BRODAWKI PŁASKIE, PEKAJĄCE NACZYNKA i blizny - co robić? - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje związane z problemami ze skórą. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia trądziku, atopowego zapalenia skóry (AZS) oraz innych schorzeń i problemów związanych ze skórą.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-03-06, 19:14   #1
rosas
Przyczajenie

BRODAWKI PŁASKIE, PEKAJĄCE NACZYNKA i blizny - co robić?

1. Brodawki plaskie, mecze sie z nimi 12 lata, probowalam cieklego azotu - nadal sie pojawiaja, probuje srodka heomopatycznego - efektow po 4 miesiacach nie widac, lekarz polecil mi zluszczac naskorek , wiec uzywam Glyco-A ale efektow nie ma tylko czerwone plamy na skorze, ktore potem robia sie strupkiem i odpadaja. Slyszalam tez o masci, ktora nie dawno weszla na nasz rynek ale kosztuje majatek i dlugotrwalych efektow nie gwarantuje.
2. Na twarzy mniej wiecej od dwoch lat pojawiaja sie male czerwone kropki. Jak zapobiegac pojawianiu sie kolejnych pekajacych naczynek? A co zrobic z tamtymi isc do gabinetu je zamknac, nie ruszac a moze same znikna?
3. A trzecim problemem sa blizny po zabiegach cieklym azotem, blizny po tradziku i po ospie. W jaki sposob je usunac splaszczyc, a tak zeby nie spowodowac jeszcze wiekszego zniszczenia skory i wiekszej liczby naczynek.
Bede wdzieczna za pomoc.
rosas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 19:14   #2
rosas
Przyczajenie

BRODAWKI PŁASKIE, PEKAJĄCE NACZYNKA i blizny - co robić?

1. Brodawki plaskie, mecze sie z nimi 12 lata, probowalam cieklego azotu - nadal sie pojawiaja, probuje srodka heomopatycznego - efektow po 4 miesiacach nie widac, lekarz polecil mi zluszczac naskorek , wiec uzywam Glyco-A ale efektow nie ma tylko czerwone plamy na skorze, ktore potem robia sie strupkiem i odpadaja. Slyszalam tez o masci, ktora nie dawno weszla na nasz rynek ale kosztuje majatek i dlugotrwalych efektow nie gwarantuje.
2. Na twarzy mniej wiecej od dwoch lat pojawiaja sie male czerwone kropki. Jak zapobiegac pojawianiu sie kolejnych pekajacych naczynek? A co zrobic z tamtymi isc do gabinetu je zamknac, nie ruszac a moze same znikna?
3. A trzecim problemem sa blizny po zabiegach cieklym azotem, blizny po tradziku i po ospie. W jaki sposob je usunac splaszczyc, a tak zeby nie spowodowac jeszcze wiekszego zniszczenia skory i wiekszej liczby naczynek.
Bede wdzieczna za pomoc.
rosas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 21:17   #3
fretka123
Przyczajenie

Dot.: BRODAWKI PŁASKIE, PEKAJĄCE NACZYNKA i blizny - co robić?

Cytat:
Napisane przez rosas
Bede wdzieczna za pomoc.
Z brodawkami męczyłam się dwa lata, wyprubowalam wiele maści i nic.Przeczytałam w internecie,że wyskakują one gdy jest coś nie tak z układem immunologicznym.Zaczełam brać cynk, rutinoskorbin, wit. C i wit.A+E. Brodawki zeszły nawet nie wiem kiedy. Radzę spróbować choć wiem, że to bardzo indywidualna sprawa.Ale to nie zaszkodzi, a może pomoze. Pozdrawiam
fretka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 15:07   #4
Asandraa
Raczkowanie

brodawki plasie miałam 2 lata chodzilam do dermatologow zeby przepisali mi cos na nie uzywałam wielu lekow ktore nie koniecznie mi pomagaly raz uzywaalm takiego plynu po ktorym na nodze zostały mi blizny a brodawki znowu wrocily ale kiedys prze głopote uzylam masc laticort ktora kosztuje okolo3 zł ale nie pamietam czy jest na recepte smarowałm ja noge punktowo i po 6 uzyciach brodawki znikły
Asandraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 10:06   #5
AASIULAA
Raczkowanie

GG do AASIULAA

mialam kidys tez brodawki plaskie i bylam takim okazem, ze mi pan doktor zdejcia robil.mialam na brodzie, czole, dloniach, na nogach a od golenia jeszcze bardziej sie roznosily. poszlam do lekarza ( dc. Żaba ) dostalam tableki doustnie i do smarowania punktowo, plyn ktory smiedzial jak zmywacz. plynem smarowalam kurzaki,a jak plyn zastygl i wgryzl sie w kurzajke to sie go zrywalo i kropilo w ta dziure i tak do oporu az krew nie zaczela leciec, a jak zaczela to w ta ostatni raz w ta krew . kuracja dosc sadomasochistyczna. wygladalm paskudnie i bardzo dziwnie. cala buzie, rece, nogi w okropnych drobnych strupkach. po jakim czasie wszytsko sie zagoilo i zniknelo. pomoglo pewnie jedno i drugie. slyszalam, ze brodaki powstaja w momencie gdy krew jest "chora" . wiec moze te tableki odkazily krew,a plyn zlikwidowal brodawki.
niestety nie pamietam nazw tych lekow bo to bylo 8 lat temu. al ebylam w siodmym niebie.!
pzdrawiam
AASIULAA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:51   #6
Cleopatrax3
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

proszę o pomoc mój ojciec ma na dłoniach mocno krwiste plamy które po jakimś czasie pękajom i leci mu krew ma 60 lat prosze o pomoc.
Cleopatrax3 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości