Max Factor lasting performance, xperienc(kolor) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-22, 10:54   #1
natrixx
Przyczajenie

Max Factor lasting performance, xperienc(kolor)

Właśnie zastanawiałam się nad zakupem Max Factor Lasting Performance bo dużo o nim czytałam na wizazu i forach.
Jednak nie wiem jaki odcień mam wybrać cere mam mieszana/normalna kremowa nie za ciemna nie za jasna. Teraz idzie zima i nie chce zeby wybrany kolor wygladal na mojej twarzy jak maska. Byłam wczoraj w Rossmanie, ale tam nie było 'półki' przeznaczonej na kosmetyki z Max Factora dla tego nie moglam zobaczeć tych odcieni na żywo. Był Rimmel , Lore'al... Co mnie zdziwiło bo w gazetce Rossmana był na promocji podkład Max Factor Xperienc. Który też mnie zainteresował po przeczytanych recenzjach na KWC. W natturze też sprawdzałam ale tego podkładu ani nic innego z Max Factor nie było.

Który kolor z własnego doświadczenia proponujecie na chłodne zimowe dni? (kremowa cera)

Testowaliście może już podkład Max Factor Xperienc?
I nie wiecie dlaczego w rossmanie ani w naturze nie ma kosmetyków z Max Factora , chociaż są w gazetce? Może stoją gdzieś na jakichś innych półkach ? Jak jest u was w sklepach z kosmetykami Max Factora?

I ile by mniej wiecej teraz kosztował?
Bo na allegro coś się boje kupować nie chce kupić nieoryginalnego.
I czy serio ciemnieje na twarzy?

Myśle nad kolorem 106 Natural Beige
znalazłam paletke z odcieniami. (załącznik)

PS. Jeżeli umieściłam temat w złym dziale to sory.

Edytowane przez natrixx
Czas edycji: 2010-10-22 o 12:13
natrixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:28   #2
ziarnko piasku
Zadomowienie

Dot.: Max Factor lasting performance, xperienc(kolor)

Cytat:
Napisane przez natrixx Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiałam się nad zakupem Max Factor Lasting Performance bo dużo o nim czytałam na wizazu i forach.
Jednak nie wiem jaki odcień mam wybrać cere mam mieszana/normalna kremowa nie za ciemna nie za jasna. Teraz idzie zima i nie chce zeby wybrany kolor wygladal na mojej twarzy jak maska. Byłam wczoraj w Rossmanie, ale tam nie było 'półki' przeznaczonej na kosmetyki z Max Factora dla tego nie moglam zobaczeć tych odcieni na żywo. Był Rimmel , Lore'al... Co mnie zdziwiło bo w gazetce Rossmana był na promocji podkład Max Factor Xperienc. Który też mnie zainteresował po przeczytanych recenzjach na KWC. W natturze też sprawdzałam ale tego podkładu ani nic innego z Max Factor nie było.

Który kolor z własnego doświadczenia proponujecie na chłodne zimowe dni? (kremowa cera)

Testowaliście może już podkład Max Factor Xperienc?
I nie wiecie dlaczego w rossmanie ani w naturze nie ma kosmetyków z Max Factora , chociaż są w gazetce? Może stoją gdzieś na jakichś innych półkach ? Jak jest u was w sklepach z kosmetykami Max Factora?

I ile by mniej wiecej teraz kosztował?
Bo na allegro coś się boje kupować nie chce kupić nieoryginalnego.
I czy serio ciemnieje na twarzy?

Myśle nad kolorem 106 Natural Beige
znalazłam paletke z odcieniami. (załącznik)

PS. Jeżeli umieściłam temat w złym dziale to sory.
Weź pod uwagę, że Lasting Performance ciemnieje na twarzy (i to znacznie) więc uważaj z doborem odcienia... ja mam dwa najjasniejsze - 100 Fair i 101 Ivory Beige - oba mi się odcinają od szyji ale Ivory Beige to już naprawdę wyglądam smiesznie po prostu... Fair daje radę ale uzyam go już naprawdę tylko wtedy kiedy muszę...
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 23:04   #3
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Max Factor lasting performance, xperienc(kolor)

kwc i wyszukiwarka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości