompletnie nietwarzowa, chyba że jest się zdecydowanym typem urody - np typowa zima królewna śnieżka lub właśnie blada japonka z ciemnymi włosami

oolong jest offline  
Stary 2011-03-24, 23:30   #4675
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Im więcej swatchów Quite Cute w necie tym mniej mi się zachciewa ja mieć, a po obejrzeniu na Temptalii odechciało mi się w ogóle, nawet tego quadu.
Wolę sobie zafundować pędzelek do nakładania szminki Russian Red

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-03-24, 23:33   #4676
tiniaczek
Zakorzenienie

Łoj:/ czyżby kolekcja-pomyłka? Bo ja czuję niedosyt...
tiniaczek jest offline  
Stary 2011-03-24, 23:51   #4677
MissScareAll
Zakorzenienie

Hmm a mi się bardzo podoba, w sam raz na wiosnę. Ale fakt, pewne typy urody nie mają tu czego szukać, bo kolory są jaśniutkie. Dla mnie to na plus, bo zwykle wszystko jest dla mnie za ciemne
MissScareAll jest offline  
Stary 2011-03-24, 23:55   #4678
Nat2706
Raczkowanie

Cytat:
Wszystkim! Nad mineralnym podkładem się zastanawiam non stop, bardzo intensywnie, a po takiej opinii ciężko się będzie nie zdecydować ... Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Mineralize All Over Lotion, brzmi idealnie, jesteś w stanie określić czy rzeczywiście ma takie działanie jakie obiecuje producent?
No i ta baza hmm chciałam coś z wysokim filtrem ... NIE STAĆ MNIE NA TO ŻEBY WCHODZIĆ NA TEN WĄTEK! :P
Aa no i QC 2.04, no pięknie, pięknie ...
Otóż ja aktualnie stosuję kurację traicnealem i moja twarz jest nieziemsko przesuszona i łuszcząca się. Pani Maja była chyba lekko przerązona jak ją zobaczyła po demakijażu, bo od razu poszła po ten krem/preparat (nie wiem jak to nazwać :P). Swoją drogą robiłam demakijaż chusteczkami MACowymi i sprawdziły się fatalnie, twarz piekła, była przeszuszona i mocno zaczerwieniona (żeby nie było,że tak się wszystkim zachwycam ). Po nałożeniu MAOL od razu zrobiła się gładziutka,nawilżona i zaczerwienienia zeszły. Byłam zaskoczona bo ja bardzo uważam z pielęgnacją. Potem jak pani usłyszała o kwasach to domyśliła się,że potrzeba mi mocnych filtrów przeciwsłoncznych i nałożyła bazę z spf 50, a potem na to ten mineralny podkład sypki, co było dla mnie nowym doświadczeniem bo nigdy nie wierzyłam w możliwości kryjące sypkich podkładów. Ale rezultat był rewelacyjny a buzia, jak już pisałam gładziutka, aż się ciągle dotykałam :P
zastanawiam się teraz tylko czy do uzyskania takiego efektu potrzeba wszystkich tych trzech kosmetyków. Trochę boję się bazy...
ciekawe czy po kilku użyciach nie zapchałoby mnie coś?

a co do Marquise D' to skusiłyście mnie ( a zapierałam się,że nic z WW mi się nie podoba), no i oczywiście nie ma jej już we Wrocku...na szczęście jutro jadę do domku do Warszawy i może tam się coś ostało (panie kazały mi próbować w GM). Nie wiecie czy tam jeszcze są? Mogłabym zadzwonić i zapytać ale nie mam numeru :/ i nigdzie nie mogłam znaleźć...
KUSICIELKI NIEDOBRE!!!
Stary 2011-03-24, 23:55   #4679
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Hmm a mi się bardzo podoba, w sam raz na wiosnę. Ale fakt, pewne typy urody nie mają tu czego szukać, bo kolory są jaśniutkie. Dla mnie to na plus, bo zwykle wszystko jest dla mnie za ciemne
właśnie, ja jestem z twarzy taka jasno-bura
oczy tez niby jasne, ale brudne

ta kolekcja jest zbyt wyrazista jak dla mnie, raczej ta Bronze będzie lepsza

oolong jest offline  
Stary 2011-03-25, 00:24   #4680
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
mnie ta kolekcja odrzuca, kompletnie nietwarzowa, chyba że jest się zdecydowanym typem urody - np typowa zima królewna śnieżka lub właśnie blada japonka z ciemnymi włosami
czyli wychodzi, że niby dla mnie dobra (ale u mnie akurat nietwarzowe są ulubione kolory większości Polek )
ale martwi mnie co Christine napisała o "mocy" powiększającej błyszczyków - obawiam się, że też mnie mogą podrażniać - trzeba będzie uważnie przetestować.
no i róże mineralne mają jak zwykle w składzie isopropyl palmitate - cyzli dla mnie odpada (zapycha przy dłuższym używaniu )
czekam jeszcze na recenzje lakierów, bo na wszystkie trzy mam ogromną ochotę (mam nadzieję, że jakieś fajne będą - zwłaszcza ten lawendowy, bo takiego odcienia szukam od dawna, a znalazłam tylko w Inglocie - ale dodali mu jakiś perłowych drobinek i trochę to tandetnie wygląda; i jeszcze z YSL, ale nie lubię bardzo tych lakierów - mała pojemność, drogie i strasznie szybko gęstnieją )
Kajol jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości