Krem dla 20- latki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-25, 15:42   #31
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: Krem dla 20- latki

Jeżeli ten krem którego używasz służy twojej cerze nie ma sensu go zmieniać. Nie kieruj sie zbytnio wiekiem ale potrzebami skóry, bo krem nie spowalnia procwesu starzenia się skóry, wieć jeśli ma składniki aktywne, pomocne dla twojej cey to go używaj.
Krem pod oczy ma wbrew pozorom mniej składników aktywnych niż krem do twarzy, a to dlatego że jeśli krem do twarzy Cie uczula, omijaj te okolice i zastosuj delikatniejszy krem pod oczy. Jeśli nie masz problemów z cieniami, workami pod oczami, stosuj ten co do twarzy.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:50   #32
annette_1
Przyczajenie

a Czy taki krem może mi w jakiś sposób zniszczyć skórę na twarzy? bo jednak są kremy dla cery dojrzałej i dla młodszych... Więc z czegoś to musi wynikać... dziękuję za odpowiedź
annette_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 01:02   #33
kaskaderka
Rozeznanie

Kremy do cery dojrzałej mają więcej silniejszych składników,przeciw starzeniowych i przeciwzmarszczkowych ale bez obaw-skóra weźmie z kremu tylko to co jest jej potrzebne więc nie zniszczysz jej przez krem ale po co płacić za składniki których nie zużyjeszJa używam od lat mocniejszych kremów niż wymagał wiek ale to dlatego,że niszczyłam skórę przez solarium i powiem ci,że wyglądam ciągle na 9-10 lat mniej niż mam
Poza tym kremy z Lancome są bardzo drogie ok.150zł.wzwyż więc może spróbuj od kremów tańszych których próbki możesz dostać za darmo w aptekach lub wejdź sobie na KWC wizażu i poszukaj czegoś co sprawdziły wizażanki z taką samą cerą jak twoja.

kaskaderka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 21:33   #34
annette_1
Przyczajenie

chyba tak zorbie ale dopóki mam próbki to będę z nich chyba korzystać
Stary 2010-10-29, 19:31   #35
sheimage
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez annette_1 Pokaż wiadomość
Witam!
szukałam w wyszukiwarce, ale nie znalazłam...
mianowicie, moja cera jest bardzo wrażliwa, naczynkowa, sucha... mam niewiele ponad 20 lat. dopiero niedawno zaczęłam, w miarę możliwości, dbać o skórę... zaopatrzyłam się w krem z kasztanowcem z bielendy, łykam venescin na wzmocnienie żył i dostałam próbkę kremu lancome hydra zen neurocalm. jest bardzo dobry, skóra jest odmieniona... tylko czy ten krem jest odpowiedni do mojego wieku? nie jest za "ciężki"? i czy powinnam używać jakiegoś kremu nawilżającego pod oczy? jeżeli tak to jakiego?
z góry dziękuję za odpowiedź!
pod oczy polecam używać jakiś żeli, są lekkie a nawilżają
Stary 2010-10-30, 22:23   #36
annette_1
Przyczajenie

myślałam o jakimś żelu ze świetlika na przykład
Stary 2011-03-25, 07:58   #37
Cazz
Przyczajenie

krem dla 20

Hej . !
Czy mozecie mi polecic krem na noc i na dzien mam 20 lat i trochę zaskórników na czole. Szukalam w internecie i po prostu jest tyle tego a i czy w ogole wieku 20 lat jest wskazane uzywanie kremu ?
Cazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:16   #38
Magdalena Daniluk
SPAMER
Nieopłacona reklama

Send a message via Skype™ to Magdalena Daniluk
Dot.: krem dla 20

Nasza skóra zaczyna "starzeć się" mniej więcej od 17 roku życia, zatem od tego momentu wskazane jest rozpoczęcie pielęgnacji skóry adekwatnej do jej potrzeb. Należy rozpoczynać od właściwego oczyszczania skóry, tj:

Dwuetapowy demakijaż i oczyszczanie skóry:

1 etap: rozpuszczanie zanieczyszczeń o charakterze tłuszczowym
2 etap mycie skóry pianką lub żelem

Obowiązkowa tonizacja skóry po każdorazowym kontakcie z wodą.

Kremy w Twoim wieku powinny mieć głównie właściwości nawilżające. Zwróć szczególną uwagę na to, aby kremy, które wybierzesz dla siebie miały jak najsilniejsze właściwości nawadniające a jak najmniejsze natłuszczające. Krem dzienny powinien mieć filtr SPF.

W kwestii zaskórników najważniejszy dla Ciebie jest przede wszystkim prawidłowy demakijaż i tonizacja skóry, jak również regularne stosowania peelingów w celu usunięcia nadmiaru obumarłego naskórka, który blokuje ujścia gruczołów łojowych (tworząc zaskórniki). Stosuj delikatny peeling raz (max. 2 razy w tygodniu). Po zmyciu peelingu nałóż maskę oczyszczającą. Po jej zmyciu jeśli skóra tego potrzebuje, zaaplikuj również maskę nawilżającą. Pamiętaj o stosowaniu toniku po każdym kontakcie z wodą.

Mam nadzieję, że udało mi się Tobie pomóc. Serdecznie pozdrawiam.
Magdalena Daniluk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:36   #39
tennyo4
Zadomowienie

Sprawdź recenzje kremów na KWC

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:12   #40
babcia_miecia
Zadomowienie

Ziaja wypuściła na rynek nową serię skierowaną do różnych grup wiekowych. Są tak m.in. kremy 25+ i ich skład wygląda obiecująco, ja jeszcze nie zdążyłam wypróbować

Także polecam przejrzeć kwc. Ze swojej strony mogę polecić kremy z serii Sebium Biodermy.
babcia_miecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:59   #41
dyniaziom
Raczkowanie

Witam ja również mam problem z doborem odpowiedniego kremu. Mam cerę suchą z tendencją do pękających naczynek ( aktualnie nie mam żadnego pękniętego, ponieważ zamknęłam je laserowo, ale nie chcę dopuścić do pękania kolejnych) moim największym obecnie problemem jest przesuszona skóra. Mam 21 lat i muszę stwierdzić, że mam też lekkie zmarszczki pod oczami i na czole. myśle, ze przyczyną może być brak odpowiedniego nawilżenia. Poszukuję kremu na noc. Przejrzałam KWC i zastanawiam się nad kremami adamed oeparol balance, krem kondycjonująco- nawilżający - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...zy.html&next=1 oraz Eveline ogród natury kakao+ koenzym Q10, krem na noc- http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...em-na-noc.html przychylam się do tego drugiego ale przeraża mnie w składzie kwas hialuronowy. myślicie że ten krem może stosować młoda osoba? Jest on zamieszczony w katalogu kosmetyki do skóry w każdym wieku....
dyniaziom jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości