Co zrobić aby wyglądać naturalnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-23, 13:34   #1
Vasabi
Raczkowanie

Exclamation

Co zrobić aby wyglądać naturalnie?

Moje zdjęcia: KLIK

Używam na codzień TYLKO tuszu do rzęs, na większości zdjęć również jest tylko on, nie mam na twarzy podkładu ani nic, a mimo wszystko zarzucano mi w internecie, po zdjęciach iż jestem "wytapetowana" podczas gdy mam tylko tusz na rzęsach.
Co zrobić żeby uchodzić za naturalną? Ogółem, nawet jeśli w rzeczywistości wyglądam bardziej naturalnie. Włosy to szamponetka, są naturalnie ciemne, jaśnieją latem, ale lepiej mi w ciemnych po prostu jednak mam zamiar zmienić odcień na coś ciepłego.
Bardzo podoba mi się taki naturalny look, a mimo wszystko nawet z tuszem na rzęs wyglądam podobno sztucznie.

Wygląd naturalny taki jak np. tych dziewczyn:

Edytowane przez Vasabi
Czas edycji: 2010-12-18 o 13:16
Vasabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 14:00   #2
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk
Dot.: Co zrobić aby wyglądać naturalnie?

Cytat:
Napisane przez Vasabi Pokaż wiadomość

Moje zdjęcia: KLIK

Używam na codzień TYLKO tuszu do rzęs, na większości zdjęć również jest tylko on, nie mam na twarzy podkładu ani nic, a mimo wszystko zarzucano mi w internecie, po zdjęciach iż jestem "wytapetowana" podczas gdy mam tylko tusz na rzęsach.
Co zrobić żeby uchodzić za naturalną? Ogółem, nawet jeśli w rzeczywistości wyglądam bardziej naturalnie. Włosy to szamponetka, są naturalnie ciemne, jaśnieją latem, ale lepiej mi w ciemnych po prostu jednak mam zamiar zmienić odcień na coś ciepłego.
Bardzo podoba mi się taki naturalny look, a mimo wszystko nawet z tuszem na rzęs wyglądam podobno sztucznie.

Wygląd naturalny taki jak np. tych dziewczyn:
KLIK (album)
po prostu masz taką urodę, tylko cieszyć się że wyglądasz idealnie podczas gdy wiele dziewczyn katuje swoją skórę podkładami, solarium.
Ty nie wyglądasz jakbyś korzystała z solarium.
Tylko te czarne włosy na niektórych zdjęciach dodają ci sztuczności.
Stary 2010-10-23, 15:24   #3
greatdee
Wtajemniczenie

http://pewu.carbonmade.com/projects/2798960#21 tu wyglądasz bardzo naturalnie.
Myślę, że jak nie robisz sobie kreski to wyglądasz naturalnie. A przede wszystkim to przestań się przejmować jakimś gadaniem tylko ciesz się, że masz taką urodę, która nie wymaga malowania
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:32   #4
SexiChic
Wtajemniczenie

Ja tam nie widzę u Ciebie żadnej tapety i na prawdę nie mam zielonego pojęcia jak ktoś mógł jej się u Ciebie dopatrzeć Masz śliczną cerę i jak mówiła poprzedniczka "przestań się przejmować jakimś gadaniem tylko ciesz się, że masz taką urodę, która nie wymaga malowania "
YouTube
SexiChic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:06   #5
anja00
Raczkowanie

A co to znaczy tapeta?
Czy sam tusz to już tapeta?
Po nałożeniu jakiej ilości kosmetyków jest tapeta?
Kreska to nie tapeta?
Usta pociągnięte delikatną szminka czy błyszczykiem to tapeta czy nie?
Jaśniutkie cienie w stylu make up no mak up to tapeta?
Jakie są kryteria?
Moim zdaniem autorka wątku ma delikatnie podkreślone to co uważała, że warto podkreślić - wyszło dobrze. Na pewno widać kreski i coś na ustach...co do cieni mam wątpliwości, ale nie wykluczam. Ładnie zmatowiona buzia. Czy naturalnie? Nie wiem. BTW efekt bardzo miły dla oka.
anja00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:16   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi autorce watku... Jak dla mnie sam tusz wyglada mega naturalnie, no chyba, ze daje efekt teatralny, niektorym osobom on nie pasuje, ale u Ciebie tego nie widze...

Dla mnie naturalny makijaz to bezowy cien na powiekach (albo bez cienia), tusz i odrobina rozswietlacza na policzki. Ktos Ci glupot naopowiadal, najlepiej wyrzuc to z pamieci.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:22   #7
eyo
Zakorzenienie

nic nie rób bo wyglądasz dobrze i tyle
a zdrowej promiennej cery to ci można tylko pozazdrości a nie zarzucać jakąś tapetę

(moim zdaniem to jeszcze by ci się korektor pod oczy przydał bo czasem masz since widoczne - zresztą tak jak ja sama mam nie mówię że źle wyglądasz tylko, że można to ewentualnie zatuszować - czytaj według mnie można jeszcze cosik dodać i będzie dalej bardzo naturalnie a jak ktoś uważa, że jest nienaturalnie to ma coś nie tak ze wzrokiem ;D)

ostatnio to jak ludzie widzą ładne zdjęcie to od razu twierdzą, że albo tapeta albo ps bo im się w głowie chyba już nie mieści że ktoś może sam z siebie mieć zdrową, jednolitą cerę której najwyżej krem tonujący czy puder wystarczy do szczęscia

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 17:42   #8
Madzia19
Zadomowienie

Śliczna jesteś Zazdroszcze Ci urody A opiniami innych sie nie przejmuj
Madzia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:37   #9
Pilar1899
keep calm and contour on

wyglądasz jakbyś się nie malowała prawie,więc jak na mój gust możesz nawet bardziej podkreślać swoją urodę

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:45   #10
Camena
Raczkowanie

Zacznijmy od tego, ze na części zdjęć faktycznie wygladasz na mocniej umalowaną niż piszesz - ale taki efekt można uzyskac także podczas obróbki zdjęć w PS. Nawet w prostym programie takim jak Irfan View można osiągnąć tak podkręcone kontrasty tych fotek, dochodzá do tego przepalenia, źle dobrane światło i dziwaczny balans bieli, które mocno usztuczniają Cię na części tych zdjęć.

Ponadto, nie wiem czy to Twoja naturalna karnacja, czy efekt solarium - po zdjęciach które pokazałaś tez ciężko stwierdzić, miedzy innymi z powodu obróbki fotek. Opalona skóra w pewnym momencie przestaje wyglądać zdrowo, a zamiast tego staje się nienaturalna. Podobnie kolor włosów, ordynarna farbowana czerń usztucznia Twój wygląd chyba nawet bardziej niż ciemniejszy odcień skóry.

A jeśli taki po prostu masz typ urody, to po prostu się cieszyć, a ludźmi się nie przejmować.
Camena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:36   #11
Serekha
zaglądam sobie czasem

Efekt tapety można uzyskać wtedy gdy na twarzy jest duży kontrast np. czarne włosy i usta"nude". Albo twarz nie naturalnie matowa i przesadnie mocne cienie na powiekach . Sam tusz ,jeśli nie tworzy grubej powłoki przez którą trudno coś zobaczyć , nie przypomina tapety .

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości