Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-08, 13:46   #331
wiewiorczak4
Przyczajenie

Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest rudy i wszystkie jego odcienie od marchewki po rubin,miedziany czy kasztanowy iporzeczkowy ,lubie ten kolor a podobno tej jesienni najbardziej króluje,mam jasna karnacje piegi wiec ten kolor pasuje do mnie idealnie jak ,,ania z zielonego wzgorza" no a raczej staram dbać się o kolor naturalne ,mam długie kręcone włosy az do pasa które sa moim atutem ,no ale tez musze je odpowiednnio pielęgnowac ze wzgledu na to że sa suche odpowiednie maseczki nio i olejki odzywcze to na porzadku dziennym.
wiewiorczak4 jest offline  
Stary 2010-11-08, 13:55   #332
gras
Przyczajenie

Ja mam od lat wciąż pasemka ale tylko dlatego że nie potrafię
zdecydować się w jakim jednolitym kolorze jest mi do twarzy
Jestem zdecydowanie za metamorfozą ,
jak wciąż od lat ma się takie same włosy to nawet minimalna zmiana zostanie zauważona i często dobrze polecona dodaje nam tylko uroku
gras jest offline  
Stary 2010-11-08, 14:05   #333
kama219
Przyczajenie

Moje włosy mają nieokreślony bliżej mysi kolor jasnej szatynki/ciemnej blondynki. Nie znoszę swojego koloru, rozjaśniam je pasemkami blond. Ale lubię w nich to, że są długie i kręcone.
kama219 jest offline  
Stary 2010-11-08, 14:17   #334
eaa1990
Przyczajenie

Moim ulubionym kolorem jest moj naturalny czyli średni brąz. Uwazam, ze najlepiej do mnie pasuje. Jako blondynka nie wygladalabym zbyt dobrze, a w zbyt czarnych wlosach wygladam blado.
Takze odpowiada mi kolor z jakim sie urodzilam
Co do naturalnego piekna, to jak najbardziej jestem za podkreslaniem go, nie koniecznie wizyta w fryzjera czy u kosmetyczki badz stylisty da nam powalajacy efekt. Warto samemu jest pokombinowac. Ładne upiecie, loki, polyskujace cienie, blyszczyki a wygladamy jak z wybiegow
Czasem dobrze jest zasiegnac porady, ale jestem za kreatywnoscia, i odkrywaniem wlasnego piekna samodzielnie
eaa1990 jest offline  
Stary 2010-11-08, 14:22   #335
malibox
Przyczajenie

A ja uwielbiam kolory podpadające w czerwień pasują mi, chociaż moje naturalne włosy <ciemny brąz> tez były niczego sobie ale niestety po farbowaniu już nie odzyskałam swoich naturalnych....a czerwień ognista bo kojarzy mi się z pasją, uwodzeniem....dodaje mi piękna
malibox jest offline  
Stary 2010-11-08, 15:24   #336
ladybuba
Przyczajenie

Mój ulubiony kolor włosów? Zawsze chciałam być blondynką, obecnie jestem lekko ruda a mam zamiar mieć coś bardziej brąz.
Jestem za tym by podkreślać naturalne piękno, ale to metamorfoza może radykalnie zmienić podejście do życia i ogólne nastawienie.
ladybuba jest offline  
Stary 2010-11-08, 15:30   #337
martuszka50
Przyczajenie

moim ulubionym kolorem jest zmysłowa czerń. Jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy, która wydobędzie z kobiety naturalne piękno
martuszka50 jest offline  
Stary 2010-11-08, 15:56   #338
missy7
Zadomowienie

GG do missy7

Moim ulubionym kolorem włosów jest.............
W sumie ciężko odpowiedzieć mi na to pytanie bo moje preferencje dotyczące koloru włosów zmieniają się wraz z porami roku...
Na lato uwielbiam być blondynką, kocham kiedy moje włosy połyskują w słońcu.
Jesienią moim kolorem jest mahoń.. który pieknie pasuje do kolorwoych liści i jesiennych drzew.
Na zimę wybieram brązy... raczej zimne.. które podkreślą bladą cerę.
Wiosną lubię poszaleć, dlatego na mojej głowie pojawiają się pasemka w różnych kolorach.
Stary 2010-11-08, 17:07   #339
lolciaaxd
Przyczajenie

Jestem farbowana brunetką i dlatego też czekoladowy brąz jest moim ulubionym kolorem włosów... Kiedyś byłam ciemną blondynką, ale jednak postanowiłam zdecydować się na małą zmianę Czuję się seksowniejsza, jak i również ten kolor podkreśla moje bardzo czarne oczy. Lubię podkreślać swoje ciemne włosy, świetnie wyglądają w połączeniu z czerwienią, o wiele lepiej czuje się w odważnych kolorach, mocnych i zdecydowanych. Co do metamorfozy, hmmm czemu by nie... Wszystkiego trzeba próbować w życiu
lolciaaxd jest offline  
Stary 2010-11-08, 17:22   #340
Paramore
Wtajemniczenie

Moim ulubionym kolorem włosów jest mój naturalny kolor - intensywny rudy.
Bardzo go lubię i nie zdecyduję się na farbowanie, gdyż nie widzę takiej potrzeby
Moje włosy są wycieniowane, najdłuższe pasma sięgają ok. 15cm za łopatki, falowane, z tendencją do kręcenia. Są gęste i grube.
Lubię w nich to, że będąc naturalne, są moją ozdobą, podoba mi się, jak komponują się z piegami, jasną karnacją i brązową tęczówką. Poprzez swój oryginalny kolor, dają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o kolorystykę ubioru i makijażu.

Paramore jest offline  
Stary 2010-11-08, 18:09   #341
dusia2468
Przyczajenie

Bardzo mi się podobają włosy, których odcień jest ciemny tj.ciemny brąz Osobiście farbuję swoje włosy na ciemny kolor, niestety szybko ulegają one matowieniu i kolor błyskawicznie zmywa się z moich włosów, powracając do jaśniejszej barwy
Zdecydowanie jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna i dlatego wybieram farby do włosów, które dają naturalny efekt lśniących włosów i sprawiają, że włosy są zdrowsze i miękkie w dotyku Tak pięknie zadbane włosy, o cudownym ciemno brązowym kolorze mogłabym podziwiać całymi dniami
dusia2468 jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:49   #342
Malla
Nie depcze krokusów

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Moim ulubionym kolorem włosów jest kolor, do którego dążę, czyli głęboka, połyskująca chłodem tafla czerni.
Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?
Staram się dążyć do wspomnianego powyżej odcienia naturalnymi sposobami, jednak czasem mam ochotę na radykalną zmianę. Ot, tak z nutką szaleństwa. Jak każda kobieta uwielbiam się zmieniać, byle w zgodzie z naturą i nie niszcząc włosów, nad których stanem intensywnie pracuję kombinując maseczki, nakładając oleje i nie zapominając o... nożyczkach.
Stary 2010-11-08, 21:55   #343
Rozena
Raczkowanie

Mój naturalny kolor to jasny brąz. Przez pewien czas zmieniłam się w blondynkę a obecnie jestem jasną czekoladką. Ten kolor mi najbardziej odpowiada.
Raczej jestem zwolenniczką naturalnego piękna. Natura wiedziała co robi kiedy nas stwarzała, jednak czasem można coś delikatnie zmienić lub zaszaleć z radykalną zmianą dla lepszego samopoczucia.
Stary 2010-11-08, 22:39   #344
agnes188
Zakorzenienie

Ulubiony kolor:bardzo ciemny braz poniewaz sama ostatnio na taki maluje.choc moze lepiej by bylo napisac ze poglebiam moj nauralny kolor wlosow
Naturalne piekno trzeba podkreslac
a radykalne metamorfozy sa ciekawe
jednak zmieniamy tylko wyglad a nie charakter.
a nie wyglad jest w czlowieku najwazniejszy

Edytowane przez agnes188
Czas edycji: 2010-11-08 o 22:42
agnes188 jest offline  
Stary 2010-11-08, 22:57   #345
gimm1
Przyczajenie

Lubię ekologię, zdowie i naturę
Ale ona nieźle już mi dała w "rurę"
Moje ciemne włosy srebrem przetykane
Nie są już przeze mnie zbytnio pożądane
Stąd też przed siwizną ciągle się ratuję
I ciemnobrązowo włosy koloruję.

gimm1 jest offline  
Stary 2010-11-09, 10:50   #346
jola17
Przyczajenie

Bardzo lubie dbac o włosy .moim ulubionym kolorem jest czerwien i dobrzesie w tym koloze czuje.
jola17 jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:08   #347
dorotkam
Raczkowanie

Ja uwielbiam wszystkie kolory tęczy jakie tylko występują w kolorach włosów.
Jestem za radykalną zmiana ale w miarę naturalną
Zminiam przewaznie jak coś się zmienia w moim życiu zmieniam w tedy fryzurę kolor dosyć radyklanie ostatnio z popielatego blondu przeszłam w rudy ale oba kolory występują w naturze więc zmiana naturalna choc i radykalna metamorfoza.

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=307
Moje preferencje
dorotkam jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:10   #348
bruttina
Przyczajenie

Od wielu już lat farbuję swoje ciemne włosy, najpierw to było takie widzimisie dla odmiany, a teraz to już konieczność by zamaskować pierwsze siwe (zwłaszcza nad czołem). W czasach studenckich na mej głowie królowały różne odcienie czerwieni i muszę przyznać iż w tych właśnie tonacjach czułam się najlepiej. Czerwień dodawała mi pewności siebie i wigoru, promieniałam... Od kilku lat farbuję włosy różnymi odcieniami brązu lecz wciąż tęskni mi się do czerwieni. Tylko czy nie jestem już za stara na taki kolorek na głowie?
bruttina jest offline  
Stary 2010-11-09, 12:21   #349
sloneczny_raj
Raczkowanie

Mój ulubiony kolor włosów? W każdym kolorze jest coś pięknego i intrygującego...Podobają mi się platynowe odcienie blondu, czerń bo jest tajemnicza, rudości bo są uwodzicielskie i zmysłowe, brązy bo są subtelne i ciepłe...
Kolor włosów jest dodatkiem do naszej osobowości - może ją podkreślić albo przygasić...
Jestem zwolenniczką metamorfoz, a aktualnie mam na głowie subtelną czekoladę
sloneczny_raj jest offline  
Stary 2010-11-09, 13:12   #350
Katrinka11
Raczkowanie

Osobiście jestem Blondiną, ale podobają mi się też zmysłowe czarnulki.
Jednak nie podobaj a mi się jakies szalone metamorfozy, lecz naturalności nie lubię. Kobieta powinna podkreślić swoją urode- to co jej dała natura
Katrinka11 jest offline  
Stary 2010-11-09, 14:43   #351
kropelkaa
Zakorzenienie

Jestem naturalną blondynką, naturalnie "mysią blondynką" od kilku lat eksperymentuje w poszukiwaniu "swojego" blondu, zaczęło się od słonecznych, złocistych, piaskowych, a skończyło na popielatym, ktory chyba najbardziej pasuje do mojego typu urody, gdyż jestem dość blada. Warto szukać swojego koloru, by czuć sie jak najlepiej i podkreślić kolorem swoje "ja" Oprócz blondu wielką fascynacje wzbudza we mnie rudy, chyba najbardziej odcień wpadający w miedź, a także lekko marchewkowy, ale jak najbardziej naturalny, te kolory przede wszystkim dodają charakteru i podkręślają pewność siebie i oryginalność.
kropelkaa jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:07   #352
Miluie
Przyczajenie

ja jestem zwolenniczką podkeślenia naturalnego koloru włosów tj. zmiana - owszem, aczkolwiek nie radykalna :P Naturalne włosy mam w kolorze ciemny blond i takie kolorki też wybieram do fabowania aby ten mój blond trochę 'ocieplić'.
Miluie jest offline  
Stary 2010-11-09, 15:47   #353
Kropek90
Raczkowanie

Mam pytanie o JASNY MAHOŃ OPALIZUJĄCY??? Czy ładnie wychodzi?

--> To już!
Kropek90 jest offline  
Stary 2010-11-09, 18:11   #354
Marta_C
Przyczajenie

Ja wybieram chłodny blond. Najlepiej się w nim czuję
Marta_C jest offline  
Stary 2010-11-09, 18:33   #355
*kinia*
Raczkowanie

zmysłowa brunetka podkreslenie natury
*kinia* jest offline  
Stary 2010-11-09, 19:22   #356
momisiak
Przyczajenie

moim ulubionym kolorem włosow sa brazy, najlepiej ciemne odcienie. Najlepeij podkreslaja kolor moich naturalnych wlosow dodajac im blasku i swietlistych refleksow. Nie jestem za drastycznymi zmianami i dlatego wole naturalne kolory ktore wspolgraja z barwa moich włosow
momisiak jest offline  
Stary 2010-11-09, 20:05   #357
iwonciaaa
Przyczajenie

Moje włosy są ciemno brązowe....
Zima od zawsze kojarzyła mi się z białym puchem, przez który swoimi saniami pędzi królowa Śniegu w pięknym cieplutkim futrze.
Dlatego w tym roku postawię na ,,zmysłową czerń'' , która sprawi, że każdy płatek śniegu, będzie widoczny na moich włosach i wszyscy będą pragneli poznać bardziej tą intrygującą Królową
iwonciaaa jest offline  
Stary 2010-11-09, 21:50   #358
paulinka3110
Wtajemniczenie

Ulubionym kolorem włosów jest czerń. Sama jestem posiadaczką takiego koloru włosów
Uważam, że natura raczej się nie myli i przydziela nam taki odcień/kolor włosów pasujący do innych "części" nas samych. Nie jestem zwolenniczka radykalnej metamorfozy itp. uważam że kolor naturalny + zadbane włosy są najpiękniejszą ozdobą każdej kobiety.

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline  
Stary 2010-11-10, 07:48   #359
RoksanaL
Raczkowanie

Jak byłam małą dziewczynką przeczytałam bajkę śnieżka, był w niej mniej więcej taki fragment "Chciałabym mieć córkę z włosami czarnymi jak heban, ustami czerwonymi jak krew i twarzą jasną jak śnieg". Natura mnie obdarzyła tylko dwoma z wymienionych przymiotników - jasną cerą i czerwonymi ustami. Włosy dostałam takie nijaki, cos pomiędzy blondem a brązem, kolor który ma duża część słowianek. Jak osobiście nazywam tą barwę mysią, a że szarą myszką nie jestem to ten kolor do mnie nie pasuje.

Przez parę lat eksperymentowałam z kolorami i miałam już chyba wszystkie na głowie, w końcu odważyłam się na czarne. Ponosiłam je jakiś czas i obciełam włosy na krótko i zrobiłam platynę.

Dziś znów mam czarne włosy i wiem, że nie chce innych. Jest to kolor, który od małej dziewczynki chciałam. Dobrze się w nim czuje.
Stary 2010-11-10, 09:47   #360
jovi1979
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 4

Z natury jestem blondynką (ciemny blond), farbuje włosy na jasny blond i to jest mój ulubiony kolor. Na mojej głowie było już wszystko od bardzo jasnych kolorów do ciemnych odcieni. Dobrze czuje sie tez w ciepłych, ładnych odcieniach brązu, jednakże najlepiej czuję się w blond. jesli miałabym poddac się jakiemuś szaleństwu i radyklanej metamorfozie (ale kompletnej nie tylko włosy, ale i makijaż, strój) to pewnie bym się poddała, ale tylko pod okiem profesjonalisty.
jovi1979 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
konkurs, nagrody

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości