jak dobrac fryzure ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-18, 18:53   #1
yonge
Przyczajenie

jak dobrac fryzure ??

Hej
jestem tu zupelnie nowa , i od dawna usiluje sie zmobilizowac aby pojsc do fryzjera nigdy nie wiem czego chce na wlosach i zawsze slucham sie porad fryzjerow i nie wychodze na tym zbyt dobrze ...
dlatego mam pytanie : jaka fryzura pasuje do okraglej twarzy ? mam asymetrycznie ściete wlosy, sa dosc cienkie i zniszczone
Bede wdzieczna za rady
yonge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 00:00   #2
eliz23
Raczkowanie

Dot.: jak dobrac fryzure ??

Ja też mam okrągłą twarz ale zwróć uwagę że fryzura to nie wszystko... Czasami fryzura jest dopełnieniem całości
napisz moze co lubisz jak sie ubierasz w jakim stylu może cos pomogę. Szczerze powiem ja nie przypuszczałam że będzie pasowała mi grzywka myślałam że mnie tylko zaokrągli jednak się myliłam...
Od ponad roku włosy ścinam i farbuję i lorealu ale ostatnio poszłam do innego salonu gdzie za 30zł wyszłam zadowolona jak nigdy! napisz jaka masz długość włosów...
a co do zniszczeń moje są masakra, ale jak je wyprostuję i użyję odpowiednich kosmetyków (mam taki specyfik jak dla mnie luksus) to wyglądaja jak trzeba

a oto moje włoski troszkę już odrosły ale mniej więcej do ramion grzywka ścięta ukośnie w taki sposób że mogę ją nosić normalnie prosto albo na bok dobre rozwiązanie bo można kombinowac i nie wyglądać cały czas tak samo
eliz23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 00:03   #3
eliz23
Raczkowanie

A i jeszcze jedno jeżeli chodzi o dobór fryzury musi byc ona taka żebys nie miała po umyciu problemów z ułożeniem żeby iich ułożenie było proste i sprawało przyjemność a nie nerwy a mi to wiele razy się trafiało i czasem aż płakałam. W nowej fryzurze powinnas czuć się pewnie i komfortowo nie powinna przeszkadzać....
eliz23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:22   #4
yonge
Przyczajenie

hmm ja sie ubieram raczej luznie , choc bardzoej lubie ciemne barwy ze wzgledu jakiej muzyki slucham
mojej ostatniej wizyty u fryzjera nie wspominam zbyt dobrze , przyszlam do domu i az sie pobeczalam ..
oo podziel sie jakich specyfikow uzywasz
yonge jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości