Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-22, 00:39   #2791
MissScareAll
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej wszystkim, podłączam się do wątku
Planuję większe zakupy i prosiłabym Was o radę, czy przedmioty tego sprzedawcy są oryginalne: http://myworld.ebay.com/doubleocean/ ? Zdziwiła mnie pomadka Till Tomorrow w normalnej wersji, zastanawiam się, czy taka istnieje, czy tylko jako Pro Longwear...
MissScareAll jest offline  
Stary 2011-01-22, 08:55   #2792
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Planuję większe zakupy i prosiłabym Was o radę, czy przedmioty tego sprzedawcy są oryginalne: http://myworld.ebay.com/doubleocean/ ? Zdziwiła mnie pomadka Till Tomorrow w normalnej wersji, zastanawiam się, czy taka istnieje, czy tylko jako Pro Longwear...
Nie lepiej kupić w sklepie? Nie będziesz miała wątpliwości czy to oryginał.
Lemirka jest offline  
Stary 2011-01-22, 11:07   #2793
sine.ira
Zakorzenienie

Mam jeszcze pytanie odnośnie kodów z datą produkcji. Czy "0" na końcu oznacza 2010 ? Mam kod A30 - czy to marzec 2010 będzie, bo dekalkulator mówi, że błędny numer ?
Stary 2011-01-22, 11:42   #2794
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dziewczyny no, pytałam o Coppering waszym zdaniem do brązowych oczy, bo na googlu nci ciekawego nie znalazłam ...

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-01-22, 13:25   #2795
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja sie zabujałam w Antiqued bosko wyglada do brazowych oczu.

A powiedzcie mi dziewczyny, czy Coppering do brązowych oczy i Amber Light mogę sobie odpuścić, czy będą jednak pasowały???
Mam i Coppering i Amberlights.To genialne kolory od brązowych oczu.Nie wyobrażam sobie mojej paletki bez nich.
Stary 2011-01-22, 13:30   #2796
palina_malina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Sprzedający posiada jeden negatywny komentarz, że produkt MAC jest nieoryginalny, ja bym nie ryzykowała. Zawsze sobie tłumaczę to tak, że tylko jedna osoba miała odwagę to napisać.
palina_malina jest offline  
Stary 2011-01-22, 13:34   #2797
Kajol
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny no, pytałam o Coppering waszym zdaniem do brązowych oczy, bo na googlu nci ciekawego nie znalazłam ...
moim zdaniem to trudny kolor dla brązowych oczu, ale kiedyś używałam podobnego i fajnie wyglądał (ale w małej ilości) połączony z odcieniem bordo, typu Cranberry i jakimś bardzo ciemnym chłodnym brązem przy linii rzęs.

Ja natomiast mam pytanie o towarzystwo dla Sumptuous Olive - przy bladej cerze (podkład F&B C1) i ciemnych oczach, tak żeby nie wyglądać na chorą, i żeby ta oliwka wyglądała bardziej zielono-złociście a nie jak blednące siniaki (jak im schodzi fioletowy kolor).
Miałam kiedyś oliwkowy cień, ale w końcu się pozbyłam, bo nie umiałam go ujarzmić - da się to zrobić, czy jednak przy moim typie urody lepiej o nim zapomnieć?
Kajol jest offline  
Stary 2011-01-22, 13:45   #2798
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Mam i Coppering i Amberlights.To genialne kolory od brązowych oczu.Nie wyobrażam sobie mojej paletki bez nich.
Hmm, mówisz? Na Amber jestem zdecydowana, ale co do Coppering boję się efektu chorych oczu .... A mogłabym prosić o jakies make up w roli głownej z Coppering?
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
moim zdaniem to trudny kolor dla brązowych oczu, ale kiedyś używałam podobnego i fajnie wyglądał (ale w małej ilości) połączony z odcieniem bordo, typu Cranberry i jakimś bardzo ciemnym chłodnym brązem przy linii rzęs.

Ja natomiast mam pytanie o towarzystwo dla Sumptuous Olive - przy bladej cerze (podkład F&B C2) i ciemnych oczach, tak żeby nie wyglądać na chorą, i żeby ta oliwka wyglądała bardziej zielono-złociście a nie jak blednące siniaki (jak im schodzi fioletowy kolor).
Miałam kiedyś oliwkowy cień, ale w końcu się pozbyłam, bo nie umiałam go ujarzmić - da się to zrobić, czy jednak przy moim typie urody lepiej o nim zapomnieć?
Kajolku, dziękuję, własnie mam obawy co do Coppering. O ile z Antiqued nie mam w ogóle problemu, tak tego się obawiam ... Planuje tez zakup Cranberry, wiec moze jakoś by się łaczył z Copperingiem.

A co Do Sumptuous. Ja mam blada w sumie cere (F&B nr C2) i mnie Olive krzywdy nie robi, przeciwnie jest super do brązowej oprawy oczu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-01-22 o 14:35
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 117 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2011-01-22, 14:20   #2799
winyl
Zakorzenienie

Po obejrzeniu tego filmiku : http://www.youtube.com/watch?v=SzsIy...eature=related stwierdziłam, że zdecydowanie chętnie kupię sobie skinfinisha natural i zastanawiam się nad tym pędzlem 138.
Czy któraś z Was się orientuje ile mniej więcej teraz kosztuje skinfinish natural i pdzel 138?
Powiem Wam, że doznałam szoku- pędzel skunks kosztuje 215zł!! Na całe szczęście istnieje duże prawdopodobieństwo, że niedługo dostanę go w prezencie. I też prośba, czy macie znacie jakieś filmiki na youtube, które pokazywałyby jak używać tego pędzla (chcę nim nakładać podkład, ewentualnie puder) ?

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-01-22, 15:31   #2800
nieshya
Zadomowienie

Info cenowe dla wyczekujących na Peacocky:

Mega Metal e/s - 90 zł
Kissable Lipcolour - 85 zł

Te ceny zdecydowanie okroiły moją pawią wishlistę ...
nieshya jest offline  
Stary 2011-01-22, 16:46   #2801
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Mega Metal e/s - 90 zł

Tja ... tak podejrzewałam, ze cena będzie zaporowa i co najwyzej 2 cienie się kupi

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-01-22, 19:53   #2802
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Hmm, mówisz? Na Amber jestem zdecydowana, ale co do Coppering boję się efektu chorych oczu .... A mogłabym prosić o jakies make up w roli głownej z Coppering?

Kajolku, dziękuję, własnie mam obawy co do Coppering. O ile z Antiqued nie mam w ogóle problemu, tak tego się obawiam ... Planuje tez zakup Cranberry, wiec moze jakoś by się łaczył z Copperingiem.

A co Do Sumptuous. Ja mam blada w sumie cere (F&B nr C2) i mnie Olive krzywdy nie robi, przeciwnie jest super do brązowej oprawy oczu
Nie daje,uwierz mi.Co prawda to sporo zależy od karnacji,jeżeli masz mocno chłodną to rzeczywiście może trochę wydobywać różowość.Jednak w odpowiednim towarzystwie(np. Antiqued,Amberlights).
Za jakiś czas jak wyliżę się z choroby postaram się coś wkleić.

90zł to ja chyba na żaden się nie skuszę

Do Sumptous olive idealnie pasuje Club lub Burmese Beauty.

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2011-01-22 o 19:56
burn-it-up jest offline  
Stary 2011-01-22, 19:56   #2803
winyl
Zakorzenienie

MAC uzależnia, 'zmarnowałam' cały dzień na oglądanie filmików na youtube.
Powiedzcie mi kochane znawczynie do skinfinisha natural lepszy będzie pędzel 138 czy 182 (kabuki) ? Chodzi mi o zachowanie naturalnego efektu, żadnych masek czy pudrowych warstw przy wciąż dobrym kryciu.
Jeśli ktoś wie przy okazji jakie są ceny tych produktów po podwyżce to również będę wdzięczna za informacje.

XOXO
winyl jest offline  
Stary 2011-01-22, 20:11   #2804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Nie daje,uwierz mi.Co prawda to sporo zależy od karnacji,jeżeli masz mocno chłodną to rzeczywiście może trochę wydobywać różowość.Jednak w odpowiednim towarzystwie(np. Antiqued,Amberlights).
Za jakiś czas jak wyliżę się z choroby postaram się coś wkleić.

90zł to ja chyba na żaden się nie skuszę

Do Sumptous olive idealnie pasuje Club lub Burmese Beauty.
Burn, ja mam raczej ciepła karnację. A ja się zastanawiam, czy dałoby się coppering nałozyć na cała powieke i Carbon do załania i czy wygladałoby to ok. Bo powoli mnie przekonujesz do Copperinga
Oj, to Ty chora jestes? To zdrówka życze!!!

A, wiesz może po ile są Supersliclinery w MAC-u?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-01-22, 20:24   #2805
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

Ja natomiast mam pytanie o towarzystwo dla Sumptuous Olive - przy bladej cerze (podkład F&B C1) i ciemnych oczach, tak żeby nie wyglądać na chorą, i żeby ta oliwka wyglądała bardziej zielono-złociście a nie jak blednące siniaki (jak im schodzi fioletowy kolor).
Heh, aż się zdziwiłam jak zobaczyłąm co napisałaś, bo dokładnie o tym samym ostatnio pomyślalam. Kupiłam Sumptous Olive i baardzo mi się podoba. Też mam ciemno-brązowe oczy i dość bladą cerę w chlodnym odcieniu. I właśnie na mnie Sumptuous Olive wygląda hmmm no niby ok, ale trochę smutno.
A mam taki cień właśnie złoto-zielony, coś może jak stare złoto ale jednak w oliwkę wpadające ale z takiej "bezfirmowej" paletki i bardzo mi się on podoba - więc chcialam coś podobnego z MAC kupić.

Ale jak byłam ostatnio w Mac to nie widzialam żadnego takiego odcienia, chociaż myślę, że coś by się pewnie znalazło tylko szukać nie umiem.
Chciałabym coś podobnego do Sweet&Punchy (nie mam, tylko na zdjęciach w necie oglądałam), ale bardziej hmm zgaszonego i zielonego? Myślę, że by pasowało do Sumptuous Olive.
Stary 2011-01-22, 21:02   #2806
kama150
Zadomowienie

Mam pytanie dotyczące cienia Club. Po obejrzeniu filmiku na YT pixiwoo muszę go mieć. Z tego względu że nie mam dostępu do sklepu MAC znalazłam aukcję na eBay. Proszę o weryfikację czy to oryginał bo ja się nie znam.

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT

Dziękuję.

Edytowane przez kama150
Czas edycji: 2011-01-22 o 21:09
kama150 jest offline  
Stary 2011-01-22, 21:22   #2807
nadi83
Rozeznanie

Cytat:

Mega Metal e/s - 90 zł

czy ze mną jest coś nie tak skoro nie chcę nic z peacocka?? kolorki baardzo mi się wprawdzie podobają, ale metaliki nie dla mnie...w sumie dobrze patrząc po cenach

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Dziś przeglądałam swoje szpargały, coby zobaczyć jak tam terminy wazności itp. i dokonała ciekawych obserwacji . Stan naszych porfeli bywa różny,nie zawsze taki jakby sie chciało, dostęp do MAC również (no ja mam ok 2,5 godziny-niby nie jest najgorzej, ale przykładowo do najbliższego stoiska Inglota mam ok 10 minut, więc jednak róznica jest) to pomyślałam, że napisz tzw. zamienniki MACowe, moze kogoś zainteresuje:
  • pędzel 217 - Revlon contour shadow brush (wiecie, że 217-stka to mój ukochany pędzel, bez którego nie mogę żyć. Mam dwa - do jasnych i do ciemnych cieni, a planowałam zakup jeszcze jednego [tak, wiem, że to trochę chore] żeby awaryjnie mieć, gdy zdarza mi sie gdzieś u kogoś nocować. Tym pędzlem zrobie cały makijaż oka(no ok, kreski nie), a ten z revlona naprawdę jest można stosowac zamiennie. Kształt ma baaardzo podobny, mieciutkie włosie i różni sie tylko czarnym kolorem, co jest plusem, bo MACa czasem trudno odprać z czarnych cieni). Kupiąłm na allegro, za śmieszną cenę ok 20 zł (zainteresowanym moge podac link do aukcji ze zdjeciem)
  • MAC politely pink- Inglot 114 - Mac bardziej perłowy, ale kolor zbliżony.
  • MAC knight divine e/s- Inglot sprint SuperStar 84 - na oku identyczny efekt
  • MAC contrast e/s - Inglot amc 67 - na oku u mnie bardzo podobny efekt,
  • MAC mineralize skinfinish Soft&Gentle - Essence Creamylicious bronzing powder - limitowanka, ale mozna ją dostać czasem na allegro lub na wymiankowym, efekt jak i sam puder baaaardzo zbliżony
Przepraszam za długi post, ale może komus sie to przyda
nadi83 jest offline  
Stary 2011-01-22, 21:27   #2808
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Burn, ja mam raczej ciepła karnację. A ja się zastanawiam, czy dałoby się coppering nałozyć na cała powieke i Carbon do załania i czy wygladałoby to ok. Bo powoli mnie przekonujesz do Copperinga
Oj, to Ty chora jestes? To zdrówka życze!!!

A, wiesz może po ile są Supersliclinery w MAC-u?
Dla ciepłej karnacji będzie jak znalazł(też mam ciepłą)
Nie próbowałam jeszcze z Coppering na całą powiekę,ale kto wie.

Dziękuję.Niestety coś mnie paskudnego dopadło.
W kwestii linerów się nie orientuję

Wrzucam kilka fajnych makijaży z Copperingiem

http://www.youtube.com/watch?v=ufLF4vuN6WQ\
http://www.youtube.com/watch?v=lgsnX149kmg&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=i9aqitxCN-k
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (23,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 135231631_47199521c7.jpg (29,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg copp.jpg (12,3 KB, 40 załadowań)
Stary 2011-01-22, 22:19   #2809
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Dla ciepłej karnacji będzie jak znalazł(też mam ciepłą)
Nie próbowałam jeszcze z Coppering na całą powiekę,ale kto wie.

W kwestii linerów się nie orientuję

Wrzucam kilka fajnych makijaży z Copperingiem

http://www.youtube.com/watch?v=ufLF4vuN6WQ\
http://www.youtube.com/watch?v=lgsnX149kmg&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=i9aqitxCN-k
O dzięki, ale powiem Ci, ze ten środkowy makijaż/zdjęcie niezbyt mi się podoba, moim zdaniem laska wygląda na chorą - taki pomarańczowy wyszedł jej na oczach i średnio do cery podchodzi.
Na żywo coppering serio taki pomarańczowy?!

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-01-22 o 22:20
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-01-22, 22:39   #2810
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Wydobrzej szybko! Szkoda że Cię nie było - poprawiałyśmy sobie z Kasią humor w MACu Nabyłam w końcu Orange

Co do Copperinga to myślę żeby go dokupić właśnie do Orange... do tego jakis teal lub ciemną zieleń dla kontrastu na dolną powiekę.
Stary 2011-01-22, 22:56   #2811
Lemirka
Zakorzenienie

wklejam mojego ccl

dostałam go dzięki uprzejmości Paliny_Maliny

i to w atrakcyjnej cenie bo w pl 115 zł w UK 95 z groszami

A i jeszcze chciałam przeprosić, że nie dotarłam na spotkanie i nie odpowiedziałam, ale zupełnie wyleciało mi z głowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1782.jpg (116,1 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-01-22 o 22:59
Lemirka jest offline  
Stary 2011-01-22, 23:19   #2812
Estella
Zakorzenienie

Ładny daj znać jak się sprawuje.

A ja dziś miałam pierwszy raz Pink Nouveau na ustach, boski kolor - jak malujecie oczy do mocno zaznaczonych ust?

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2011-01-22, 23:28   #2813
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A ja dziś miałam pierwszy raz Pink Nouveau na ustach, boski kolor - jak malujecie oczy do mocno zaznaczonych ust?
Przyznam, ze czasami rownie mocno, jak oczy. Niekoniecznie zawsze stosuje zasade 'mocne usta, delikatne oczy".
Wczoraj np. miałam mocny Antiqued z Carbonem na ooczach i rownie mocna pomadke w kolorze ceglanym

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-01-22, 23:52   #2814
BrandNewName
Zadomowienie

Wklejam makijaż dla Kasi bo o nim mówiłam ale może wam też się spodoba.

http://purity.webblogg.se/2011/janua...arazz-she.html
Stary 2011-01-23, 00:02   #2815
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Suuuuper
Immolation jest offline  
Stary 2011-01-23, 00:26   #2816
BrandNewName
Zadomowienie

W ogóle polecam ten blog - makijaże codzienne prezentuje dość proste, oparte o kilka cieni, nic szczególnie trudnego w wykonaniu ale przede wszystkim blog jest dwujęzyczny (szwedzki(?) i angielski) więc jak poklikacie w te kwadraciki po lewej stronie to jest tam sporo podstawowych informacji o MACu (opisy szminek, cieni, pędzli, podkładów itp.) i podstawy makijażowe.
Stary 2011-01-23, 11:26   #2817
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Sprzedający posiada jeden negatywny komentarz, że produkt MAC jest nieoryginalny, ja bym nie ryzykowała. Zawsze sobie tłumaczę to tak, że tylko jedna osoba miała odwagę to napisać.
Dziękuję za radę bardzo możliwe, że tak właśnie jest, więc zrezygnuję z tego sprzedawcy. Jasne, też bym mogła kupić w sklepie, jakbym miała fortunę, na eBayu jednak wychodzi taniej, szczególnie po dogadaniu się ze sprzedającym co do niskich kosztów przesyłki, jeli nie darmowych Poza tym niektóre rzeczy są z Pro

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Chciałam się jeszcze pochwalić, że leci do mnie Too Chic ze SY
Na blogach dziewczyny zachwalają, że ładniejszy, niż Chez Chez, szczególnie dla bladziochów, więc się okaże

I polecam wszystkim paintpota Soft Ochre, daje niesamowity efekt wypoczętego, rozświetlonego spojrzenia! Przy czym wygląda to bardzo naturalnie - mój chłopak myślał, że nie mam makijażu, tylko tak dobrze się wyspałam

Tworzę też wielką paletkę mniejszym kosztem, czyli prasując pigmenty i póki co idzie świetnie
MissScareAll jest offline  
Stary 2011-01-23, 12:04   #2818
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

kto wie po ile teraz jest w MAC-u Superslick Liquid Eyeliner???

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2011-01-23, 12:18   #2819
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
kto wie po ile teraz jest w MAC-u Superslick Liquid Eyeliner???
Corii - zadzwoń do któregoś z salonów i po prostu zapytaj - myślę, że żadna z nas nie ma cennika w głowie (zwłaszcza po noworocznych podwyżkach)
nieshya jest offline  
Stary 2011-01-23, 12:26   #2820
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corii - zadzwoń do któregoś z salonów i po prostu zapytaj - myślę, że żadna z nas nie ma cennika w głowie (zwłaszcza po noworocznych podwyżkach)
Własnie problem w tym, ze nie za bardzo mogę dlatego pytam tutaj

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości