Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-21, 22:58   #1
almie89
Przyczajenie

Olejek do prostownicy Babyliss

Przejrzałam całe forum i połowę góógli w poszukiwaniu odpowiedzi, mam od dłuzszego czasu zamiar kupić prostownicę : babyliss pro 230 radiance , jednak dziś przypadkiem natknełam się na inne cudo tej marki a mianowicie :Babyliss SPA Steam Sensation BAB2075E , prostownice są podobne do siebie jesli chodzi o funkcje, obie takze mają pojemniczek na wodę. Jednak główną różnicą jest to, że do prostownicy SPA Steam Sensation, BAB2075E zamiast wody można wlać olejek. Nie chcę przepłacić, gdyż ta druga jest prawie 2x droższa. Więc mam pytanie do kogoś kto zna się na prostownicach tej firmy:

Czy do prostownicy babyliss pro 230 radiance także mogę używać olejku zamiast wody??? Proszę o odpowiedź, przeszukałam już wszystko.

Zamieszczam zdjęcia :

Załącznik 1:

Babyliss SPA Steam Sensation BAB2075E i olejki o ktorych wspomnialam

Załącznik 2:

babyliss pro 230 radiance
almie89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:00   #2
mari168
Przyczajenie

Dot.: Olejek do prostownicy Babyliss

Mam prostownicę spa właśnie z tymi olejkami, a raczej płynami, ale myslę, ze spokojnie mozna te płyny wykorzystac do tej drugiej prostownicy. Płyny kupowałam oddzielnie w sklepie fryzjerskim kalamis czy jakoś tak, dokładnie nie pamiętam i myślę, ze są znacznie lepsze od wody, a że obie prostownice są na parę, to nie będzie problemu, żeby w jednej i drugiej zastąpić wodę tymi płynami. Pozdrawiam
mari168 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:27   #3
almie89
Przyczajenie

dziękuję bardzo za odpowiedz, bardzo mi pomogłaś )
almie89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 20:30   #4
mademoiselle5
Przyczajenie

Hej dziewczyny mam takie pytanko czy orientujecie sie czy jest jeszcze w sprzedaży farba loreal casting creme gloss w kolorze miodowy blond? szukałam po drogeriach marketach i nigdzie nie moge znalesc((( ... a bardzo chcialam pofarbowac sie na ten kolor.
mademoiselle5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:25   #5
klaudynkaa91
Raczkowanie

GG do klaudynkaa91

Założ oddzielny wątek !
klaudynkaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 18:52   #6
lola2013
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez almie89 Pokaż wiadomość
Przejrzałam całe forum i połowę góógli w poszukiwaniu odpowiedzi, mam od dłuzszego czasu zamiar kupić prostownicę : babyliss pro 230 radiance , jednak dziś przypadkiem natknełam się na inne cudo tej marki a mianowicie :Babyliss SPA Steam Sensation BAB2075E , prostownice są podobne do siebie jesli chodzi o funkcje, obie takze mają pojemniczek na wodę. Jednak główną różnicą jest to, że do prostownicy SPA Steam Sensation, BAB2075E zamiast wody można wlać olejek. Nie chcę przepłacić, gdyż ta druga jest prawie 2x droższa. Więc mam pytanie do kogoś kto zna się na prostownicach tej firmy:

Czy do prostownicy babyliss pro 230 radiance także mogę używać olejku zamiast wody??? Proszę o odpowiedź, przeszukałam już wszystko.

Zamieszczam zdjęcia :

Załącznik 1:

Babyliss SPA Steam Sensation BAB2075E i olejki o ktorych wspomnialam

Załącznik 2:

babyliss pro 230 radiance
róznica w tych prostownicach jest taka ze ta z olejkami jest profesjonalna czyli do salonów fryzjerskich, napewno jest lepsza natomiast do domowego uzytku wystarczy kupic ta tańszą
lola2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości