Starszy wygląd ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-31, 12:27   #1
Rockkasia
Przyczajenie

Starszy wygląd ...

Mam taki problem ponieważ mam 17 lat a wyglądam na 15 bardzo mnie to dołuje, chodzę już do liceum. Jakich kosmetyków powinnam używać aby wyglądać na swój wiek ? Dodam że mam jasną karnację.
Rockkasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:29   #2
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: Starszy wygląd ...

Nie widze potrzeby postarzania sie Za pare lat bedziesz chciala sie odmladzaca nie postarzac.

Poza tym jestes w takim wieku ze rysy twarzy dopiero zaczynaja sie powoli wyostrzac. Cierpliwosci.

No i nie psuj sobie mlodej cery kosmetykami, tlyko po to by wygladac starzej
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:59   #3
jamestown
Avada kedavra.

Ja naprawde nie wiem kiedy te chlopskie mity z gatunku "kosmetyki psuja cere" w koncu wymra .
Stary 2010-10-31, 13:33   #4
driveonecrazy
Raczkowanie

GG do driveonecrazy

Nie wiem jak malujesz się na co dzień. Postaw na troszkę mocniejszy makijaż oka, ale też nie przesadzaj. Najważniejsze jest to aby podkreślić swoją urodę, a nie oszpecić Możesz ew. spróbować malować cieniutką kreseczkę na górnej powiece, ale raczej odradzałabym czarną. Czarna będzie zbyt wyrazista i klasyczna dla tak młodej dziewczyny. Jest tyle szalonych kolorów, że możesz nosić każdego dnia tygodnia inny. Dodać lat może też użycie bronzera pod kości policzkowe. Pamiętaj tylko żeby nie przesadzić. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Stary 2010-10-31, 13:42   #5
ulinkaaa
Zakorzenienie

a ja doprawdy nie rozumiem tego wysypu watkow: jak sie postarzyc...
dziewczyny, za pare lat bedziecie robily wszystko, by sie odmlodzic, korzystajcie z tego co macie najlepsze, poki mozecie!
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 16:18   #6
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

A ja myślę,że o wiele łatwiej osiągnąć cel (czyli postarzenie się) nie kosmetykami,ale sposobem ubierania się i fryzurą.
Nie wyobrażam sobie makijażu dodającego lat tak ogólnie mówię Makijaż może być ładny lub brzydki - upiększający lub oszpecający - ale mocno wymalowana 17stolatka raczej nie będzie wyglądała na 20stkę tylko na mocno wymalowaną 15stkę
Jeszcze co mi przychodzi do głowy to że możesz się długofalowo postarzyć chodząc na solarium,paląc papierosy i ogólnie prowadząc niehigieniczny tryb życia
Choć efekty nie będą od razu widoczne

A jeśli chodzi o niszczenie cery to myślę,że np. tanimi,bazarowymi (czyli żle przechowywanymi) kosmetykami można sobie zniszczyć cerę;zwłaszcza młodą,trądzikową...
Pozdrawiam

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 17:21   #7
aaurinko
Zadomowienie

GG do aaurinko

Ja mam podobny problem, z tym że mam 22 lata a podobno na 16 wyglądam. Powiem Ci tak, makijaż Ci zbytnio nie pomoże, nie ma teraz tak ze inaczej się maluje 16stka a inaczej 25-cio letnia kobieta. Raczej fryzurę zmień, ubiór, dodatki. "Poważne" kolczyki, szal czy rękawiczki mogą dodać Ci lat. Poza tym staraj się ubierać "starzej" zamiast bluzy sweterek, nie ubieraj rzeczy które są dziecinne np misie na bluzie czy hello kitty
aaurinko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 11:51   #8
smv
Zakorzenienie

a ja zaraz skoncze 25 lat i wciaz pytaja mnie o dowód osobisty heh a malowac mi sie zwyczajnie nie chce, jedynie oczy tuszem miźne i koniec i szczerze to nie rozumiem takich dziewczynek 17letnich po co sie postarzac..
dziewczynki opanujcie się!
Stary 2010-11-01, 11:55   #9
tiramisu_
Wtajemniczenie

Mnie też ciagle pytają o dowód (mimo tego, że zawsze mam makijaż, po prostu dbam o siebie) i ja się tam cieszę, że wyglądam znacznie młodziej Będę dłużej młoda
Ale rozumiem, że jak się ma 17 lat to taka tragedia, że się wygląda na 15
tiramisu_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 15:26   #10
_polly_
Zakorzenienie

Witam wszystkie panie. ^^
Dla mnie to jest komplement gdy ktoś daje mi mniej lat niż mam, chociaż nie jest ich za dużo( za miesiąc nie będe już nastolatką;x). Jak miałam z 16 lat, to pofarbowałam się na czarno, nie pomyślałam o tym, że taki kolor włosów dodaje jednak lat.;( i wszyscy dawali mi co najmniej 20 lat ;x

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:36   #11
olgiercik24
Raczkowanie

Żeby wszyscy mieli takie problemy:P... Mam 19 lat, a wyglądam na 16 góra i w sumie wcale mi to nie przeszkadza. Jak gdzieś wychodzę i się mocnej pomaluje to może na trochę więcej wyglądam, ale ogólnie to przecież dobrze wyglądać młodo. Czasem jak się widzi młode dziewczyny wystylizowane na 30, to nie wiadomo co myśleć.
olgiercik24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:59   #12
Blondcukiereczek
Raczkowanie

Ja tez nigdy nie chciałam sie ,,postarzyć makijażem". Wręcz jak po umalowaniu sie mam wrażenie, że wyglądam poważniej to mnie to denerwuje... Mam 24 lata i uważam, że 20-35 to najpiękniejszy wiek dla kobiety. Wygląda fantastycznie, jest pewniejsza siebie i ma sporą wiedzę na temat sztuki makijazu i ubioru.

Także, Kasiu, ciesz się tą swoją 15tką póki możesz Jak rysy twarzy się wyostrzą a z czasem pojawia pierwsze zmarszczki to zatęsknisz za tym wspaniałym wyglądem, który posiadasz obecnie
Blondcukiereczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 19:17   #13
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Ja naprawde nie wiem kiedy te chlopskie mity z gatunku "kosmetyki psuja cere" w koncu wymra .
Bo ja wiem czy to takie mity... Koleżanka mając 15 lat malowała się i ma tragiczną cerę. Szarą, porowatą, mnóstwo zaskórników. Może chodzi Ci o kosmetyki dobrych marek - takie to rozumiem, nie psują cery a wręcz pomagają. Jednak gdzie dzieczyna 15 lat będzie miała pieniądze na zakupienie zestawu do makijażu za 500 zł ? Poza tym ważna jest także świadomość w używaniu ich, której młodym dziewczynom często brakuje. Zrobić makijaż to jedno, ale potem trzeba oczyścić cerę - nie zrobi się tego i potem boryka się z wągrami i zaskórnikami.

Cytat:
A ja myślę,że o wiele łatwiej osiągnąć cel (czyli postarzenie się) nie kosmetykami,ale sposobem ubierania się i fryzurą.
Dokładnie. I to jest najlepszy sposób. Ubieraj się bardziej elegancko, stonowanie. Także ciemny kolor włosów dodaje "powagi".

Cytat:
Jeszcze co mi przychodzi do głowy to że możesz się długofalowo postarzyć chodząc na solarium,paląc papierosy i ogólnie prowadząc niehigieniczny tryb życia
Choć efekty nie będą od razu widoczne
Ale to będą opłakane efekty!!! Na starszą wyglądać nie będziesz, tylko szybciej Twoja skóra się zestarzeje.

Tagi
makijaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości