Jak zmienić mój obcny kolor farbą półtrwałą.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-31, 12:19   #1
devilish90
Przyczajenie

Question

Jak zmienić mój obcny kolor farbą półtrwałą..

Witam

Włosy moje naturalne to ciemny blond na końcówkach od słońca zrobił się piękny złotawy odcień...coś mnie podkusiło żeby zmienić kolor włosów pod koniec sierpnia farbą Loreal Casting BURSZTYN...kolor sie spiera,ale bardzo wolno nie wiem czy do końca zejdzie to było moje pierwsze farbowanie naturalnych włosów...stały sie niezidentyfkowane...ale najgorsze jest to że wpadają w miedź...
jak miedziane refleksy przefarbować na złote farbą półtrwałą?
Jakie farby półtrwałe polecacie?
strasznie podoba mi się złocisty refleks na włosach.Nie chciałabym niszczyć włosów dekoloryzacją..
Po Castingu zauważam jeden + włosy są jedwabne i nie widać żeby były zniszczone tak jak przed farbą..myślałam o nałożeniu farby Garniera Color&Shine Jasny blond,ale nie mam pojęcia jaki kolor może wyjść na moim obecnym...chciałabym złoty blond lub średni złoty blond (jakiś ciepły odcień żeby rozświetlić twarz i złagodzić rysy)

załączam zdjęcie w świetle dziennym,słonecznym.
W świetle domowym wpadają bardziej w brąz..
btw.Głowe myje szamponem Timotei do delikatnych włosów co 2dni.

Edytowane przez devilish90
Czas edycji: 2010-10-31 o 12:30
devilish90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:09   #2
VwVampirka
Zakorzenienie

Dot.: Jak zmienić mój obcny kolor farbą półtrwałą..

Nawet nie myśl o dekoloryzatorze, bo to nie jest produkt, który tylko zmywa farbę, ale bardzo silny rozjaśniacz-rozpuszczalnik. Niszczenie włosów to jedno, ale po nim nawet bardzo ciemne włosy mogą mieć kolor prawie biały - mam tu na myśli naturalny kolor włosów, bo po farbowaniu na brązy, czerwienie, rude itd, to na głowie zostaje np jaskrawy rudy tj. w podkreślaczach

Niestety prawie każda farba zmywa się do rudego i można jedynie nałożyć ją drugi raz, bo nie mam co liczyć aż sama się zmyje.

Jeśli nie chcesz dalej farbować włosów, to rozwiązaniem będzie zrobienie sobie pasemek - będziesz miała złote refleksy, niefajny kolor się zgubi i jeśli będą dobrze zrobione, to nie będzie widać odrostów.

Jeśli zdecydujesz się na przefarbowanie całych włosów kolorem jasny blond, to koniecznie przedtem zrób próbę na niewidocznym pasemku włosów - najlepiej z tyłu, w środku głowy. Te jasne kolory też bardzo często po farbowaniu wychodzą jasno rude.

Zastanów się nad pasemkami lub balejażem

“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości