Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-14, 13:06   #3751
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, hehe- ja to biegałam 6 dni w tygodniu na najmocniejsze lampy na sesje po 10-15 minut każda. Normalnie byłąm opalona jak czekolada, bo jeszcze stosowałam te brązujące balsamy, co tam się kupuje. Az dostałam uczulenia i bąbli na całym ciele od preparatu dezynfekujacego stosowanego w solariach. I musiałam przestac. Najpierw sie mecyzłam, ze jestem taka blada, ale potem stuknełam w głowe.

Samego opalania nie cierpiałam, ale czekoladowy odcien skory uwielbiałam.. nie wiem czemu. Głupia byłam. Do tego oczywiscie szła białorózowa szminka, tapeta na buzie i bardzo króka spodnica i białe kozaczki. Naprawde wygladałam okropnie
Kicz totalny

cascada, masz rację, ale jakos mam stracha, ze bedzie jeszcze gorzej..
no to niezle z tym opalaniem dalas czadu
czlowiek mlody to glupi i sie postarza albo robi z siebie kogos kim nie jest lub chce byc
dzis kocham wszystko co jasne od wlosow po ciuchy i kosmetyki moze dziecinnieje

moze nie bedzie zle
Stary 2010-12-14, 13:28   #3752
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

jakbym miała okreslic mój obecny kolor/ odcien, to bym go nazwała 7.13 moze 8.13.. kolor jest popielaty ale ma przebłyski złotego, taki mroźny blond. nie jest taki bardzo zły. moze nawet sie spłucze do cieplejszego?

a jak ten excell wyjdzie za ciemno i za ciepło? to się zastrzelę. z dwojga złego, to juz wolę ten mój mroźny.
Stary 2010-12-14, 13:35   #3753
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
jakbym miała okreslic mój obecny kolor/ odcien, to bym go nazwała 7.13 moze 8.13.. kolor jest popielaty ale ma przebłyski złotego, taki mroźny blond. nie jest taki bardzo zły. moze nawet sie spłucze do cieplejszego?

a jak ten excell wyjdzie za ciemno i za ciepło? to się zastrzelę. z dwojga złego, to juz wolę ten mój mroźny.
mysia to ja już nie wiem... chciałaś złoty blond teraz chcesz mroźny... mroźny to on nie jest bo mroźny to np.10.21, co najwyżej bezowy.
Poziom 8 to ósmy, farba na wodzie 9% czy 6% nie zrobi ci średniego blondu...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no to niezle z tym opalaniem dalas czadu
czlowiek mlody to glupi i sie postarza albo robi z siebie kogos kim nie jest lub chce byc
dzis kocham wszystko co jasne od wlosow po ciuchy i kosmetyki moze dziecinnieje

moze nie bedzie zle
Dopóki nie ubierasz się na rózowo non stop nie zdziecinniałaś

Dziewczyny widziałyście już?

http://www.youtube.com/watch?v=zMnvGmcig8U
Stary 2010-12-14, 13:37   #3754
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
kotka, hehe- ja to biegałam 6 dni w tygodniu na najmocniejsze lampy na sesje po 10-15 minut każda. Normalnie byłąm opalona jak czekolada, bo jeszcze stosowałam te brązujące balsamy, co tam się kupuje. Az dostałam uczulenia i bąbli na całym ciele od preparatu dezynfekujacego stosowanego w solariach. I musiałam przestac. Najpierw sie mecyzłam, ze jestem taka blada, ale potem stuknełam w głowe.

Samego opalania nie cierpiałam, ale czekoladowy odcien skory uwielbiałam.. nie wiem czemu. Głupia byłam. Do tego oczywiscie szła białorózowa szminka, tapeta na buzie i bardzo króka spodnica i białe kozaczki. Naprawde wygladałam okropnie
Kicz totalny

Normalnie nie mogę uwierzyc, mysia Ty taka madra, poukładana a tak się opalałaś i ubierałas, biale kozaczki, białorozowa szminka?

Cytat:

I co w koncu robisz?
Kupiłaś farbke?

infatuated pewnie że się cały czas nie uczę
Ale musze na bieżąco bo mamy wejściówki i kolokwia co chwila.
A powiem Ci ze mój TZ równiez studiuje, ale na 4 roku i prawo-i oni tam nic nie robią
Do tego studiuje dziennie więc powinni ich cisnąć-ale gdzie tam, od początku roku miał 1 kolokwium!!! A ja chyba ze 20.
Ale zmuszam go do nauki bo musi mieć nie tylko papierek ale też wiedzę, bo to kończymy studia

A Ty co studiujesz?
Studiuje medycyne, kierunek lekarski, jestem na 3 roku.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:38   #3755
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ja w wieku 18 lat juz wyfrunelam z domku za granice poszlam na swoje i tak jest do dzis wpadam do pl na wakacje czy swieta do rodzinki badz na jakis remont do naszego nowego domu z tz ...
pamietam ze kiedy wyjezdzalam w pl bylo gorzej niz teraz jesli chodzi o zamoznosc ludzi teraz obserwuje poprawe dlatego zamierzamy wrocic do PL

a ja wlasnie siedze i szukam gdzie tanio mozna nabyc puder smashboxa zakochalam sie w nim po tym jak zobaczylam go na KWC...idealny dla mnie..
a co robisz??? w polce biednie zarabiam tyle co nic
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:40   #3756
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Widziałam, straszne, wiele takich akcji/reklam widziałam. Ja kocham zwierzęta, przed wszystkim je szanuję. I wszystkich znajomych strofuję odnośnie traktowania zwierząt
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:42   #3757
rabbitka
Rozeznanie

Cześć Dziewczyny, u mnie też już śladu po śniegu nie ma i jeszcze wracam dziś do pracy po moim krótkim urlopiku w PL.. eh nie lubię pierwszego dnia po przerwie
Mysia no pewnie masz rację, że nie wytrzymam,a Ty się zdecydowałaś w końcu na excell10 ? od siebie mogę powiedzieć, że dla moich włosów farba naprawdę łagodna i super odżywka dołączona do niej mam nadzieje, że kolorek Ci wyjdzie ładny cieplutki!
co do opalania to ja też wole być blada, solarium nie znoszę, w wakację też nie potrafię leżeć i się opalać bo się nudzę ;p i po 5minutach wydaję mi się, że z godzinę już leże
Kedud86 mnie się w obu kolorkach podobasz ale chyba w jaśniejszych bardziej
Ifrit dobra decyzja z pozostaniem przy blondzie :brawo:
Lifunia na tych dzisiejszych zdjęciach kolor bardzo fajny jeszcze trochę i będziesz miała ten wymarzony
Caskada zgadzam się z Dziewczynami, że w tych ciemnych włosach wyglądałaś na zdecydowania starszą niż teraz w blond.

18.6.14

Edytowane przez rabbitka
Czas edycji: 2010-12-14 o 14:01
rabbitka jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:42   #3758
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
yattamanka no ja latem tylko sie opalam na sloncu badz robie przed latem male przygotowanie skory do slonca w solarium ze dwie wizyty plus suplementy nadajace kolor ....kiedys latalam caly rok po kllka razy w tygodniu...
Cytat:

Kicz totalny

No to ładnie szalałyście
Nie no ja tam sobie pójdę raz na jakiś czas, ale bez szału

Chociaż latem gdybym miała okazje i mogła wyjechać np nad morze - mogłabym tak pół dnia plackiem leżeć i się wygrzewać - jestem ciepłolubna a zimy niecierpie

Cytat:

Nie widziałam, ale jak włączyłam link i zobaczyłam podpis "pies to nie zabawka" to od razu wyłączyłam. Ja nie mogę oglądać takich rzeczy - już wystarczy, że w czoraj na TVN Style leciał program jak babka schronisko chciała uratować i te biedne miny psiaków - się upłakałam.. Jakby było więcej pieniążków i więcej miejsca w mieszkaniu to bym wzięła jeszcze jednego psiaka ze schroniska, aż serce pęka jak się na te smutne mordki patrzy
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:42   #3759
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ja w wieku 18 lat juz wyfrunelam z domku za granice poszlam na swoje i tak jest do dzis wpadam do pl na wakacje czy swieta do rodzinki badz na jakis remont do naszego nowego domu z tz ...
pamietam ze kiedy wyjezdzalam w pl bylo gorzej niz teraz jesli chodzi o zamoznosc ludzi teraz obserwuje poprawe dlatego zamierzamy wrocic do PL

a ja wlasnie siedze i szukam gdzie tanio mozna nabyc puder smashboxa zakochalam sie w nim po tym jak zobaczylam go na KWC...idealny dla mnie..

Cytat:

Kicz totalny

wow! mysiu szalałaś!!! ja też kiedyś dostałam uczulenia po plynie dezyfekującym...dziadostw o ja kocham biale kozaczki... ale zdanych nie moge dopasować bo mam za szczupłą łydke a być czekoladową kocham
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:44   #3760
caskada
Zakorzenienie

bunny
roz odpada chyba ze latem czy na wyjscie jako dodatek ale tez chyba nie roz a wole fuksje

a reklama straszna az mi sie noz w reku otwiera jak widze takie sytuacje ja cale zycie bylam wsrod zwierzat nawet zamierzalam miec schronisko i nie moge ogladac takiego bestialstwa tak samo nie chodze do zoo i cyrku moj synek nie bedzie ogladal zwierzat w klatce wynaturzonych
okropnie smutna reklama bo takie sytuacje niestety sie zdarzaja na swieta i na wakacje ludzie to potwory co zrobic nie zabijesz wszystkich
Stary 2010-12-14, 13:44   #3761
Agatau88
Zakorzenienie

Ja tez bym mogla założyc zwierzyniec

Dlatego wspieramy akcję nakarm pieska, żeby psiakom było lepiej
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:46   #3762
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
To bardzo dobrze o tobie świadczy że pomagasz mamie. wszyscy moi znajomi są grubo po 20tce i nadal siedzą na garnuszku rodziców
Pracują ale na dom ani grosza nie daja tylko imprezy i alko
ja z domu poszłam w kłotni mając lat 20... mama nie chciała żebym szła na stancję z tż ale i tak swoje zrobiłam z dnia na dzień. Po roku znów zaczęlyśmy ze sobą rozmawiać...
nom nie mam innego wyboru.. bo inczej wylądowalaby pod mostem....
a ci co siedzą na garnuszku u rodzców to *****
też chciałabym sie wyprowadzić ale nie moge bo wiem ze mama ze swoją pensją sobie nie poradzi z opłatami...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:46   #3763
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated pewnie że się cały czas nie uczę
Ale musze na bieżąco bo mamy wejściówki i kolokwia co chwila.
A powiem Ci ze mój TZ równiez studiuje, ale na 4 roku i prawo-i oni tam nic nie robią
Do tego studiuje dziennie więc powinni ich cisnąć-ale gdzie tam, od początku roku miał 1 kolokwium!!! A ja chyba ze 20.
Ale zmuszam go do nauki bo musi mieć nie tylko papierek ale też wiedzę, bo to kończymy studia
Hehe u nas tez tak było - mąż na prawie, ja zarządzanie I ja co chwila jakies kolokwia projekty, cudy.. a on nic No tyle, że na prawie jak im przyjdzie egzamin to jest co zakuwać i jeszcze trzeba ten bełkot zrozumieć. Choć mąż miał w grupie dużo osób które kuły na blachę i potem zapominały - a to przecież bez sensu jest.
Tak jak mówisz, do szkoły się idzie nie po papierek.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:50   #3764
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hehe u nas tez tak było - mąż na prawie, ja zarządzanie I ja co chwila jakies kolokwia projekty, cudy.. a on nic No tyle, że na prawie jak im przyjdzie egzamin to jest co zakuwać i jeszcze trzeba ten bełkot zrozumieć. Choć mąż miał w grupie dużo osób które kuły na blachę i potem zapominały - a to przecież bez sensu jest.
Tak jak mówisz, do szkoły się idzie nie po papierek.
Masz rację, jak ma egzamin to kuje po nocach-a ja wtedy mu wypominam że jakby się uczył regularnie to by tak nie miał, a on że MOGŁAŚ MNIE PILNOWAĆ i tak w kółko
Tyle ze jak go pilnuję to on JESZCZE CZAS NA NAUKE, i tak co roku.
Ja jestem zainteresowana swoim kierunkiem, on zresztą też, ale ja jakoś lepiej się organizuję
Ważne zeby sie interesowac tym co sie robi, chociaż minimalnie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:50   #3765
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a co robisz??? w polce biednie zarabiam tyle co nic
cale mlode lata przepracowalam jako kelnerka barmanka pozniej awansowalam na szefowa bo poznalam tz lokal byl nasz pozniej tz sprzedal go i przerobil na firme budowlana gdzie do dzis pracuje kilkadziesiat osob ..mamy tez sklep budowlany..
no a ja niepracuje narazie bo nie musze ale marzy mi sie maly lokalik znowmysle tez zeby pomagac zwierzakom ale to jak bede juz w PL...bo tam mamy idealne warunki do tego..

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-14 o 13:52
caskada jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:51   #3766
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

biedny piesio... sama ostatnio widziałam jak biedny piesek stal przywiązany pod tesco... tak go szkoda było... ktoś z kierowników sklepu interweniował i ostatecznie ktoś chyba tego psiaka zabrał, ale widok był okropny... tym bardziej, ze było zimno i padał śnieg...

dlatego też ja dlugo nie chciałam aby moja Molunia miała małe, aż tż w końcu mnie przekonał... ale nawet teraz sobie mysle czy one trafią do jakiś dobrych ludzi... w końcu mają już ponad 5 tygodni i nie długo trzeba będzie je sprzedawać... już widze jak będzie bez nich smutno... mam tylko nadzieje, że tam gdzie trafią będzie im dobrze...

Mysia a Ty widze, biedna nie możesz sie zdecydować ja też już głupieje, wkurza mnie to, że raz myśle tak a raz tak i tak naprawde sama nie wiem czy chce dążyć do jakiegoś fajnego blondu czy wrócić do ciemniejszych i mieć spokój...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:54   #3767
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
biedny piesio... sama ostatnio widziałam jak biedny piesek stal przywiązany pod tesco... tak go szkoda było... ktoś z kierowników sklepu interweniował i ostatecznie ktoś chyba tego psiaka zabrał, ale widok był okropny... tym bardziej, ze było zimno i padał śnieg...

dlatego też ja dlugo nie chciałam aby moja Molunia miała małe, aż tż w końcu mnie przekonał... ale nawet teraz sobie mysle czy one trafią do jakiś dobrych ludzi... w końcu mają już ponad 5 tygodni i nie długo trzeba będzie je sprzedawać... już widze jak będzie bez nich smutno... mam tylko nadzieje, że tam gdzie trafią będzie im dobrze...

Mysia a Ty widze, biedna nie możesz sie zdecydować ja też już głupieje, wkurza mnie to, że raz myśle tak a raz tak i tak naprawde sama nie wiem czy chce dążyć do jakiegoś fajnego blondu czy wrócić do ciemniejszych i mieć spokój...
Z tymi pieskami to tak jest-najważniejsze zeby trafiły w dobre rece.
Jak moja jamniczka poprzednia miała szczeniaki to daliśmy rodzinie-bratu dziadka, przyjaciółce cioci, mojej przyjaciolce-i cały czas monitorujemy jak mają ale mają warunki doskonałe

Wklej nam zdjęcie włosków
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:54   #3768
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
cale mlode lata przepracowalam jako kelnerka barmanka pozniej awansowalam na szefowa bo poznalam tz lokal byl nasz pozniej tz sprzedal go i przerobil na firme budowlana gdzie do dzis pracuje kilkadziesiat osob ..mamy tez sklep budowlany..
no a ja niepracuje narazie bo nie musze ale marzy mi sie maly lokalik znowmysle tez zeby pomagac zwierzakom ale to jak bede juz w PL...bo tam mamy idealne warunki do tego..
I nie bałaś się tak wyjeżdzać?
Mnie mąż namawia byśmy wyjechali do stanów, ale ja się boje tak wszystko tu zostawiać - rodzinę, znajomych. Jeszcze nie dawno ta babcia mi zmarła - gdyby to się stało jakbyśmy byli w stanach to bym miała wyrzuty sumienia, że mnie przy niej nie było.. No i to nowe miejsce, obcy język, kultura..
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:56   #3769
Kotka17
Zakorzenienie

Dziewczyny dostalam mojego loreala absoluta dzisiaj wypróbuje a wlasnie bylam w sklepie fryzjerskim i nie bylo utlenicza 12% z joanny tylko z leo wiec wzielam mam nadzieje ze to sie niczym nie różni???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-14, 13:58   #3770
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostalam mojego loreala absoluta dzisiaj wypróbuje a wlasnie bylam w sklepie fryzjerskim i nie bylo utlenicza 12% z joanny tylko z leo wiec wzielam mam nadzieje ze to sie niczym nie różni???
Pochwal się potem wrażeniami
A co do wody Bunny mówiła, że nie ważne jaki jest producent wody
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:03   #3771
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ale miałaś szczęscie takiej to dobrze

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Pochwal się potem wrażeniami
A co do wody Bunny mówiła, że nie ważne jaki jest producent wody
na pudełku pisze ze mozna łączyć z różnymi farbami i rozjaśniaczami
a co do apsoluta to jestem pełna pozytywnych uczuć i mam nadzieje ze on ich nie zepsuje ma dziwną konsystencje jak masło dosłownie! taki gęsty a i napisy na pudełku ma po francusku to dobrze???
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:05   #3772
Agatau88
Zakorzenienie

Ma po francusku bo jest z zagranicy, jesli zamawialas na Allegro to dobrze.
Ja tez zamowilam juz w tamtym tyg.bo mi sie skonczył, moze jutro dojdzie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:05   #3773
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
I nie bałaś się tak wyjeżdzać?
Mnie mąż namawia byśmy wyjechali do stanów, ale ja się boje tak wszystko tu zostawiać - rodzinę, znajomych. Jeszcze nie dawno ta babcia mi zmarła - gdyby to się stało jakbyśmy byli w stanach to bym miała wyrzuty sumienia, że mnie przy niej nie było.. No i to nowe miejsce, obcy język, kultura..
nie chce zanudzac ale ....
jak pierwszy raz wyjechalam wlasnie do brukselii to bylam zafascynowana nowym krajem innoscia...mialam wtedy 17lat pierwsze wakacje poza krajem...jak wrocilam do pl bylo mi zle taki szary ten nasz kraj mi sie wydawal po skonczeniu szkoly sredniej wyskoczylam razem z tz za granice ...jezyk nie byl bariera bo w sposob ze tak powiem zmuszony musialam sie go jakos nauczycpozniej pierwsza praca i mi sie spodobalo postanowilam nie wracac do pl i tak z roku na rok to przedluzalismy ...wieksze zarobki zrobily swoje mielismy mozliwosc tutaj sie rozwijac kupic co chcemy bo obydwoje mielismy dobry start mama tz spedzila tu prawie 30lat wiec bylo nam latwiej
jesli chodzi o zaklimatyzowanie sie tu to nie narzekam wszedzie spotykam pelno polakow mamy znajomych...polskie sklepy restauracje lokale ..wszystko doslownie mozna znalezc polskie..
uwazam ze jesli jest szansa wyjazdu za granice nie wolno jej zmarnowac
za rodzina rodzenstwem owszem tesknilam ale na tyle mam czesty kontakt ze tego tak drastycznie nie odczuwalam wkoncu nie bylam tu sama

no i wyszedl referat
Stary 2010-12-14, 14:14   #3774
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
nie chce zanudzac ale ....
jak pierwszy raz wyjechalam wlasnie do brukselii to bylam zafascynowana nowym krajem innoscia...mialam wtedy 17lat pierwsze wakacje poza krajem...jak wrocilam do pl bylo mi zle taki szary ten nasz kraj mi sie wydawal po skonczeniu szkoly sredniej wyskoczylam razem z tz za granice ...jezyk nie byl bariera bo w sposob ze tak powiem zmuszony musialam sie go jakos nauczycpozniej pierwsza praca i mi sie spodobalo postanowilam nie wracac do pl i tak z roku na rok to przedluzalismy ...wieksze zarobki zrobily swoje mielismy mozliwosc tutaj sie rozwijac kupic co chcemy bo obydwoje mielismy dobry start mama tz spedzila tu prawie 30lat wiec bylo nam latwiej
jesli chodzi o zaklimatyzowanie sie tu to nie narzekam wszedzie spotykam pelno polakow mamy znajomych...polskie sklepy restauracje lokale ..wszystko doslownie mozna znalezc polskie..
uwazam ze jesli jest szansa wyjazdu za granice nie wolno jej zmarnowac
za rodzina rodzenstwem owszem tesknilam ale na tyle mam czesty kontakt ze tego tak drastycznie nie odczuwalam wkoncu nie bylam tu sama

no i wyszedl referat
Dobrze dobrze, warto poznać jak wygląda sprawa z perspektywy kogoś kto wyjechał
My 2 lata temu byliśmy w anglii i też byłam taka zafascynowała - ludzie uprzejmi, kulturalnie, ładne domki równiutko przystrzyżona trawka...
Ale jakoś mimo wszystko nie potrafię się przełamać, może za bardzo rodzinna jestem - sama nie wiem :/

A i dziewczynki użyłam właśnie seboradinu i powiem wam, że lepiej żeby działał.... po 1 w ogóle się nie pieni, musiałam dużo tego zużyć, żeby umyć głowę a i tak poprawiłam jeszcze J&J. A śmierdzi tak obrzydliwie, że mało brakowało, żebym puściła pawia

No i na dodatek wydaje mi się, że swędzi mnie głowa - no i nie wiem czy faktyczNie mnie swędzi czy to autosugestia
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:15   #3775
Sytuacja
Raczkowanie

Hej Dziewczyny

Jako,ze zapewne przetestowalyscie na sobie juz pewnie wszystkie rozjasniacze,farby blond itp itd...pozwolilam sobie zwrocic sie do Was o porade...

Otoz maaaarze o rozjasnieniu wloskow...

Farbuje sie teraz Loreal Casting Iced Chocolade.

Naturalny kolor wlosów mam hm....taki sredni blond chyba...

Znacie Kochane jakies magiczne sposoby?

Pozdrawiam Was wszystkie

ART http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:19   #3776
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Z tymi pieskami to tak jest-najważniejsze zeby trafiły w dobre rece.
Jak moja jamniczka poprzednia miała szczeniaki to daliśmy rodzinie-bratu dziadka, przyjaciółce cioci, mojej przyjaciolce-i cały czas monitorujemy jak mają ale mają warunki doskonałe

Wklej nam zdjęcie włosków
to miałaś szczęście ja jednego oddam przyjaciółce, bo na święta wyjeżdżamy z tżtem do moich rodziców za granice i nie ma jak zabrać tam Moluni, dlatego przed kupieniem biletów znalazłam jej opieke w dobrych rękach a że ona bardzo by chciała mieć takiego pieska to jednego dostanie w prezencie reszte trzeba będzie sprzedać... szkoda naprawde, bo człowiek już tak sie do tych małych kluseczek przyzwyczaił... zresztą wklejam zdjęcie, staralam się wybrać takie na którym w miare dobrze widać wlosy, choć i tak jest kiepsko ale narazie lepszego nie mam, próbowałam zrobić teraz ale samej wychodzą mi jeszcze gorzej... na zdjęciu jestem z moimi kochany maluchami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (43,0 KB, 58 załadowań)
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:21   #3777
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

oj nie, nie zrozumiałyscie mnie.

bunny, ja napisałam że mroźny to on teraz jest, bo jakos chciałąm okreslic ten mój kolor. Pod spodem jest taki juz ciepły blond, ale warstwa wierzchnia jest całkiem zimna z przebłyskami złota.

Czy ten szary jest w stanie sam się sprac do czegos zółtociepłego?
Stary 2010-12-14, 14:22   #3778
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
to miałaś szczęście ja jednego oddam przyjaciółce, bo na święta wyjeżdżamy z tżtem do moich rodziców za granice i nie ma jak zabrać tam Moluni, dlatego przed kupieniem biletów znalazłam jej opieke w dobrych rękach a że ona bardzo by chciała mieć takiego pieska to jednego dostanie w prezencie reszte trzeba będzie sprzedać... szkoda naprawde, bo człowiek już tak sie do tych małych kluseczek przyzwyczaił... zresztą wklejam zdjęcie, staralam się wybrać takie na którym w miare dobrze widać wlosy, choć i tak jest kiepsko ale narazie lepszego nie mam, próbowałam zrobić teraz ale samej wychodzą mi jeszcze gorzej... na zdjęciu jestem z moimi kochany maluchami
Jakie słodkie pociechy A włoski próbowałaś fioletowym szamponem potraktować?

Cytat:
Napisane przez Sytuacja Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jako,ze zapewne przetestowalyscie na sobie juz pewnie wszystkie rozjasniacze,farby blond itp itd...pozwolilam sobie zwrocic sie do Was o porade...

Otoz maaaarze o rozjasnieniu wloskow...

Farbuje sie teraz Loreal Casting Iced Chocolade.

Naturalny kolor wlosów mam hm....taki sredni blond chyba...

Znacie Kochane jakies magiczne sposoby?

Pozdrawiam Was wszystkie
Sposobów jest dużo. Ale musisz dać zdjęcie byśmy wiedziały z czym mamy do czynienia
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:23   #3779
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Pieski piękne, fajnie że dajesz przyjaciolce, na pewno będzie w dobrych rekach
A włoski naprawde ładne-nie masz się do czego przyczepiać.
Tylko dobrze sie zastanów czym pofarbujesz nastepnym razem żeby nie było niespodzienek
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-14, 14:23   #3780
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Ma po francusku bo jest z zagranicy, jesli zamawialas na Allegro to dobrze.
Ja tez zamowilam juz w tamtym tyg.bo mi sie skonczył, moze jutro dojdzie
no to dobrze tak z allegro. ufff
ps.zamawialam w czwartek dostałam dzisiaj za 200ml zaplacilam z przesyłką 43zł....
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości