radykalna zmiana :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-09, 15:48   #1
mysiaczek723
Przyczajenie

Arrow

radykalna zmiana :)

Hej chciałabym w sobie zmienić... dosłownie wszystko mam nadzieję, że mi w tym pomożecie
może tak na początek chciałabym zmienić kolor włosów i fryzurę. zapuszczam włoski, więc nie chciałabym ich ścinać. jednak moja grzywka jest beznadziejna. w dodatku mam zniszczone i puszące się włosy ze skłonnością do kręcenia, co jest dla mnie dużym problemem
i nie wiem jak się malować... na co dzień używam tylko tuszu do rzęs i pomadki.
chciałabym też zmienić styl ubierania się. teraz ubieram się bardziej na sportowo. podoba mi się bardziej ostry styl, mieszanka gothic i rocka, tylko nie sama czerń, może więcej kolorku
doradźcie mi coś, proszę zmieniam całe swoje życie, a tak wyglądając nie będę szczęśliwa... załączam moje zdjęcia.
mysiaczek723 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:48   #2
m_na_obcasach
Raczkowanie

Dot.: radykalna zmiana :)

Masz fajny kolorek włosów .
Zacznij dbać o włosy, stosuj np. maseczki do włosów, ja polecam raz na kilka tygodni maseczke z oliwy z oliwek, (1/4 szklanki + sok z cytryny, nałożyć na głowę, owinąć folią i ręcznikiem i trzymać tak przez 20 minut, potem spłukać).

Jeśli chodzi o styl, poszperaj w necie na temat tego co lubisz. Glam rock, a może grunge i inspiruj się. Poznaj swój typ sylwetki, typ kolorystyczny.

http://www.suwaczki.com/tickers/asxza069p05fa56y.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbcwa1ti1yx3ji.png
m_na_obcasach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:32   #3
mysiaczek723
Przyczajenie

kolor już nie jest taki, znaczy się zmył ;-) myślałam o brązie, może jakieś czerwone pasemko
Stary 2010-11-09, 19:05   #4
m_na_obcasach
Raczkowanie

Może takie fryzurki, a w takim jasnym brązie byłoby ci fajnie

http://www.suwaczki.com/tickers/asxza069p05fa56y.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbcwa1ti1yx3ji.png
m_na_obcasach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 00:11   #5
carmelNUT
Raczkowanie

Wiesz... wydaje mi się, że masz zbyt delikatną urodę jak na taki styl, ale... coś się wymyśli Ile masz lat?
carmelNUT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:37   #6
mysiaczek723
Przyczajenie

za parę miesięcy 18 pewnie na tyle nie wyglądam, bo właśnie mi się wydaje, że mam za dziecinny styl
Stary 2010-11-13, 01:17   #7
carmelNUT
Raczkowanie

Jesteśmy w podobnym wieku Mimo wszystko, najpierw może lepiej określ jakiej muzyki słuchasz i określ swój charakter w kilku cechach (spokojna/ dynamiczna, indywidualistka/ przyjacielska itp.), nie warto się przebierać, a znaleźć coś, co o nas będzie mówiło innym swoim wyglądem
Stary 2010-11-13, 08:53   #8
mysiaczek723
Przyczajenie

no dobrze. słucham przeważnie rocka (happysad, Coma ;-) ) jestem nieśmiała i spokojna, ale próbuję to zmienić. bardziej typ samotniczy, wybuchowa. poza tym lubię wszystko, co oryginalne. coś jeszcze napisać?
Stary 2010-11-13, 14:26   #9
carmelNUT
Raczkowanie

Też jestem nieśmiała i spokojna, ale nie zmieniaj tego, bo to Twój atut. Ludzie to niezmiernie doceniają, szczególnie w tych czasach. Też jestem typem wybuchowego samotnika, uwielbiam oryginalność i widzę, że mamy sporo wspólnego Zatem opiszę Ci trochę siebie, może to Ci pomoże:

ponieważ lubię styl rockowy i gotycki, to uwielbiam kolor czarny, już od wielu wielu lat (mam to po mamie). Dlatego też moje włosy, brwi, ubrania są czarne. Włosom, żeby dodać rockowego wyglądu, ścinam je na krótko i stawiam do góry Mam bardzo ładną cerę oraz owalny kształt twarzy, dlatego mogę sobie pozwolić na taką fantazję (choć wg zasad owalnej twarzy nie powinnam stawiać włosów- SZKOŁĄ KŁAMIE ). Ubrania zwykle czarne bluzeczki z dekoltem, zawsze noszę grubo owinięty czarny szalik, żeby wyrównać proporcje mojej sylwetki (gruszka), czarne spodnie lub czarne legginsy z czarnymi szortami. Na nogach noszę... biała futrzane buty, dla oryginalności i żebym nie wyglądała jak śmierć, bo do żadnej subkultury nie należę Ponieważ jestem artystką; malarstwo, krawiectwo, fryzjerstwo, hand- made, Decoupage i wiele innych, tworzę dla siebie dużo oryginalnych ozdób typu kolczyki, naszyjniki, bransoletki czy broszki. Przeważnie są kolorowe, dzięki nim rozjaśniam swój strój

A dla Ciebie... proponowałabym styl glam rock. Delikatny, nie rzucający się w oczy, ale z charakterem. A włosy na rudo? Kup sobie odżywki z nowej serii Dove, dostosowane do Twojego problemu z włoskami. Co do grzywki, to widziałabym kilka wystrzępionych pasm, opadających delikatnie na czoło. Makijaż- może kreski linerem? Delikatny, ale niezwykle efektowny. Do stroju na pewno nie takie buty Lepiej wyglądałby... trampki. A jeżeli byłabyś zdecydowana, może nawet glany? Czarne rurki też zdałyby egzamin, do tego pasek z ćwiekami. Wszystko powoli, bo jeżeli wykonasz zbyt radykalną zmianę, możesz wyglądać pozersko. Najważniejsze, to czuć się tym, na kogo się wygląda
Stary 2010-11-13, 16:35   #10
mysiaczek723
Przyczajenie

dziękuję za rady napewno się do nich zastosuję. co do włosków - przez parę miesięcy byłam ruda. teraz kupiłam sobie farbę ciemny blond, wyszły troszkę ciemniejsze i nawet ładnie to wygląda a co do grzywki - kompletnie nie umiem jej układać. przeszkadza mi i sczesuję ją całkiem na bok.
do rurek muszę troszkę schudnąć, bo mam dosyć grube nóżki
Stary 2010-11-13, 23:14   #11
carmelNUT
Raczkowanie

Nie denerwuj mnie i wkładaj te rurki :P
Z grzywką do fryzjera idź, na odległość ja Cię nie obetnę
Stary 2010-11-14, 07:54   #12
mysiaczek723
Przyczajenie

oj no wiem :P tylko że fryzjer nie pomoże, bo ja potem naprawdę tej grzywki nie umiem układać :P
Stary 2010-11-14, 13:04   #13
Sorbet
Zadomowienie

Podobna jesteś do Tori Amos (takie moje pierwsze skojarzenie, gdy kliknęłam w pierwsze zdjęcie). Twoja uroda nie potrzebuje wielu zabiegów kosmetycznych. Na oczach czarna kreska i usta w czerwonym kolorze - w takim makijażu chciałabym Cię zobaczyć.
Polecam ciuchy ze sklepu Restyle.pl - bardzo inspiruje mnie ta strona, choć nic u nich jeszcze nie kupiłam. Ale jeśli masz rockową duszę to zaakcentuj to kobiecym strojem.
Sorbet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 13:35   #14
NaOSTRO
Raczkowanie

a może bardziej kobieco czyli jakis a'la glamour ?

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

czyli na te zimę więcej wełniaków jako narzuta a pod spód jakąś delikatną sukienkę /tunikę

jesli chcesz przeżyć radykalną zmianę nie bądź przeciętna wysil się , nie mówię od razu o drogich rzeczach ale w lumpach można znajleść dużo fajnych ubrań

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

jesteś super szczupła ten kolor włosów tak jakby wymusza wręcz awangardowość w klasie
NaOSTRO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 19:36   #15
mayaismo
Raczkowanie

Jak podoba Ci się gothic, to zapraszam do siebie na bloga, może chociaż z makijażem pomogę
Ale nie wiem ja tam widzę Cię w delikatnych makijażach, niż w ostrych,a moje są raczej ostre.No ale zobaczysz sobie, obczaisz
mayaismo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:03   #16
Sorbet
Zadomowienie

Patrząc na Twoje zdjęcia myślę sobie "nieśmiała, nieasertywna, pewnie pisze wiersze". Drobne akcenty w stroju i makijażu burzyłyby ten stereotyp: czarne paznokcie, jakiś skórzany ciuch (płaszcz, ramoneska?), burza loków, jakieś ekstra buty, biżuteria z łańcuchów. Kilka fajnych wejść stylistycznych miała Taylor Momsen. Zwróć uwagę na tą laseczkę. Powodzenia w odkrywaniu stylu
Sorbet jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości