opalizujący makijaż twarzy - bez złotych drobinek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-28, 10:13   #1
aally
Przyczajenie

opalizujący makijaż twarzy - bez złotych drobinek

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu preparatu do twarzy, który da efekt opalizowania twarzy. Nie chodzi tu o coś w stylu serii Skinlights Revlona, bo te kosmetyki mają takie błyszczące złotem lub srebrem drobiniki. Chodzi mi o efekt podobny do tego, który daje vanish - zakupiony przeze mnie dzięki temu forum za radą Agnieszki Z. Ale vanish jest zielony i opalizuje a także rozjaśnia/wybiela, więc nie nadaje się na całą twarz - dla mnie świetny pod oczy i na środkowe partie twarzy.
Może jest jakiś puder, który opalizuje a nie świeci się złotem. Postać tego preparatu jest prawie bez znaczenia, może być puder, fluid...
Czy któraś z Was zna coś takiego?
aally jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 12:28   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: opalizujący makijaż twarzy - bez złotych drobinek

Nie bardzo wiem Anetko co Ci podpowiedziec [img]icons/icon9.gif[/img]
Bo jesli chcesz, żeby makijaż byl opalizujący to niestety taki wlasnie efekt otrzymuje sie dzieki zawartym w kosmetykach drobinkom mającym zdolnosc odbijania światla.
Ladny efekt rozswietlenia, ale bez wyraznych blyszczacych punkcikow daje puder Guerlaina -Meteoryty.

Natomiast jeśli chcesz żeby buzia była rozświetlona bez bez perlowych efektow, to sprobuj uzyc bialego tonera na srodkowa partie buzi ( taka baze mial i chyba nadal ma Bourjois ) lub jasniutki podklad. Tylko uważaj z tymi kosmetykami, zebys nie osiagnela niezdrowej bladosci. Ladnie tez rozjasnia buzie puder Shiseido luminizing Color - L1. Jedna z jego czesci jest biala i mozesz przykladowo na srodkowa cz. buzi nakladac wlasnei ten bialy puder a reszte twarzy przyciemniac pozostalymi.

Pozdrawiam serdecznie
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 12:44   #3
aally
Przyczajenie

Dzięki,
po przeanalizowaniu starszych wątków typowałam nieśmiało te kosmetyki, które właśnie mi poleciłaś.
W kwestii wyjaśnienia:
Część kosmetyków rozświetlających zawiera drobinki, które wyglądają tak brokatowo i to nie o te mi chodzi.
Ja szukam czegoś dzięki czemu ten "połysk" byłby bardziej jednolity (bez świecących gwiazdeczek) chodzi mi bardziej o efekt masy perłowej niż brokatu.
Trudno to wyjaśnić słowami))
Ale myślę, że się zrozumiałyśmy i przetestuję polecone przez Ciebie puderki. Jeśli któryś mi podpasuje to chyba się zrujnuję finansowo ale co tam...
Pozdrawiam serdecznie
A.
Stary 2002-11-28, 13:07   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Zerknij jeszcze prosze na tonery (rozswietlacze) Guerlaina. Nie daje sobie teraz reki uciac, ale wlasnie one maja taka poswiate masy perlowej bez wyraznych drobinek [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionaka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2002-11-28, 14:10   #5
izzi
Zadomowienie

GG do izzi

A może Translucide L'Oreal???
izzi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-28, 15:31   #6
aally
Przyczajenie

Aga,
dzięki raz jeszcze, sprawdzę.

IZZI,
oglądałam Translucide, niestety moim zdaniem za bardzo widać ten "brokat".
Pozdrawiam
a.
Stary 2002-11-29, 19:52   #7
Wioletta
Rozeznanie

Agnieszko, a gdzie tych rozwietlaczy GUERLAINA szukac?
Wioletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-29, 20:15   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Wiletto [img]icons/icon7.gif[/img]
One sa przy kazdym stanowisku Guerlaina. Nie pamietam dokladnie ich nazwy, ale sa w takich malych szkalnych sloiczkach. I maja postac takiej delikatnej galaretki.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości