Pomożecie? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-08, 01:33   #1
TheLastNight
Przyczajenie

Pomożecie? :)

Witam.

Od długiego czasu anonimowo buszowałam sobie po Waszym forum, aż w końcu postanowiłam się zarejestrować.

Zwracam się do Was z taką malutką prośbą... otóż chciałabym zmienić kolor włosów. Uwielbiam swoje włosy, zwłaszcza ich długość, więc żadnych cięć nie planuję - za to rudy kolor moich pasm już z lekka mi się znudził... a że nie chcę znów spojrzeć w lustro i niemalże dostać zawału, jak to już bywało w moich poprzednich eksperymentach, wolałabym zapytać osoby nieco bardziej znające się w temacie.

...to co, pomożecie?

Niestety, z powodu dość sporych problemów z internetem wrzucam tylko trzy zdjęcia. Na zdjęciach tego nie widać, ale mam niebieskozielone oczy z przewagą zieleni A, i 3 zdjęcie jest stare, co widać po włosach - ale ze skórą i oczami nic się nie zmieniło.
TheLastNight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:19   #2
behemotkot
Rozeznanie

Dot.: Pomożecie? :)

Hmm...na wstępie to napiszę, że ładna z Ciebie dziewczyna
I w sumie to może jak Ci sie rudy znudził to może spróbujesz jakis ciemniejszy odcień...? sama nie wiem, nie jestem ekspertką...ale pierwsze co to zrezygnowałabym z przedziałka pośrodku...i zrobiłabym cos,żeby te Twoje włosy nie były takie oklapnięte...
co do resztą to niech sie inne wizażanki wypowiedzą
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 13:29   #3
improve
Raczkowanie

To co zwróciło moją uwagę to oczy które bardzo mocno pomalowałaś i to nie jest zbyt korzystne rozwiązanie moim zdaniem. Używasz jakiegoś bardzo jasnego podkładu chyba i wyglądasz bardzo blado. Żeby trochę ocieplić, może jakiś róż na poliki?
Zgadzam się z poprzedniczką, że jakby włosy się trochę uniosły, to byłoby to na plus. Jakieś cieniowanie może? Odnośnie koloru,ja pomyślałam o ciepłym brązie, nie za ciemnym. Ale ekspert też ze mnie żaden, wiem tylko, że też bym chciała mieć takie gładkie proste włosy jak Ty!
improve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:05   #4
Delilah*
Raczkowanie

Bardzo ładna jesteś \
Ja bym poszła w fioletowe odcienie -oberżyna lub ciemny mahoń z takim fioletowawym pobłyskiem (nie wiem, jak się to fachowo nazywa)
I grzywka na bok, bo jednak przedziałek pośrodku niezbyt mi się tu widzi.
Co do bladości -- to czemu nie Moim zdaniem pasuje to do Twojego stylu
Delilah* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 01:08   #5
TheLastNight
Przyczajenie

Jej, przepraszam że tak długo nie odpisywałam, ale ostatnio wszystko dzieje się tak szybko że nawet nie ma kiedy się wyspać

Dziękuję za komplementy, dziewczyny

behemotkot - zastanawiałam się nad jakimś ciemniejszym odcieniem rudego, ale niestety niebardzo mogę znaleźć w sklepach takowy... Niby raz robiłam odcieniem 667 z Palette Deluxe, Miedziany Mahoń bodajże, ale cóż - wyszło...dziwnie. I ostatni raz użyłam tej farby - doprowadzanie włosów do porządku zajęło mi ładnych kilka miesięcy
W sumie może po prostu powinnam zahaczyć o jakiś salon i zobaczyć co oni mają w ofercie..

improve - rzeczywiście, z tą bladością to racja. Ale u mnie to naturalne, jak miałam kilka lat robili mi masę badań czy czasem nie jestem chora na anemię lub coś podobnego, bo byłam strasznie blada, miałam fioletowe cienie pod oczami i przypominałam małego wampirka. Na szczęście okazało się że jestem zdrowa - ale bladość pozostała. Na zdjęciu rzeczywiście widać że nałożyłam podkład, ale ciemniejszy by nie mógł być bo zwyczajnie odcinałby się od reszty... Ogólnie trochę dziwna sprawa z tym - jestem dość blada, a problemów z opalaniem nie ma. Może poza tym, że zwyczajnie za tym nie przepadam. Co nie znaczy, że się denerwuję jak już się opalę. Trudno się mówi.
Co do makijażu oczu i różu na policzki - no cóż, maluję się tak już od kilku lat i muszę przyznać że właśnie w takiej wersji najbardziej siebie lubię. Używam czarnego, szarosrebrnego i białego cienia (co może nie być widoczne na zdjęciu). A różu do policzków zwyczajnie nie umiem używać i nawet nie wiem jaki kolor byłby odpowiedni
Włosy za to są proste jak druty zupełnie naturalnie, i za to też je lubię. Są wycieniowane na samych końcach, więcej wolę nie ryzykować Ciepły brąz... też dobry pomysł

Delilah - siostra od kilku lat też namawiała mnie na oberżynę (sama kiedyś też się na tai kolor farbowała) A tego drugiego koloru nie kojarzę niestety, nie umiem sobie wyobrazić...
Raz ufarbowałam włosy na kolor który nazywał się Czerwona Czerń (Czarna Czerwień?) bodajże z Palette XXL, ale już nie produkują tego odcienia. A szkoda, bo ponoć wyglądałam całkiem nieźle. Taki ciemny, przygaszony bordowy - ciężko było określić... Ostatnio pomyślałam że może i na taki kolor by ufarbować, ale niby jak tu znaleźć odpowiednik...
I zgadzam się, też wydaje mi się że pasuje mi ta bladość. Był kiedyś taki etap że próbowałam zadziałać trochę samoopalaczami, i średnio to wyglądało...

Skorzystałam z porady odnośnie przedziałka, i jestem zaskoczona, włosy sporo zyskały na objętości Dzięki wielkie, dziewczyny!
Stary 2010-11-13, 03:26   #6
TheLastNight
Przyczajenie

Może i to głupi pomysł... ale co myślicie o tym? W razie czego wybijcie mi ten kolor z głowy za pomocą czego tylko zechcecie, bo już chodzi za mną od kilku dni... no dobra, jakichś 2 tygodni.

http://www.brillance.com/products/pe...d-organdy.html

(link do strony farby Brillance, konkretniej do odcienia )
Stary 2010-11-13, 09:46   #7
Skarb90
Zadomowienie

GG do Skarb90

zrob jakis brazik ,
Skarb90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości