T璚za na g這wie ;/ - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-16, 14:32   #1
OliOli
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

T璚za na g這wie ;/

Hej mo瞠 Wy mi co poradzicie bo ju nie wiem co zrobi... Jaki rok temu dwa razy pomalowa豉m moje br您owe w這sy na miedziany blond, potem stwierdzi豉m 瞠 jednak mi nie pasuje wi璚 zacz窸am zn闚 ten rudy zamalowywa na br您owo, co jak wiadomo 豉twe nie jest.. Dop鏦i u篡wa豉m dro窺zych farb ( oko這 30 z) jeszcze w miar to bylo, kolor wymywa si do rudego ale r闚nomiernie i powoli, farbowa豉m 鈔ednio co 2 miesi帷e.. Ale ostatnio w wakacje kupi豉m Palon Kaw Joanny z braku funduszy i uzyska豉m kilka kolor闚 na w這sach Fiolet, rudy, na ko鎍ach prawie czarne.. Postanowi豉m przeczeka a farba si wyp逝cze... Ale do tej pory nic si nie zmienia! W zale積o軼i od 鈍iat豉 mam r騜ne kolory w這s闚 a nawet o zgrozo r騜owy w niekt鏎ych pasmachw takim 鈍ietle dziennym..;/ Jak my郵icie? To mi si jako wyp逝cze? Joann k豉d豉m jak dobrze pami皻am jako w lipcu.. Czy mo瞠 teraz po這篡c jak捷 lepsz farb i liczy na to 瞠 si wyr闚na?
OliOli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-17, 20:26   #2
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: T璚za na g這wie ;/

ja mia豉m jaskrawo r騜owe w這sy i nie uwa瘸m tego za z貫
ale dobrze Ci rozumiem, bo nie wszyscy to lubia :d ja my郵e, 瞠 je郵i to by這 w wakacje to mo瞠sz na to juz jak御 inna farbe po這篡 瞠by sie w miar wyr闚na這, ale dziwi mnie jedynie 瞠 ko鎍闚ki Ci nie zbled造
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.