Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-16, 14:19   #4051
marejta
Zadomowienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
O dziekuje bardzo za pamiec i pomoc. No wlasnie chce powiedzie bratu aby mi zamowil i zeby nanie juz czekala jak przyjade do domku. Ale wiesz co troche drogo placilas za ta maske ja teraz zaczelam szukac i znalazlam sprzedawce co za 1 litr mam zaplacic 39 zl i jest promocja na kurjera za 10 zl. Wiedz w sumie wychodzi 50 zl. Czyli suma sumara za dwie male mam jedna duza w cenie. Ale dziekuje bardzo.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Yatta
kochana juz znalazlam takie litrowe opakowanie dzieluje i na pewno zamowie a raczej braciszek.
A co do tej babci to jak czytalam co napisala o tym magnesie na lodowke to az mi ciarki przeszly i sie wzruszylam. Takie cieple kluchy ze mnie

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Kotka
Ale cale szczescie ze sie znalazl. To nie dobry no. Zachcialo mu sie spacerku.
Adzi no ja też tak duże nie płaciłam za dużą, tylkoe teraz wkleiłam link żeby ci pokazać sprzedawce, powiem szczerze, ze nawet nie wiem po ile ma ja kupiłam litrową i do tego odrazu late i z przesyłka mnie wyszla jakos chyba 70zł, no ale jak już kupias to nieważne.

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:28   #4052
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
princeska, to bardzo dobrze, bo szkoda by było, zeby całą praca z włoskami poszła na marne a clipy to jakies masz nowe, czy wczesniej nosiłas? Naturalne?
nie wiem czy naturalne,wylicytowałam na all za 30 zł,babka dostala w prezencie,ale nie chciala i wystawila wiec sa nowe
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:30   #4053
rabbitka
Rozeznanie

Dziewczyny ale jestem zła, przez śnieg dostawa mojego zestawu do prostowania kreatynowego opóźniona... a u mnie już tydzień śniegu nie ma! na pocieszenie kupiłam sobie dzisiaj 3 odżywki dorwałam tą fructisa co Caskada o niej pisała, bo u mnie z odżywkami garniera też kiepsko, np karite nie ma w ogóle, a mi się kończy to będę miała zamiennik i jeszcze 2 nowości od tresemme bez silikonów wklejam składy to mi powiecie czy coś warte, bo i tak się opłacało bo w promocji były kup jedną druga gratis
pierwsza
Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lauroyl Lysine, Aspartic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Brassica Campestris/Aleurites Fordi Oil Copolymer, Distearyldimonium Chloride, Ethyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Parfum (Fragrance)

i druga
Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Aspartic Acid, Lauroyl Lysine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Brassica Campestris/Aleurites Fordi Oil Copolymer, Distearyldimonium Chloride, Citric Acid, Ethyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:33   #4054
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_ ale masz pomeraniana w avku ślicznego i jeszcze z czapeczką świąteczną
No cudny jest ja wariuje na ich punkcie
chciałam jakiegoś świątecznego avka i mam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
One w rzeczywistości są troche ciemniejsze, nie wiem czemu tak jasno wychodzą na zdjęciach
a czuje sie dobrze nawet bez makijażu tak jakoś się sobie podobam
U mnie widac bardzo bardzo jasny blond ładnie wyszło. Masz troszke ciemniejszych pasemek, ale niech będzie, że tak miało byc Ważne, że się dobrze czujesz
i już aby przypadkiem nie farbuj w najbliższym czasie

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:35   #4055
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

princeska, bo jak naturalne, to mozesz przyciemnic do swoich, bo tak Cie kusi rozjasnianie dalsze, zeby clipy załozyc.
Stary 2010-12-16, 14:54   #4056
Adzi07
Zakorzenienie

_eNchaNted_
oj kochana to przykro mi ze musisz sama odsiadywac nocki. Mi tez zawsze sie strasznie nudzilo w pracy ale od kad mam internet to moze byc na bierzaco albo na skype pogadac ze znajomymi lub rodzicami.
A co do wloskow to mam nadzieje ze sobie zbytniej krzywdy nie zrobie.
Moze juz mowilas ale ja nie pamietam czym sie zajmujesz ze tak po nocach w pracy przesiadujesz. Jesli nie chcesz to nie mow, nie chce byc wscipska.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-16 o 14:56
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:57   #4057
marejta
Zadomowienie

rabbitka, ode mnie podpis pod petycją już jest
Ja normalnie to bym takich

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-12-16, 14:58   #4058
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
princeska, bo jak naturalne, to mozesz przyciemnic do swoich, bo tak Cie kusi rozjasnianie dalsze, zeby clipy załozyc.
Nie,no wlasnie nie kusi mnie,przeszkadzaja mi tylko te rude,ale i tak je zostawiam,bo juz mi sie nie chce farbowac
a myslalam nad przyciemnieniem clipow,ale nie wiem jaka farba
i nie wiem jaki pozniej bede miala kolor
zaraz wam wstawie fotke w clipach to zobaczycie na roznice
Stary 2010-12-16, 15:04   #4059
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Adzi no ja też tak duże nie płaciłam za dużą, tylkoe teraz wkleiłam link żeby ci pokazać sprzedawce, powiem szczerze, ze nawet nie wiem po ile ma ja kupiłam litrową i do tego odrazu late i z przesyłka mnie wyszla jakos chyba 70zł, no ale jak już kupias to nieważne.
Bardzo Ci dziekuje za wszelka pomoc. Wiesz jak to jest grzebie sie grzebie -no i wygrzebalam tego sprzedawce. Braciszek mi juz zamowil takze jak przyjade do domu to juz bedzie na mnie czekala.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-16, 15:13   #4060
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wiem o co chodzi rodzina mojego tż jak zrobilam pierwszy raz pazury to chyba z puł roku o nich gadała

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

trauma jak nic w dupę dostał jak go tylko znalazłam....

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

cieniowany róż fioletowy mówisz już sie doczekać nie mogę!! a właśnie pytanko! jak mam swoje paznokcie o długości tak 3-4mm to mam je obciąć czy na to ona da tipsa??
Jeśli chcesz dużo dłuższe niż te twoje to ci obetnie i naklei tipsa. Albo spiłuje troszke i formę podłoży. A jeżeli długosć co masz cię satysfakcjonuje to zażeluj naturale
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mój jak mi spitoli gdzieś za sunią i pół osiedla go ganiam to jak wrócimy do domu i wejdzie do pokoju to ja do niego mówię - "jestem na Ciebie zła i nie chce mi się z Tobą gadać, wyjdź" a on uszy po sobie i wychodzi i siedzi obrażony w przedpokoju No komedia czasem z tymi psiakami
ja na moją też jak mnie wkurzy wrzasnę- nigdy nie biję! raz tylko ciapem w nią rzuciłam ale nie trafiłam - to ucieka za fotel i siedzi tam godzinę i tylko łeb wychyla czy już aby może wyjść czy sie uśmiechnę czy nadal zła jestem i się odwróce- to ona wraca za fotel i za jakiś czas znów próbuje- zupełnie jakby przepraszała

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Za ile czasu biedaczka będzie mogła ufarbować te włosy, żeby wyrównać różnicę pomiędzy odrostami i górą głowy?
Jak tylko siwe sie zmyje, przy codziennym myciu włosów za jakieś 2 tyg.

Cytat:
Bunny
Bardzo dobrze podkreslona krzywa C co do frenchu bardzo fajnie( ja dodam tylko od siebie ze przy intensywnych kolorach trzeba uwazac z linia usmiech aby rowno wyszla bo odrazu widac wszyslkie krzywizny) Ale jest bardzo dobrze.
A powiedz ty masz kwadraty ze scietymi kantami nie?
Nie wiem czy Ci sie przyda ja jak robie typowe kwadraty to lekko rozciagam frencha na tz pol kole a jak scinam i zaokraglam kwadraty wtedy frecha robie bardziej kwadratowego. Nie wim czy to wogole zrozumiale co napisalam ale jak zrobie na stepnym razem frencha to jak chcesz to Ci moge pokazac. Wtedy paznokietki dostaja takiego szlifu.
Zrozumiałam, dziękuję! czyli jak robisz zaokrąglonego kwadrata to linia uśmiechu płytsza, a jak typowy kwadrat to uśmiech głęboki.
Musiałam boczki i kanty zaokrąglić bo mam jeszcze zjazd i pracownię a nie chce nikogo niechcacy zadrapać, z początku one są kilka dni takie ostre... na sylwka opiłuję już na ostry kwadrat
Czyli nie robię jakiś kosmicznych błędów, dobrze wiedzieć.
A końcówkę robiłam brokatem, ale ja robię tak że sypię z góry i uklepuję pedzelkiem. Mieszanie żelu i brokatu mi nie pasi- albo jest go za malo i nie wszędzie kryje, albo za grubo go wychodzi. Wolę sie pomęczyć i mieć jak lubię. Dlatego może być lekko nierówno, ale myśle że to i tak lepsze niż prosta linia uśmiechu...

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale jestem zła, przez śnieg dostawa mojego zestawu do prostowania kreatynowego opóźniona... a u mnie już tydzień śniegu nie ma! na pocieszenie kupiłam sobie dzisiaj 3 odżywki dorwałam tą fructisa co Caskada o niej pisała, bo u mnie z odżywkami garniera też kiepsko, np karite nie ma w ogóle, a mi się kończy to będę miała zamiennik i jeszcze 2 nowości od tresemme bez silikonów wklejam składy to mi powiecie czy coś warte, bo i tak się opłacało bo w promocji były kup jedną druga gratis
pierwsza
Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Lauroyl Lysine, Aspartic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Brassica Campestris/Aleurites Fordi Oil Copolymer, Distearyldimonium Chloride, Ethyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Parfum (Fragrance)

i druga
Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Aspartic Acid, Lauroyl Lysine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Brassica Campestris/Aleurites Fordi Oil Copolymer, Distearyldimonium Chloride, Citric Acid, Ethyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol
Te odżywki mają skład mocno nie ciekawy. Strasznie dużo alkoholu... i to w początku składów... ja bym nie kupiła.
Stary 2010-12-16, 15:15   #4061
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mój jak mi spitoli gdzieś za sunią i pół osiedla go ganiam to jak wrócimy do domu i wejdzie do pokoju to ja do niego mówię - "jestem na Ciebie zła i nie chce mi się z Tobą gadać, wyjdź" a on uszy po sobie i wychodzi i siedzi obrażony w przedpokoju No komedia czasem z tymi psiakami
padłam:ha haha:

Cytat:
One w rzeczywistości są troche ciemniejsze, nie wiem czemu tak jasno wychodzą na zdjęciach
a czuje sie dobrze nawet bez makijażu tak jakoś się sobie podobam
właśnie ja też tak mam że w na zdjęciach wychodzą jaśniej i jakos tak ładniej, bo w rzeczywistości już nie jest tak fajnie... ale ze zdjęć wnioskuje, że jest juz bardzo jasno i ładnie

w ogóle to zastanawiałam sie nad wellatonem 10/0 wiem, że któraś z Was pisała, że niszczy i w ogóle,ale robią nim moje dwie kolezanki, jedna już tak zapuściła włosy, że masakra w ogóle nie widać żeby były zniszczone, swoje ma ciemny blond, a druga ma swoje akurat dosyć jasne, ale też wychodzi jej fajnie...

enchanted dziękuje biore antybiotyk i już mi troche lepiej

a wczoraj pojechałam z TŻtem do rosmana po podkład matte morphose , bo zostało mi go jeszcze troche z wakacji, ale już jest ciutke za ciemny a i tak nie mialam pomysłu na to co dokupić do swojego prezentu i znowu byly w promocji odżywki isany, więc wziełam zachwalaną przez Was tą z olejkiem babassu (nie wiem czy dobrze napisałam) i musze przyznać, że jest fajniejsza od tej, którą kupiłam wcześniej (cała różowa). najważniejsza różnica - zapach!! tamta pachnie, a raczej śmierdzi takim zapachem do toalet, serio... bardzo mi sie ten zapach nie podobał a ta jest taka przyjemna, więc z przyjemnością użyłam jej wczoraj do mycia wlosków i dziś w dotyku są super milusie (choć wygląd nie jest zachwycający), ciekawa jestem jakie będą jutro, bo chodze w rozpuszczonych...

poza tym zamówilam w poniedziałek tą keratynę chi, już wieczorkiem sprzedawca mial kase na koncie, bo dostałam maila, we wtorek już przesyłka byla nadana do kuriera a ja do dziś nie dostalam...
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-12-16, 15:21   #4062
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość

właśnie ja też tak mam że w na zdjęciach wychodzą jaśniej i jakos tak ładniej, bo w rzeczywistości już nie jest tak fajnie... ale ze zdjęć wnioskuje, że jest juz bardzo jasno i ładnie

w ogóle to zastanawiałam sie nad wellatonem 10/0 wiem, że któraś z Was pisała, że niszczy i w ogóle,ale robią nim moje dwie kolezanki, jedna już tak zapuściła włosy, że masakra w ogóle nie widać żeby były zniszczone, swoje ma ciemny blond, a druga ma swoje akurat dosyć jasne, ale też wychodzi jej fajnie...

a wczoraj pojechałam z TŻtem do rosmana po podkład matte morphose , bo zostało mi go jeszcze troche z wakacji, ale już jest ciutke za ciemny a i tak nie mialam pomysłu na to co dokupić do swojego prezentu i znowu byly w promocji odżywki isany, więc wziełam zachwalaną przez Was tą z olejkiem babassu (nie wiem czy dobrze napisałam) i musze przyznać, że jest fajniejsza od tej, którą kupiłam wcześniej (cała różowa). najważniejsza różnica - zapach!! tamta pachnie, a raczej śmierdzi takim zapachem do toalet, serio... bardzo mi sie ten zapach nie podobał a ta jest taka przyjemna, więc z przyjemnością użyłam jej wczoraj do mycia wlosków i dziś w dotyku są super milusie (choć wygląd nie jest zachwycający), ciekawa jestem jakie będą jutro, bo chodze w rozpuszczonych...

poza tym zamówilam w poniedziałek tą keratynę chi, już wieczorkiem sprzedawca mial kase na koncie, bo dostałam maila, we wtorek już przesyłka byla nadana do kuriera a ja do dziś nie dostalam...
ja tez kupilam ta odzywke wczoraj jak zobaczylam,ze w promocji jest

a zdjecia clipow nie wstawie narazie,bo one tak wychodza,że moja sa niebiesko-rude,a clipy blond,albo ja jestem ślepa albo moj aparat klamie
a jak wylacze lampe to wychodza rozmazane zdjecia
Stary 2010-12-16, 15:24   #4063
rabbitka
Rozeznanie

Bunny dzięki za opinie no widzisz, jak to jest zobaczyłam nowość bez silikonów i wzięłam, następnym razem to chyba z karteczką będę sprawdzać skład, żeby znowu jakiegoś dziadostwa nie kupić.. dobrze, że z promocji to nie tak żal bardzo

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-12-16, 15:30   #4064
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
pierwsza

i druga
kiedys juz ktos mnie poprawil tutaj co do alkoholi( weegirl) dlatego juz wiem i na poczatku owszem jest jakis alkohol ale tluszczowyodzywki sa emolientowe prosty sklad cuda nie zrobia ale nawilza napewnona koncu jest rozpuszczalnik konserwant alkoholowy ale pewnie krzywdy nie zrobi bo jesli na koncu to wiadomo jaki % go tam jest ...nie ma parabenow to tez plus(ja osobiscie ich nie znosze)
emolientowe wygladzajace odzwyki z ciekawymi dodatkami wysoko w skladzie czyli w 1olej kokosowy jojoba w 2 wyciag z aloesu ..

zawsze najlepiej wstawic na skladowe takie kosmetyki tam naprawde sie znaja co do skladu szczegolowego ja o swoim fructisie dowiedzialam sie duzo wiecej niz to co sama wyczytalam na skladzie
Stary 2010-12-16, 15:38   #4065
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość

Wy to już macie swoje prezenty a ja nawet jeszcze z tż nie pogadałam... musimy się prędko pogodzić bo potem czasu zabraknie a swojego prezentu nie odpuszczę

Cytat:
Bunny dzięki za opinie no widzisz, jak to jest zobaczyłam nowość bez silikonów i wzięłam, następnym razem to chyba z karteczką będę sprawdzać skład, żeby znowu jakiegoś dziadostwa nie kupić.. dobrze, że z promocji to nie tak żal bardzo
Może nie jest tragiczna ale ja na swoich wlosach zauważyłam że jak ma dużo alkoholu z przodu składu to po jednym dniu mam suche końcówki na masakrę... i muszę wtedy dawać coś bez spłukiwania żeby wróciły do siebie.
Stary 2010-12-16, 15:44   #4066
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
No to tak jak ja nakupuje pelno zeczy potem przychodze do domu daje do analizy i lipa. Ta zla ta niedobrA. Nie ma to jak sie wyuczyc tych wszystkich kosmicznych slow co lamia mi jezyk i dopiero wtedy na zakupy chodzic.

Bunny
Nie ma razacych bledow ale wiesz jak to jest jak sie oglada zdjecia z wlosam lepiej bo kolor moze tylko lekko sie ruznic a przy pazurkach to juz sie liczy precyzja na calego. Jeden maly blad i do d.....y. Ale z tego co widze to jest super. A co do fencha pazurkow kwadratow to chodzilo mi o linie rozciagnieta ale french moze byc gleboki(gruby) a reszte dobrze zrozumialas. Madra z Ciebie paniennka

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-16, 15:55   #4067
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
No to tak jak ja nakupuje pelno zeczy potem przychodze do domu daje do analizy i lipa. Ta zla ta niedobrA. Nie ma to jak sie wyuczyc tych wszystkich kosmicznych slow co lamia mi jezyk i dopiero wtedy na zakupy chodzic.

Bunny
Nie ma razacych bledow ale wiesz jak to jest jak sie oglada zdjecia z wlosam lepiej bo kolor moze tylko lekko sie ruznic a przy pazurkach to juz sie liczy precyzja na calego. Jeden maly blad i do d.....y. Ale z tego co widze to jest super. A co do fencha pazurkow kwadratow to chodzilo mi o linie rozciagnieta ale french moze byc gleboki(gruby) a reszte dobrze zrozumialas. Madra z Ciebie paniennka
to był chyba komplement w każdym razie dziękuję
Wiem że nie raz do dupy, zwłaszcza jak się trafi taka co zmienia koncepcje tysiąc razy... ja wolę z góry wiedzieć co robimy i sobie wtedy cały zabieg planuję. Np. jak robię takiego frencha to robię osobno końcówkę a osobno łoże. Nierówności wypilowuję jesli są, i tylko nabłyszczacz na całość. Oszczędność materiału genialna- a na kursie uczyli mnie warstwa klira na całość, potem kamuflaż na całość, potem końcówka, potem nabłyszczacz i buła wychodziła.
Dla mnie najwazniejsze żeby pazurki były cienkie- żelu nie może być wiecej niż grubosć mojego naturala. Także zawsze mieszcze sie w 1mm grubości.
Tylko nie wiem jak robić z bardzo grubymi ozdobami...
Nie chcę ich wtapiać bo wtedy wychodzą takie grubasy sztuczne i zazwyczaj robię z tego stylizacje 3d że te elementy lekko wystają, przeciez kwiaty akrylowe też wystają prawda?
A jak ty robisz z bardzo grubymi ozdobami np. kwiatki satynowe lub inne materiałowe?
Stary 2010-12-16, 16:05   #4068
rabbitka
Rozeznanie

Caskada cudów nie oczekiwałam po niej jak piszecie, że jednak nie taka zła i nawilży, to czy nada się na zabezpieczenie przy myciu włosków, bo ja to jestem tak ostatnio zakręcona, że już sama nie wiem co i jak :P
wkleiłam jeszcze na skłądowym, zobaczę co tam napiszą
Adzi dokładnie, nauczyłam się silikonó cięzkich na pamięc, żeby odrzucać,ale jak widać to nie wystarczy

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-12-16, 16:17   #4069
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada cudów nie oczekiwałam po niej jak piszecie, że jednak nie taka zła i nawilży, to czy nada się na zabezpieczenie przy myciu włosków, bo ja to jestem tak ostatnio zakręcona, że już sama nie wiem co i jak :P
wkleiłam jeszcze na skłądowym, zobaczę co tam napiszą
Adzi dokładnie, nauczyłam się silikonó cięzkich na pamięc, żeby odrzucać,ale jak widać to nie wystarczy
nadadza sie
ja zawsze jaka mam pod reka to nakladam pod zabezpieczenie ale pamietaj ze trzeba tez umyc wlosy cale szamponem oczyszczajacym raz na jakis czas

jesli wstawilas to zobaczysz co ci tam napisza o nich wiecej

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-16 o 16:19
caskada jest offline  
Stary 2010-12-16, 16:40   #4070
madzia_lena
Przyczajenie

Witam Was Kochane !

Mam pytanie, od pół roku rozjaśniam bardzo włosy, co prawda zawsze marzyły mi się fajne jasne włoski srebrzyste,nie powiem,bo efekt który osiągnęłam jest dla mnie zadowalający, mimo że nie używałam nigdy "samych,czystych" rozjaśniaczy a mój kolor poprzedni to taki średni blond . Gnębi mnie jedno, na zdjęciu tego nie widać ale chciałabym wyrównać odrost z resztą włosów, wiem o tym,że odrost zawsze będzie troszkę inny, ale jest za ciepły w porównaniu do reszty włosów(i troszkę ciemniejszy) i tak się zastanawiam czy nie użyć jakiegoś rozjaśniacza na sam odrost i te kosmyki co się różnią(nie na całość). Z racji tego,że kompletnie nie wiem jaki efekt może wyjść,może mi coś doradzicie?Bardzo proszę o odp, bo czas nagli :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg madzia.jpg (106,2 KB, 26 załadowań)
madzia_lena jest offline  
Stary 2010-12-16, 16:49   #4071
rosetta
Raczkowanie

Cytat:
Bunny super panokietki

Wstawiam fotki w świetle dziennym
PIERWSZE PRZED,NASTĘPNE PO
jeszcze gdzieniegdzie troche żółto jest,ale myślę,że szampon Joanny sobie poradzi i po prostu jak będę robiła odrost to będę malaksować na calosci. Myslicie,ze z czasem sie wyrowna??
A jakimi farbami farbowalas wlosy.Dodalas zdjecie ale nic nie ma info jakimi farbami to osiagnelas?I na jaki odrost to robilas no i jakie masz naturalne.Dziewczyny dodajac fotki podawajcie od razu przy nich informacje jakich farb uzylyscie oraz na jaki podklad????Bo potem trzeba godzine forum przeszukiwac aby znalezc info do fotek
rosetta jest offline  
Stary 2010-12-16, 16:52   #4072
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
A jakimi farbami farbowalas wlosy.Dodalas zdjecie ale nic nie ma info jakimi farbami to osiagnelas?I na jaki odrost to robilas no i jakie masz naturalne.Dziewczyny dodajac fotki podawajcie od razu przy nich informacje jakich farb uzylyscie oraz na jaki podklad????Bo potem trzeba godzine forum przeszukiwac aby znalezc info do fotek
niestety ale trzeba szukac
my tu codziennie piszemy wkolo kto czym i kiedy
Stary 2010-12-16, 17:00   #4073
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Wlasnie-piszemy cały czas kto czym farbował i kiedy
Wkoło to samo
Lipa jest taka, że zdjecia z poprzednich watków poginely i sa same opisy, bez zdjęc
Ale fakt-jak ktoś daje zdjęcia koncowego efektu może pisać jeszcze raz czym robił.
A na jaki podkład itd. to niestety trzeba szukac
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-16, 17:02   #4074
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
_eNchaNted_
oj kochana to przykro mi ze musisz sama odsiadywac nocki. Mi tez zawsze sie strasznie nudzilo w pracy ale od kad mam internet to moze byc na bierzaco albo na skype pogadac ze znajomymi lub rodzicami.
A co do wloskow to mam nadzieje ze sobie zbytniej krzywdy nie zrobie.
Moze juz mowilas ale ja nie pamietam czym sie zajmujesz ze tak po nocach w pracy przesiadujesz. Jesli nie chcesz to nie mow, nie chce byc wscipska.
Tak, przeważnie sama siedze w pracy, ale nie narzekam nikt mi przez ramie nie zagląda, nikt się nie czepia więc jest ok
Pracuje w radio-taxi i jak na okres studiów chwale sobie tą prace. Gdy jest mniejszy ruch to zawsze mogę sobie coś na uczelnie przygotowac, popisac z Wami, tv pooglądac, posiedziec na necie i zarobki też nie najgorsze. Gorzej jak się zdarzy dzień, gdzie przez 8h przyjmę 350 kursów, wtedy to nawet nie wiem jak mam na imie
Praca na 3zmiany: rano, popołudnie, nocka - to mi akurat odpowiada, tylko ból jest, jak wypadnie zmiana w Święta lub Sylwestra.. ale akurat w tym roku w Sylwestra pracuje do 18:00, więc zdążę pobalowac

Ty chyba też masz dośc fajnie w tym kasynie? w nocy też macie otwarte?
Mam nadzieje, że na sylwestra będziesz znów jaśniutka

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-12-16, 17:16   #4075
Adzi07
Zakorzenienie

Bunny
Tak oczywiaciw ze komplement. Kochana kazdy rbi inaczwj. Ja np.nie lubie frecza pokrywac budujacym bo troszke gasnie no chybaze z ozdobami to co innego. Za to jak robie tylko frencza to nakladam go juz na budujacym i takim sposobem tylko na to TopGloss( nablyszczacz) wtedy on jest caly miesiac taki sniezno bialy. Taki czysciutki i zadbany.
A ozdoby zatapiam pod budujacy normalnie A jak pracujesz z klijetka to robisz najpiwerw nakladasz ozdoby na 5 palcow i dolampy czy po jednym i do lampy. Ja po jednym robie na zmiane z dwoma rekami. I idzie. Uzywam przy normalnych przypadkach 3 roznych zeli a przy skaplikowanych to 4. Ale 2 z 3 to cienizny ze prawie nie nabieraja na siebie pazurki. O matko ale sie rozpisalam

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-16, 17:30   #4076
kochanica_szatana
Zakorzenienie

A ja jutro mam zamiar rozjaśnić włosy Jeeej nie mogę się doczekać efektu, bo nigdy jasna nei byłam :P
kochanica_szatana jest offline  
Stary 2010-12-16, 17:31   #4077
Adzi07
Zakorzenienie

eNchaNted
Ka lubie swoja prace. Casino jest czynne dzien i noc ale kobiety pracuja tylko dwie zmiany od 8 do 16. Albo 16 do 24. Trzeci zmine obejmuja meszczyzni.
Fo fajnie najwazniejsze to robic to co sie robi przynajmniej z ochota bo jak na przymus trzeba by bylo siedziec w pracy to masakra. A Twoja praca to tak jak moja kiedy trzeba to sie pracuje a jak jest wolne to mozna robic co sie chce. Ja na szczescie nie mam problemow z wolnym moge brac jak tylko chce ale mi za to nie placa. Wiedz w pl jestem czesto na tydz.poltora.teraz jade na swieta bez problemu.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-16, 17:32   #4078
rosetta
Raczkowanie

Dziewczyny poradzcie mi prosze jaka farbe mam nalozyc na moje wlosy -dodaje fotke,aby uzyskac fajniutki chlodny jasny blond,bez zadnych refleksow rudawych ani zlotawych.zastanawiam sie nad syoss 9-5 ale boje sie ze mi wyjda rudawe chcialabym miec takie wlosy jak sa na opakowaniu tego syoss 9-5
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1163.jpg (90,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (15,8 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez rosetta
Czas edycji: 2010-12-16 o 17:36
rosetta jest offline  
Stary 2010-12-16, 17:57   #4079
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
eNchaNted
Ka lubie swoja prace. Casino jest czynne dzien i noc ale kobiety pracuja tylko dwie zmiany od 8 do 16. Albo 16 do 24. Trzeci zmine obejmuja meszczyzni.
Fo fajnie najwazniejsze to robic to co sie robi przynajmniej z ochota bo jak na przymus trzeba by bylo siedziec w pracy to masakra. A Twoja praca to tak jak moja kiedy trzeba to sie pracuje a jak jest wolne to mozna robic co sie chce. Ja na szczescie nie mam problemow z wolnym moge brac jak tylko chce ale mi za to nie placa. Wiedz w pl jestem czesto na tydz.poltora.teraz jade na swieta bez problemu.
Zgadzam się, ważne żeby człowiek szedł do pracy z chęcią, a nie z ściśniętym żołądkiem
Fajnie, że na zmiany masz zawsze rano można coś przed pracą pozałatwiac a w nocy to niech się chopy męczą U mnie w nocy jest największy spokój, u Ciebie chyba odwrotnie
Myślałam, żeby iśc na takse, ale Rodzice i TŻ się boją, więc odpuściłam
Fajnie miec wolne na zawołanie ja mam 3/4 etatu, 20dni urlopu no i weekendy uczelniane wolne. A tak to jak mi jakaś zmiana nie pasuje, zawsze moge pokombinowac i z jakąś dziewczyną się zamienic akurat z tym problemu nie ma

Więc korzystaj, bierz wolne, przyjeżdżaj do PL i kupuj stos c12 u Ciebie w De można je dostac?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Dziewczyny poradzcie mi prosze jaka farbe mam nalozyc na moje wlosy -dodaje fotke,aby uzyskac fajniutki chlodny jasny blond,bez zadnych refleksow rudawych ani zlotawych.zastanawiam sie nad syoss 9-5 ale boje sie ze mi wyjda rudawe chcialabym miec takie wlosy jak sa na opakowaniu tego syoss 9-5
Ja bym na Twoim miejscu próbowała Majiblondem 901s. Kilkanaście stron wcześniej były wklejane zdjęcia dziewczyny, której z dośc ciemnego blondu wyszedł ładny jasny kolor. Z tym, że nie pamiętam, czy kładła go na naturalne włosy, czy wcześniej farbowane. Wydaje mi się, że Syoss sobie z tym nie poradzi Chyba musiałabyś wybrac coś superrozjaśniającego, lub zrobic kąpiel rozjaśniającą jak Princesska, jak chcesz takie jaśniutkie..
Poczekaj, aż inne dziewczyny się wypowiedzą, bo ja pisze na moje 'oko', które wie tyle o koloryzacji, ile się dowiedziało na wizażu

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-12-16, 18:11   #4080
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny
Tak oczywiaciw ze komplement. Kochana kazdy rbi inaczwj. Ja np.nie lubie frecza pokrywac budujacym bo troszke gasnie no chybaze z ozdobami to co innego. Za to jak robie tylko frencza to nakladam go juz na budujacym i takim sposobem tylko na to TopGloss( nablyszczacz) wtedy on jest caly miesiac taki sniezno bialy. Taki czysciutki i zadbany.
A ozdoby zatapiam pod budujacy normalnie A jak pracujesz z klijetka to robisz najpiwerw nakladasz ozdoby na 5 palcow i dolampy czy po jednym i do lampy. Ja po jednym robie na zmiane z dwoma rekami. I idzie. Uzywam przy normalnych przypadkach 3 roznych zeli a przy skaplikowanych to 4. Ale 2 z 3 to cienizny ze prawie nie nabieraja na siebie pazurki. O matko ale sie rozpisalam
Dziękuję! Ja też robię frencha na wierzchu pod nabłyszczacz.
Albo frenchem buduję czasem.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Kurde, każdy by chciał na łatwiznę

Cytat:
Ta farba na pewno ci tego nie rozjaśni. Przypadki takie jak twój są często omawiane na naszym watku wiec poszukaj. Nie będę pisac kolejny raz tego samego.

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości