Kosmetyki 1 serii (trądzik) czy może zbieranina? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-09, 13:18   #1
Kicioszka
Raczkowanie

Kosmetyki 1 serii (trądzik) czy może zbieranina?

gdzieś usłyszałam ze jak wybiera sie kosmetyk do cery trądzikowej nie powinno sie juz stosować kosmetyków z innej serii/firmy. ja przeglądałam swoją szafę i w zasadzie wszystkie kosmetyki do twarzy to zbieranina różnych serii oraz firm... ja na codzien uzywam ziaja, pharmaceris, purritin, loreal i inne. co o tym sądzicie? czy uzywanie kosmetyków róznych firm mogą wywołać jakieś zaburzenia? tzn wzmagać problem trądzikowy zamiast leczyć?
Kicioszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 14:32   #2
BioIvO
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki 1 serii (trądzik) czy może zbieranina?

Zawsze miałam misz-masz kosmetykowy bo z każdej serii antytrądzikowej wybierałam najlepszy kosmetyk dla siebie. I nic złego sie nie działo.

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)

Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:25   #3
roxanaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Zawsze miałam misz-masz kosmetykowy bo z każdej serii antytrądzikowej wybierałam najlepszy kosmetyk dla siebie. I nic złego sie nie działo.
he he dokładnie tak jak ja

generalnie powinno się chyba używać z jednej serii bo one są tak stworzone by się uzupełniać, lecz jak życie pokazuje rzadko tak bywa. Ja obecnie mam żel peeling garniera, tonik l'oreala i krem normadrm jakoś nie znalazłam serii, której wszystkie kosmetyki mi odpowiadały
roxanaL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 11:10   #4
denq
Raczkowanie

większość serii ma przynajmniej jeden słabszy kosmetyk, który można zastąpić, na przykład garnier miał* boskie myjadła i kremy, ale kiepski tonik (mowa o serii p/trądzikowej) dlatego chociażby jeden kosmetyk przeważnie warto wymienić, nawet jeśliby się starać stosować całą serię, żeby się wzajemnie uzupełniały. Bo niektórzy rzeczywiście uzyskują doskonałe rezultaty dzięki wierności jednej serii (vide http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...#review-231835 , fanka serii Pharmaceris T)

*od jakiegoś czasu nie stosuję drogeryjnych, a w międzyczasie składy uległy modyfikacji, więc teraz się nie orientuję...

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-11-10 o 11:14
denq jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości