Jak przykleić suknię do skóry? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-18, 17:42   #1
OlaskaS
Przyczajenie

Lightbulb

Jak przykleić suknię do skóry? :)

Witam, idę wkrótce na bal. Kupiłam suknię z MEGA dekoltem sięgającym połowy brzucha nie wiem co zrobić bym nie musiała cały czas stać na baczność w obawie przed obnażeniem swoich wdzięków Krawcowa ma mi wszyć paski siliconowe, ale obawiam się, że to będzie tylko prowizorka. Czy któraś z Was ma jakiś pomysł jak przykleić tą suknię do ciała, bym czuła się swobodnie? Widziałam w internecie kleje do skóry dla wizażystów (do przyklejania sztucznych nosów etc..) czy ktoś miał z nimi styczność? Czy są na tyle silne, że suknia w newralgicznych miejscach będzie się trzymać ciała? Może Pani wizażystka ma jakiś pomysł?
Oczywiście kropelka odpada - nie chce zniszczyć sobie skóry zwłaszcza na dekoldzie.
Proszę POMÓŻCIE.
Oto suknia KLIKNIJ
OlaskaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:02   #2
Dunka
Rozeznanie

GG do Dunka
Dot.: Jak przykleić suknię do skóry? :)

Taśmą dwustronną
Dunka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:05   #3
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

Cytat:
Napisane przez OlaskaS Pokaż wiadomość
Witam, idę wkrótce na bal. Kupiłam suknię z MEGA dekoltem sięgającym połowy brzucha nie wiem co zrobić bym nie musiała cały czas stać na baczność w obawie przed obnażeniem swoich wdzięków Krawcowa ma mi wszyć paski siliconowe, ale obawiam się, że to będzie tylko prowizorka. Czy któraś z Was ma jakiś pomysł jak przykleić tą suknię do ciała, bym czuła się swobodnie? Widziałam w internecie kleje do skóry dla wizażystów (do przyklejania sztucznych nosów etc..) czy ktoś miał z nimi styczność? Czy są na tyle silne, że suknia w newralgicznych miejscach będzie się trzymać ciała? Może Pani wizażystka ma jakiś pomysł?
Oczywiście kropelka odpada - nie chce zniszczyć sobie skóry zwłaszcza na dekoldzie.
Proszę POMÓŻCIE.
Oto suknia KLIKNIJ
są takie taśmy dwustronne (w sklepie papierniczym) spróbuj wcześniej z nią pokombinować

nie potrafię sobie tego dekoltu wyobrazić (tzn jak te taśmy mają unieruchomić materiał w dekolcie?), może wrzuć foto
dorka1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:13   #4
WildDate
Przyczajenie

Z Essence jest taśma do ubrań, moja wytrzymała całą noc
WildDate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:17   #5
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2

Widziałam koncert Ive Mendes, podczas którego miała suknię z takim dekoltem jak twój. Z daleka nie było tego widać, ale na zdjęciach z fleszem pobłyskiwały paski silikonowe, które spinały ze sobą dwie części materiału na wysokości biustu, tak, że materiał nie miał szansy się rozejść na boki.
Znajomy pracował w hotelu, w którym zatrzymała się wokalistka, widział tą suknię i też potwierdził w rozmowie, że paski silikonu były tą magiczną siłą trzymającą fason dekoltu w sukni.
Wyszperałam jakieś zdjęcie, na którym widać ten pasek silikonowy na dekolcie: http://foto.kolobrzeg.pl/index.php?id=249

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:23
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:23   #6
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Widziałam koncert Ive Mendes, podczas którego miała suknię z takim dekoltem jak twój. Z daleka nie było tego widać, ale na zdjęciach z fleszem pobłyskiwały paski silikonowe, które spinały ze sobą dwie części materiału na wysokości biustu (nad i pod dokładnie), tak, że materiał nie miał szansy się rozejść na boki.
Znajomy pracował w hotelu, w którym zatrzymała się wokalistka, widział tą suknię i też potwierdził w rozmowie, że paski silikonu były tą magiczną siłą trzymającą fason dekoltu w sukni.
teraz już "widzę" te taśmy w głowie jak będziesz miała stanik z takim łączeniem silikonowym między miseczkami (bo inny raczej odpada) to można też delikatnie złapać nitką sukienkę do stanika
Stary 2010-10-18, 18:23   #7
SexiChic
Wtajemniczenie

Są jakieś specjalne taśmy dwustronne właśnie do przyklejania ubrań do ciała ale nigdy takich nie miałam i nie wiem na ile są dobre. Wiem, że essence takie miało i jeszcze można je spotkać na półkach z wyprzedażami w Naturach.
YouTube
SexiChic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:24   #8
OlaskaS
Przyczajenie

A gdzie moge dostac ta tasme z Essence? przeszukalam teraz internet i nie mogę znalezc zadnego sklepu gdzie ją kupiłaś? Czy to, że skóra się spociła nie miało znaczenia?
Stary 2010-10-18, 18:27   #9
dorka1980
Wtajemniczenie

GG do dorka1980

Cytat:
A gdzie moge dostac ta tasme z Essence? przeszukalam teraz internet i nie mogę znalezc zadnego sklepu gdzie ją kupiłaś? Czy to, że skóra się spociła nie miało znaczenia?
essence ma stoiska w Drogeriach Natura
przy czym?
Stary 2010-10-19, 01:25   #10
jamestown
Avada kedavra.

W dobry sklepie bieliznianym maja specjalne tasmy i laty, ktore przytrzymaja sukienke przy skorze.
Zwykla tasma to niezbyt dobry pomysl i na tym nie radze oszczedzac.
Stary 2010-10-19, 06:07   #11
anja00
Raczkowanie

Ja niestety nie wiem, jak Ci pomóc ale wyrażę tylko swoje zdanie:

PIĘKNA SUKIENKA:love :

Kupiona w Polsce? jeżeli można wiedzieć...
anja00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:32   #12
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja jej nie kupiłam ale widziałam ją w Drogerii Natura i możliwe, że tam najprędzej ją znajdziesz na półce z wyprzedażami. W związku z tym, że jej nie miałam to nie wiem jaki jest komfort noszenia.
YouTube
SexiChic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:35   #13
OlaskaS
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny za pomoc Juz zamówiłam taśmę z firmy Soyelle, mam nadzieję, że się sprawdzi

[REKLAMA]

Pozdrawiam i jeszcze raz WIELKIE DZIEKI LASECZKI!!!
Po balu napiszę jak się sprawdziła taśma

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-10-19 o 18:54
Stary 2010-10-19, 18:29   #14
jamestown
Avada kedavra.

Przeczytaj autorko regulamin. To, co teraz zrobilas jest reklama, za ktora nie zaplacilas.
Stary 2010-10-19, 18:59   #15
OlaskaS
Przyczajenie

Przepraszam
Nie czytałam regulaminu, dlatego nie wiedziałam, że robię coś nie tak. Gdzie w takim razie mogę dokonać stosownej opłaty? Nie mogę tej informacji znaleźć, jak tylko się dowiem co gdzie i jak od razu naprawię swój błąd. Proszę więc o pomoc.
Stary 2016-11-16, 10:27   #16
lejdigosiek
Raczkowanie

Cytat:
Przepraszam
Nie czytałam regulaminu, dlatego nie wiedziałam, że robię coś nie tak. Gdzie w takim razie mogę dokonać stosownej opłaty? Nie mogę tej informacji znaleźć, jak tylko się dowiem co gdzie i jak od razu naprawię swój błąd. Proszę więc o pomoc.
powinnaś pisać szukaj w sklepie soyelle na domenie pl to nie jest reklama, a jak podać link do produktu ? może szukaj w google ( a może to już reklama ) pod hasłem np taśma do ubrań soyelle i tam znajdziesz link. ale to pokrętne prościej rzucić link

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości