Brzydkie kaczątko :( Masa kompleksów-nowy etap czas na zmiany!!! Proszę pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-20, 18:23   #1
JamesBlond007
Przyczajenie

Unhappy

Brzydkie kaczątko :( Masa kompleksów-nowy etap czas na zmiany!!! Proszę pomóżcie

Hej mam nadzieję, że uzyskam tu cenne rady A więc tak za pare dni zostanę mamą i przez ostatnie 9 miesiecy troszkę sie zapuściłam
Co sądzicie o kolorze włosów??? mam jasny blond bardzo zniszczone, musiałam ściąć na krótko i powoli odrastają niewiem co zrobić z grzywką :conf used: bo twarz mam raczej okrągła (tak mi się wydaje) i niemam pojęcia co mi pasuje....

co do makijażu hmmm..... tu jest najwiekszy problem bo mam piegi czego nie cierpię i staram sie je zamaskować a oczy to tusz i czarna kreska dookoła

a i powinnam się odchudzić ale z tym sobie poradzę mam nadzieje

Dodaje 3 fotki :
jedno bez makijażu z odsłonięta grzywka
drugie po ścieciu włosów
i trzecie z grzywką

Pomoże ktoś???
Stary 2010-10-20, 18:35   #2
lachryma
Zakorzenienie

Dot.: Brzydkie kaczątko :( Masa kompleksów-nowy etap czas na zmiany!!! Proszę pomóżci

powiem tak: nie wiem co to jest za kolor na 2gim zdjęciu, ale nie rób go sobie nigdy więcej na włosach. wygląda mega nienaturalnie i jest okropny.

uważam, że grzywka na 3cim zdjęciu Ci bardzo pasuje i ładnie w niej wyglądasz. Zrób coś z brwiami- najlepiej henna jakaś brązowa.
Zadbaj o włosy! odżywiaj je, pozwól im odrosnąć i nie męcz jakimiś rozjaśniaczami. Notabene, kolor z 3 zdjęcia bardzo Ci pasuje i ładnie w nim wyglądasz. Ja bym na Twoim miejscu postawiła na jakiś miodowy brąz albo jakiś ciemny blond. I zostawiła bym grzywkę z 3 zdjęcia. Taka długość grzywki wg mnie Ci pasuje.

Makijaż.. hmmm... na 2gim zdjęciu dodałaś sobie lat i ten makijaż nie spełnił podstawowego zadania: korygować wady, pokazywać atuty.
Przy takich jasnych brwiach jakie masz na tym zdjęciu, te oczy z ciemną kredką wyglądają źle. Tak jak wcześniej napisałam: przyciemnij brwi i nadaj im koniecznie odpowiedni kształt. Kredka może być, ale delikatnie, subtelnie, bo nie chodzi tutaj o mazanie grubej krechy codziennie wokół oprawy oczu. Tym bardziej, że masz dość suże, ładne oczy.
Stary 2010-10-20, 19:25   #3
ahankara
Wtajemniczenie

Dot.: Brzydkie kaczątko :( Masa kompleksów-nowy etap czas na zmiany!!! Proszę pomóżci

podpisuję się pod tym co napisała Lachryma
kolor włosów z drugiego zdjęcia jest okropny i makijaż ci nie pasuje na trzecim zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie, byłabym za jakimś świetlistym kolorkiem, może być właśnie miodowy brąz, ale wiadomo że człowiekowi lepiej się ocenia jak coś widzi
ahankara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:55   #4
Holly85
Zadomowienie

zrezygnuj z malowania się czarną kredką raz na zawsze-bardzo źle to wygląda. Kup sobie brązowe cienie do oczu, (mogą być ciemne) i brązową kredkę.
Ponadto zadbaj o brwi, najpierw trzeba je wyregulować-tylko nie za mocno-zarówno kosmetyczki jak i osoby depilujące samodzielnie mają zwykle skłonność do przesady w tej kwestii, potem przyciemmnić- brązową henną, albo skusić się na makijaż permanentny brwi. Tylko nie idź do byle jakiego zakładu,żeby Ci ktoś tego nie spierniczył/

poniżej "zrobiona" brew
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:12   #5
kmb1
Zakorzenienie

Hmm. Co do makijażu-wg mnie pasowałby Ci bardzo delikatny, dziewczęcy makijaż. Jesteś bardzo ładną, młodą kobietą i do Twojej delikatnej urody na pewno by pasował.
Po pierwsze, musisz znaleźć dobrze dopasowany matujący (wydajesz mi się wszędzie świecić, na 3 zdj.) puder/podkład. Nie ma kryć piegów-piegi są piękne! Serio, bardzo dużo osób tak uważa. Tylko lekko wyrównać koloryt buzi , odświeżyć go i trzymać zdrowy mat.
Co do powiek- jasny, rozświetlający beżowy cień na całą powiekę ruchomą górną, biało-beżowa jasna kredka na linię wodną (to wewnętrzna dolna powieka, za rzęsami) + jakiś wydłużający tusz do rzęs.
Policzki- trochę różowego (bez domieszek! nie brązowawy,nie beżowy,nie fioletowy,nie brudny róż, ma być czysty, lekko chłodny róż, najlepiej bez drobinek) różu , nakładanego rzadkim pędzlem
usta- neutralny (blady róż/beż ) błyszczyk lub szminka.

Brwi przyciemnić i wyregulować- doda to Twojej buzi "pazura" bo na razie jest taka trochę rozmyta. Wyostrzy Ci nieco okrągłą buzię.
Włosy radzę zrobić średni blond/ ciemny blond ale chłodny! nie może być ciepły. Poczytaj najpierw na wątku fryzjerskim, jakie farby dają chłodny efekt,bo o takie bardzo trudno.
Grzywka jak z 3 zdjęcia, włosów nie zapuszczaj dłużej niż do ramion, pasują Ci krótkie, pocieniowane fryzurki. I nie katuj prostownicą/suszarką/częstym farbowaniem, bo wydają się być zniszczone.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 18:55   #6
carmelNUT
Raczkowanie

Hm, co do kształtu Twojej twarzy to jest dość ciężko go określić, ale na pewno nie masz twarzy okrągłej, w której wysokość i szerokość są sobie równe. Moim zdaniem, powinnaś zastosować cięcie, przeznaczone dla twarzy romboidalnej, którą należy korygować za pomocą fryzury przez eksponowanie fryzury w okolicach skroni nad czołem, grzywką uformowaną w ukośne pasma. Fryzura zakrywającą policzki, o miękkiej linii, z wyraźną objętością. A kolory zdecydowanie jasne!

Czarna kredka precz! Zdecydowanie brązy są kolorami dla Ciebie.
carmelNUT jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości