Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-09, 11:39   #1
wioolciaa90
Przyczajenie

Pomocy!!

Wiatm dziewczyny was serdecznie postanowilam zaozyc n0wy watek. Mam taki problem. Od jakiegos czasu farbuje wlosy na kolor czerwony. Schodzilam z czarnego koloru i sciagalam farbedwa razy ale od polowy glowy. Gdy farbowalam wlosy na kolor czerwony to pieknie sie trzymal gdyz po umyciu wlosow kolor od polowy dlugosci wlosow strasznie sie wyplukuje na gorze mam ladny kolor czerwony a od polowy wlosow nawet nie wiem jak to nazwac jasny roz :/ wczesniej uzywalam farby fryzjerskiej ALLVAWES a na chwile obecna z Matrixa z palety SoRed Tez mnie zastanawia jedno bo moja kolezanka tez ma kolor czerwony i sciagala kolor i normalnie jej sie trzyma nie widac zadnej roznicy jak u mnie Pytalam sie roznych fryzjerek. Moja kuzynka powiedziala mi ze przed nalozeniem farby najlepiej dac na konce odzywke. to prawda?? Oczekuje na szybka odpowiedz
Wiola
wioolciaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:54   #2
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pomocy!!

może masz przesuszone końcówki i są wykończone i wyżarte, takie włosy niezbyt trzymają pigment farb
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:36   #3
SweetGirl
Przyczajenie

Witam,
chciałabym się dowiedzieć jak powrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Najpierw opowiem swoją historię ...
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Któregoś razu zachciało mi się rozjaśnić włosy. Teraz mam na głowie jasny blond z okropnymi, 5cm, ciemnymi odrostami ... nie mam pojęcia co mam zrobić, aby mieć swój naturalny kolor no i oczywiście nie farbować ich już. Włosy były farbowane 1 raz. Błagam pomóżcie mi
SweetGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 21:23   #4
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

absolutnie nie wiem, dlaczego piszesz to tutaj i zaśmiecasz wątek offtopem, ale wyszukiwarka nie gryzie!
zapraszam tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435703
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:40   #5
wioolciaa90
Przyczajenie

a wiec tak jesli chodzi o moje wloski to je podcinam bardzo czesto kolor sie wyplukuje na tych wlosach co mialam sciagany kolor i wlasnie nie wiem co mam robic.. jak farbowac

A jesli chodzi o kolezanke z problemem to proponuje ci sciagniecie koloru i zafarbowanie wosow zblizonym do naturalnych
Stary 2010-11-10, 00:15   #6
fryz5
Zakorzenienie

z tego co wiem to czerwienie wella koleston trzymają sie długo, z droższych i z najwyższej pólki to goldwell elumen (na ebay) a sklepowe to safira ma dobre opinie, jako trwała
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:54   #7
wioolciaa90
Przyczajenie

aha no to musze sprobowac tej farby tylko wlasnie musze zuzyc farby z matrixa bo kupilam sobie 6 sztuk a znacie jakies sposoby farbowania aby sie nie splukiwal tak kolor? bo w sumie tez nie wiadomo czy ta farba Elumen bedzie mi sie trzymac...
Odpowiedz

Tagi
kolor czerwony, pomocy, schodzi kolor, ściąganie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości