Ach te kudły. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-18, 22:29   #1
Lanessa
Zadomowienie

Witam ciepło

Przez dwa lata zapuszczałam moje przerzedzone włosy (doszło do tego, że zostało mi pi razy drzwi 40% włosów które mam teraz, wyglądało to tak kiepsko, że ściełam je na krótko).
Zapuszczałam, cieszyłam się z każdego milimetra. I teraz, kiedy powoli sięgają łopatek, chciałabym coś z nimi zrobic, uporządkowac. Jednoczesnie nie wiem co konca co, ale to co mam na glowie teraz, nie do konca mi sie podoba. Innymi słowy, nie wiem co z nimi zrobic, zaplatac je, pocieniowac, jakoś upinac, zrobic fryzurze kształt?
I taka jest sprawa, że pierwszy raz od bardzo długiego czasu mam takie włosy i gdybym pacnęła je u fryzjera i efekt byłby mizerny, byłabym załamana. Więc chciałabym zasięgnąc porady osób które mają świeże spojrzenie.

1,2 zdjęcie to włosy jak mi się układają na co dzień, tylko przeczesane i umyte. I takie mnie irytują, takie ni pięc ni w dziewięc i jeszcze jakies dzikie kosmyki. Włosy mam śliskie i wsuwki uciekają.
3. To moja twarz, w świetle dziennym, zeby było widac kształt twarzy.
4. To moje częste upięcie, ale muszę je często poprawiac, bo robi się wyjściowo do 1 i 2.
5. Maja dobry dzień, takie mi sie podobają. Jak tą fryzurę osiągnąc, nie bardzo wiem, bo mi się tylko czasami trafia.
6. Prostowane odrobinę, ale na co dzien ich nie mecze.

Jakbyście ścięły, modelowały, etc takie włosy? Mam już dośc fryzury 1,2, a taka jest na co dzien.

I fotki, nie chcialy sie zaladowac, wiec kombinowalam jak moglam.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-19 o 09:49 Powód: post pod postem
Lanessa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:49   #2
Reena
Raczkowanie

Dot.: Ach te kudły.

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Witam ciepło

Przez dwa lata zapuszczałam moje przerzedzone włosy (doszło do tego, że zostało mi pi razy drzwi 40% włosów które mam teraz, wyglądało to tak kiepsko, że ściełam je na krótko).
Zapuszczałam, cieszyłam się z każdego milimetra. I teraz, kiedy powoli sięgają łopatek, chciałabym coś z nimi zrobic, uporządkowac. Jednoczesnie nie wiem co konca co, ale to co mam na glowie teraz, nie do konca mi sie podoba. Innymi słowy, nie wiem co z nimi zrobic, zaplatac je, pocieniowac, jakoś upinac, zrobic fryzurze kształt?
I taka jest sprawa, że pierwszy raz od bardzo długiego czasu mam takie włosy i gdybym pacnęła je u fryzjera i efekt byłby mizerny, byłabym załamana. Więc chciałabym zasięgnąc porady osób które mają świeże spojrzenie.

1,2 zdjęcie to włosy jak mi się układają na co dzień, tylko przeczesane i umyte. I takie mnie irytują, takie ni pięc ni w dziewięc i jeszcze jakies dzikie kosmyki. Włosy mam śliskie i wsuwki uciekają.
3. To moja twarz, w świetle dziennym, zeby było widac kształt twarzy.
4. To moje częste upięcie, ale muszę je często poprawiac, bo robi się wyjściowo do 1 i 2.
5. Maja dobry dzień, takie mi sie podobają. Jak tą fryzurę osiągnąc, nie bardzo wiem, bo mi się tylko czasami trafia.
6. Prostowane odrobinę, ale na co dzien ich nie mecze.

Jakbyście ścięły, modelowały, etc takie włosy? Mam już dośc fryzury 1,2, a taka jest na co dzien.
Nie ma dodanych fotek
Reena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 22:52   #3
Lanessa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Reena Pokaż wiadomość
Nie ma dodanych fotek
Już się poprawiłam
Stary 2010-10-19, 10:47   #4
monaa01
Rozeznanie

wyglądasz pięknie, ja na twoim miejscu nic bym nie robiła, mają świetny kolor i długość i wyglądasz bosko, nic nie poradzę, zazdroszczę:P
monaa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 11:21   #5
improve
Raczkowanie

rozumiem Cie, mam podobne wlosy - przynajmniej u mnie wygląda to tak, ze ani to proste, ani kręcone, w dodatku bardzo podatne na zniszczenia, nie prostuję, nie suszę, nie maluję a i tak są puszące się i "trudne"

ale i tak najbardziej mnie zadziwia to, że jak patrzę na Ciebie to mam skojarzenie z moimi włosami więc powinno mi się nie podobać, ale właśnie mi się Twoje włosy podobają! Takie naturalne, pokręcone, wydaje mi się, że dobra długość.

Ja bym Ci zaproponowała może przedziałek jakoś z boku głowy jedynie, albo jakieś zaczesanie włosów do góry, żeby odsłonić czoło. I w ogóle sobie Ciebie nie wyobrażam w prostych przygładzonych włosach.

Może i swoje włosy w końcu polubię....
improve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:07   #6
Lanessa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez improve Pokaż wiadomość
rozumiem Cie, mam podobne wlosy - przynajmniej u mnie wygląda to tak, ze ani to proste, ani kręcone, w dodatku bardzo podatne na zniszczenia, nie prostuję, nie suszę, nie maluję a i tak są puszące się i "trudne"

ale i tak najbardziej mnie zadziwia to, że jak patrzę na Ciebie to mam skojarzenie z moimi włosami więc powinno mi się nie podobać, ale właśnie mi się Twoje włosy podobają! Takie naturalne, pokręcone, wydaje mi się, że dobra długość.

Ja bym Ci zaproponowała może przedziałek jakoś z boku głowy jedynie, albo jakieś zaczesanie włosów do góry, żeby odsłonić czoło. I w ogóle sobie Ciebie nie wyobrażam w prostych przygładzonych włosach.

Może i swoje włosy w końcu polubię....
Lepiej bym tego nie ujela. Ja swoje mazne raz na jakis czas farba szamponem na 24 mycia, ale i tak sie pusza, zle rozczesuja (nie wiem czemu...). Stosuje kosmetyki profesjonalne, narzuce olej z awodako, a one nic, nadal niegrzeczne. Ogolnie kreca sie jesli dam im wyschac, jak susze, to nie bardzo. Takie wlosy potrafia dzien po dniu, powoli doprowadzac do szalenstwa xD
Co do propozycji, poprobuje

Mona bardzo dziekuje za komplementy
Stary 2010-10-19, 17:58   #7
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie

Super wyglądasz, ja bym na Twoim miejscu nic nie robiła, bo wiele dziewczyn dałoby się posiekać za takie włosy!
Nie bardzo podoba mi się wersja wyprostowana (trochę banalna szczerze mówiąc i mało korzystna dla Twoich rysów), natomiast na zdjęciach z kręconymi włosami wyglądasz naprawdę rewelacyjnie.
rozważna_i_romantyczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 11:21   #8
Lanessa
Zadomowienie

Coz, w takim razie koloru i nozyczkami nie rusze I nie bede ich katowac.
Dziekuje rozwazna_i_romantyczna za Twoja opinie
Sa tutaj dziewczyny z podobna dlugoscia ktora moglyby sie podzielic upieciami? Ktokolwiek kto ma pomysly?
Stary 2010-10-20, 11:57   #9
kissable
Rozeznanie

na prawde masz bardzo fajne włoski, moze sproboj z opaska? mysle ze ladnie bys wygladala albo mozesz mocniej podkreslic fale pianka.
kissable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 15:48   #10
LaLaRe87
Rozeznanie

pocieniowałabym włosy na długości,aby się bardziej kręciły, i robiła je na piankę
masz przepiekne oczy, kolor i ich kształt- podkreśl je, proszęęęę!

Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 16:03   #11
Lanessa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
pocieniowałabym włosy na długości,aby się bardziej kręciły, i robiła je na piankę
masz przepiekne oczy, kolor i ich kształt- podkreśl je, proszęęęę!
Dzisiaj mam zamiar sprobowac wlosy na krem do lokow, jesli efekty beda fajne, to wstawie A jutro poluje na opaski i takie tam.
Co do oczu, dziekuje! Niestety jedynym makijazem na jaki kiedykolwiek sie zdobywam, to tusz do rzes i ewentualnie jakas kreska, i nie mam pojecia jak sie zabrac do czegos innego- jestem zielona. Wlasciwie to jeszcze jedna rzecz o ktora chcialam sie zapytac i zapomnialam: Makijaz dla mnie? Bede wdzieczna za najmniejsze wskazowki

A propo, jestes zakochana w Norwegii czy mieszkasz tam? Pozdrawiam z Norwegii wlasnie, tutaj mieszkam na stale
Stary 2010-10-21, 12:34   #12
behemotkot
Rozeznanie

Hm...pogłębić kolor i albo zrobić całkowicie proste włosy(na ostatnim zdjęciu fajnie wyglądasz) albo nadac im większego skrętu...i tez będzie ok
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:06   #13
Lanessa
Zadomowienie

Wlosy na bok i podkreslone oczy Na bok bardzo mi sie podoba, dziekuje za sugestie
Stary 2010-10-22, 13:23   #14
Holly85
Zadomowienie

piękne masz włosy, w ogóle jesteś bardzo ładna ))
moja rada nie wniesie nic nowego, ale muszę to napisać-nic nie zmieniaj, żeby czegoś nie spierniczyć!
Na pewno nie farbuj włosów, bo kolor jest idealny, można jest lekko wystopniować, dobry fryzjer sobie z tym poradzi..
Jak spojrzałam, to pierwsze co mi przyszło do głowy to Katie Melua. Na niektórych zdjęciach wyglądasz prawie jak ona i oczy masz bardzo podobne hehe
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 20:05   #15
diamelen
mała księżniczka

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Super wyglądasz, ja bym na Twoim miejscu nic nie robiła, bo wiele dziewczyn dałoby się posiekać za takie włosy!
Nie bardzo podoba mi się wersja wyprostowana (trochę banalna szczerze mówiąc i mało korzystna dla Twoich rysów), natomiast na zdjęciach z kręconymi włosami wyglądasz naprawdę rewelacyjnie.
np JA.

Takie piękne grube włosy!!!!!!!
Ja mamproste cienkie i do ... niczego.... ehh ehh ehh
ale zawsze tak jets ze nie kocha się tego ci się ma

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:08   #16
improve
Raczkowanie

Lanessa, jak tam metamorfoza? ;> coś zdziałałaś z włosami?
improve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 15:54   #17
czarnusia
Raczkowanie

pocieniuj, zadbaj o ich skręt i zapuscilabym do czegos takiego - ttp://ikf.styl.fm/img100698.fryzury-krecone.349357.jpg : )
czarnusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 18:27   #18
patycek
Rozeznanie

Ty masz przerzedzone włosy ??? To chyba moich nie widziałaś.
Jesteś prześliczna i masz cudne włosy ja bym jeszcze bardziej je zapuściła, ale niczego radykalnie nie zmieniała.
patycek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 18:28   #19
karolcia52
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

masz bardzo fajne, gęste włosy , na drugim zdjęciu bardzo ładnie wyszłaś i na szóstym dla odmiany w wysprostowanych włosach i podkreśkonych oczach też ci do twarzy
Tylko pozazdrościć takich grubych i gęstych włosów ja mam bardzo cienkie

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości