Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30 z plusem

Notka

Kobieta 30 z plusem Forum dla Kobiet trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-25, 19:29   #1
fox
Raczkowanie

Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Czesc dziewczyny czy ktoras z was stosowala kolagen naturalny platynowy badz srebrny? Ciekawi mnie czy jest skuteczny i czy widac jakas poprawe na skórze.pozdrawiam
fox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-25, 19:51   #2
n
Raczkowanie

Re: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

Ja! Napałam sięi kupiłam 30 ml. u kosmetyczki. Co za rozczarowanie! Nic ale to zupełnie nic nie działa! Wchłania się wprawdzie natychmiast, ale wałkuje maxymalnie pod kremem, więc tylko do tosowania na noc. Bubel!!!
n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 19:12   #3
frostis
Raczkowanie

GG do frostis
Dot.: Kolagen naturalny platynowy srebrny lub grafit

moja mama kupila dwa ,ale nie wiem ktore.mowila mi tylko,ze tanie to nie bylo,a efekt mizerny,a raczej rowny zero.wrocila do ziaja aretina i LRP. moze gdyby dluzej uzywala efekty by byly,ale to troche za drogo wychodzi , a nie wiadomo ,czy przy nastepnym opakowaniu pomoze i zadziala.
wlasnie sie na tym zastanawialysmy,czy dac moze jeszcze szanse. sa takie kremy ,ktore dopiero po dluzcsym uzywaniu daja efekty.opis kolagenu byl obiecujacy,szkoda ,ze dzialanie mizerne.
frostis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 20:23   #4
yuki23
Raczkowanie

heh..własnie zajrzałam do torby i mam w niej ten kolagen grafit... (byłam u mamy dała mi i powiedziala ze mam wypróbować...)

szczerze powiedziawszy nie spodziewam sie po tym wiele, w sumie sceptycyzm zlapal mnie w momencie kiedy przeczytalam na opakowaniu : " (...) całkowicie aborbowalny" i "Dostarczając kolagen z zewnatrz, przez skórę mozna uzupełnić jego braki w organizmie"
...z tego co sie uczyłam kolagen nie jest prostym białkiem i trudnosc polega na tym iz pobieranie go z zewnątrz nie jest latwe.....w sumie gdyby tak było jak piszą to nie byłoby czym sie przejmowac....
yuki23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 22:31   #5
Justy
Zakorzenienie

" (...) całkowicie aborbowalny" i "Dostarczając kolagen z zewnatrz, przez skórę mozna uzupełnić jego braki w organizmie"- he, he dobre...
Kolagen ma za duże cząsteczki, żeby wchłaniać się przez skórę.
ktoś nawet badał te cudowne przeparaty i wyszło, że się nie wchłaniają: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...052250&v=2&s=0
to po prostu drogi środek nawilżający.