Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-16, 22:53   #1081
kasiaj85
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O właśnie, bo ja się zastanawiam nad tą kredką, chciałam Black Swan - będzie się nadawała na cała powiekę, zeby na niej, jako bazie położyć potem inne kolory cieni w celu ich zintensyfikowania?
I ile w ogóle kosztuje ta kredka w MAC-u? Bo zapomniałam sprawdzić.
tak, w ten sposób i w tym celu go użyłam właśnie
zaraz wrzuce w ogóle swatchyki na odpowiedni wątek

Zintensyfikował cień ślicznie. ach ach
kosztuje 60zł

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-11-16, 23:06   #1082
kasiek1122
Zakorzenienie

hej, ktoś już Ci odpisał że poleca róż harmony, ja również. A jeśli chodzi o puder o który pytasz to wg mnie on nie wpada ani w pomarańcz ani w czerwień. ----> do limetki87
Stary 2010-11-16, 23:29   #1083
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak, w ten sposób i w tym celu go użyłam właśnie
zaraz wrzuce w ogóle swatchyki na odpowiedni wątek

Zintensyfikował cień ślicznie. ach ach
kosztuje 60zł
O super! Dziekuje To skuszę sie na Black Swan i Lord it Up
Kusi mnie też Paint Pot GroundWork - warto go wziąć dla zintensyfikowania brązowych cieni

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 118 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-11-17, 01:30   #1084
KNK
Zadomowienie

Cytat:
p
A żeby nie było OT.
Dzisiaj przetestowałam sobie pearlglide'a jako bazę i jestem mile zaskoczona! od 11 wszystko się ładnie trzyma! Dałam na niego pigment Moonlight Night
a mówiłem

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
co z tym odcieniem pudru pomozecie?/
matte bronze nie jest rudy, to raczej chłodny brąz w opakowaniu dość ciemny ale transparentny więc nie ma ryzyka przedawkowania

KNK jest offline  
Stary 2010-11-17, 09:10   #1085
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
iecznie się wreszcie musimy zobaczyć!
BTW pamiętam jak kiedy ostatnio się widziałyśmy rozmiawiałaś z Magdą o MACu a ja byłam jeszcze zupełnie niewkręcona i nieuświadomiona.Ach dawne czasy
No koniecznie Piękne czasy.... musimy powtórzyć takie spotkanie jeszcze

Cytat:
ahhh no...
żywię nadzieję, że następnym razem się zjawisz! nie wiem czy to będzie jeszcze przed Świętami, czy już poświątecznie, ale będę na pewno jeszcze w tym roku. Też się szykuję na Cham-Pale! i nowe paint poty!
Later jest PIĘKNY!!!! Będziesz zachwycona! Nie sądzę żeby wykupili, jeszcze dużo zostało a są naprawdę śliczne!Ja póki co wzięłam tylko ten jeden bo muszę zobaczyć czy się w ogóle będzie na mojej powiece trzymał ale nie wykluczam kupna drugiego.
No ja myślę, w końcu teraz już spokojnie mam się gdzie przespać Nie ciągnie mnie do Tartana... w tej chwili mam więcej wishlisty z regulara niż z czegokolwiek innego
Świetnie, że masz takie zdanie o Later... Jeśli Tobie się podoba to znaczy, że i mnie
No i Pearlglide'y tak zachwalane czaję się na Black Swana i tego niebieskiego i to w sumie tyle aż do Cham-Pale (pudry )
Stary 2010-11-17, 12:23   #1086
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Poradźcie mi szukam z MAC-a bazy pod cienie w kolorze brązowym, dla zintensyfikowania brązowych cieni i nie wiem czy zdecydować się na Paint Pota w Kolorze Ground Work ( a moze inny?), czy na kredkę Pearglide w Kolorze Lord It Up?? A może jeszcze coś innego?
Plz

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 118 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2010-11-17, 12:32   #1087
ewels19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez susziisusz Pokaż wiadomość
Dziewczyny mialyście Fix + ?? Myslicie, ze warto go kupić ?? Pytałam wczoraj o cene i teraz zastanawiałam sie czy jest wart 70 zl, niby to nie tak wiele, ale troche byłoby mi szkoda, jeśli ten produkt nie jest wart swojej ceny.
Ja mam Fix + też się zastanawiałam nad kupnem ale dla mojej cery jest idealny,zastępuje mi krem nawilżający, pryskam nim twarz i nakładam podkład i jest super, a jak nałożę za dużo pryskam na makijaż i wszytsko ładnie się ze sobą stapia, ja mam cerę sucha ale wiem że cerę tłusta moża lekko przetłuszczać, a i używam go do cieni na mokro daje super efekt,ogólnie jestem bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

a mam do was pytanie, ponieważ swoją przygodę z MAC dopiero zaczynam a chciałam kupić trochę kolorówki,jakie cienie polecilibyście? Mam jasną kanację brązowe włosy i bardzo niebieskie oczy
ewels19 jest offline  
Stary 2010-11-17, 19:26   #1088
szikago
Raczkowanie

no ja dodam swoje 3 grosze..
tez zaczynam swoja przygode z Mac,zamierzam kupic sobie na poczatek pare cieni,ale zastanawiam sie nad kolorami...jakie powinnam najlepiej wybrac do podkreslenia zielono-piwnych oczu?
szikago jest offline  
Stary 2010-11-17, 21:23   #1089
bienemaja
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedź
Chciałam kupić sobie na początek pustą paletkę 4-kę i ze 2-3 cieni, ale jak czytam te uzależniające posty MACoholiczek, to się zastanawiam, czy nie rozsądniej od razu kupic pustej 15-ki
bienemaja jest offline  
Stary 2010-11-17, 21:48   #1090
anja00
Raczkowanie

Cytat:
Poradźcie mi szukam z MAC-a bazy pod cienie w kolorze brązowym, dla zintensyfikowania brązowych cieni i nie wiem czy zdecydować się na Paint Pota w Kolorze Ground Work ( a moze inny?), czy na kredkę Pearglide w Kolorze Lord It Up?? A może jeszcze coś innego?
Plz
Ja w tym samym celu szykuję się na Paint Pota w kolorze Constructivist. Mam już czarnego PP Blackground ciut jasniejszego- złotawego Indianawood. Teoretycznie mogłabym zrezygnować z kolejnego brązowego ale on sam w sobie jest taki piękny bez dodatkowych cieni wygląda super.
Niestety nie posiadam kredek, więc nie pomogę w tej kwestii.
anja00 jest offline  
Stary 2010-11-17, 21:58   #1091
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Chciałam kupić sobie na początek pustą paletkę 4-kę i ze 2-3 cieni, ale jak czytam te uzależniające posty MACoholiczek, to się zastanawiam, czy nie rozsądniej od razu kupic pustej 15-ki
Nie rozdrabniaj się kobieto i tak skończysz z pierwszą 15-tką.
agniecha4791 jest offline  
Stary 2010-11-17, 22:14   #1092
anja00
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź

O wiele rozsądniej kupic od razu 15-kę
Albo i dwie....
...bo czasami niestety deficyt w salonach
anja00 jest offline  
Stary 2010-11-17, 22:16   #1093
limetka87
BAN stały

dzieki to wezme ten matt bronze a ktos z was ma go ,warto? bo tani nie jest
limetka87 jest offline  
Stary 2010-11-17, 22:19   #1094
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Ja w tym samym celu szykuję się na Paint Pota w kolorze Constructivist. Mam już czarnego PP Blackground ciut jasniejszego- złotawego Indianawood. Teoretycznie mogłabym zrezygnować z kolejnego brązowego ale on sam w sobie jest taki piękny bez dodatkowych cieni wygląda super.
Niestety nie posiadam kredek, więc nie pomogę w tej kwestii.
Dziękuję za doradzenie! Tylko, ze Constructivist jest Frost czyli duużo drobinek, a ja wolałabym coś matowego, a Quite Natural?

I kochane, mam jeszcze jeden dylemat, czy do brązowych oczu będą pasować cienie z domieszką czerwieni, jak np. Soba, Saddle, Soft Brown?? Oczywiscie zblendowane z innymi kolorami ?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-11-17, 22:36   #1095
_anguisette_
Raczkowanie

Hej,
Alez zazdroszcze tym z Was, ktore maja tak blisko do Mac'a. Mam nadzieje ze niebawem otworza sklep w Trojmiescie lub okolicach...
Tymczasem mam do Was kilka pytan. Czy ktos ma pomadki Hue i Faerie Glen i moglby porownac? Mam ta pierwsza i nie wiem czy odpuscic Faerie? I czy Cut a Caper jest na stale w sprzedazy, czy tylko w kolekcji Tartan?
Dziekuje za odp. i pozdrawiam
Stary 2010-11-17, 22:43   #1096
bienemaja
Raczkowanie

oj kusicie babeczki i skad ja potem kasiore wezme na zapelnienie 15ki? no chyba ze rodzince racje zywieniowe bede obcinac
bienemaja jest offline  
Stary 2010-11-17, 22:57   #1097
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
O dziękuję, to mnie zainteresował Chyba go wczoraj musiałam pominąć w macu jak macałam wkłady ale co sie dziwić, jak mąż co chwila mi pokazywał zegarek, jak tu pod taką presją spokojnie wszystko pomacać?
Hehe,no tak.Szczerze mówiąc ja też zupełnie na niego nie zwróciłam uwagi,został mi polecony w MACu

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
świetna paletki

Cytat:
I kochane, mam jeszcze jeden dylemat, czy do brązowych oczu będą pasować cienie z domieszką czerwieni, jak np. Soba, Saddle, Soft Brown?? Oczywiscie zblendowane z innymi kolorami ?
Jak najbardziej( zresztą my brązowookie mamy szczęście,wszystkie kolory pasują).Z brązowo-czerwonych klimatów,jeżeli jeszcze nie masz serdecznie polecam przetestować Antiqued,Swiss Chocolate i Coppering

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-11-17 o 23:02
burn-it-up jest offline  
Stary 2010-11-17, 23:05   #1098
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a mówiłem
mówiłeś mówiłeś! o wiele lepsza jest jako baza niż jako kredka sama w sobie. Jeszcze teraz musze wypróbować Greasepaintsticka

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
No ja myślę, w końcu teraz już spokojnie mam się gdzie przespać Nie ciągnie mnie do Tartana... w tej chwili mam więcej wishlisty z regulara niż z czegokolwiek innego
Świetnie, że masz takie zdanie o Later... Jeśli Tobie się podoba to znaczy, że i mnie
No i Pearlglide'y tak zachwalane czaję się na Black Swana i tego niebieskiego i to w sumie tyle aż do Cham-Pale (pudry )
bo tartan nie dla MACowych wyjadaczy już jest ja bym tego charmsa blue brown chciała... ale chyba nikt pigmaków nie kupi...
ja teraz też do Cham-pale się wstrzymam no, może oprócz kilku drobiazgów
haha no tak, Later Ci się spodoba, tak myślę chociaż efekt daje bardzo podobny do mineralnego cienia My Dark Magic

Cytat:
Dzięki za odpowiedź
czwórki mają sens jak dużo podróżujesz środkami transportu w których warto ograniczyć bagaż. Jeśli przemieszczasz się wygodnie autem gdzie możesz wsio spakować to nie ma przeciwwskazań do piętnastki, a nawet lepsza ona bo nie oszukujmy się, na trzech cieniach się nie skończy
Mi sie czwórka przydała jak jeździłam pociągiem

Cytat:
Dziękuję za doradzenie! Tylko, ze Constructivist jest Frost czyli duużo drobinek, a ja wolałabym coś matowego, a Quite Natural?
QN jest kiepski, macałam go ostatnio, strasznie tępy, kiepsko się rozsmarowuje, nierówno, smuży.. ja bym odpuściła.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-11-17, 23:14   #1099
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Jak najbardziej( zresztą my brązowookie mamy szczęście,wszystkie kolory pasują).Z brązowo-czerwonych klimatów,jeżeli jeszcze nie masz serdecznie polecam przetestować Antiqued,Swiss Chocolate i Coppering
A to dziękuję i jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi i wrzucam na wisha Sobę i Soft Brown Wrzuciłam bym jeszcze i Script Brown, ale chyba przesadzę, on jest sporo ceglasty Jak myślisz?
Swiss Chocolate już mam na liście po waszych wcześniejszych ochach i achach nad nim
Wiesz, byłam w niedzielę w macu i macałam te czerwonawe, ale na ręce, na oku nie miałam czasu, wiec stąd moje pytania

A i mam pytanko - na swatchowym wrzucałaś niedawno fotki super jakości - czym je robiłaś?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
QN jest kiepski, macałam go ostatnio, strasznie tępy, kiepsko się rozsmarowuje, nierówno, smuży.. ja bym odpuściła.
Dzięki Kasiajku, zaoszczędziłaś mi prawdopodobnie rozczarowania
Więc wezmę albo Constructivist, albo użyje fluidline'a Rich Ground jako bazy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-11-17 o 23:12
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-11-18, 08:22   #1100
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
A to dziękuję i jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi i wrzucam na wisha Sobę i Soft Brown Wrzuciłam bym jeszcze i Script Brown, ale chyba przesadzę, on jest sporo ceglasty Jak myślisz?
Swiss Chocolate już mam na liście po waszych wcześniejszych ochach i achach nad nim
Wiesz, byłam w niedzielę w macu i macałam te czerwonawe, ale na ręce, na oku nie miałam czasu, wiec stąd moje pytania

A i mam pytanko - na swatchowym wrzucałaś niedawno fotki super jakości - czym je robiłaś?
Brown Script też mi się fajny wydaje,choć znam go tylko z testów naręcznych.Generalnie dzięki Macowi odkryłam,że ciepłe brązy,lekki rudości i czerwienie mogą być na prawdę fajne.Wcześniej w życiu nie sięgnęłabym po takie kolory.

Zdjęcia robiłam aparatem Canon Powershot G11
Stary 2010-11-18, 08:37   #1101
oolong
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź
ja mam i 4 i 15
inne funkcje

w 4 mam zamiar ułożyć sobie jakiś zestaw uniwersalny, do zabierania w podróż lub szybkiego ciedzinnego makijażu, gdy nie ma czasu myśleć o tym, co z czym zestawić

a 15 jako składzik reszty cieni

oolong jest offline  
Stary 2010-11-18, 08:47   #1102
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Brown Script też mi się fajny wydaje,choć znam go tylko z testów naręcznych.Generalnie dzięki Macowi odkryłam,że ciepłe brązy,lekki rudości i czerwienie mogą być na prawdę fajne.Wcześniej w życiu nie sięgnęłabym po takie kolory.

Zdjęcia robiłam aparatem Canon Powershot G11
Tak samo mam - wcześniej uciekałam od rdzawych i czerwonych kolorów na bezpieczną odelgłosć, a teraz mnie zainteresowały
Chociaż Copperinga się boję
A Woodwinked? Masz? Testowałam na ręce i zdaje mi się za łoty i za świecący ... z drugiej strony skoro Patinę i Mulcha "łyknęłam" i je kocham...

Super robi zdjęcia! I popattrzeć, ze jak go testowałam w sklepie 2 miechy temu, to niezbyt mi przypadł w porównaniu ze zrobionymi zdjęciami innymi aparatami chyba mu się przyjrzę znowu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-11-18, 12:10   #1103
KNK
Zadomowienie

Cytat:
soba jest cudna, to moje ostatnie odkrycie, jest ciepła ale nie bardzo raczej miodoaw niz ruda, bardzo ładny w załamaniu, taki nudek

soft brown podobnie, ale on nieco bardziej rudy, dla mnie za ciemny na powieke blizej rzęs i za rudy, za jasny do złamania, ale świetnie się nim cieniuje inne brazy na przykład jak chcesz wycieniowac jakiś inny brąz do skory ponad załamaniem czy na dolnej powiece, często mieszam go z chłodnymi brazami żeby nie wyglądały szaro

saddle nie mam

KNK jest offline  
Stary 2010-11-18, 12:13   #1104
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
soba jest cudna, to moje ostatnie odkrycie, jest ciepła ale nie bardzo raczej miodoaw niz ruda, bardzo ładny w załamaniu, taki nudek

soft brown podobnie, ale on nieco bardziej rudy, dla mnie za ciemny na powieke blizej rzęs i za rudy, za jasny do złamania, ale świetnie się nim cieniuje inne brazy na przykład jak chcesz wycieniowac jakiś inny brąz do skory ponad załamaniem czy na dolnej powiece, często mieszam go z chłodnymi brazami żeby nie wyglądały szaro

saddle nie mam
Dziękuję Kamilu, a Script Brown wg Ciebie?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-11-18, 13:03   #1105
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Tak samo mam - wcześniej uciekałam od rdzawych i czerwonych kolorów na bezpieczną odelgłosć, a teraz mnie zainteresowały
Chociaż Copperinga się boję
A Woodwinked? Masz? Testowałam na ręce i zdaje mi się za łoty i za świecący ... z drugiej strony skoro Patinę i Mulcha "łyknęłam" i je kocham...

Super robi zdjęcia! I popattrzeć, ze jak go testowałam w sklepie 2 miechy temu, to niezbyt mi przypadł w porównaniu ze zrobionymi zdjęciami innymi aparatami chyba mu się przyjrzę znowu
Woodwinked jest boski.Na całą powiekę+Mulch w zgięciu i na prawdę fajnie to wygląda,często się tak maluję.Do tego Woodwinked z jasnym cieniem jak Naked Lunch może być też w załamanie.Bardzo polecam.Copperinga też się nie bój,na prawde fajnie wygląda np. z All that Glitters i Mulchem lub Antiqued.
A Patniki jak używasz?Bo ja się przymierzam i nie wiem kupić czy nie

Na prawdę polecam tego Canona.Ja nie jestem specjalistką w tej dziedzinie co prawda,ale mój tata który zajmuje się fotografią mi go polecił(głównie do pstrykania zdjęć moim zwierzakom akwariowym,ale okazało się że do innych celów też bardzo fajnie się nadaje a ma wszystkie zalety kompaktu).Po dokupieniu tulejki można dokręcać soczewki i robić całkiem niezłe makro
Stary 2010-11-18, 13:14   #1106
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Woodwinked jest boski.Na całą powiekę+Mulch w zgięciu i na prawdę fajnie to wygląda,często się tak maluję.Do tego Woodwinked z jasnym cieniem jak Naked Lunch może być też w załamanie.Bardzo polecam.Copperinga też się nie bój,na prawde fajnie wygląda np. z All that Glitters i Mulchem lub Antiqued.
A Patniki jak używasz?Bo ja się przymierzam i nie wiem kupić czy nie

Na prawdę polecam tego Canona.Ja nie jestem specjalistką w tej dziedzinie co prawda,ale mój tata który zajmuje się fotografią mi go polecił(głównie do pstrykania zdjęć moim zwierzakom akwariowym,ale okazało się że do innych celów też bardzo fajnie się nadaje a ma wszystkie zalety kompaktu).Po dokupieniu tulejki można dokręcać soczewki i robić całkiem niezłe makro
To i chyba Woodwinked włacze na listę, ale - na boga! Bedę wtedy miała 2 15-ki brazów, beży i bordo!
Patinę uzywam z Mulch - czyli ona na cała powiekę, a Mulch w załamanie i kacik zewnętrzny i lepszego duetu brązów nie znam!!
Ja bez Patiny juz sobie nie wyobrażam kolekcji Polecam

No to będe się musiała przyjzrec Canonkowi na nowo, bo w sumie myślałam nad Nexem albo Samsungiem EX1

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-11-18, 13:20   #1107
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
To i chyba Woodwinked włacze na listę, ale - na boga! Bedę wtedy miała 2 15-ki brazów, beży i bordo!
Patinę uzywam z Mulch - czyli ona na cała powiekę, a Mulch w załamanie i kacik zewnętrzny i lepszego duetu brązów nie znam!!
Ja bez Patiny juz sobie nie wyobrażam kolekcji Polecam

No to będe się musiała przyjzrec Canonkowi na nowo, bo w sumie myślałam nad Nexem albo Samsungiem EX1
No to i ja muszę mieć Patinę.I nie martw się,ja też mam masę brązo-beżowo-złocistych Maczków i nadal mi mało
Nexa mój tata kupił niedawno dla siebie i również jest zadowolony(jak pytałam wcześniej to twierdził,że chyba jeszcze lepszy byłby dla mnie od Canoniaka,ale ja mam już go od roku a wtedy jeszcze Nexów nie było.Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona z tego co mam.)
Stary 2010-11-18, 14:22   #1108
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No to i ja muszę mieć Patinę.I nie martw się,ja też mam masę brązo-beżowo-złocistych Maczków i nadal mi mało
Nexa mój tata kupił niedawno dla siebie i również jest zadowolony(jak pytałam wcześniej to twierdził,że chyba jeszcze lepszy byłby dla mnie od Canoniaka,ale ja mam już go od roku a wtedy jeszcze Nexów nie było.Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona z tego co mam.)
No to bez żalu dopisze parę czerwono-odcieniowych kolorków i Woodwinked Kiedyś zyłam fioletami, błekitami, szaroscio-rózami, a teraz mnie tak zwiało na brazo-beżo- bordo i tez mi ich mało, jak Tobie

A którego Nex-a ma Twój tata? W sumie nie myślałam o konkretnym byle miał ten większy obiektyw

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2010-11-18, 17:20   #1109
agniecha4791
Zadomowienie

A jaki macie pomysł na Vex-a?? Z czym go najlepiej łączyć?
agniecha4791 jest offline  
Stary 2010-11-18, 17:33   #1110
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
No to bez żalu dopisze parę czerwono-odcieniowych kolorków i Woodwinked Kiedyś zyłam fioletami, błekitami, szaroscio-rózami, a teraz mnie tak zwiało na brazo-beżo- bordo i tez mi ich mało, jak Tobie

A którego Nex-a ma Twój tata? W sumie nie myślałam o konkretnym byle miał ten większy obiektyw
Ja też kiedyś używałam trochę innych kolorów ale teraz totalnie zakochałam się w tych szeroko pojętych neutralach i ciepłych odcieniach.Zawsze uważałam,że ciepłe kolory mi nie pasują a okazało się inaczej.Masz Sketch?Jeżeli nie to jest to kolejny z tych kolorów,który nieziemsko wygląda połączony z większością w naszym ulubionym klimacie.

To jest bodajże Nex-5

Idę w środę na makijaż.Nie mam jednak zupełnie pomysłu o co poprosić.Może jakąś wariację z Cranberry bo kusi mnie ten cień.Byłoby dobrze,gdyby były paletki już 15-stki lub 4-ki bo nie mam miejsca na żaden nowy cień

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości