odmładzający róż dla lata z tendencją do pajączków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-22, 23:53   #1
guest
Zakorzenienie

odmładzający róż dla lata z tendencją do pajączków

Witaj Agnieszko, mam pytanie dot. odcienia różu. Generalnie jest tak, że jestem egzemplarzowym latem (popielaty albo jak mówią inaczej mysi blond, jasna cera itd.)i według wskazówek powinnam sie przekonać do chłodnych odcieni różu na policzkach. Prawdopodobnie jednak przez tendencje do pajączków dobrze wyglądam w kolorkach typu łosoś, taki odcień dają kulki brąz. Avonu, mam wrażenie, że taki kolorek też odmładza. Proszę, czy mogłabyś mi doradzić jakiś konkretny odcień rozświetlającego różu w przedziale cenowym do 50 zł., który dawałby podobne wrażenie?
Moje drugie pytanie dotyczy Shiseido 5 Pink Rose Nature, czy ten odcień nie "wyciąga" tych nieszczęsnych pajączków, pamiętam, że zalecałaś go kiedś wizażance o typie urody lato?
pozdrawiam ciepło!
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 14:57   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Agnieszko, przypominam się!

Agnieszko przypominam się i proszę o poradę w kwestii rózu dla typu letniego z tendencją do pajączków, zimne róże, które podkreślają pajączki czy coś z łososi, które podobno są zarezerwowane dla typów "ciepłych". Dodam, że na codzień używam podkładu Divinora, semi-matt, nr520 - beige clair. Serdecznie pozdrawiam!
Stary 2002-11-28, 15:08   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Agnieszko, przypominam się!

Droga Nino [img]icons/icon7.gif[/img]
Daje glowe, ze juz odpowiadalam na to pytanie. Tylko pytanie? Gdzie? Nawet specjalnie chodzilam, zeby zobaczyc kolory i ceny rozy.

Poczekaj musze poszperac. Moze gdzies znajde notatki.
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 15:18   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Agnieszko, przypominam się! - znalazlam :)

Ja też mam troche rozszerzone naczynka na policzkach i ja uzywając Shiseido 5 Pink Rose Nature ( najjasniejszy roz) na podklad nie zauwazylam absolutnie podkreslenia tych pajaczkow. Jedynie ladnie ozywia cere.

Natomiast ze sredniej polki podobne odcienie ma: roz Art Deco:
-roz matowy, bardzo delikatny nr 33
-roz z lekkim polyskiem nr 35

Sa bardzo delikatne i chlodne.

Natomiast nie wiem czy to bedzie na pewno dobry wybor ( moze byc troszeczkę za intensywny [img]icons/icon9.gif[/img] ), ale sprawdz najlepiej sama jeszcze Loreal'a ( w kwadratowym pudeleczku z pedzelkiem ) roz 01 -Rose guimauve;

Czasami dobrze jest robic notatki [img]icons/icon20.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2002-11-28, 16:15   #5
guest
Zakorzenienie

Re: Agnieszko, wielkie dzięki i jeszcze jedno pytanie

Kochana Agnieszko, jesteś jak zwykle niezawodna, bardzo Ci dziękuję! Jeszcze tylko o jedną rzecz chciałam zapytać. Mam 29 lat i w makijażu przede wszystkim interesuje mnie efekt młodości i świeżości (10 lat temu kiedy takimi efektami mogłam się cieszyć za darmo nosiłam maske teatralną grubości naleśnika!), słyszałam, że taki efekt można uzyskać stosując łososie, muskając nimi czubek noska, brodę i policzki, podobno twarz wtedy przypomina twarz dziecka muśniętą przez słońce? Co na ten temat sądzisz, czy takie odcienie odmładzają, chyba dość sztywno trzymam się moich wyobrażeń na temat siebie w takich kolorkach ale odważnie pójdę za Twoimi wskazówkami i zaexperymentuję. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!
Stary 2002-11-28, 16:22   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Agnieszko, wielkie dzięki i jeszcze jedno pytanie

To znaczy nie koniecznie musi to byc odcien lasosiowy. To zalezy od Twojej karnacji. Jezeli jestes raczej chlodnym typem i Twoja skora jest nieopalona to ozywisz ja ladnie i automatycznie odejmiesz latek stosujac wlasnie w ten sposob chlodny delikatny roz. Oprocz tych miejsc, ktore wymienilas polecam jeszcze luk brwiowy.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Stary 2002-12-19, 21:05   #7
guest
Zakorzenienie

Re: Agnieszko, to mandarine?

Agnieszko, czy róż Shiseido Blush Duo, który używasz (S1) i kiedyś poleciłaś jako odpowiedni dla lata z pajączkami to inaczej odcień mandarine lub tangerine.Pozdrawiam ciepło!
Stary 2002-12-19, 21:24   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Droga Nino [img]icons/icon7.gif[/img]
Przepraszam Cie najmocniej. Wprowdzilam Cie niechcacy w blad [img]icons/icon9.gif[/img] Cieni uzywam S1, a roz mam Shiseido Pink Rose Nature 5.

Zaraz to poprawie w poprzednim tekscie.

I tej jasniutki zawsze klade na policzki, luk brwiowy i koniuszek nosa. Sama zobacz, ze efekt jest naprawde ladny.

AgaZ
Stary 2002-12-19, 21:44   #9
guest
Zakorzenienie

Aga, właśnie mi sprezentowano odcien mandarine, proszę doradź, używać (wiesz z opisu jak mniej więcej wyglądam)? Tak się w poprzednich postach mądrzyłam o tych łososiach, że je sobie wykrakałam...
Stary 2002-12-19, 22:53   #10
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Nino [img]icons/icon7.gif[/img]
Jutro zerkne na ten kolorek i wtedy Ci odpowiem. ale juz teraz wydaje mi sie, ze jesli reszte makijazu rowniez zachowasz w takiej delikatnej lososiowej tonacji, to na pewno bedziesz wygladala bardzo swiezo. Warunek, to nie moze byc zbyt pomaranczowe, ani w kolorze terakoty.

Jutro postaram sie do konca rozwiac Twoje watpliwosci.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Stary 2002-12-20, 08:46   #11
guest
Zakorzenienie

Dziękuje Agnieszko, czekam na posta, wydaje mi się, że ten kolorek pasuje dziewczętom o takich porcelanowych, delikatnych, wiosennych buziaczkach, a swoją drogą może się kiedyś odważę i zamieszcze swoją fotkę na forum, no bo proszę Cię o poradę, a Ty mnie na oczy nie widziałaś, chyba jestem niepoważna. Agnieszko, jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
Stary 2002-12-20, 18:00   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Nino [img]icons/icon7.gif[/img]
To bardzo ladne kolorki [img]icons/icon7.gif[/img] Mysle, ze spokojnie mozesz sie stosowac do moich wczesniejszych propozycji.

AgaZ
Stary 2002-12-21, 08:46   #13
guest
Zakorzenienie

Agnieszko, bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości