Pomocy!!!! Masakra na g這wie :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-30, 00:03   #1
Magdalena4822
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Pomocy!!!! Masakra na g這wie :(

zawsze sobie robi豉m blond balayage, mia豉m ju tak du穎 tego blondu ze fryzjerka zaproponowa豉 mi blond farb, niestety spali豉 mi w這sy totalnie do tego nie wyszed ciep造 odcie blondu jak chcia豉m tylko platynowy kt鏎y zupe軟ie mi nie pasuje!!!
W這sy wypadaj mi gar軼iami, sa suche pora磬a!!!
Jest jeszcze jedna sprawa - odrosty nie przyje造 farby, to znaczy zrobi造 sie rudo - pomara鎍zowe, masakra
Stosuje maski, odzywki wszystko co sie da.
wczoraj zdecydowa豉m ze chce wr鏂i do ciemnych w這s闚 juz chyba na zawsze ( z natury jestem szatynk) chce zeby mi na nowo uros造 w這sy i juz nigdy nie b璠 ich rozja郾ia - nie warto!
Chce isc do fryzjera juz we wtorek ale boje sie dlatego chcia豉m sie was poradzi czy jak teraz znowu pofarbuje to czy nie pogorsz stanu moich w這s闚 jeszcze bardziej.
Moze ktos by w podobnej sytuacji??? Porad嬈ie bo juz nie wiem co robi, nie moge na siebie patrze fatalnie wygl康am w tej platynie!!
Magdalena4822 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-30, 02:30   #2
Malutkal
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do Malutkal
Dot.: Pomocy!!!! Masakra na g這wie :(

Najlepszym wyj軼iem b璠zie wizyta w dobrym salonie
W salonach przewa積ie po rozja郾ianiu odradzaj farbowanie ale moze nie sa na tyle przetlenione twoje wloski zeby trzeba bylo czekac i naloza ci krem koloryzujacy...
Na pocieszenie po dekoloryzacji z czarnego (bylam w podobnej sytuacji do twojej po pasemkach w koncu skusilam sie na farbe i moje wlosy wygladaly jak wata cukrowa po dlugim rozpaczaniu bezmyslnie nalozylam braz ktory oczywiscie wyszedl czarny) musialm chodzic w rudym ochydnym kolorze 2 tygodnie bo byly mega zniszczone a teraz od 2 lat mam platynke i jeszcze o dziwo jakos sie trzymaja
Malutkal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-30, 11:23   #3
Magdalena4822
Przyczajenie

ja ju bym chcia豉 isc bo nie moge patrzec na ten odrost i na to siano
Stary 2010-10-30, 11:34   #4
brownayes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 491

Cytat:
Napisane przez Magdalena4822 Poka wiadomo嗆
zawsze sobie robi豉m blond balayage, mia豉m ju tak du穎 tego blondu ze fryzjerka zaproponowa豉 mi blond farb, niestety spali豉 mi w這sy totalnie do tego nie wyszed ciep造 odcie blondu jak chcia豉m tylko platynowy kt鏎y zupe軟ie mi nie pasuje!!!
W這sy wypadaj mi gar軼iami, sa suche pora磬a!!!
Jest jeszcze jedna sprawa - odrosty nie przyje造 farby, to znaczy zrobi造 sie rudo - pomara鎍zowe, masakra
Stosuje maski, odzywki wszystko co sie da.
wczoraj zdecydowa豉m ze chce wr鏂i do ciemnych w這s闚 juz chyba na zawsze ( z natury jestem szatynk) chce zeby mi na nowo uros造 w這sy i juz nigdy nie b璠 ich rozja郾ia - nie warto!
Chce isc do fryzjera juz we wtorek ale boje sie dlatego chcia豉m sie was poradzi czy jak teraz znowu pofarbuje to czy nie pogorsz stanu moich w這s闚 jeszcze bardziej.
Moze ktos by w podobnej sytuacji??? Porad嬈ie bo juz nie wiem co robi, nie moge na siebie patrze fatalnie wygl康am w tej platynie!!

A powiedz kochana kiedy mia豉 farbowane te w這sy. Je郵i 幢e czujesz si w tym odcieniu to id do dobrego salonu i popro o ciemny blond. Tylko musisz by naprawd zdecydowana. No, a potem zadbaj o w這sy... Moje w這sy s tak瞠 zniszczone od rozja郾iacza i prostownicy i pr鏏uje jako zaradzi maskami itp. Dzisiaj sama w domu pomaluje w這sy na ciemny blond
brownayes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-30, 13:24   #5
Magdalena4822
Przyczajenie

U fryzjera by豉m tydzie temu.
Okropnie sie czuje z tym czyms na g這wie, platyna jest dla mnie za jasna, mam ciemna oprawe oczu, dosc grube ciemne brwi, jak mia豉m ciep造 blond to bylo super ale teraz

Nie moge sie doczekac wtorku .. szoruje do fryzjera

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

daj znac jak wyszed ci ten ciemny blond
a tez masz jasne rozjasniane??/ nie boisz sie robic w domu??
Stary 2010-10-31, 09:46   #6
brownayes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magdalena4822 Poka wiadomo嗆
U fryzjera by豉m tydzie temu.
Okropnie sie czuje z tym czyms na g這wie, platyna jest dla mnie za jasna, mam ciemna oprawe oczu, dosc grube ciemne brwi, jak mia豉m ciep造 blond to bylo super ale teraz

Nie moge sie doczekac wtorku .. szoruje do fryzjera

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

daj znac jak wyszed ci ten ciemny blond
a tez masz jasne rozjasniane??/ nie boisz sie robic w domu??
Wiesz ja mia豉m przez oko這 p馧tora roku robione balejage i ten rozja郾iacz niestety zniszczy w這sy. Jaki miesi帷 temu kiedy odrosty wynosi造 ok 2 cm pomalowa豉m sama w domu Casting Cream gloss mro幡y be bodaj瞠 nr 713. Kolor chwyci si r闚nomiernie, ale z tego wzgl璠y i to farba zmywalna strasznie si wyp逝kiwa這. Wczoraj pomalowa豉m w這sy na ciemny blond. Narazie wygl康a to jak jasny br您, ale my郵e, 瞠 ze dwa razy umyje g這w i b璠zie ok. Najgorsza sprawa, 瞠 w這sy s przesuszone i zniszczone. W czwartek by豉m podci望 ko鎍闚ki i teraz b璠 robi to co miesi帷 no i te maski.. 瞠bym, jeszcze umia豉 si po瞠gna z prostownic...
Stary 2010-10-31, 10:01   #7
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha

Pozostaje mi powiedziec tylko EH

W takim wypadku kiedy nie ma siwych w這s闚 nie ma sensu i w這sy sa dodatkowo oslabione po przez rozjasnianie wiec Ja proponuje na wlosy nie nakladac zadnych farb tylko znajdz salon ktory pracuje na Welli i niech fryzjerka polozy Ci COLOR TOUCH - wlosy beda wygladaly naprawde na zdrowe, ta farba zawiera w sobie miod pszczeli dzieki czemu wlosy sie fajnie mocno blyszcza.

Nie wiem z jakiego miasta jestes ale niektore salony oferuja tzw Kuracje dla wlosow, po twojej przygodzie bym CI radzila cos takiego zrobic, z tym ze kuracja musi sie odbyc pod Spa Hair (sauna).

Takie zabiegi napewno oferuja wszystkie salony w Polsce z sieci TRENDY HAIR FASHION Jesli chodzi dokladnie jaki preparat nalozyc to fryzjerka ktora sie toba zajmie juz Ci powinna odpowiednio doradzic

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-31, 19:21   #8
brownayes
Raczkowanie

Oto m鎩 rezultat. Zdj璚ie robione w dzie przy oknie.
Stary 2010-11-02, 18:00   #9
Magdalena4822
Przyczajenie

No i jestem ciemna.....i to bardzo!!!
Fryzjerka potraktowa豉 mnie ciemnym blondem a w這sy mam ciemno br您owe ale mimo wszystko nie za逝je....wole takie niz te oblesne rude odrosty. Kupi豉m sobie ampu趾i na porost w這s闚 ktore mi poleci豉 i teraz bede zapuszczac a d馧 podcina.
Jak farba zacznie sie sp逝kiwa to powiedzia豉 ze najlepiej zrobi je castingiem my郵 ze b璠zie dobrze. Czuje sie o niebo lepiej choc nie powiem ze jak sie zobaczy豉m pierwszy raz to prze篡豉m szok zreszta nie tylko ja ale c霩 sie chcia這 eksperymentowac to sie ma
W這sy oczywi軼ie nadal w kiepskim stanie ale na ciemnych w這sach nie wygl康a to tak tragicznie. Stosuje maski, odzywki, biore tabletki wiec chyba mo瞠 byc tylko lepiej mam nadzieje
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.