W Douglasie 2 macary w cenie 1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-30, 12:14   #1
As20
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2
GG do As20
Exclamation

W Douglasie 2 macary w cenie 1

Witajcie
Chciałam się z Wami podzielić swoim dzisiejszym zakupem. Skończyłam mi się mascara i stwierdziłam, że czas na nową. Zaszłam do Douglasa i znalazłam fajny zestaw z Cliniqua. W zestawie jest kosmetyczka, mascara, kredka do oczu i miniatura korektora pod oczy. Zestaw kosztuje 99zł, a to jest cena samej mascary z Cliniqua. Są również inne kombinacje tego zestawu.
Ale przy kasie zauważyłam inną promocje. 2 mascary firmy Nouba w cenie 1. Mascara ma szczoteczkę praktycznie tą samą co Dior Show(mój ulubiony). Nazywa się mascaraone triplo volume i koszt 1 to 89zł,a ja zapłaciłam tyle za dwie. Jest też zestaw mascara + eye liner w cenie również 89zł.
Zajdźcie jak macie tylko ochotę i się przekonajcie Ja jestem happy
As20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:10   #2
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: W Douglasie 2 macary w cenie 1

Jest watek dotyczacy maskar. Trzeba bylo napisac tam.
Stary 2010-10-30, 15:22   #3
As20
Rozeznanie

GG do As20

Tu raczej chodziło o promocyjny zestaw, niż o mascary. Ale może się mylę i masz racje. Przykro mi, że namieszałam.
Stary 2010-10-30, 16:13   #4
SweetBlackDevil
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez As20 Pokaż wiadomość
Tu raczej chodziło o promocyjny zestaw, niż o mascary. Ale może się mylę i masz racje. Przykro mi, że namieszałam.
daj spokój, nie namieszałaś moim zdanie o takich okazjach można pisać poza wątkami to wtedy wiecej osób ma szanse się o nich dowiedzieć
Stary 2010-10-30, 16:58   #5
As20
Rozeznanie

GG do As20

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
daj spokój, nie namieszałaś moim zdanie o takich okazjach można pisać poza wątkami to wtedy wiecej osób ma szanse się o nich dowiedzieć
Miło mi to czytać
Stary 2010-10-31, 22:20   #6
basiao84
Wtajemniczenie

Też tak sądzę jak Sweet!
Fajnie, że nas poinformowałaś!
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:56   #7
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Jest watek dotyczacy maskar. Trzeba bylo napisac tam.
Ja nie zawsze zaglądam na wątki o różach, maskarach, szminkach itp. A koleżanka zakładając taki wątek i umieszczając w jego tytule co i jak od razu przyciągnęła moją uwagę . Dzięki temu wiem o tej promocji, a takto pewnie by mnie ominęła .

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 23:52   #8
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja nie zawsze zaglądam na wątki o różach, maskarach, szminkach itp. A koleżanka zakładając taki wątek i umieszczając w jego tytule co i jak od razu przyciągnęła moją uwagę . Dzięki temu wiem o tej promocji, a takto pewnie by mnie ominęła .
Pewnie masz racje. Moze bylam niesprawiedliwa oceniajac ten watek. Rzecz w tym, ze - po nieudanej wymianie na targowisku - jestem do autorki niebyt radosnie nastawiona. Przepraszm wiec za negatywna ocene watku.
Jesli watek komus sluzy to dobrze. W sumie to kazdy watek lepszy niz "jaki polecacie tusz do rzes" .
Milych zakupow

edit: jeszcze raz przepraszam. Dla mnie EOT. W razie uwag zapraszam na PW.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2010-11-01 o 01:57
jamestown jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 11:42   #9
As20
Rozeznanie

GG do As20

Tak koleżanka jamestown miała ze mną bardzo nie udaną wymianę, bo nie zauważyłam niewielkiej skazy na skórzanym etui, które jej wysłałam. Przeprosiłam ją za to i zaoferowałam pozostawienie etui i perfumy za puder z cliniqua. Wartość rzeczy, które oferowałam była ok 4x większa od używanego pudru. Więc koleżanka ma naprawdę powód być zła. I pisać o tym na każdym wątku, który załorze. Myśle, że nie jestem idealna i się czasem mylę, ale też wyciągam z pomyłek wnioski. Miałam już inną wymianę, która była udana.
I dzięki dziewczyny, że doceniacie to, że dzielę się z wami swoimi odkryciami w sprawie promocji
Stary 2010-11-01, 12:34   #10
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez As20 Pokaż wiadomość
Tak koleżanka jamestown miała ze mną bardzo nie udaną wymianę, bo nie zauważyłam niewielkiej skazy na skórzanym etui, które jej wysłałam. Przeprosiłam ją za to i zaoferowałam pozostawienie etui i perfumy za puder z cliniqua. Wartość rzeczy, które oferowałam była ok 4x większa od używanego pudru. Więc koleżanka ma naprawdę powód być zła. I pisać o tym na każdym wątku, który załorze. Myśle, że nie jestem idealna i się czasem mylę, ale też wyciągam z pomyłek wnioski. Miałam już inną wymianę, która była udana.
I dzięki dziewczyny, że doceniacie to, że dzielę się z wami swoimi odkryciami w sprawie promocji
Widze, ze poza wypisywaniem do mnie obrazliwych pelnych pretensji pw wrocilas tez tu. To, ze zmyslasz i klamiesz na temat przebiegu swojej pierwszej wymiany i jej wartosci to Twoja sprawa. Jeszcze jedno takie PW i napisze do moderatora. Nie mam ochoty wiecej z Toba "dyskutowac", wiec uszanuj to i daj mi spokoj.
EOT

A, zeby nie psuc juz wiecej tematu to dodam, ze w Marrionaud sa brazowe maskary Guerlain w promocji.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2010-11-01 o 12:40
jamestown jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:56   #11
uzunia
Wtajemniczenie

Szczerze powiedziawszy to wątek wyglada mi na nieoplaconą reklamę.Zarówno tytuł jak i zbyt szczegółowy opis produktów.
Ale to moje zdanie.

NEW~!!! http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post25471289

uzunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:21   #12
v-x-n
Zadomowienie

A dla mnie wątek jest sympatyczny. Gdybym potrzebowała tuszu czy eyelinera, to pobiegłabym do Douglasa, bo to bardzo fajne promocje. Gdzie tu niby reklama? Bo wymieniła nazwy kosmetyków??? A jak niby miała to napisać? "W perfumerii na D, 7 liter, ostatnia spółgłoska, są dostępne zestawy kosmetyków z firmy na C, 8 liter, 'e' na końcu"??? To nie koło fortuny, tylko wątek o interesującej, określonej promocji.

Autorko, dzięki, może skoczę i zobaczę, bo w sumie na któryś zestaw bym się skusiła, chociaż pewnie jest już za późno

PS: I bardzo dobrze, że to osobny wątek, ja np. nigdy nie zaglądam na wątek o tuszach, a ten mnie skusił tytułem. Tak samo kiedyś skorzystałam z promocji w Sephorze, gdy rozdawali tusze czy coś w ten deseń.
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:53   #13
As20
Rozeznanie

GG do As20

Cieszę się, że chociaż niektórym z was pomogłam, a do reszty to może przestańcie się czepiać, bo chciałam pomóc innym, a wy z tego robicie katastrofę. Teraz już za każdym razem jak zaczne jakiś wątek będę musiałam 100 razy się zastanowić ilu z was się to spodoba, a ile na mnie naskoczy. Wyluzujcie trochę, bo to forum chyba jest dla dziewczyn, które mogą pogadać o "babskich" sprawach, a to jest taka sprawa.
Bawcie się dobrze na zakupach
Odpowiedz

Tagi
2w1, mascara, nouba, promocja

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości