Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Na 郵ubnym kobiercu > Dekoracje

Notka

Dekoracje Kwiaty, samoch鏚, zaproszenia

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-29, 10:00   #1
sonek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 349
Dekoracja domu Panny M這dej

Wsz璠zie du穎 pisze si o dekoracjach sali, ko軼io豉, samochodu, a mnie zale篡 na waszych pomys豉ch co do udekorowania domu Panny M這dej. Mile widziane dekoracje zar闚no zewn皻rzne domu/bloku mieszkalnego, ale i samego mieszkania, w kt鏎ym b璠zie odbywa這 si b這gos豉wie雟two. Sama znalaz豉m kilka zdj耩 w necie, ale nie powali造 mnie. Mo瞠 kt鏎ej z Was si jednak spodobaj, wi璚 wklejam je poni瞠j. Licz na Wasza pomoc. Zatem do dzie豉 PM-ki!

sonek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 15:24   #2
angie66612
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Thumbs up Dot.: Dekoracja domu Panny M這dej

Cytat:
Napisane przez sonek Poka wiadomo嗆
Wsz璠zie du穎 pisze si o dekoracjach sali, ko軼io豉, samochodu, a mnie zale篡 na waszych pomys豉ch co do udekorowania domu Panny M這dej. Mile widziane dekoracje zar闚no zewn皻rzne domu/bloku mieszkalnego, ale i samego mieszkania, w kt鏎ym b璠zie odbywa這 si b這gos豉wie雟two. Sama znalaz豉m kilka zdj耩 w necie, ale nie powali造 mnie. Mo瞠 kt鏎ej z Was si jednak spodobaj, wi璚 wklejam je poni瞠j. Licz na Wasza pomoc. Zatem do dzie豉 PM-ki!
ciesze sie bardzo , 瞠 w koncu zosta poruszony ten w徠ek.
Jestem w trakcie przygotowa do 郵ubu, i nie chcia豉bym , aby m鎩 dom zdobi造 balony. , niestety s one cz瘰ta g堯wna dekoracja domu panny m這dej.
angie66612 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-29, 16:08   #3
Torun pawel
BAN sta造

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Dekoracja domu Panny M這dej

balony... nie s dla wszystkich o takie oto zdj璚ia ode mnie
Torun pawel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-31, 10:42   #4
gospella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 606

ja to sie zastanwiam po co te dekoracje si robi? dla mnie przerost formy nad tre軼i, id帷 dalej tym tokiem myslenia wysypmy ca陰 drog do ko軼io豉 p豉tkami r騜.....
nie obiecuj Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-31, 13:51   #5
sonek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gospella Poka wiadomo嗆
ja to sie zastanwiam po co te dekoracje si robi? dla mnie przerost formy nad tre軼i, id帷 dalej tym tokiem myslenia wysypmy ca陰 drog do ko軼io豉 p豉tkami r騜.....
Id帷 Twoim tokiem my郵enia, nale瘸這by si zastanowi, po co stroi samoch鏚 pary m這dej, po co przystraja sal, po co w og鏊e dba w tym dniu o elegancki wygl康 ... a tu chodzi o to, 瞠by po prostu by這 豉dnie. Dzie 郵ubu to uroczysty dzie i je郵i sta kogo na subtelne przystrojenie mieszkania np. 篡wymi kwiatami to dlaczego nie? Tutaj szukamy inspiracji.

Stary 2010-10-31, 14:37   #6
natalontko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 825

Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile U mojej siostry na drzwiach bylo wiklinowe biale serce ozdobione tiulem i gryczpanem, na schodach wejsciowych byly zrobione a'la kokardy z tiulu i wpleciony byl w to gryczpan, tak delikatnie a ladnie wygladalo W srodku nie bylo ozdob. U mnie pewnie tez tiul bedzie przewazal ale tez skromnie
natalontko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 08:16   #7
Niesforna_88
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 345

Fajny w徠ek, ale ja nie b璠 stroi poniewa mieszkam w bloku i nie chce mie przystrojonej klatki czy schod闚

Lecz kiedy wszystko ju b璠zie spe軟ione, b康 dla mnie takim w jakiego dzi wierz.

Jako jedno嗆 :
Niesforna_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-01, 10:54   #8
sonek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Poka wiadomo嗆
Fajny w徠ek, ale ja nie b璠 stroi poniewa mieszkam w bloku i nie chce mie przystrojonej klatki czy schod闚
Ja te mieszkam w bloku i zastanawiam si jak rozwi您a kwesti dekoracji. Nie my郵 tutaj o 瘸dnych balonach, itp Ale taka pusta klatka to jako dziwnie wygl康a. Dlatego poszukuje inspiracji tutaj.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez natalontko Poka wiadomo嗆
Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile
natalontko jak mi這 Ci tu widzie Masz mo瞠 jakie fotki tych dekoracji?

Stary 2010-11-01, 17:29   #9
Tanitka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 834

dziewwczyny ja tez mieszkam w bloku, ale mysle ze i klatke schodowa mozna ladnie ubra. Oczywiscie odpadaj balony i brz霩ki ( kiedy by taki zwyczaj) mnie sie podoba taki p馧okr庵 zrobiony z kwiat闚 przed klatk, a na klatce tiul z odrobin kwiat闚, co podobnego jak zamie軼i豉 sonek. ale czekam na wasze pomysly
Stary 2010-11-02, 17:18   #10
edytkaac
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 572

Cytat:
Bardzo fajny watek, bo wlasciwie o tym chyba najmniej sie mysli i zazwyczaj na ostatnia chwile U mojej siostry na drzwiach bylo wiklinowe biale serce ozdobione tiulem i gryczpanem, na schodach wejsciowych byly zrobione a'la kokardy z tiulu i wpleciony byl w to gryczpan, tak delikatnie a ladnie wygladalo W srodku nie bylo ozdob. U mnie pewnie tez tiul bedzie przewazal ale tez skromnie
Ja te bym prosi豉 o jakie fotki tych dekoracji (je郵i masz). Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i nie mam poj璚ia jak dekoracj wymy郵i...
edytkaac jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-03, 11:12   #11
natalontko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sonek Poka wiadomo嗆

natalontko jak mi這 Ci tu widzie Masz mo瞠 jakie fotki tych dekoracji?
Ciezko bedzie mi cos znalezc bo juz szukalam przy poprzednim wpisie Ale zobacze jeszcze raz
Tam szalu wielkiego nie bylo

Przepatrzylam wszystkie Cd ze zdjeciami z tego dnia i nikt nie zrobil akurat tam zdjecia

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez edytkaac Poka wiadomo嗆
Ja te bym prosi豉 o jakie fotki tych dekoracji (je郵i masz). Ja mieszkam w domu jednorodzinnym i nie mam poj璚ia jak dekoracj wymy郵i...
U nas jeszcze bylo pelno kwiatow w donicach. Bardzo ladnie to wygladalo. Bylo bardzo skromnie! Na filmie lepiej to wszystko widac, ale filmu tu nie wrzuce Tez mieszkam w domu jednorodzinym

Edytowane przez natalontko
Czas edycji: 2010-11-03 o 11:09
Stary 2010-11-03, 18:24   #12
edytkaac
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 572

Cytat:
A ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko. Wiesz mo瞠 gdzie Twoja siostra kupi豉 to wiklinowe serce? A mo瞠 chcia豉by je odsprzeda?
edytkaac jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-03, 19:11   #13
natalontko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez edytkaac Poka wiadomo嗆
A ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko. Wiesz mo瞠 gdzie Twoja siostra kupi豉 to wiklinowe serce? A mo瞠 chcia豉by je odsprzeda?
raczej tego nie sprzedam bo myslalam zeby sama tego uzyc, szukalam w necie ale nie moglam znalezc. A sis kupila to 4 lata temu w sklepie z ozdobami, w takim co mozna jakies duperelki kupic do postawienia na polke.
Stary 2010-11-04, 13:17   #14
karolinusienka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 421

ja bede dekorowac, w mieszkaniu zywe jasne kwiaty w wazonach i klatka moze bialymi balonami moze na drzwiach wejsciowych jaki delikatny wieniec bedzie ale musze takowy znale潭
karolinusienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-08, 19:31   #15
bezaczek7
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 782
Smaczny profil bezaczek7
Smaczne przepisy1

ja w domku nic nie mia豉m, poza pakietem antystresowym na szafie

jedyne zdj璚ie, jakie na razie mam. jeszcze czekamy na zdj璚ia znajomych tak mi 鈍iadkowa wymy郵i豉 klatk ustroi. ale do kilku godzin podobno ju nic nie by這, nie wiem co to komu przeszkadza這...
ciuchy/ksi捫ki
wishlista
18WRZESIE2010
08wrzesie2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-08, 20:24   #16
Niesforna_88
Wtajemniczenie

ja mieszkam w bloku i nie zamierzam nic dekorowa.Wed逝g mnie domek to co innego, a blok niestety nie jest ca造 nasz i mi osobi軼ie nie podoba si takie strojenie "ca貫go" bloku dla mojego widzimisi. Ale to tylko moje zdanie

Jako jedno嗆 :
Stary 2010-11-08, 21:35   #17
sonek
Raczkowanie

A ja uwa瘸m, 瞠 taka delikatna dekoracj, jak przedstawia豉 bezaczek na pewno nikomu nie przeszkodzi豉. A wyobra sobie jak szaro i wygl康a這by t這 na tym zdj璚iu gdyby nie te ozdoby. Niekt鏎e bloki s stare i brzydkie dlatego wydaje mi si, ze warto je w takim dniu rozweseli.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Pewno dzieciaki mia造 z tego niez陰 zabaw. Jak by豉m ma豉 to te bawi豉m si takimi wst捫kami, kiedy M這dzi przybierali klatk

Stary 2010-11-12, 21:54   #18
gosiaczekbtm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Hej dziewczyny Mam do軼 powazny problem jesli chodzi o dekorowanie klatki schodowej :/ Na krotko przed naszym 郵ubem rozpoczyna sie remont ca貫go bloku wiec pewnie beda rusztowania itp. ogolnie mieszkam na 2 pietrze i mam bardzo, ale to bardzo brzydka klatke schodowa :/ Szczerze powiedziawszy nie wiem co mam z tym fantem zrobic, bo nie chce przesadzic z iloscia dekoracji zeby nie bylo kiczowato a jednak chcialabym zamaskowac ten caly syf... Moze Wy drogie kolezanki cos doradzicie Z gory dziekuje
gosiaczekbtm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-13, 18:24   #19
karolinusienka
Zakorzenienie

Cytat:
a gdzie kupiliscie bia貫 serce wiklinowe?
Stary 2010-11-19, 20:20   #20
moniczkar_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330
Wpisy w blogu: 1

to i ja co wkleje
ja my郵e nad organtyn bia陰 przeplecion od windy do moich drzwi i kwiatki przyczepione do balustrady...ewentualnie p豉tki r霩 na pod這dze ..ale albo to albo to
moniczkar_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-20, 10:51   #21
natalontko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Poka wiadomo嗆
a gdzie kupiliscie bia貫 serce wiklinowe?
u mnie w miescie jest taki sklepik z dekoracjami, to nie jest jakas sieciowka, nawet nie pamietam nazwy Ale to bylo 5 lat temu wiec watpie zeby te serca jeszcze tam byly
Stary 2010-11-20, 13:44   #22
_vixen_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 581

Stare, brzydkie, obdrapane klastki schodowe zawsze b璠 wygl康a造 幢e, nie ma sensu zwraca na nie dodatkowej uwagi przez jakie przystrajanie, bo efekt jest albo kiczowaty, albo op豉kany - a najcz窷ciej wszystko na raz.
_vixen_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-22, 10:10   #23
gosiaczekbtm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Masz racje tak sie skupilam na tym jak ja udekorowac ze nawet nie pomyslalam, ze najlepszym wyjsciem bedzie brak jakichkolwiek dekoracji
gosiaczekbtm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-22, 10:45   #24
agulaaabar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 021

Hej
Ja nie mieszkam w bloku a we w豉snym domku. U mnie motywem przewodnim by造 przede wszystkim bia貫 r騜e, wi璚 i nimi by dom dekorowany. Mieszkalam w niemczech i tam sie tak stroi wi璚 sie tym zarazi豉m

Wi璚 tam, schody i wej軼ie do domu, jak i drzwi dooko豉 (tak samo u mojego m篹 dom i sala weselna) byly udekorowane wiankami z zielonych ga喚zi z doczepianymi bialymi ro瘸mi (robione z kr瘼iny), wjazd do domu by tak samo udekorowany r騜ami, a nad bram wjazdow by這 wielkie p馧kole r騜nie oplecione wiankiem z bia造mi r騜ami

W domy na schodach by delikatny tiul, w salonie wazon z bialymi r騜ami i to wla軼iwie by這by na tyle......

Wydaje sie du穎, ale by這 bardzo skromni i uroczo Przede wszystkim 瘸dnym balon闚 nie by這!!
Pozdrawiam

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zako鎍zone: 2
agulaaabar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-22, 13:43   #25
karolinusienka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Poka wiadomo嗆
Hej
Ja nie mieszkam w bloku a we w豉snym domku. U mnie motywem przewodnim by造 przede wszystkim bia貫 r騜e, wi璚 i nimi by dom dekorowany. Mieszkalam w niemczech i tam sie tak stroi wi璚 sie tym zarazi豉m

Wi璚 tam, schody i wej軼ie do domu, jak i drzwi dooko豉 (tak samo u mojego m篹 dom i sala weselna) byly udekorowane wiankami z zielonych ga喚zi z doczepianymi bialymi ro瘸mi (robione z kr瘼iny), wjazd do domu by tak samo udekorowany r騜ami, a nad bram wjazdow by這 wielkie p馧kole r騜nie oplecione wiankiem z bia造mi r騜ami

W domy na schodach by delikatny tiul, w salonie wazon z bialymi r騜ami i to wla軼iwie by這by na tyle......

Wydaje sie du穎, ale by這 bardzo skromni i uroczo Przede wszystkim 瘸dnym balon闚 nie by這!!
Pozdrawiam
a masz moze jakies zdjecia??? bo musialo to ladnie wygladac

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Poka wiadomo嗆
Stare, brzydkie, obdrapane klastki schodowe zawsze b璠 wygl康a造 幢e, nie ma sensu zwraca na nie dodatkowej uwagi przez jakie przystrajanie, bo efekt jest albo kiczowaty, albo op豉kany - a najcz窷ciej wszystko na raz.
u mnie na szczescie odremonotwali klatki i blog i kostke polozyli wokolo bloku nie wiem co sie stalo mojej administracji
Stary 2010-11-22, 14:00   #26
agulaaabar
Zakorzenienie

To jest akurat brama wjazdowa, jak znajd zdj璚ie wej軼ia to te wrzuc, ale takimi w豉郾ie wie鎍ami bylo udekorowane, i jak wida gdzie w tle za nami na ogrodzeniu tez by造 te r騜e

Czas na zmiany !
Stary 2010-11-22, 14:02   #27
karolinusienka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Poka wiadomo嗆
To jest akurat brama wjazdowa, jak znajd zdj璚ie wej軼ia to te wrzuc, ale takimi w豉郾ie wie鎍ami bylo udekorowane, i jak wida gdzie w tle za nami na ogrodzeniu tez by造 te r騜e
to byly zywe roze??
Stary 2010-11-22, 14:06   #28
agulaaabar
Zakorzenienie

A tak wygl康a這 wej軼ie do domu

Czas na zmiany !
Stary 2010-11-22, 14:07   #29
agulaaabar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Poka wiadomo嗆
to byly zywe roze??
Nie, r騜e by造 z kr瘼iny - to taka mocna bibu豉, kt鏎ej nie rozmoczy deszcz Zrobilismy ich 2500 sztuk wla郾ie do dekoracji

Czas na zmiany !
Stary 2010-11-22, 18:25   #30
Niesforna_88
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Poka wiadomo嗆
Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Poka wiadomo嗆
Masz racje tak sie skupilam na tym jak ja udekorowac ze nawet nie pomyslalam, ze najlepszym wyjsciem bedzie brak jakichkolwiek dekoracji
Zgadzam si z wami

Jako jedno嗆 :
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Dekoracje

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a