Co byście mi doradziły?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-24, 01:20   #1
somethingnew
Raczkowanie

Co byście mi doradziły?:)

Witam serdecznie
Mam ogromną nadzieję, że pomożecie mi w doborze fryzurki.
Niedługo wyjeżdżam za granicę i postanowiłam przed wyjazdem co nie co zmienić
Od zawsze jestem z tych "zapuszczających". Odkąd pamiętam chciałabym mieć włoski takie prawie "do pasa".
Miałam kiedyś pocieniowane, ale jak byłam młodsza. Później fryzjerka baaardzo zepsuła mi fryzurkę. Później farbowałam co było błędem, aż wkońcu zeszłam z czerni i obcięłam włoski na równo do ramion.
I tak od 2 lat kompletnie NIC z nimi nie robiłam. Prócz jakiegoś minimalnego podcinania końcówek. Aktualnie sięgają mi za łopatki,
same z siebie są proste. Jest jedno "ale", mianowicie - wyglądają jakbym miała je przylizane... Choćbym nie wiem co robiła wyglądam jak lizus Podtapiruję, to nie zdążę z domu wyjść już są klapnięte I teraz mam dylemat czy pocieniować je, tylko znowu chyba nie za mocno? Czy zostawić takie? Ale jaki tego sens, jeśli nie czuję się dobrze w takich? Słyszałam również, że tapirowane włoski straaasznie się niszczą. Prawda to? Na pewno nie chciałabym obcinać na długość ich bo mam nadzieję, że w końcu uhoduję takie jakbym chciała. Wkleję tutaj moje fotki. Z grzywką na bok są aktualne (na zdjęciu jeszcze jakoś wyglądają te moje włosy, ale w rzeczywistości okropnie..) a na prosto z przed pół roku
Bardzo bym prosiła o wszystkie rady i przykładowe fryzurki.
Oczywiście marzy mi się takie cudeńko, nad którym nie musiałabym spędzać 2h rano :P
Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi
somethingnew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:51   #2
Sophie86
Zadomowienie

Dot.: Co byście mi doradziły?:)

Nie wiem, jak bardzo moja rada się sprawdzi na Tobie - sama mam zupełnie inny typ włosów. Więc dobrze, jeśli skonsultujesz to z fryzjerką Na pewno odradziłabym tapirowanie. Niszczy włosy... Co do cieniowania - sposobów jest bardzo dużo. U Ciebie mogłoby się sprawdzić cieniowanie na całej długości - żeby włosy zyskały na lekkości. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest strzyżenie brzytwą - i coś takiego jak unoszące się kosmyki. Coś takiego jak na załączonych zdjęciach. Zobacz na stronach poświęconych strzyżeniom włosów Azjatek - one z natury mają proste włosy i tam fryzjerzy skupiają się na nadaniu im lekkości. Efekty powalające
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006-long-brunette.jpg (32,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugieCieniowane9.jpg (28,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-688200.jpg (20,6 KB, 0 załadowań)

Once I wanted to be the greatest

Edytowane przez Sophie86
Czas edycji: 2010-12-07 o 15:59 Powód: Dodanie zdjęć
Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości