Perełki cruelty-free - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-30, 11:15   #751
megana88
Raczkowanie

Dot.: Perełki cruelty - free

Linusiaczku, czy wiadomo coś o AA? Odpisali?
Stary 2011-05-30, 11:36   #752
EmilkaZ
Wtajemniczenie

GG do EmilkaZ

Cytat:
Napisane przez girlinblues Pokaż wiadomość
Poza tym, chciałam zapytać, czy któs nie mógłby mi polecić jakiegoś żelu do mycia twarzy dla cery mieszanej? Lubię takie z granulkami, ale od czasu, kiedy się zaczęłam przestawiać na kosmetyki CF, nie znalazłam jeszcze żadnego, który by mi odpowiadał. Nie mam wrażliwej cery, ale potrzebuję czegoś radzącego sobie z okazjonalnymi wypryskami.
a jakich próbowałaś??
Hmm z granulkami fajny był z Himalayi chociaż z tej firmy bardziej polecam myjki z neem. Żel z Danielle Laroche też jest warty wypróbowania.
Do żeli na pewno powrócę, ale teraz moją miłością są mydła. Moja skóra je kocha (aleppo, siarkowe, savon noir) mogę je polecić z czystym sumieniem.

Linus a zdecydowałaś się na coś z mydlarni u franka?? jak tam urlop?
EmilkaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:10   #753
girlinblues
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
a jakich próbowałaś??
Hmm z granulkami fajny był z Himalayi chociaż z tej firmy bardziej polecam myjki z neem. Żel z Danielle Laroche też jest warty wypróbowania.
Do żeli na pewno powrócę, ale teraz moją miłością są mydła. Moja skóra je kocha (aleppo, siarkowe, savon noir) mogę je polecić z czystym sumieniem.
na razie kończę stare, mam Garniera Żel oczyszczający przeciw zaskórnikom Czysta Skóra, który mi całkiem odpowiadał, ale rezygnuję ostatnio z Garniera i La Roche Possay Oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej Effaclar, polecony przez panią dermatolog, ale kompletnie do niczego.
Wcześniej próbowałam już Johnsona Clean&Clear, Nivei Clean Deeper. Wszystkie testowane i z średnimi efektami.

Znalazłam to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34...ap.html&next=1
Połączenie moich ulubionych granulek z przez ciebie zalecanym mydłem. Nigdy nie stosowałam mydła do twarzy, ale może warto spróbować? Jest wprawdzie tylko jedna recenzja, ale wygląda zachęcająco. Tylko gdzie coś takiego kupić?
girlinblues jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:22   #754
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Wprawdzie jestem "nowa", jeśli chodzi o kosmetyki cruelty-free, jednak chciałam podać moje ostatnie odkrycia, które z pewnością można potraktować jako perełki:
O, nowa buzia na wątku! (Stara baba jestem, a zawsze się cieszę jak ktoś nowy dołącza )
Każdy kiedyś zaczynał, a perełki zaraz dodam na listę (jak się uporam z galopującą kolejką kosmetyków )

Cytat:
Poza tym, chciałam zapytać, czy któs nie mógłby mi polecić jakiegoś żelu do mycia twarzy dla cery mieszanej? Lubię takie z granulkami, ale od czasu, kiedy się zaczęłam przestawiać na kosmetyki CF, nie znalazłam jeszcze żadnego, który by mi odpowiadał. Nie mam wrażliwej cery, ale potrzebuję czegoś radzącego sobie z okazjonalnymi wypryskami.
A w jakim przedziale cenowym? Bo ja bardzo wiele to słyszałam o pastach do mycia (niektóre z granulkami) Lusha. pasta peelingująca do twarzy, pasta peelingująca do buzi, roladka myjąca do twarzy, Aqua Marina

Może Cię coś zainteresuje, mnie zainteresowały bardzo

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Jeśli nie będzie to dla Ciebie problemem to poprosiłabym o zdjęcie albo nazwę, to poszukam go sobie na KWC
Już Ci wklejam zdjątko.

Cytat:
Są jeszcze w sprzedaży, przynajmniej u mnie Są w 4 kolorach - pomarańczowym, liliowym, malinowym i różowym
Pora na podbój Natury!

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
Linusiaczku, czy wiadomo coś o AA? Odpisali?
No... napisałam, coś tam odpisali, ale nie bardzo jakąś konkretną odpowiedź na pytanie, ponowiłam pytanie i na razie cisza... No zobaczymy, może jeszcze odpiszą.

Cytat:
Linus a zdecydowałaś się na coś z mydlarni u franka?? jak tam urlop?
No... jakby to powiedzieć.... na coś z mydlarni się zdecydowałam Na przykład na śliczne bzowe mydełko, olejek jaśminowy Amli do włosów, krem do rąk i włoski szampon dla mamusi na Dzień Matki, którego używa rzadko, więc jej podbieram Swoją drogą, ten szampon ma nalepkę BUAV z tyłu, żadnych dodatków odzwierzęcych, silikonów, barwników ani substancji ropopochodnych i moim zdaniem jest po prostu rewelacyjny.... Firma nazywa się Erboristica, zdjęcie szamponu można podziwiać w mojkej najnowszej notce na blogu.

Urlop oczywiście super, dobrze poodwiedzać stare kąty, pooddychać starym wrocławkim powietrzem, napić się kawki w Rynku i inne takie...

A tak trochę zrobię offtopa i Wam powiem, że odkryłam nową herbatkę dla Linusiaczki -maniaka herbacianego. Herbata Earl Grey z pomarańczą Herbapolu Lublin. Mniaaaam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0229.jpg (88,8 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-05-30 o 12:24
Linusiaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 12:53   #755
girlinblues
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
O, nowa buzia na wątku! (Stara baba jestem, a zawsze się cieszę jak ktoś nowy dołącza )
Każdy kiedyś zaczynał, a perełki zaraz dodam na listę (jak się uporam z galopującą kolejką kosmetyków )

A w jakim przedziale cenowym? Bo ja bardzo wiele to słyszałam o pastach do mycia (niektóre z granulkami) Lusha. pasta peelingująca do twarzy, pasta peelingująca do buzi, roladka myjąca do twarzy, Aqua Marina

A tak trochę zrobię offtopa i Wam powiem, że odkryłam nową herbatkę dla Linusiaczki -maniaka herbacianego. Herbata Earl Grey z pomarańczą Herbapolu Lublin. Mniaaaam!
Dziękuję za przywitanie!

W jakim przedziale cenowym... Jestem biedną studentką, więc im taniej, tym lepiej. Z drugiej strony, już tyle różnych rzeczy próbowałam, że mogę zapłacić więcej, byle tylko działało. Lush jest na granicy, ale jeszcze do zniesienia. Tylko niedostępny w Polsce, czyli pewnie zakupy na allegro lub podczas wyjazdów za granicą zostają.
Z twoich propozycji przejrzałam wszystkie, ale wydaje mi się, że żadna nie jest wprost skierowana do cery mieszanej z problemami, a mi głównie o takie chodzi.. Znalazłam jednak opinie, że pomaga. No cóż, jeszcze muszę się zastanowić, chociaż ogólnie zaciekawiły mnie.

A ja ostatnio zawiodłam się na Herbapolu. Kupiłam owocową herbatę Owoce Lasu i była jakaś taka gorzka..

Edytowane przez girlinblues
Czas edycji: 2011-05-30 o 12:55
Stary 2011-05-30, 12:57   #756
EmilkaZ
Wtajemniczenie

GG do EmilkaZ

Cytat:
na razie kończę stare, mam Garniera Żel oczyszczający przeciw zaskórnikom Czysta Skóra, który mi całkiem odpowiadał, ale rezygnuję ostatnio z Garniera i La Roche Possay Oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej Effaclar, polecony przez panią dermatolog, ale kompletnie do niczego.
Wcześniej próbowałam już Johnsona Clean&Clear, Nivei Clean Deeper. Wszystkie testowane i z średnimi efektami.

Znalazłam to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34...ap.html&next=1
Połączenie moich ulubionych granulek z przez ciebie zalecanym mydłem. Nigdy nie stosowałam mydła do twarzy, ale może warto spróbować? Jest wprawdzie tylko jedna recenzja, ale wygląda zachęcająco. Tylko gdzie coś takiego kupić?
hmm, mi nie przypadło do gustu to mydełko i chyba nie ma granulek lepsza była pianka z Neem (ta sama firma) o tym żelu z granułkami mowiłam http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157831

Z himalayi mają dużo żeli, lubię je i nie są drogie( chociaż taniej wychodzą mydła :P )

Himalaye dorwiesz w niektorych aptekach, sklepach zielarskich, albo na necie (http://www.evergreen.pl/, http://www.himalayaherbals.pl/ )

Uuu Linus, a to w mydlarni u franciszka dorwałaś Amle? Ile jeszcze zostajesz w Polsce? Pogoda Ci się udała, bo we Wr chyba też padało? także odpoczęłaś od upałów
Stary 2011-05-30, 13:13   #757
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję za przywitanie!

W jakim przedziale cenowym... Jestem biedną studentką, więc im taniej, tym lepiej. Z drugiej strony, już tyle różnych rzeczy próbowałam, że mogę zapłacić więcej, byle tylko działało. Lush jest na granicy, ale jeszcze do zniesienia. Tylko niedostępny w Polsce, czyli pewnie zakupy na allegro lub podczas wyjazdów za granicą zostają.
Z twoich propozycji przejrzałam wszystkie, ale wydaje mi się, że żadna nie jest wprost skierowana do cery mieszanej z problemami, a mi głównie o takie chodzi.. Znalazłam jednak opinie, że pomaga. No cóż, jeszcze muszę się zastanowić, chociaż ogólnie zaciekawiły mnie.

A ja ostatnio zawiodłam się na Herbapolu. Kupiłam owocową herbatę Owoce Lasu i była jakaś taka gorzka..
Hmm, a może takie cudo, co myślisz? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...ranulkami.html Właśnie ktoś je zrecenzował na KWC i wpadło mi w oko.

Niektórych herbat Herbapolu nie znoszę, ale ta wyjątkowo dobra była

Cytat:
Uuu Linus, a to w mydlarni u franciszka dorwałaś Amle? Ile jeszcze zostajesz w Polsce? Pogoda Ci się udała, bo we Wr chyba też padało? także odpoczęłaś od upałów
Eee, jak teraz myślę, to to chyba nie było u Franciszka, tylko w jakiejś innej mydlarni A na pogodę nie narzekam ani trochę, jest taka przyjemna! Trochę ciepło , potem trochę zimniej - no po prostu tego mi brakowało

Czas edycji: 2011-05-30 o 13:16
Stary 2011-05-30, 14:30   #758
regretsareuseless
Zadomowienie

Cytat:

Już Ci wklejam zdjątko.

Pora na podbój Natury!

No... napisałam, coś tam odpisali, ale nie bardzo jakąś konkretną odpowiedź na pytanie, ponowiłam pytanie i na razie cisza... No zobaczymy, może jeszcze odpiszą.

No... jakby to powiedzieć.... na coś z mydlarni się zdecydowałam Na przykład na śliczne bzowe mydełko, olejek jaśminowy Amli do włosów, krem do rąk i włoski szampon dla mamusi na Dzień Matki, którego używa rzadko, więc jej podbieram Swoją drogą, ten szampon ma nalepkę BUAV z tyłu, żadnych dodatków odzwierzęcych, silikonów, barwników ani substancji ropopochodnych i moim zdaniem jest po prostu rewelacyjny.... Firma nazywa się Erboristica, zdjęcie szamponu można podziwiać w mojkej najnowszej notce na blogu.

Urlop oczywiście super, dobrze poodwiedzać stare kąty, pooddychać starym wrocławkim powietrzem, napić się kawki w Rynku i inne takie...

Dziękuję bardzo za zdjęcie
Zainteresowałam się ostatnio Ives Rocher i chciałam zapytać czy któraś z Was ma może wody toaletowe o zapachu owoców? (Do wyboru są morela, malina, wanilia, owies, oliwka, brzoskwinia, kokos i jeżyna) Chciałam zamówić sobie coś lekkiego na lato i rozważam zakup moreli, wanilii albo brzoskwini ale chciałam zapytać jak z trwałością
regretsareuseless jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 15:29   #759
girlinblues
Raczkowanie

Cytat:
hmm, mi nie przypadło do gustu to mydełko i chyba nie ma granulek lepsza była pianka z Neem (ta sama firma) o tym żelu z granułkami mowiłam http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157831

Z himalayi mają dużo żeli, lubię je i nie są drogie( chociaż taniej wychodzą mydła :P )

Himalaye dorwiesz w niektorych aptekach, sklepach zielarskich, albo na necie (http://www.evergreen.pl/, http://www.himalayaherbals.pl/ )
O granulkach przeczytałam w recenzji, bo w opisie rzeczywiście niczego nie ma. A ten żel, o którym mówisz, fajnie wygląda, może dam się skusić.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Hmm, a może takie cudo, co myślisz? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...ranulkami.html Właśnie ktoś je zrecenzował na KWC i wpadło mi w oko.
Brat ma taki, może jak wybiorę się domu, to spróbuję od niego przed kupnem. Chociaż nie pamiętam, żeby on się jakoś zachwycał.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Zainteresowałam się ostatnio Ives Rocher i chciałam zapytać czy któraś z Was ma może wody toaletowe o zapachu owoców? (Do wyboru są morela, malina, wanilia, owies, oliwka, brzoskwinia, kokos i jeżyna) Chciałam zamówić sobie coś lekkiego na lato i rozważam zakup moreli, wanilii albo brzoskwini ale chciałam zapytać jak z trwałością

Nie mam wody toaletowej o zapachu owoców, ale mam taką o zapachu zielonej herbaty z tej firmy, pisałam o niej parę postów wyżej jako o mojej perełce. Jej zapach utrzymuje się średnio długo, ale to w końcu woda toaletowa, a nie perfumy, więc ja jestem zadowolona.
A jeśli tak samo będzie w wypadku owocowych, tego nie wiem, ale ogólnie Yves Rocher ma według mnie bardzo przyjemne zapachy.

Edytowane przez girlinblues
Czas edycji: 2011-05-30 o 15:25
Stary 2011-05-30, 20:25   #760
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję bardzo za zdjęcie
Ja mam jeżynę i uwielbiam Oczywiście, że zapach nie utrzymuje się nie wiadomo jak długo, ale moim zdaniem do kilku godzin, a buteleczka jest mała i poręczna i zawsze można ją nosić w torebce. Są super świeże i bardzo przyjemne dla nosa.

Cha cha, Ridja, zmywałam sobie dziś lakier i przypomniałam sobie Twoją wiadomość dotyczącą truskawkowego zmywacza do paznokci Sensique Wiesz, on niby jest z truskawką, ale na zapach truskawek to ja bym się raczej nie nastawiała :P Co nie zmienia faktu że, moim zdaniem, świetnie zmywa i jest bardzo fajny

Czas edycji: 2011-05-31 o 00:24
Stary 2011-05-31, 02:18   #761
Mahdab
Wtajemniczenie

Cytat:
Kiedyś miałam taki z Perfekty żel do mycia twarzy lekko peelingujący z drobniutkimi granulkami. Jeszcze go chyba produkują. Byłam bardzo z niego zadowolona. Potem pojechałam z nim do mamy i mi go zabrała na zawsze, bo też jej przypasował Ale nie wiem czy zwalcza wypryski, bo nie pamiętam.

Mahdab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:27   #762
girlinblues
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam taki z Perfekty żel do mycia twarzy lekko peelingujący z drobniutkimi granulkami. Jeszcze go chyba produkują. Byłam bardzo z niego zadowolona. Potem pojechałam z nim do mamy i mi go zabrała na zawsze, bo też jej przypasował Ale nie wiem czy zwalcza wypryski, bo nie pamiętam.
O nim już chyba Linusiaczek pisała, brat ma w domu, to spróbuję, jak ich odwiedzę. Ale cieszę się, że tobie pasowało, zwiększa szanse, że mi też.
Stary 2011-05-31, 15:55   #763
ridja devojka
Zakorzenienie

Cytat:

Cha cha, Ridja, zmywałam sobie dziś lakier i przypomniałam sobie Twoją wiadomość dotyczącą truskawkowego zmywacza do paznokci Sensique Wiesz, on niby jest z truskawką, ale na zapach truskawek to ja bym się raczej nie nastawiała :P Co nie zmienia faktu że, moim zdaniem, świetnie zmywa i jest bardzo fajny
Nie odbieraj mi radości Jutro jadę do Natury po niego, i po pachnące lakiery Nie spodziewam się zapachu prosto z ogródka, ale pewnie pachnie lepiej niż przeciętny, cuchnący zmywacz.
Zastanawiam się co jeszcze w tej Naturze sobie kupić, widziałam skład pudru mineralnego Catrice, nie jest co prawda taki całkiem mineralny, ale jak na puder drogeryjny, w takiej cenie w dodatku - myślę, że warto spróbować. Tym bardziej, że klasyczne minerały mnie nie pokochały, może takie pseudo, na bazie miki będą lepsze? Czy któraś z was używała pudrów Catrice?
Stary 2011-06-01, 10:41   #764
Sorbet
Zadomowienie

Kochane Dziewczyny. Nie wiem gdzie (być może, iż na tym wątku) ktoś polecał płyn do płukania ust Pollena-Ewa Adent. Czy produkt ten jest dostępny tylko przez sklepy sieciowe czy jest w normalnej sprzedaży?

Btw - wczoraj myłam kły po raz pierwszy pastą Himalaya Herbals - genialna jest! Polecam. Zauważyłam, że po umyciu blenda medem czy innym colgatem zostawał mały nalot przy dziąsłach, nawet wtedy gdy tarłam metodą wymiatającą przez 3 min. Himalaya jest tak nafaszerowana ziołami, że po nalocie nie było śladu - bardzo dobra pasta <love it very a nawet bardzo>

Celia wprowadziła nowe lakiery do paznokci. Nazywają się Tropik i kolorki są jak dla mnie super - tylko gdzie to kupić?_?

A zapachowe lakiery ma Revlon - ponoć zapaszek 2 dni się utrzymuje.

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:45 Powód: edytowana edycja edytowanej edycji która była edytowanym tekstem
Sorbet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:00   #765
201607180946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Kochane Dziewczyny. Nie wiem gdzie (być może, iż na tym wątku) ktoś polecał płyn do płukania ust Pollena-Ewa Adent. Czy produkt ten jest dostępny tylko przez sklepy sieciowe czy jest w normalnej sprzedaży?

Btw - wczoraj myłam kły po raz pierwszy pastą Himalaya Herbals - genialna jest! Polecam. Zauważyłam, że po umyciu blenda medem czy innym colgatem zostawał mały nalot przy dziąsłach, nawet wtedy gdy tarłam metodą wymiatającą przez 3 min. Himalaya jest tak nafaszerowana ziołami, że po nalocie nie było śladu - bardzo dobra pasta <love it very a nawet bardzo>
Nie widziałam Adenta w żadnym stacjonarnym sklepie, dlatego robię zapasy przez neta. Też uwielbiam pastę Himalaya
201607180946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 13:08   #766
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Moją perełką jest tonik z koniczyny bez alkoholu firmy Pollena Ewa za skład, zapach i efekty

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 13:34   #767
BalbinkaMadzia
Raczkowanie

Dziewczyny, wracając do testowania na zwierzakach, znów możemy zrobić coś dobrego. To petycja w sprawie testów przeprowadzanych przez światowego giganta Procter &Gamble

http://www.care2.com/news/member/525884267/2815513

BalbinkaMadzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:18   #768
Sorbet
Zadomowienie

Podpisane oczywiście - ja wszystko podpisuję.
Stary 2011-06-01, 17:15   #769
girlinblues
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wracając do testowania na zwierzakach, znów możemy zrobić coś dobrego. To petycja w sprawie testów przeprowadzanych przez światowego giganta Procter &Gamble

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale tam wszędzie widnieje nazwa Proctor&Gamble. Błąd? Czy świadomie tak jest napisane? Bo jeśli to jest poważna petycja, to miałoby być wszystko bez błędu.
Stary 2011-06-01, 19:27   #770
ridja devojka
Zakorzenienie

Kupiłam dziś ten zmywacz Sensique, co prawda nie truskawkowy ale mango Może nie pachnie jak świeże owoce, ale przyjemniej niż zwykły lakier. Do tego lakiery (Essence i Sensique) i mam taką refleksję. Essence ma mnóóóóóstwo kolorów lakierów, brokatowe, perłowe, zwykłe, są śliczne i mają fajne nazwy (co mnie urzeka). Jednak co do jakości - często trafiają mi się takie, które bardzo szybko gęstnieją, rozwarstwiają się i mażą. Nie wiem od czego to zależy, bo zdarzyło mi się kupować ich lakiery dobrej i złej jakości. Trochę mnie denerwuje, bo nigdy nie wiem czego się spodziewać, a i kolory i cena i to, że są nietestowane bardzo mnie kusi. Macie może podobne odczucia? Dziś kupiłam kolor modern romance, mógłby być mniej perłowy ale bardzo uroczy kolor.
I jeszcze jedno - nie wiem, czy już mogę nazwać to perełką, ale się zakochałam! Mianowicie: Express dry drops (Essence) czyli wysuszacz do paznokci. Boskie! Inaczej - to po prostu działa. Pomalowałam 2 warstwy, dałam po 2 krople na paznokieć, poczekałam (może nie przepisową minutę, ale nie 20 minut jak to zwykle bywa) i już. Suche, nic się nie odbija. Teraz dałam trzecią warstwę, nakropiłam znów i mogę spokojnie dotknąć płytki paznokcia. Poczekam jeszcze chwilę dla pewności, ale jestem oczarowana Ile zaoszczędzę czasu, ile popsutych paznokci mniej! Zapłaciłam za to cudeńko 9zł. Grzech nie kupić, polecam. Dawno mnie żaden kosmetyk tak nie zachwycił.
Stary 2011-06-01, 20:25   #771
BalbinkaMadzia
Raczkowanie

Cytat:
Nie wiem, czy zauważyłaś, ale tam wszędzie widnieje nazwa Proctor&Gamble. Błąd? Czy świadomie tak jest napisane? Bo jeśli to jest poważna petycja, to miałoby być wszystko bez błędu.
Nie zastanawiałam się nad tym, pewnie masz rację, ale na wszelki wypadek podpisałam.
Stary 2011-06-02, 10:47   #772
anna3101
Raczkowanie

Też podpisałam. Szczerze nienawidzę P&G, tyle złych rzeczy robią. Namawiam kogo mogę do bojkotowania tej firmy.

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:52   #773
EmilkaZ
Wtajemniczenie

GG do EmilkaZ

a ja kupiłam lakier polecany przez Linuska, pachnący. Już dawno polowałam na morelowy kolor ale nie było no i kupiłam jagodowy wczoraj pomalowałam i pachnie do dzisiaj:P
i czekam na zamówienie z bu

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość

podpisałam, ale też mnie zastanawia ten błąd w nazwie...
Stary 2011-06-02, 15:09   #774
agatri
Rozeznanie

błagam o pomoc już nie mogę z moimi włosami strasznei sie puszą polecicie coś ? tylko w sklepie stacjonarnym
agatri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 15:26   #775
Sorbet
Zadomowienie

ridja - lakiery mogą być ciulowe bo w drogerii robią z produktami różne dziwne rzeczy - klientki otwierają sobie buteleczki, malują się nimi (czasem nawet ekspedientki tak robią - o lol), potem te produkty leżą obok lampy i gdy ktoś je kupi dziwi się, że szajs... Pracowałam w drogerii przez chwilę to wiem co mówię.

Trwałość lakieru zależy też od koloru - barwnik pastelowy trzyma się wg mnie najdłużej na paznokciu, czerwony trochę krócej, a brokatowy najmniej (miałam opi absolutely alice upchany brokatem - następnego dnia odpryskiwał. Nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że towar za 60 zł może takie numery odwalać, na szczęście wygrałam go w konkursie, poszedł na wymiankę ten szyt). Czy te które Ci odpryskują szybciej są właśnie z brokatem? Bo jak nie to podejrzewam, że były po prostu źle przechowywane.
Stary 2011-06-02, 21:05   #776
ridja devojka
Zakorzenienie

Cytat:
a ja kupiłam lakier polecany przez Linuska, pachnący. Już dawno polowałam na morelowy kolor ale nie było no i kupiłam jagodowy wczoraj pomalowałam i pachnie do dzisiaj:P
i czekam na zamówienie z bu
Ja już na te lakiery nie trafiłam. Ale musiałam kupić jakikolwiek, no

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
ridja - lakiery mogą być ciulowe bo w drogerii robią z produktami różne dziwne rzeczy - klientki otwierają sobie buteleczki, malują się nimi (czasem nawet ekspedientki tak robią - o lol), potem te produkty leżą obok lampy i gdy ktoś je kupi dziwi się, że szajs... Pracowałam w drogerii przez chwilę to wiem co mówię.

Trwałość lakieru zależy też od koloru - barwnik pastelowy trzyma się wg mnie najdłużej na paznokciu, czerwony trochę krócej, a brokatowy najmniej (miałam opi absolutely alice upchany brokatem - następnego dnia odpryskiwał. Nigdy w życiu bym nie przypuszczała, że towar za 60 zł może takie numery odwalać, na szczęście wygrałam go w konkursie, poszedł na wymiankę ten szyt). Czy te które Ci odpryskują szybciej są właśnie z brokatem? Bo jak nie to podejrzewam, że były po prostu źle przechowywane.
No tak myślałam, że są źle przechowywane, ktoś je otwiera, albo stoją tam od stu lat. Brokatowych w sumie nie kupuję. One nawet nie tyle odpryskują, co mażą się, są gęste i ohydne. Ale ten kupiony wczoraj akurat jest okej, łatwo pomalowałam nim pazury. (Essence colour&go, kolor 44 moder romance, lekko perłowy).
Stary 2011-06-06, 15:42   #777
BalbinkaMadzia
Raczkowanie

Dziewczyny, znacie kosmetyki BeSave? Czytałam o nich na portalu "Złote wyprzedaże", akurat są w promocji. Z tego, co jest tam napisane, powinny się znaleźć między naszymi perełkami. Zerknijcie na nie, jeśli macie tam konto i powiedzcie co sądzicie.
albo tutaj http://poradnik-zdrowia.pl/artykul/besave-organiczne-kosmetyki-dla-calej-rodziny,23835.html
Stary 2011-06-06, 18:52   #778
EmilkaZ
Wtajemniczenie

GG do EmilkaZ

Balbinka ja nie znam tej firmy.
Ale pachnący lakier mi nie przypasował nie dałam odżywki pod niego i paznokcie zżółkły no i szybko mi odprysnął
Stary 2011-06-07, 10:35   #779
Pani_Pusia
Wtajemniczenie

Cytat:
Balbinka ja nie znam tej firmy.
Ale pachnący lakier mi nie przypasował nie dałam odżywki pod niego i paznokcie zżółkły no i szybko mi odprysnął
Emilko fajne lakiery ma MAC, jest trwaly i paznokcie tez ok

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 23:40   #780
NioseWamPicie
Zadomowienie

Ja kupiłam sobie róż z The Body Shop, oczywiście Against Animal Testing
NioseWamPicie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości