S豉be w這sy !!!!! - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2002-12-03, 12:27   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 959
S豉be w這sy !!!!!

Prosz pom騜cie mi. Mam bardzo s豉be w這sy, suche, rozdwajaj帷e ko鎍闚ki. Moim marzeniem jest mie lsni帷e, d逝gie do pasa w這sy. Stosuj szampony i od篡wki reklamowane w telewizji, ale nie jestem zadowolona z nich. Doradcie mi co powinnam u篡wa, mo瞠 jakie od篡wki domowego sposobu, albo jakie specjalne preperaty do regeneracji w這s闚. Zastanawiam si nad zmian szczotki i suszarki. Nie wiem jak mog pom鏂 swoim w這s. RATUJCIE!!! [img]icons/icon21.gif[/img]
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-12-03, 14:45   #2
mexa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Re: S豉be w這sy !!!!!

Zostaw odzywki z telewizora i kup cos naprawde dobrego. Ja swego czasu zregenerowalam przesuszone koncowki przy pomocy serum na rozdwojone konce wlosow Kerastase, stosujac jednoczesnie ich odzywke na cale wlosy. Efekt byl powalajacy. Dobra jest tez - oceniona w KW - odzywka Natural Henna Treatment Wax.

Co do suszenia i uzywania szczotek: staraj sie dac wlosom schnac naturalnie, a jesli musisz suszyc, nie rob tego goracycm nawiewem. I zawsze kieruj strumien powietrza z gory na dol (czyli od czubka glowy w dol wlosow) - wtedy domykaja sie luski wlosa. Koncz tez mycie wlosow splukiwaniem chlodna woda.

A moze przydalyby sie tez witaminy i mineraly? Np. Vitapil.
mexa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-12-03, 17:38   #3
guest
Zakorzenienie

Ja u篡wam maski intensywnie od篡wiajacej do w這s闚 suchych Intense Repair firmy L'OREAL PROFESSIONNEL mo積a ja kupi w salonach fryzjerskich, kosztuje ok. 45z za 150ml, ale jest warta swojej ceny. Jest bardzo wydajna i naprawde mam zdrowsze i 豉dniejsze w這sy i ju mi si nie rozdwajaj [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-12-03, 18:05   #4
guest
Zakorzenienie

A pr鏏owa陰 serum na rozdwajaj帷e si ko鎍闚ki z Avonu? Mi latem bardzo pom鏬 balsam Len i maseczka Elseve (鄴速a).
Stary 2004-08-15, 09:22   #5
tomaszeg
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 159
GG do tomaszeg

a ja odkry貫m preparat Hair, Skin and Nails

szczeg鏊y mailem
Stary 2004-08-15, 18:20   #6
streptococus
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 785

moze domowe sposoby ?? jakas maseczka z zo速ka i oliwki z oliwy na glowe ?? moze rycyna z zoltkiem ???
to pomaga po dluzszym stosowaniu .
na wypadajace wlosy stosowa豉m kosmetyki RADICAL to a ziolowe szampony odzywki i serum napewno nie zaszkodzi jedyny efekt uboczny jaki mialam to to ze wlosy mi szybko ros造 ale takie problem ot nie problem ??
Seria kosmetykow(naturalnych) H-pantoten takze jest super choc na efekty czeka sie znacznie dluzej ale sie op豉ca pozdrawiam

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-15, 19:17   #7
didda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
GG do didda

dolacze sie do pochwal na temat odzywki WAX, warto tez zainwestowac nie tylko w maske Loreala ale tez szampon z tej samej serii(oczywiscie Loreal ale nie ten z supermarketow a z salonow fryzjesrkich)
ja dodatkowo klade jeszcze serum wygladzajace(tez loreal) w takiej malej szklanej buteleczce
musze przyznac ze bankrutuje co miesiac na te wszystkie specyfiki(myje glowe codziennie) ale przynajmniej sa efekty, wygladam jak czlowiek..
aaaa, i jeszcze Dromin,z apteki, na wlosy i cere!
pozdrawiam
didda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-09, 08:41   #8
nusia_srusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
Dot.: S豉be w這sy !!!!!

od篡wka wax i herbata z pokrzywy - efekt闚 nie b璠zie od razu, ale na wszystko trzeba poczeka

aha... kluczow rol odgrywa dieta - je郵i 幢e si od篡wiasz, brak Ci mikro, makroelement闚 to 瘸dna 'cud' od篡wka nie pomo瞠.
Stary 2009-10-30, 14:43   #9
HAMALIELKA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 017
Wpisy w blogu: 5
GG do HAMALIELKA

Cytat:
Napisane przez guest Poka wiadomo嗆
Prosz pom騜cie mi. Mam bardzo s豉be w這sy, suche, rozdwajaj帷e ko鎍闚ki. Moim marzeniem jest mie lsni帷e, d逝gie do pasa w這sy. Stosuj szampony i od篡wki reklamowane w telewizji, ale nie jestem zadowolona z nich. Doradcie mi co powinnam u篡wa, mo瞠 jakie od篡wki domowego sposobu, albo jakie specjalne preperaty do regeneracji w這s闚. Zastanawiam si nad zmian szczotki i suszarki. Nie wiem jak mog pom鏂 swoim w這s. RATUJCIE!!! [img]icons/icon21.gif[/img]
Witaj guest.
Mam poniekad podobny problem. Farbuje w這sy od 17 roku zycia, wiec sporo 豉dnych lat, przez ten czas mialy prawo reagowac tak a nie inaczej. Do tego stres, szybkie tempo zycia, uzywanie po kazdym myciu suszarki, niew豉sciwa dieta, ciag豉 koloryzacja i efekt negatywizmu w這sowego murowany.
Ja osobiscie tez stawiam na naturalne sposoby, bo zapewne zdrowsze dla naszych w這s闚. Jesli chcesz sprobowac cos domowego zajrzyj na m鎩 blog, wklei豉m tam pare dobrych sposobow.

Cytat:
Napisane przez mexa Poka wiadomo嗆
Stosuje Belisse, posiada w sk豉dzie wiecej skrzypu polnego anizeli inne.
Ale musisz zdawac sobie sprawe ze aby nadac odpowiednia kondycje musisz stosowac dorazne srodki od wewnatrz przez jakies 3 m-ce.

Cytat:
Napisane przez guest Poka wiadomo嗆
A pr鏏owa陰 serum na rozdwajaj帷e si ko鎍闚ki z Avonu.
Tak , jest definitywnie dobra, co malo mozna powiedziec o kosmetykach Avonu, ale dla kazdego cos innego . Wazne aby wcierac serum od poczatku (np. po scieciu) a nie wowczas kiedy juz koncowki sie rozdwajaja, bo to niewiele po fakcie pomoze.
HAMALIELKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-04, 11:10   #10
werka17B
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 52

Hmmm... Nie wiem czy domowe sposoby s takie najlepsze na s豉be w這sy. Ale generalnie je郵i zale瘸這 by komu na wzmocnieniu cebulek i generalnie w這s闚 to mo積a wypr鏏owa naft oczyszczon (jest w sk豉dzie preparatu kosmetycznego urt-oil), kt鏎a ma te w豉軼iwo軼i przeciw逝pie穎we.
werka17B jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 18:30   #11
ala0711
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 372
Dot.: Re: S豉be w這sy !!!!!

Mi si w這sy ca造 czas krusz, ale to od rozja郾iania....
ala0711 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 11:21   #12
Magdalenka22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Przede wszystkim podetnij zniszczone koncowki wlosow
Przereklamowane szampony i odzywki nie znacza,ze sa dobre przwaznie posiadaja silicony i sls,ktore obciazaja wlosy....
powinnans zaczac stosowac szampony lagodniejsze, ziolowe ktore nie obciazaja wlosow. Polecam rowniez olejek rycynowy,ktory wzmacnia cebulki wlosow mozez go stosowac rowniez na koncowki wlosow ochroni je przed rozdwajaniem,nafte kosmetyczna ktora rowniez wzmocni i nablyszczy wlosy.....polecam rowniez naturalne receptury np.z zoltka jaj . Poczytaj watki na wzazu jest bardzo wiele cennych info .
Magdalenka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 15:56   #13
ala0711
Zakorzenienie

Dzi瘯uj
A nie orientujesz si czasem ile taki olejek mo瞠 kosztowa?
Stary 2011-03-15, 20:55   #14
Magdalenka22
Raczkowanie

Jesli chodzi o olejek rycynowy to nie jest drogi i kupisz go w kazdej apteca za ok.4 zl
Stary 2011-03-16, 14:53   #15
ala0711
Zakorzenienie

Dzi瘯uj bardzo ps. Twoje w這sy na avatarze?
Stary 2011-03-16, 17:40   #16
Magdalenka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ala0711 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj bardzo ps. Twoje w這sy na avatarze?
Tak , wiecej w moim albumie
Stary 2011-03-17, 13:45   #17
Magdalenka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lua_lua Poka wiadomo嗆
W Knurowie przyjmuje dermatolog, kt鏎y wszystkim pacjentkom ze s豉bymi w這sami m闚i, 瞠by zrobi造 badania na poziom 瞠laza we krwi, ale to absolutnie wszystkim. Na mnie tez trafia這. Badanie zrobi豉m, wysz這 lekko poni瞠j normy. Dosta豉m tabsy i fajrant. Pomog這 na jaki miesi帷, p騧niej wszystko wr鏂i這. Teraz pr鏏uje zabaw ze Skrzypovit, kt鏎a znajoma z Za grosze mi poleci豉. Nie jest drogie wi璚 spr鏏uj mo瞠 akurat si uda. A wy macie jakies sprawdzone sposoby 瞠by te "k豉ki" ( u mnie dos這wnie) wzmocni?
Polecam nafte kosmetyczna i olejek rycynowy oraz odpowiednia diete wzbogacona w witaminy i mineraly (zelazo,wit.z grupy B...)
Stary 2011-03-17, 16:38   #18
ala0711
Zakorzenienie

Obejrza豉m Twoje zdj璚ia Pi瘯ne masz w這sy
Stary 2011-03-17, 16:56   #19
Magdalenka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ala0711 Poka wiadomo嗆
Obejrza豉m Twoje zdj璚ia Pi瘯ne masz w這sy
Dziekuje
Stary 2011-03-26, 14:25   #20
ala0711
Zakorzenienie

A jak si wykonuj t mikstur z 鄴速ek jaj?
Stary 2011-04-20, 16:22   #21
zinnabarda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja kilka lat meczylam sie z rozdwajajacymi sie koncowkami, wypadajacymi wlosami itp. uzywalam drogich szamponow, odzywek, ampulek i nic. Znajomy polecil mi zrezygnowac ze wszystkich kosmtykow zaiwerajacych SLS. POMOGLO! teraz uzywam tylko szamponu dla dzieci za 3zl babydream, z tej samej serii zelu do mycia ciala. Do twarzy uzywam zelu kolagenowego colway, 2 raz w tygodniu robie maski z kolagenu graphite i lykam od miesiaca colwite Kuracja moze i kosztowna chociaz wiecej pieniedzy 'wyrzucilam' na kosmetyki z chemia ktore nie pomogly :/wlosy teraz sa puszyste wczesniej musialam je myc codziennie teraz co 4 dni Pzrestaly wypadac wczenisje mialam je wszedzie na ubraniach w wannie po myciu a teraz czasami 1 wlos sie gdzies trafi no i co najwazniejsze przestaly sie rozdwajac. A to wszystko bylo przez chemie ktora dodaja do kosmetykow
zinnabarda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-26, 00:11   #22
HAMALIELKA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 017
Wpisy w blogu: 5
GG do HAMALIELKA

Oosbi軼ie mog jedynie polecic z maseczek do w這s闚 "WAX" , jest polecana nawet osob po chemioterapii. Mi bardzo pomog豉 odbudowa zniszczone od farbowania w這sy. Ponownie do kuracji "Wax'em" powracam, bo wlosy wypadaj mi garasciami po szpitalu i duzych dawkach steryd闚.
HAMALIELKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-15, 18:41   #23
lusia2212
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
Dot.: Re: S豉be w這sy !!!!!

Cytat:
Napisane przez mexa Poka wiadomo嗆
Zostaw odzywki z telewizora i kup cos naprawde dobrego. Ja swego czasu zregenerowalam przesuszone koncowki przy pomocy serum na rozdwojone konce wlosow Kerastase, stosujac jednoczesnie ich odzywke na cale wlosy. Efekt byl powalajacy. Dobra jest tez - oceniona w KW - odzywka Natural Henna Treatment Wax.

Co do suszenia i uzywania szczotek: staraj sie dac wlosom schnac naturalnie, a jesli musisz suszyc, nie rob tego goracycm nawiewem. I zawsze kieruj strumien powietrza z gory na dol (czyli od czubka glowy w dol wlosow) - wtedy domykaja sie luski wlosa. Koncz tez mycie wlosow splukiwaniem chlodna woda.

Vitapil, stosowa豉m i w這ski po tym s naprawde fajne ;D
lusia2212 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-15, 20:42   #24
truskaaaawka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 61

Od篡wki WAX sa bardzo dobre, ale trzeba je regularnie stosowa, jak z reszt wszystko. Mam suche w這sy, wi璚 u篡wam timotei szamponu z od篡wk z r騜 z Jerycha. Wczesn wiosn robi p逝kank z m這dych pokrzyw.
truskaaaawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.