Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-17, 11:46   #421
asiunia15k
Przyczajenie

Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mi najbardziej podobają się naturalne, brązowe włosy, wyglądają zdrowiej i piękniej Kiedyś byłam blondynką i nigdy siebie nie wyobrażałam w ciemnym kolorze, ale miałam dziwną historię... Otóż, gdy chciałam pomalować odrosty, nie wiem jakim cudem, ale zmywając farbę moje włosy wyszły zielone... ! Byłam w ogromnym szoku :O Jedynym wyjściem na uratowanie było pofarbowanie na ciemny kolor i właśnie od tej pory jestem przekonana, że ten kolor mnie utożsamia i lepiej do mnie pasuje... Dlatego też teraz go jeszcze bardziej lubię i pomału schodzę do swojego naturalnego kolorku
asiunia15k jest offline  
Stary 2010-11-17, 12:15   #422
Broszeczka
Przyczajenie

Uwielbiam naturalny blond! I to bez żadnym metamorfoz!!!
Broszeczka jest offline  
Stary 2010-11-17, 12:24   #423
escada5
Przyczajenie

Ja wybieram zwykle Garnier Naturals 6 Ciemny Blond, ponieważ przypomina mój własny kolor wlosów.Takich jakie były kilka lat temu, bo juz pojawiają się na głowie srebrne nitki, których przecież żadna z nas nie lubi oglądać. Niweluję więc oznaki upływu czasu i przy okazji ożywiam kolor.
Eksperymentowalam dawniej z róznymi kolorami - był i rudy i nawet czarny, ale jednak to co wymyśliła dla nas natura jest najdoskonalsze. Naturalny kolor włosów najlepiej pasuje do kolorytu cery, oczu , brwi, tworzy harmonijne połączenie. Jeżeli potrzebuję zmiany to raczej decyduję się na modne strzyżenie, ewentualnie delikatne pasemka. Pamietajmy,że gdy radykalnie zmianiamy kolor, to póżniej powrót do własnego ( szczególnie jaśniejszego) wymaga czasu i stosowania większej ilości kosmetyków.Na szczęscie te nowej generacji są znacznie bardziej przyjazne dla naszych włosów niż kiedyś. jednak mimo wszystko stawiam na naturalność
escada5 jest offline  
Stary 2010-11-17, 13:28   #424
evveliina
Przyczajenie

Uważam, że w koloryzacji nie chodzi o to by usłyszeć "o! ufarbowałaś włosy!" lecz "O! jakie masz piękne włosy!, dlatego nie jestem zwolenniczką radykalnych metamorfoz na głowie. Według mnie tylko zdrowe włosy ubrane w naturalny kolor są nieodłącznym atrybutem kobiety. Dlatego ja, sięgając po farbę, pozwalam sobie jedynie na lawirowanie pomiędzy ciepłymi odcieniami blondu bo zależy mi tylko na pogłębieniu naturalnej barwy moich włosów, bez radykalnej zmiany ich koloru. Takie zdrowe, piękne, lśniące naturalnym blskiem włosy nie boją się zmiennych trendów mody bo zawsze są na topie.
evveliina jest offline  
Stary 2010-11-17, 13:58   #425
IS77
Przyczajenie

Ja zdecydowanie preferuję czekoladowe brązy Taki kolor jest apetyczny według mojego partnera - a ja chcę być apetyczna dla niego
IS77 jest offline  
Stary 2010-11-17, 14:20   #426
monisia23m
Przyczajenie

Kolor moich włosów to soczysty brąz, mój ulubiony, niepowtarzalny i póki co jedyny jaki widniał na mojej głowie...

Każdą z nas natura obdarowała pieknem, dlatego powinnyśmy pielęgnować je i podkreslać najlepiej jak tylko potrafimy, aby wydobyć z siebie całe naturalne piękno.
Osobiście poza podkreślaniem swojej naturalności i wydobywaniem z siebie wszystkiego tego, co naj... skusiłabym się na metamorfozę, na pewno styliści potrafią zrobić dużo więcej
niż my same w domu.
monisia23m jest offline  
Stary 2010-11-17, 14:49   #427
Ewciaaaaa
Raczkowanie

kolor moich włosów to w tej chwili beżowy blond Garniera , od 5 lat farbuje włosy właśnie na blond ,miałam juz różne odcienie naturalny kolor mych włosów to ciemny blond, kiedyś ulubionym był odcień oberżyny bądź brązu no ale gusta się zmieniają biegiem lat

jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy, naturalne piekno jest ok ale świadomość ze mozemy zmieniać się, jest jesczze lepsze

Edytowane przez Ewciaaaaa
Czas edycji: 2010-11-17 o 14:53
Ewciaaaaa jest offline  
Stary 2010-11-17, 15:25   #428
agusiia69
Zakorzenienie

Mój naturalny kolor włosów to kolor kasztanowy I taki właśnie lubię najbardziej. Miałam różne kolory włosów, ale mimo wszystko zawsze wracam do ciepłych brązów

Uważam, że każda kobieta jest zmienna raz jest blondynką a raz czranulką i takie zmiany są jak najbardziej obowiązkowe moim zdaniem Każda z nas chociaż raz powinna przejść radykalną metamorfozę
Stary 2010-11-17, 15:31   #429
cytrynkowaa
Przyczajenie

Ognisty rudy- nie znosi nudy, na jesienne z mężczyznami imprezy i balangi, nie ma koloru lepszego niż ognistego rudego
Chłodny blond - latem z we włosach kwiatem każdego mężczyznę pokusi i na romantyczną kolację zaprosi
Naturalny brąz - wiosną gdy przyroda się budzi, z naturalnym brązem nie będziesz się nudzić. Każdy mężczyzna oko zatrzyma gdy idzie naturalna brązowa czupryna.
Zmysłowa czerń - w zimowe ze znajomymi wieczory firmowe, będziesz czuła się jak w niebie gdy on będzie patrzył tylko na ciebie

Metamorfozy są najlepsze na świecie by dac wyjątkowo poczuc sie kobiecie
Stary 2010-11-17, 15:37   #430
apoccalipsa
Przyczajenie

Urodziłam się brunetką, ale umrę blondynką!
Uwielbiam jasny kolor włosów i myślę, że jest mi w nim zdecydowanie najlepiej. Kilka razy zdradziłam go z rudym, a nawet czarnym, ale zawsze skruszona do niego wracałam. To mój kolor!
apoccalipsa jest offline  
Stary 2010-11-17, 17:05   #431
stokrotka24
Zakorzenienie

ja najbardziej lubię ogniste czerwienie i wszelkie rodzaje rudości, przez wiele lat nosiłam taki błyszczący czerwień ale teraz z powodu wypadających włosów na razie farbuje na jakiś łagodniejszy kolor tj odcienie brązu

Lubię radykalne metamorfozy szczególnie jak naprawdę chcę coś zmienić w swoim życiu, jak jest za nudno, to chociaż zmiana koloru, fryzury działa kojąco.

Myślę, ze powinno się podkreślać naturalne piękno aby wydobyć z niego większy blask (blond włosy lekko rozjaśnione nadają im zupełnie inny błyszczący wygląd).

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline  
Stary 2010-11-17, 18:21   #432
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p

1.Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
odp.: mój, czyli ciemny brąz wielokrotnie eksperymentowalam z kolorem, chcialam byc ruda, blond ale ostatecznie poszlam do rozum do glowy i i bede taka jaka sie urodzilam czyli ciemna brąz (moze tez ze wzgledu na kolor brwi które są bardzo czarne i inne jasniejsze kolory wlosow po prostu nie pasuja )

2. Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

odp.: radykalna metamorfoza - tak, ale dla osob które potrzebują zmian nie tylko na glowie ale i w zyciu, ja takich nie potrzebuje wiec taka zmiana mi nie grozi osobiscie u siebie wolę naturalnosc
Stary 2010-11-17, 18:38   #433
migdalowa89
Raczkowanie

GG do migdalowa89

Rudozłotybrąz to mój ulubiony kolor Oczywiście chodzi mi o nieśmiertelny KARMEL! Taki kolor mają moje naturalne włosy, za co pewnie można mnie znienawidzić... Na przekór losowi wielokrotnie je farbowałam na wszystkie barwy z fryzjerskich palet: od platyny poprzez zieleń, fiolet, czerwień aż po czerń. Nie żałuję, gdyż "Kobieta zmienną jest"!
Warto poszukiwać, trafiać i mylić się, a w końcu wracać znów do tych kolorów, w których czujemy się najlepiej. Pozdrawiam!

migdalowa89 jest offline  
Stary 2010-11-17, 18:54   #434
eliza88
Przyczajenie

Mój kolor to blond,jasny blond,słoneczny.Miałam okres w swoim życiu,gdy moje włosy miały kolor czekolady,jednak wyglądałam w nich staro. Od jakiegoś czasu nosi mnie,żeby zrobić sobie tycjan,taki ostry pomarańczowo rudy Na razie to tylko marzenia,ale kto wie.................
eliza88 jest offline  
Stary 2010-11-17, 19:30   #435
emememsik
po prostu Em :)

Mój ulubiony kolor włosów to naturalny brąz, który od urodzenia mam na głowie. Zdecydowanie wolę podkreślanie naturalnego piękna od radykalnych metamorfoz. Według mnie najpiękniej włosy wyglądają, gdy są długie, rozpuszczone, i widocznie zadbane, czyli zdrowe i lśniące! Nie warto ich niszczyć przesadnymi zabiegami stylizacyjnymi, bo nawet najlepiej ułożone zniszczone włosy nie będą wyglądać tak dobrze jak zdrowe (nieważne czy naturalnie kręcone, proste, czy falowane!).
Stary 2010-11-17, 20:56   #436
ilussiaa
Przyczajenie

Ulubiony kolor - ognisty rudy!

Szaleństwo na głowie? Szał zmysłów? Całkowita metamorfoza? Jak najbardziej, odmieni ona szarą życia rzeczywistość, na wojnę wyzwie Matkę Naturę! Nudzie "precz!", zabawie i przygodzie szczere "witaj!".
By w rutynę nie popaść, by zmysły rozbudzić, a wyobraźnię pobudzić, od czas do czasu, od przypadku do przypadku, ponieść się daje swej fantazji i odmieniam swą czuprynkę by zachwyt otoczenia wzbudzić i złoża optymistycznej energii we mnie samej pobudzić! Na kolorowo, na rudo czy na ponuro - do woli szaleję, lecz... nie zapominając o trosce o włos farbowany, który zniszczony pozostaje. Wtedy też sięgam po specjalne specyfiki, które blasku włosom dodają i zdrowia przydają. To bardzo ważne, bo jeśli szaleć z głową...to z głową!
ilussiaa jest offline  
Stary 2010-11-17, 21:06   #437
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Moim ulubionym kolorem moich włosów jest popielaty zimny brąz. Czyli bardzo podobny do mojego naturalnego odcienia niestety, o dziwo-takie kolory trudno wyczarować na głowie. A nawet jeśli to się nam uda-utrzymać ten wymarzony zimny refleks to marznie. Ściętej głowy niestety.

Jeśli chodzi o to co mi się podoba... może zobrazuję to na własnym przykładzie. Gdy byłam młodsza, moja głowa pełna szalonych pomysłów uwielbiałam zmiany w kolorze włosów-im większe, im bardziej radykalne tym lepiej. Byłam niewinną blondynką, drapieżną brunetką oraz zmysłowym rudzielcem. Moja czupryna przeszła chyba przez wszystkie możliwe kolory (nie licząc kolorów całkowicie odjechanych jak róż, fiolet czy zielony). Wtedy też stylizowałam swoje włosy na potęgę-proste, loki, upięte, rozpuszczone...

Z wiekiem gdy szaleństwo nieco minęło zaczęłam doceniać kolory spokojne, stonowane, zbliżone do mojego naturalnego koloru włosów. Nie chciałam być kimś innym bo lubię siebie zaczęłam podkreślać swoje wrodzone piękno zaś farba do włosów służy mi raczej do maskowania siwizny i pogłębiania naturalnej barwy. Taką siebie akceptuję i z uśmiechem patrzę w lustro.

agabil1 jest offline  
Stary 2010-11-17, 22:27   #438
Liiii
Zakorzenienie

Mój ulubiony kolor włosów to złoty jesienny ciepły rudy - od tego koloru aż ciepło się robi na sercu...
Jestem zwolenniczką naturalnego piękna, uważam że powinnyśmy dbać o nasze włosy zgodnie z naturą, stosować kosmetyki odpowiednie do rodzaju naszych włosów, nie przesadzać z farbowaniem - najlepiej robić płukanki... Po prostu zdrowo je kochać !

Liiii jest offline  
Stary 2010-11-17, 22:30   #439
kosztelka
Przyczajenie

Ciepły brąz ... to najbardziej lubię i takim kolorem się chlubię.
Na włosach najważniejszy jest blask piękniejszy od tego z gwiazd.
I po co tyle pisać o włosach? To Garnier decyduje o ich losach!!!

kosztelka jest offline  
Stary 2010-11-18, 00:59   #440
tworazka
Zakorzenienie

od lat mam swoja jasna platynke w ktorej jestem zakochana jako osoba zdecydowana jestem wierna swojemu odcieniowi. Moj kolor wlosow jest czescia mnie, mojej osobowosci. W ciemnych wlosach czuje sie jak zakonnica i wdowa.
Za to uwielbiam eksperymenty z cieciem i upieciem
Mimo ze wloski sa od lat "hodowane" moge sobie na specjalne okazje zrobic z nich duzo ciekawych wariantow poprzez koki, do kitek i natapirowań.
Moja grzywka chyba przeszla juz wszystko. Najgorzej przeszla okres doboru najlepszej farby gdzie co jakis czas zamieniala sie w zgnila zielen badz niebieski lazurek. Poprzestala na "pokerfejsie" w ktorej podobno mi najlepiej.
Zamiast przedluzac wloski metoda "the ring" ktore zabijaja nasze koncowki, lubie stosowac roznegorodzaju dopinki ktore zmieniajac moj image nie niszcza efektu o ktory dbam codzien

Nie jestem zwolenniczka zmiany koloru (niszczenia wloskow) a milosniczka cieć i upięć
Stary 2010-11-18, 09:16   #441
jagna911
Przyczajenie

Naturalnego koloru moich włosów już nie pamiętam... jakiś taki mysio-nijaki... Eksperymenty z fryzurą i kolorem uwielbiam. Długie, półdługie, krótkie i odwrotnie - zawsze jakoś inaczej. Kolory: zwykle były ciemne brązy, rudości. Potem radykalna zmiana: jasne brązy - blondy. Mimo takich zmian mam mocne, gęste i błyszczące włosy. Odkryłam garnier 100%. Świetna farba: intensywne, błyszczące kolory, miękkie włosy, idealnie pokryta pierwsza siwizna (niestety..) i długo utrzymujący się efekt. Teraz stosuję 746 - CZERWONA MIEDŹ - obłędny kolor!!! Już kilkukrotnie zaczepiały mnie kobiety na ulicy pytając jaka to farba (zwykle były przekonane, że to dzieło wybitnego fryzjera, a nie farby do domowego użytku).
Mój mąż twierdzi, że mam na głowie POLIGON DOŚWIADCZALNY...ALE UWIELBIA TE ZMIANY!
jagna911 jest offline  
Stary 2010-11-18, 14:07   #442
cocunia
Przyczajenie

Nie ma się co czarować,zdjęcia ze stylizacjami są wspaniale zrobione,ale cóż z tego jak mało której z nas będzie dobrze w każdym z kolorów.Każda z nas ma własny,indywidualny i niepowtarzalny typ urody.I dzięki Bogu!!Gdyby pół polski było chłodnymi blondynkami a druga połowa ognistymi rudzielcami to było by z lekka nudno,a tak mamy miliony możliwości.I nasi mężczyzni mogą mieć raz brunetkę ,to znów blondynkę,itd.Bo jak świat światem robimy to dla nich,chcemy być piękne i niepowtarzalne.Ja osobiście czuję się dobrze w chłodnym blondzie ale czasami pozwalam sobie na ogniście rude pasemka.Czuję się wtedy jak rasowa kotka.
cocunia jest offline  
Stary 2010-11-18, 16:29   #443
ikierka5
Raczkowanie

Ja mam włosy koloru brąz i nie zamierzam go zmienuac na inny czasem lubie podkreslić kolor brązu aby włosy wyglądły pienkie tk wiec u ważam ze nasze naturalne włosy są najlepsze ale warto to podkreslic czasem farbą aby wyglądały jescze lepiej
ikierka5 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:52   #444
Makobratek
Rozeznanie

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym? Czy lubisz podkreślanie piękna czy radykalną metamorfozę?

Włosy to ważny element ciała,
I pewnie dlatego natura nam je dała,
Aby stanowiły naszą ozdobę,
Bez względu na porę dnia i pogodę.

Od zawsze jestem ciemną szatynką,
I nawet gdy byłam małą dziewczynką,
To taki kolor moje włosy miały,
Aż wszystkie ciocie się zachwycały.

Dziś choć latek mi przybyło,
Nic się w tej kwestii nie zmieniło,
Brązowe włosy to moje ulubione,
I lubię gdy są lekko farba podkreślone.

Ulubionych kolorów mam kilka,
Ich wymienienie to tylko chwilka:
Cenię kolor zwany truflą i czekoladowy,
Uwielbiam ciemnobrązowy i kakaowy.

Mężczyźni na mój widok tracą mowę,
Bo piękne barwy zdobią moją głowę,
Promienny uśmiech na twarzy króluje,
A ja się świetnie w swojej skórze czuję.

Bardziej od radykalnej zmiany,
Wolę podkreślony wygląd ukazany,
W koloryzacji i stylu ubierania,
Choć lubię czasem małe wyzwania.

Są to tylko małe przeobrażenia,
Lecz ich efekt skutecznie mnie zmienia,
Bo jednak najlepiej się czuję,
Gdy naturalne piękno ze mnie emanuje.

Kobieta to istota skomplikowana,
Być może kiedyś czeka mnie totalna zmiana,
Której dokonam z sercem drżącym,
Licząc na efekt zachwycający.

Jest pewna prawda doskonała,
Że każda zmiana – duża czy mała,
Ma tą wspaniałą i wielką zaletę,
Że przemienia w gwiazdę każdą kobietę.

Nasz ślub

Nasza córeczka

Makobratek jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:34   #445
jasnoska
Przyczajenie

Ja bardzo lubię słoneczne blondy,które pięknie rozświetlają twarz.
jasnoska jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:37   #446
akinom44
Przyczajenie

Niebieski
W nim zawsze jestem
Jestem dziewczyną z wesołą miną,
poznaję świat już ponad dwadzieścia lat.
Energii mi nie brakuje,
sporo czasem podróżuję.
Lubię wesołą zabawę
bardziej niż mocną kawę.
Otwarta jestem na ludzi,
chcę pomóc każdemu w trudzie.
Moim marzeniem jest,
by ludziom żyło się the best.
Umiem się bawić ze wszystkimi,
przy każdej muzyce.
Nade wszystko jednak chcę
brać od życia jak najwięcej.
Nadzieję mam, że to co złe
szybko na dobre
odmieni się.
Wierzcie mi,
przyznaję Wam skrycie,
że bardzo kocham życie!!!!
akinom44 jest offline  
Stary 2010-11-18, 20:03   #447
stokrotka32
Przyczajenie

Wink Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Lubię swoją Gorzką czekoladkę,
mym kolorem zachwycam nawet mą sąsiadkę
Z nią czuję się pięknie i pięknie wyglądam,
w lusterku często swe włosy oglądam,
humor bardzo mi się poprawia,
inne koleżanki też wtedy namawiam,
by ten kolor farby też wypróbowały,
takie piękne jak ja włosy na co dzień też miały.
Teraz wierzę w swój urok zawsze i wszędzie,
nawet z upływem lat wciąż tak będzie.
Bo każda kobieta warta jest tego,
by wciąż od nowa zachwycać każdego.
Me zdrowe włosy urzekać blaskiem będą,
urokiem osobistym każdego zdobędą.
Bardzo pociągająco teraz wyglądają,
że faceci za mną się oglądają
Dlatego nie odkładajmy zmian na później,
lepiej od razu zmienić coś w sobie i czuć się pewnie i luźniej.
stokrotka32 jest offline  
Stary 2010-11-18, 20:26   #448
anjanoc
Przyczajenie

KOCHAM, UWIELBIAM I SZALEJĘ za... włosami w kolorze rudym, płomieniscie rudym. A wiem, ze rudzielce niekoniecznie lubią swój cudny kolor. Skąd u mnie takie zamiłowanie? Chyba z dzieciństwa i z miłości do "Ani z Zielonego Wzgórza". Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałam być ruda... A jestem blond. Całe szczęscie, że są farby i można pobawić się w koloryzację. I nie wierzę w przysłowia, że "rudy to fałszywy"- moja kotka jest rudzielcem, a jest najkochańszym stworzeniem pod słońcem
anjanoc jest offline  
Stary 2010-11-18, 20:56   #449
luuucynka
Raczkowanie

Zawsze lubiłam swoje naturalne brązowe włosy. Dopóki nie pojawiły się w nich pierwsze oznaki siwizny. Wtedy odkryłam farby Garniera - idealne pokrycie siwizny i wspaniały, żywy kolor.
Jeśli miałabym odpowiedź czy naturalny kolor czy metamorfoza, powiedziałabym, że dopóki włosy są piękne, lśniące i w jednolitym kolorze stawiam na naturalność. A potem? Potem można spełniać marzenia i odkrywać paletę pięknych kolorów na własnej czuprynie
luuucynka jest offline  
Stary 2010-11-18, 22:06   #450
kruuufka
Przyczajenie

Mój karmelowy brąz jest moim ulubionym
bo jest mym marzeniem od niedawna spełnionym,
kiedyś miałam włosy takie nieciekawe,
bez połysku, puszące i takie szarawe.
Teraz me włosy tak zdrowo wyglądają,
że faceci się do mnie uśmiechają,
a kobiety się za mną oglądają,
na pełne blasku włosy spoglądają.
Są miękkie w dotyku i takie lśniące,
w dodatku cudownie pachnące.
Pełne świetlistych refleksów się mienią,
ten blask naturalnie wygląda bez wątpienia.
Podobają się bardzo koleżankom i kolegom,
Bo każda kobieta jest warta przecież tego,
By zawsze wyglądać tak pięknie zadbana,
Od rana do wieczora a od wieczora do rana.
kruuufka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
konkurs, nagrody

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości