Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-14, 09:40   #391
Eyes
Zakorzenienie

Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to myszowaty brąz.
Na mojej głowie miały miejsce najróżniejsze eksperymenty
Od czerni,po ciemny brąz przez najrózniejsze odcienie rudości,mahoniu i burgundu kończywszy na pasemkach blond. W tej chwili mam włosy pofarbowane w odcieniu ciepłego brązu i czuje się w nim najlepiej

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1105051
Eyes jest offline  
Stary 2010-11-14, 13:42   #392
ewkie10
Przyczajenie

piekny, chłodny,KOBIECY blond. Lubie podkreślenie naturalnego piekna z dodatkiem odrobiny metamorfozy
ewkie10 jest offline  
Stary 2010-11-14, 15:50   #393
Elizabet15
Raczkowanie

Moj naturalny kolor włosów to czarny, ale brązem tez nie pogardzę(teraz własnie go mam), idealnie podkreśla moja ciemna karnacje gdy stoję w słońcu przypomina kawę z mlekiem Jesli chodzi o naturalne piękno ono ukryte jest w każdej znasz wystarczy ze je delikatnie podkreślimy np jesli chodzi o włosy uzywając naturalnego szamponu który nie dość, ze ładnie pachnie, ale nada naszym włosom świeżości oraz naturalnych refleksów.

Edytowane przez Elizabet15
Czas edycji: 2010-11-14 o 16:09
Elizabet15 jest offline  
Stary 2010-11-14, 17:37   #394
magda22222
Przyczajenie

Mój ulubiony kolor włosów to ognista czerwień. Nadaje wizerunkowi kobiety drapieżności, seksapilu. Lubię swój obecny, naturalny look, ale chciałabym kiedyś na jakiś czas zmienić się w seksownego rudzielca. Na razie nie mam na to odwagi.
magda22222 jest offline  
Stary 2010-11-14, 17:55   #395
andzia11978
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Uwaga zmysłowe brunetki, uwodzicielskie szatynki, pełne energii rudzielce i eteryczne blondynki! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 30 zestawów do pielęgnacji włosów farbowanych Fructis Color Resist od GARNIER.

Co należy zrobić?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Odpowiedzi należy umieszczać klikając „odpowiedz” w tym wątku

Zobacz także stylizacje dla wybranych kolorów włosów:

Ognisty rudy: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Ognisty-rudy

Chłodny blond: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Chlodny-blond

Naturalny brąz: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Naturalny-braz

Zmysłowa czerń: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Zmyslowa-czern

Konkurs trwa do 18 listopada.
ja jestem zwolenniczka ciemnychkolorów dlatego mysle ze czern jest super ale i ognista czerwien jest niezła..poprostu lubie zmiany.
andzia11978 jest offline  
Stary 2010-11-14, 18:18   #396
Anitka11
Zakorzenienie

GG do Anitka11

Lubie blondy, ale naturalne, właśnie przymierzam się do zmiany koloru z jasnego blondu na średni blond, tylko nie lubie właśnie zmian bo nie wiem czy będą dobre i tak się cały czas zastanawiam jakiej farby użyć żeby nie płakać tylko cieszyć się nowym kolorem.
Stary 2010-11-15, 10:23   #397
KARINDA
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Uwaga zmysłowe brunetki, uwodzicielskie szatynki, pełne energii rudzielce i eteryczne blondynki! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 30 zestawów do pielęgnacji włosów farbowanych Fructis Color Resist od GARNIER.

Co należy zrobić?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Odpowiedzi należy umieszczać klikając „odpowiedz” w tym wątku

Zobacz także stylizacje dla wybranych kolorów włosów:

Ognisty rudy: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Ognisty-rudy

Chłodny blond: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Chlodny-blond

Naturalny brąz: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Naturalny-braz

Zmysłowa czerń: http://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Zmyslowa-czern

Konkurs trwa do 18 listopada.
Dot.Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest ciemny brąz.Najbardziej zbliżony do mojego naturalnego koloru.Uważam,że często aby podkreślić naturalne piękno
trzeba dokonać pewnych zmian,nawet radykalnych.Dlatego często zmieniam kolor włosów,aby zmienić swój wygląd.
KARINDA jest offline  
Stary 2010-11-15, 12:03   #398
angie30
Raczkowanie

Zdecydowanie jestem zwolenniczką naturalnego piękna.
Moje ulubione kolory to wszystkie odcienie brązu, które idealnie harmonizują z moimi ciemnobrązowymi oczami.

Naturalne piękno? Tak, ponieważ nasz naturalny kolor utrzymuje się do ok. 40 roku życia. Dzięki temu nie musimy się martwić o odrosty i wydawać pieniędzy na farby do włosów.
angie30 jest offline  
Stary 2010-11-15, 12:26   #399
ivka86
Przyczajenie

Rudzielec. Tylko i wyłącznie ognisty rudy.
Uwielbiam
Jeszcze dwa lata temu byłam szarą ciemną blondynką.
Nie zwracająca uwagi na siebie, zwyczajna niepozorna.
Pewnego dnia oddałam się w ręce czterech fryzjerów. Pozwoliłam im na wszystko. Zdecydowali zrobić mi ognisty mahoń. Zmiana była diametralna i wielce pozytywna. Od tego momentu kocham wszystkie odcienie rudości.
Przynajmniej troszkę można wyróżnić się z tłumu
ivka86 jest offline  
Stary 2010-11-15, 12:56   #400
igraszki GrazKi
Przyczajenie

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?Przez wiele lat moim ulubionym kolorem był mój naturalny Siwiałam od wielu lat, aż doprowadziłam swoją głowę do melanżu ciemno - siwych włosów i... nagle postanowiłam coś zmienić! Zafarbowałam włosy na blond i asymetrycznie ścięłam jeden bok. To była wielka zmiana, zewnętrznie i wewnętrznie. Dbam o swoje włosy, ale przyświeca mi zasada - to tylko włosy, cokolwiek zrobię na głowie - odrosną
igraszki (tym razem na głowie) GrazKi

Edytowane przez igraszki GrazKi
Czas edycji: 2010-11-15 o 12:57 Powód: wygląd
igraszki GrazKi jest offline  
Stary 2010-11-15, 15:02   #401
Ladyblack83
Raczkowanie

ja z natury jestem ciemną blondynką - jak większość Polek po latach eksperymentów z kolorem, od czerni, ciemny brąz po kasztanowo rude odcienie - pragnę powrotu do natury z odrobiną blond blasku.
pozdrawiam zwolenniczki podkreślenia naturalnego wdzięku )
Stary 2010-11-15, 20:57   #402
bura kocurka
Zakorzenienie

Z natury mam kolor mysi środkowoeuropejski - czyli coś w okolicach ciemnego blondu Na głowie miałam już kolory zbliżone do blondu, czarny i rudy... Pozostałam zwolenniczką naturalnych kolorów - jestem wielką wielbicielką wszelkich odcieni brązów. To najbardziej naturalny, a jednocześnie zadziwiająco różnorodny jeśli chodzi o odcienie, kolor. Tak więc farbując się, manipuluję tylko odcieniami tej barwy

bura kocurka jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:05   #403
angel2101
Przyczajenie

Nie mam ulubionego koloru włosów; każdy ma coś w sobie .
Jetem zwolenniczką naturlanego koloru włosów; choć przyznam, że troszkę już eksperymentowałam ze swoją fryzurą i przyznam szczerze, że najlepiej czułam się w swoich naturalnych blond włoskach
angel2101 jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:10   #404
paulinka1128
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Najbardziej podoba mi sie karmelowy blond.
Co jest lepsze? podkreslenie naturalnego piekna czy ostra metamorfoza hmmm.... wszystko zalezy od typu urody i charakteru, wszystko musi byc dopasowane i tworzyc spojna calosc.
Stary 2010-11-16, 00:12   #405
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie

Z pewnością taki, który jest dopasowany do karnacji , bowiem tak na prawdę moim zdaniem, dobrze dobrany odcień czy to jasniejszy/ciemniejszy, będzie pasowac do każdego, oczywiście pora roku ma tu równiez znaczenie, obecnie mam ciemniejsze na dole, a na gorze jasniejsze i bardzo dobrze się w nich czuję a wcześniej naturalny odcień ciemnego cieplego brązu, a jeszcze duuużo wcześniej nawet rude także szaleć póki można

Kiedy idę do fryzjera to moim celem numer jeden jest zawsze efekt pokazujący, że stamtąd wracam - czyli metamorfoza
Stary 2010-11-16, 09:31   #406
mala80
Przyczajenie

Byłam blondynką, ciemną szatynką a nawet rudzielcem - jednak mój ulubiony kolor to kolor naturalny (lub do niego zbliżony) - natura wiedziała co robi
mala80 jest offline  
Stary 2010-11-16, 10:12   #407
Ljepotica_
SPAMER
Nieopłacona reklama

Bardzo lubię swój naturalny kolor włosów - połyskujący odcień gorzkiej czekolady to jest to Posiada głębię, jest na swój sposób magnetyczny... Brązy ponadto, pasują niemalże każdej z nas, a już na pewno świetnie komponują się z aktualną, jesienną aurą.
Chociaż jestem zwolenniczką naturalności, jak każda kobieta, czasem pragnę zmiany. Ujrzenie siebie w nowych, świeżych barwach potrafi zdziałać cuda Nie zapominajmy jednak, że to właśnie odpowiednia pielęgnacja jest odpowiedzialna za atrakcyjny wygląd włosów i potrafi wydobyć piękno z każdego koloru.
Ljepotica_ jest offline  
Stary 2010-11-16, 16:36   #408
renatak0
Przyczajenie

Naturalny bąz to mój faworyt.Sama ma z natury brązowe włosy, niestety są jone już przeplatane srebrnymi pasmami siwizny.Dlatego też maskuje ten mankament farbijąc włosy w moim naturalnym kolorze i rzeczywiście jest efekt.Mam piękne ,zdrowe, błyszczące włosy a nikt sie nie domyśla,ze trochę"pomagam" naturze
renatak0 jest offline  
Stary 2010-11-16, 18:28   #409
miqqs
Raczkowanie

Do odważnych świat należy, eksperymenty górą! Na każdego przychodzi czas, aby zmienić coś w swojej fryzurze, jestem zdania, ze fryzura nawet ta ulubiona po pewnym czasie się nudzi, dlatego też tak często kobiety zmieniają fryzury po ważnych wydarzeniach w ich życiu. Oczywiście nie należy przesadzać z awangarda i nie dawać się zbyt porwać swoim fantazjom. Nie mam ulubionego koloru, jest on zależny od od nastroju, okresu przejściowego, oraz czasu w życiu każdej kobiety. Puki ma się włosy na głowie, można zmieniać ich kolor, oczywiście dbając o nie za pomocą odpowiednio dobranych kosmetyków, co jest bardzo ważne, aby otrzymać je w kondycji pozwalającej na dalsze farbowania

*czarne tusze do rzęs
podkłady matujące, kryjące, w srednim kolorze
samoopalacze w sprayu
ładne swieze zapachy, lub cos w stylu Mexx black
ampułki do włosów zniszczonych
Lancome AROMA TONIC <33
miqqs jest offline  
Stary 2010-11-16, 18:31   #410
indja2
Zakorzenienie

Nie bez powodu mówi się, że kobieta zmienną jest - ta teza w moim przypadku sprawdza się doskonale. Lubię zmiany zwłaszcza jeśli podkreślają one również ważne wydarzenia w moim życiu - to właśnie kolor stanowi akcent podkreślający moją wewnętrzną metamorfozę. Mogłabym śmiało powiedzieć, że kolory to moja pasja. Nie boję się odważnych kolorów - czego dowodem może być zdjęcie z załącznika. Reasumując uważam, że warto czasem pokusić się o zmianę i samej poczuć jak zmienia się świat wokół nas z nowym kolorem na włosach.

Pozdrawiam wszystkie wielbicielki odważnych kolorów
indja2 jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:01   #411
cammbria
Przyczajenie

Jestem zmiennocieplna. Jednego dnia, lubię kolory ciepłe, zgodnie z tym, że jestem Pani Lato, a z drugiej strony kolory zimne, jakbym była Pani Zim(n)a. Na głowie miałam już przegląd różnych kolorów, znalazłby tam dla siebie coś każdy impresjonista. Trudno mi włożyć to w jakieś ramy generalizacji i powiedzieć, jaki kolor jest moim ulubionym. Podczas czarnych myśli, witam się z blondem, by rozjaśnić trochę nastroje, choćby kolorem na włosach. Nie ma wtedy lepszego od tego. Jak szykują się jakieś zmiany w moim życiu, albo melancholijna jesień czai się w zanadrzu, zapraszam do siebie piekielne rudości. Zgodnie z teorią i kontynuowaną praktyką - nie istnieje wtedy lepszy kolor, który ubarwi rzeczywistość. Naturalne piękno podkreślam, radykalnymi zmianami. Poznałam już wszelkie możliwe długości ścięcia włosów, od żeber do wszak, nieśmiałego, ale krótkiego irokeza. Zdarza się, że czasem od tego wszystkiego odpoczywam i maluję się... takim tuszem spokoju i kredką stagnacji. Każde szaleństwo musi mieć swoją przystań.
cammbria jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:06   #412
kaxd
Raczkowanie

Mój ulubiony kolor to czekoladowy brąz Żaden inny kolor nie komponuje się tak idealnie z moją cerą i kolorem oczu. Radykalne metamorfozy? Czemu nie! Ale zawsze pod okiem zaufanego fryzjera - eksperymenty w domu nie zawsze dają pożądany efekt
kaxd jest offline  
Stary 2010-11-16, 21:27   #413
agf
Przyczajenie

Sama jestem ciemną blondynką, tudzież może bardziej szatynką. W swoim życiu kolorów na głowie miałam już wiele - od jasnego rudego poprzez kasztanowy aż do bardzo ciemnego brązu. Jednak - kobieta zmienną jest - wróciłam do naturalnego. Ostatnio jednak postanowiłam znowu coś zmienić - obecnie popielate blond pasemka rozświetlają moją głowę Tak więc, sami widzicie, że to, czy wolę naturalność czy pełną przemianę, zależy tylko od sytuacji życiowej, w jakiej się znajduję, od mojego stanu psychicznego, nudy czy też jej braku, słowem - od ogólnie pojętego "nastroju"
agf jest offline  
Stary 2010-11-16, 22:12   #414
anetkadg
Raczkowanie

GG do anetkadg

Natura obdarzyła mnie włosami w kolorze zimnego brązu, co sprawia, że włosy podkreślają moja jasna karnacje i sprawiają że cera wygląda na szarą, zmęczoną. Dlatego już od kilku lat eksperymentuje z kolorami na mojej głowie. Po tylu zmianach , kolorem który najbardziej odpowiada jest gorzka czekolada z delikatnymi świetlistymi refleksami, które nie odznaczają się jak typowe pasemka. Odpowiada mi koloryzacja , która wygląda naturalnie, a włosy wyglądają na zdrowe i muśnięte słońcem.
Stary 2010-11-17, 00:10   #415
lizzie3
Przyczajenie

Ciemny brąz to kolor głęboki, soczysty,
Więc mój wybór zdaje się być oczywisty.
Włosy apetycznie kuszą czekoladą,
Lecz me koleżanki inny kolor kładą.
Każda mi zazdrości facetów wianuszka,
Co w kolejce stoją do mego serduszka.
Moje serce jednak od dawna zajęte
Przez tego, co pierwszy do brązu czuł miętę
lizzie3 jest offline  
Stary 2010-11-17, 00:15   #416
youazia
Przyczajenie

A ja jestem zwolenniczką glębokiej czerni z połyskiem, cenie naturalność
youazia jest offline  
Stary 2010-11-17, 10:01   #417
moon400
Przyczajenie

Naturalnie to uwielbiam zmiany.. im bardziej widoczne tym lepsze.
Z natury jestem blondynką, większość życia spędziłam w tej barwie,
bez jakieś większego zachwytu nad swoją głową..aż pewnego wieczoru zapragnęłam zmian. W ruch poszła farba w kolorze ciemny brąz.. czemu wyszła czarna ??? i czemu taka fajna ???
To był mój początek eksperymentów.. potem były delikatniejsze brązy, rude liście, słońce pustyni i powrót do brązów.
Obecnie czekoladowy kasztan, dla którego straciłam głowę
moon400 jest offline  
Stary 2010-11-17, 10:55   #418
veyna
Przyczajenie

Całe życie prowadzi mnie motto "carpe diem" , uwielbiam i podziwiam podkreślanie naturalnego piękna ale moja pełna energii osobowość kochająca zmiany sprawia że napełniona jestem odwagą na przeróżnego rodzaju metamorfozy. Dwa razy w roku u fryzjera zdarza mi się mocno zaszaleć , asymetria , włosy do ramion w ciągu minuty ścinane na "chłopczyce" . Z rudego na czarny , czerwony .... Mam tylko jedno życie wykorzystuje i chwytam je jak mogę nawet jesli chodzi o kolor włosów i fryzurę . W obecnej chwili mam czarne włosy do ramion , co narazię kręci mnie w połączeniu z czarną sukienką , szykownymi butami , oczyma umalowanymi w stylu smokey eyes z idealnie czerwoną pomadka na ustach ale co bedzie jutro ? Nie wiadomo , może krótkie blond włosy i naturalny makijaż ....
veyna jest offline  
Stary 2010-11-17, 11:19   #419
izabelakonto
Raczkowanie

W pełni naturalnie i kobieco czuję się w jasnej i delikatnej palecie barw blond,która zmienia się w zależności od pory roku,czy też temperatury na dworze,albo mojego aktualnego nastawienia do świata.Dlatego uwielbiam urozmaicać moją fryzurę poprzez świetliste refleksy,które współgrają z moją duszą.
Kocham ten artystyczny nieład i feerię barw,bowiem są one częścią mnie samej.
Niekiedy jest to rudo-miedziany blond,który przekształca się w odcień z elementami złota.Są też niekiedy bardziej skontrastowane kolory,zimnego,wręcz chłodnego,popielatego blondu i ciepłej czekolady,które pięknie harmonizujące ze sobą.Bywają też cieniutkie pasemka w odcieniu szampana przeobrażające się w bardziej zdecydowane kolory miodu,bursztynu,albo beżu.Efekt lekkości i ulotności fryzury uzyskuję także dzięki połączeniu kolorów łosiowego wręcz pudrowego z delikatnym srebrzystym,księżycowym.
izabelakonto jest offline  
Stary 2010-11-17, 11:30   #420
Kmee
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 55

Uwielbiam blond Jasny, zimny blond
Miałam już chyba wszystkie możliwe kolory włosów, czarny, brązowy, rudy, ciemny blond.. ale zawsze, absolutnie zawsze powracałam do blondu.
Czemu? Subtelność, delikatność, niewinność.. to moje synonimy blondu.. przymykam powieki a moja wyobraźnia podpowiada eteryczne księżniczki z pięknymi jasnymi lokami, niewinne proste dziewczęta ze złotymi warkoczami w kłosy biegające po polu.. epopeje, opowieści. Cząsteczka bajki w codziennej kobiecie.

Czyż radykalne metamorfozy nie są również podkreśleniem naturalnego piękna?
Zawsze intuicyjnie wiedziałam, że najlepiej czuje się w moim ukochanym blondzie, chociaż nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Jakie było moje zdziwienie, kiedy na kursie wizażu rozmawiając o karnacji o przynależności urody do danych "pór roku".. dziewczyny zaskoczone stwierdziły "a to nie jest Twój naturalny kolor?" zaskoczona uśmiechnęłam się w duchu wiedząc już dlaczego "wiośnie" tak pięknie w blondzie i to właśnie on podkreśla moją urodę

Tagi
konkurs, nagrody

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości