Czy ktoras z Pan mialaby ochote zajac sie moja metamorfoza??:D:)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-14, 22:24   #1
smoczek1414
Przyczajenie

Czy ktoras z Pan mialaby ochote zajac sie moja metamorfoza??:D:))

hej dziewczyny) Zwracam sie do Was, bo mam juz dosc nieudanych prob zmian wizerunku:P juz naprawde nie wiem ile razy farbowalam wlosy... z ciemnych- prawie czarnych do blond balejazu.. ale jeszcze nie trafilam na to cos)
Moze opisze jeszcze troszke sie opisze zeby co nieco ulatwic)
a wiec moje naturalne wlosy to taki sredni mysi blond, zmieniajacy sie z czasem w takie zlotawe) oczy mam niebiesko- zielone, rowniez zmieniaja sie wraz z pogoda) w lecie gdy jestem bardziej opalona sa niebiesiutkie) a z czasem robia sie takie szaro-zielono-niebieskie;p odcien skory mam chlodny, taki ziemisty... rumienie sie na rozowo gdy jestem lekko opalona to odcien skory jest oliwkowy, gdy bardziej zmienia sie na brozowo-zlotawy piegi na twarzy;p w lecie duzoo widoczne, pozniej juz nie tak bardzo) kolor taki szarawo brazowy w ziemie a brazowo zloty w leciedodaje jedno zdjecie robione w zimie wlosy-kolor oczywiscie nieudany;P ahaa.. i wlosy mam sciete) teraz siegaja ledwo ramion a wiec bardzo Was prosze o jakies porady, bo naprawde nie wiem co ze soba zrobic)) porady dotyczace makijazu rowniez mile widziane)
smoczek1414 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 22:29   #2
scooby0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0
Dot.: Czy ktoras z Pan mialaby ochote zajac sie moja metamorfoza??:D:))

Tobie pasuje bardziej poważniejszy ubiór zapewne wiesz co mam na mysli.
na twim miejsu pocieniowała bym sobie włosy, kolor masz niesamowity także taki bym zostawiła, generalnie poszukaj jakies fryzurki dla siebie myslę że tak do ramion by ci pasowała.
Stary 2010-10-15, 00:14   #3
Dizzzy87
Raczkowanie

Witam
Może jakoś specjalnie się nie znam, ale tak z ciekawości sprawdziłam Cię w kilku kolorach
Osobiście stawiam na ostatnie zdjęcie... Moim zdaniem najładniej Ci w takim rudawym-jasnym brązie Polecam również korektor pod oczy, bo są lekko podkrążone, i trochę na nosek bo zaczerwieniony
Szminkę raczej nie tak mocno błyszczącą, a cienie hmmm odcienie złota, brązu i łososia... podkreślą kolor oczu
Dizzzy87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:10   #4
smoczek1414
Przyczajenie

zloty, braz czy losos to raczej kolory dla pan o cieplym odcieniu skory... tak mi sie wydaje:P w kazdym badz razie te kolory sa przeze mnie wyprobowane i totalnie do mnie nie pasuja
smoczek1414 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 22:27   #5
zaaczaarowana
Przyczajenie

a czy mialas prosta grzywke? napewno nie pasuje Ci ciemny braz, bo masz dosc jasna karnacje, a widze, ze minimalnie sie malujesz jezeli chodzi o obciecie to grzywa ktora masz, powinna bardziej przylegac do czola z tego co widze masz trojkatna twarz i podluzna, wiec grzywka bys ja skrocila myśle, ze gdybys sie troszke opalila na solarium to ladnie by Ci bylo w tym bondzie co masz, ale podoba mi sie wersja ostatnia, ktora zaproponowala kolezanka u gory, tamten kolor pasuje do Ciebie, a gdy w lato wyjda piegi, bedzie naprawde ladnie a oczka tak zlotawo-brazowawy, rudawy cien ladnie by podkreslil kolor oczu...
zaaczaarowana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 22:37   #6
zaaczaarowana
Przyczajenie

Pisałaś, że masz teraz włosy do ramion przesle Ci zdjecia fryzurki z grzywka na bok jaka bym Ci proponowala[IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG], ta jedna to dla dluzszych wlosow, ale to na przyszlosc
[IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Kasia/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]
Stary 2010-10-15, 22:40   #7
zaaczaarowana
Przyczajenie

Pisałaś, że masz teraz włosy do ramion przesle Ci zdjecia fryzurki z grzywka na bok jaka bym Ci proponowala, ta jedna to dla dluzszych wlosow, ale to na przyszlosc
Stary 2010-10-20, 19:35   #8
ahankara
Wtajemniczenie

z propozycji Dizzy mi też najbardziej przypadło do gustu ostatnie zdjęcie
ahankara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:49   #9
Kola15
Raczkowanie

GG do Kola15

Jesli chodzi o kolor to nie pasuja Tobie zadne ciemne typu brazy... Bardzo ladnie Ci w cieplych blondach. Mysle ze ladnie bys wygladala w miekkich lokach, falach

Kola15 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości