Radykalna zmiana, help :) ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-18, 15:39   #1
sookie010
Przyczajenie

Radykalna zmiana, help :) !

Witam kobiety po zakończonym 4 letnim związku chcę zacząć od nowa, a jak wiadomo najlepiej zmienić totalnie się na zewnątrz
A więc. Mam jasno-zielone, małe oczy które nie zawsze wiem jak pomalować, okrągłą twarz, i spore czoło które chciałabym jakoś ukryć ale nie jestem przekonana do grzywki. Naturalny kolor moich włosów to mysi ciemny blond, brwii mam takiego koloru jak włosy naturalne. Obecnie są pofarbowane na kolor machoniowy, jeśli chodzi o strukturę to są proste sięgające za ramiona. Przedewszystkim zależy mi na zmianie koloru, marzy mi się jakiś jaśniejszy blond<załączam zdjęcie odcienia który mi się podoba>, jednak nie jestem co do tego pomysłu przekonana więc będę czekać z niecierpliwością na wasze pomysły dot.koloru. Długości nie chcę zmieniać bo tak długo już je zapuszczałam.
Ubieram się zazwyczaj w koszule/jegginsy/rurki> podoba mi się styl grunge ale jak jestem w sklepie to nie za bardzo potrafię znaleźć coś fajnego.
Czekam z niecierpliwością na wasze pomysły na mnie, pozdrawiam
sookie010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:38   #2
naname
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Radykalna zmiana, help :) !

Przepraszam, ale musiałem.
Druga fotka.. strasznie przypomina mi :
http://stayingin.files.wordpress.com/2010/09/tvd.jpg
naname jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:30   #3
qathe
Wtajemniczenie

Dot.: Radykalna zmiana, help :) !

Fajna dziewczyna na drugim zdjeciu

Ja proponuje Ci taki kolor wlosow jak ma na zdjeciu ta dziewczyna.Moze przejdz sie do gryziera i popros o balege blond.I masz racje wlosy zapuszczaj Co do wysokiego czola to proponuje asymetryczna grzywke,bo nie jestem pewna czy prosta by Ci pasowala.Ladna dziewczyna jestes tak wogole.Ten makijaz na zdjeciu bardzo Ci pasuje i mi sie podoba A co do ubioru to musiabys pokazac sie w calosci figurke i mniej wiecej co nosisz wizuanie.Proponuje Ci tez wrzucenie ubran na szafe to dziewczyny pomoga dobrac zestawy

qathe jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości