Indywidualne nauczanie ./ - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-07, 19:03   #1
scooby0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0
Indywidualne nauczanie ./

Witam serdecznie, po długiej przerwie
Generalnie pamietacie jak pisałam wam o rozwodzie ródziców itd. Wiec tak sie stało mama wysłała wniosek o rozwod. tata od 3 tygodni z nami nie mieszka. niedawno stało sie cos okropnego mojej mamie... Skrzywdził ją moj ojciec... I nie moge przez to normalnie funkcjonować na lekcji ale to nie tylko przez to od 2 lat mam takie problemy. po raz 3 siedze w tej samej klasie .
. jest mi ciężko kiedyś tak nie było aż teraz jak stoje przy tablicy jak pani do mnie mówi to ja słysze 'Ble, ble be' ...
Chciałabym sie zapytac jak załatwić sobie INDYWIDUALNE NAUCZANIE? . Chciałabym sie uczyc w domu, w szkolenie moge sie skupic, jestem agresywna,pyskuje, nie pozwalam prowadzić lekcji, czesto wychodze w polowie lekcji,a jak ktoś mnie wyśmieje dostaje w morde, ale zostaje prze zemnie obrażony. Pedagog poleciła mi indywidualne ponieważ stwierdziła że jestem zagrożeniem życia innych . Jak mam załatwić to indywidualne nauczanie ?

Edytowane przez scooby0
Czas edycji: 2010-11-07 o 19:06
scooby0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 19:22   #2
Lady in Blue
Zakorzenienie

Dot.: Indywidualne nauczanie ./

Cytat:
Napisane przez scooby0 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, po długiej przerwie
Generalnie pamietacie jak pisałam wam o rozwodzie ródziców itd. Wiec tak sie stało mama wysłała wniosek o rozwod. tata od 3 tygodni z nami nie mieszka. niedawno stało sie cos okropnego mojej mamie... Skrzywdził ją moj ojciec... I nie moge przez to normalnie funkcjonować na lekcji ale to nie tylko przez to od 2 lat mam takie problemy. po raz 3 siedze w tej samej klasie .
. jest mi ciężko kiedyś tak nie było aż teraz jak stoje przy tablicy jak pani do mnie mówi to ja słysze 'Ble, ble be' ...
Chciałabym sie zapytac jak załatwić sobie INDYWIDUALNE NAUCZANIE? . Chciałabym sie uczyc w domu, w szkolenie moge sie skupic, jestem agresywna,pyskuje, nie pozwalam prowadzić lekcji, czesto wychodze w polowie lekcji,a jak ktoś mnie wyśmieje dostaje w morde, ale zostaje prze zemnie obrażony. Pedagog poleciła mi indywidualne ponieważ stwierdziła że jestem zagrożeniem życia innych . Jak mam załatwić to indywidualne nauczanie ?
Faktycznie, lepiej dla innych uczniów ... A nie mogłaś się zapytać jej jak masz się za to zabrać?
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

XHIT Daily, Cassey Ho (blogilates), Melissa Bender

Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 19:26   #3
et-ka
Zakorzenienie

GG do et-ka
Dot.: Indywidualne nauczanie ./

nauczanie indywidualne może być zorganizowane tylko wtedy, gdy masz na to nauczanie skierowanie od lekarza. zadzwoń do swojej poradni psychologiczno-pedagogicznej, dowiedz się czy mają specjalny formularz na nauczanie indywidualne, jeśli tak - to weź go i idź z tym formularzem do lekarza. lekarz napisze Ci z jakiego powodu jest Ci potrzebne nauczanie indywidualne, jak masz mieć prowadzone zajęcia (w domu czy w szkole), czy masz mieć zajęcia z klasą oraz na jaki okres masz mieć to nauczanie. następnie z tym dokumentem od lekarza zapisujesz się do psychologa w poradni, który ma pod opieką Twoją szkołę, rodzice wypełniają wniosek o nauczanie..Twoja sprawa idzie na komisję i dostajesz orzeczenie. i już masz nauczanie

oczywiście jeśli jesteś niepełnoletnia - to wszystko muszą załatwić rodzice.

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 19:33   #4