Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-22, 13:16   #4711
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo, włosy pocieniowane, ale za kazdym obcinaniem bede schodziła z cieniowanie warstwowego, natomiast chcę mieć z przodu przy twarzy krótsze, dalej coraz dłuższe - tak jak mam teraz.
Byle się pozbyć tych warstw.
Do wakacji powinnyśmy mieć do tego stanika-o ile ja nie podetnę sporo wcześniej, może tak ze mną byc
ej nie obcinaj nie możesz
akurat mamy podobną długość no Ty masz chyba dłuższe
ja bym chciała mieć taki powiedzmy lekki trójkąt jak się zarzuci wlosy na plecy,nie wiem czy wiesz o co mi chodzi
to tez sa takie pazurkowe,ze jak ida w dol to sa dluzsze
nie umiem tego wytlumaczyc
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:20   #4712
Yattamanka
Zakorzenienie

Oj tak to chyba zatrucie.. fatalnie się czuje. Siedzę non stop w łóżeczku

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Moje farbowanie syoossem 9,5
sprzed 2 tyg
Ślicznie Ci wyszło

Cytat:
Wiecie co, patrzylam na te sukienki Asosa tak na przyszłość, bo są piekne, ale jakieś wymiary mają do kitu, bo np w biuście 86 cm a w biodrach 94 cm? To nie powinno być mniej więcej po tyle samo cm?
Naprawdę tyle mają? Dobrze wiedzieć to może kiedyś kupię Bo ja to zawsze z sukienkami mam problem - albo są dobre w biuście i w biodrach opięte, że się chodzić nie da o siadaniu nie wspomnę ALbo w biodrach są dobre ale w biuście kilo materiału za dużo

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny na serio jest strasznie....
Nie wiem co teraz,może nałożyć rozjaśniacz na te rude pasma?
Ja mam już dość, nie chcę tak niszczyć włosów
Jeszcze tak mnie internet wkur*** od godziny probowalam wejsc na wizaz,a teraz pewnie godzine bede fotki wstawiac

Chyba zostaje mi Fryzjer,żeby mi zrobil jakis normalny kolor,a pozniej bede juz sama robić.
Magda.. (dobrze zapamiętałam? ) jak patrzę co Ty robisz to mi ręce opadają.. Normalnie jakbym widziała siebie z przed kilku miesięcy.. Też rozjaśniałam bo było za rudo i wciąż za rudo, a jak w końcu się udało i zostały rude pasemka pojedyńcze to traktowałam je rozjasniaczem bo nie mogłam ich znieść - efekt? Ścięcie wszystkiego na krótko

Nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuję Także przestrzegam - jak wpadniesz na jakiś super pomysł rozjaśniania tych rudych pasemek to siadaj na rękach i się nie ruszaj

Cytat:
Napisane przez Antharas Pokaż wiadomość
a 12% piecze w głowę??? niemożliwe, bo przecież już bym nieraz zauważyła, może to jak ktoś ma wrażliwą skórę?
Ja też farbowałam 12% i piekło jak cholera :/

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane mam nadzieje ze mi pomozecie, wczoraj bylam u fryzjerki farbowac wlosy mialam farbe Castinga kolor jasny lodowy blond i niestety wyszly mi siwe a nawet jakby brudno fioletowe, jak myslicie zmyje sie to troche czy nakldac inna farbe ??
to się spierze - myj dużo głowe albo pzreciwłupieżowym

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
A oto mój odrost po rozjaśniaczu ...jeszcze farbka ale to za 2-3 dni, żeby włoski i skóra chwile odpoczeły Dla przypomnienia załączam zdjęcie z naturalnym odrostem
Jak dla mnie to nie musisz już nic kłaść.. Chyba kurczaka nie widziałaś

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jeszcze mam chwilke a wiec wklejam fotki Dla przypomnienie farbowalam L'oreal excell 10,13 i jestem jak zwykle zadowolona Pasemka ktore widac to te robione tydzien temu stockholmem
Cytat:
Snow jak dla mnie super zresztą jak zawsze
Adzi zgadzam się co do wloskow Snow,ze ma najladniejsze wloski z checia bym je ukradla
Dołączam się - Już nie mam słów na te jej włosy

Cytat:

Agatka
wlasnie mi tez podoba sie taka dlugość, jeszcze ze 2 lata i bedziemy mialy
A ja? może za 3 albo 4
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:29   #4713
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zawsze możecie podciągnąć staniki i wtedy zapięcie będzie wyżej

Taki mały żarcik z mojej strony
No tak w koncu podciągniemy w ogóle prawie na szyję w akcie desperacji

Cytat:
ej nie obcinaj nie możesz
akurat mamy podobną długość no Ty masz chyba dłuższe
ja bym chciała mieć taki powiedzmy lekki trójkąt jak się zarzuci wlosy na plecy,nie wiem czy wiesz o co mi chodzi
to tez sa takie pazurkowe,ze jak ida w dol to sa dluzsze
nie umiem tego wytlumaczyc
Wiem o co chodzi z tym trójkątem
Mamy podobną długość fakt, tyle że mnie zawsze na wiosnę kusi zeby obciąć bo mi w szyję gorąco jak mam rozpuszczone
Póki co zapuszczam, ale końcowki bede obcinała regularnie, muszę obciąc te najbardziej mechate a to jest kilka dobrych centymetrów.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Naprawdę tyle mają? Dobrze wiedzieć to może kiedyś kupię Bo ja to zawsze z sukienkami mam problem - albo są dobre w biuście i w biodrach opięte, że się chodzić nie da o siadaniu nie wspomnę ALbo w biodrach są dobre ale w biuście kilo materiału za dużo

Magda.. (dobrze zapamiętałam? ) jak patrzę co Ty robisz to mi ręce opadają.. Normalnie jakbym widziała siebie z przed kilku miesięcy.. Też rozjaśniałam bo było za rudo i wciąż za rudo, a jak w końcu się udało i zostały rude pasemka pojedyńcze to traktowałam je rozjasniaczem bo nie mogłam ich znieść - efekt? Ścięcie wszystkiego na krótko

Nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuję Także przestrzegam - jak wpadniesz na jakiś super pomysł rozjaśniania tych rudych pasemek to siadaj na rękach i się nie ruszaj
Tyle mają te sukienki, sa bardzo ładne

A Ty dalej chora? Szybko zdrowiej

Tak, Princeska - Magda juz ma ladne włoski.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:36   #4714
Adzi07
Zakorzenienie

Dziewczyny a ja juz sie przygotowuje i spisalam sobie przepis na kapiel rozjasniajaca. Tak , tak to juz nie dlugo.
Bunny jesli to glupie pytanie to sorry ale sie tak zastanawiam czy do kapieli mozna dodac tylko odzywke czy mozna zamienic ja maska np. Dolce anti age. W koncu maska ma lepsze wlasciwosci dla wlosow niz odzywka. ?

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:39   #4715
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja juz sie przygotowuje i spisalam sobie przepis na kapiel rozjasniajaca. Tak , tak to juz nie dlugo.
Bunny jesli to glupie pytanie to sorry ale sie tak zastanawiam czy do kapieli mozna dodac tylko odzywke czy mozna zamienic ja maska np. Dolce anti age. W koncu maska ma lepsze wlasciwosci dla wlosow niz odzywka. ?
A maska nie jest za gęsta?
Czy ona nie rozwarstwi się z tymi innymi składnikami, czy nie bedzie zbijać się w postacji żelowych grudek?
Chyba jednak o to w tym chodzi?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:43   #4716
marejta
Zadomowienie

Jak mi się nie chce siedzieć w tej pracy, normalnie szok
Jeszcze przede mną 3h20min wolałabym już iść do domu i zająć się czymś pożytecznym
A najlepiej to już bym chciała piątek bo nie mogę się doczekać prezentu od tż zawsze się pytał albo podpytywał, a na końcu i tak mówił co dosatanę, bo nie lubi prezentów, które nie sprawiają radości, a teraz siedzi po cichu i tylko mówi ciekawe czy trafiłem w prezent

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:43   #4717
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:

Tak i zanosi się na to, że prędko nie przejdzie :/
no i będę z tymi brzydkimi włosami teraz łazić i jeszcze odrost cm :/ Ble :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:49   #4718
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Tak i zanosi się na to, że prędko nie przejdzie :/
no i będę z tymi brzydkimi włosami teraz łazić i jeszcze odrost cm :/ Ble :/
Przejdzie, spokojnie
Na Świeta bedziesz zdrowa
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 13:56   #4719
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
adzi nie może być maska- jest za gęsta i ma za ciężki skład, moze zaburzyć reakcje chemiczne.
ma być odżywka możliwie jak najprostsza i najrzadsza.

Cytat:
Jak mi się nie chce siedzieć w tej pracy, normalnie szok
Jeszcze przede mną 3h20min wolałabym już iść do domu i zająć się czymś pożytecznym
A najlepiej to już bym chciała piątek bo nie mogę się doczekać prezentu od tż zawsze się pytał albo podpytywał, a na końcu i tak mówił co dosatanę, bo nie lubi prezentów, które nie sprawiają radości, a teraz siedzi po cichu i tylko mówi ciekawe czy trafiłem w prezent
A my z tż prezentów nie robimy pod choinkę, ktorej zreszta nie mamy.
Nasze świeta są jeżdzone po rodzinie- dla siebie nic sami nie robimy bo nie ma po co.
W sumie cieszę sie że nie musze latać za kolejnymi prezentami, bo to co sie dzieje w sklepach to makabra- ludzie zwariowali.
Dziś nie moglam bułek w biedro kupić przez godzinę a byłam rano
Stary 2010-12-22, 14:00   #4720
Adzi07
Zakorzenienie

Agatko no wlasnie ja sie na tym nie znam kompletnie i pierwszy raz bede miec z tym stycznosc dlatego pytam.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-22, 14:05   #4721
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

ok obiecuję do lutego spokoj

Cytat:

Mamy podobną długość fakt, tyle że mnie zawsze na wiosnę kusi zeby obciąć bo mi w szyję gorąco jak mam rozpuszczone
Póki co zapuszczam, ale końcowki bede obcinała regularnie, muszę obciąc te najbardziej mechate a to jest kilka dobrych centymetrów.

ta bardzo ładne
ja chce dlugieeeeee

Cytat:
Ja nie wiem,ale mysle,ze to chyba bez roznicy?
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-12-22, 14:17   #4722
Adzi07
Zakorzenienie

Bunny
Szybko zwieznie i na temat. Zrozumialam i zapisalam. Dziekuje

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-22, 14:26   #4723
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jeszcze mam chwilke a wiec wklejam fotki Dla przypomnienie farbowalam L'oreal excell 10,13 i jestem jak zwykle zadowolona Pasemka ktore widac to te robione tydzien temu stockholmem
pięknie snow

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
A oto mój odrost po rozjaśniaczu ...jeszcze farbka ale to za 2-3 dni, żeby włoski i skóra chwile odpoczeły Dla przypomnienia załączam zdjęcie z naturalnym odrostem
a jakim rozjaśniaczem robisz z jaką wodą??? i jaką farbkę teraz na to dasz?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-22, 15:18   #4724
caskada
Zakorzenienie

no dziewczynki jestem juz zmeczona ze nog nie czuje jeszcze nie ma swiat a ja juz sie zmeczylam tzw "goraczka przedswiateczna" mnie dopadla

yattamanka kochana trzymaj sie cieplo zdrowka ci zycze

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-22 o 15:19
caskada jest offline  
Stary 2010-12-22, 15:31   #4725
marejta
Zadomowienie

Bunny, my sobie zawsze robimy prezenty, zresztą kiedyś więcej się ich robiło a teraz jak mieszkamy razem i jesteśmy po ślubie no to zostają tylko te "duże okazje"
Ale tak mnie zastanawia co wymyślił, bo zawsze miałam jakieś podpowiedzi a w tym roku nic
No ale nie ważne, powinnam wytrzymać jeszcze te parę dni, z resztą dzisiaj po pracy planuje ostro się zabrać za sprzątanie, wczoraj wieczorem posprzątałam łazienkę (tego najbardziej nie lubię) a dzisiaj zostaje mi pokój i sypialnia, zmienię pościel i wprowadzę jakieś świąteczne akcenty, przecież już nie wiele czasu zostało.
Dzisiaj planuje sprzątać w czepku i ręczniku bo chcę zafundować włosom anti-age, należy im się przed świętami, zwłaszcza po tym farbowaniu

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-12-22, 15:31   #4726
Kasiulka22
Zakorzenienie

Cześć babeczki

Snow normalnie mnie zabiłaś idealne masz te włosięta, piękny kolor i widać że masz je w super stanie Piękne są

Co do płukanek to ja używam teraz Joanny srebrnej i jestem bardzo zadowolona

Dinna niesamowita jesteś farbowanko o 4 rano

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2010-12-22, 15:43   #4727
marejta
Zadomowienie

Dziewczyny, a czy któraś z Was może mi powiedzieć coś o tym specyfiku http://www.nivea.pl/Produkty/Pielegn...Flexible-Curls Byłam wczoraj w naturze i tak sobie chodzę między tymi regałami aż w końcu zaczepiłam mnie bardzo miała pani i pyta się czy może pomóc, no więc ja jej naświetlam sytuację, że chciałabym coś do podkreślenia loków, a ona powiedziała ze poleca to bo pianki i lakiery nie dają takich efektów jak on i ze sporo się sprzedaje ( co sama zauważyłam, bo stały tylko dwa opakowania) no więc nie myśląc dużo włożyłam do koszyka, a dzisiaj patrze na KWC i tam są mieszane wypowiedzi, pewnie najlepiej będzie jak sprawdzę go ale może któraś go stosowała i mi coś podpowie

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-12-22, 15:49   #4728
rabbitka
Rozeznanie

Snow śliczne Twoje włoski jak zwykle
Merejta to czekamy na fotki
Dina ja też tam kurczaka nie widzę, ale jak się masz źle czuć z odrostem to lepiej nałożyć farbkę, no ale ja bym na Twoim miejscu rozcieńczyła wodę tej a10, bo przecież już nie potrzebujesz rozjaśniania tylko tonowania, a 12% to naprawdę katorga dla włosków i skóry..
Agata dziękuje kuruję się i dzisiaj już nawet w miarę mówić mogę, niestety do pracy jeszcze idę, ale to tylko 2 dni i świąteczne wolne! muszę być w dobrej formie na 26, bo u nas wtedy największa wyprzedaż jest, a że mamy z TŻ wolne to się wybierzemy na łowy haha
Yattamanka dużo zdrówka życzę
Adzi spokojnej podróży!

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-12-22, 15:51   #4729
Yattamanka
Zakorzenienie

Dzięki dziewczynki za życzenia powrotu do zdrowia
Piję miętę i biorę jakieś leki na żołądek i do świąt chyba powinno przejść, ale ze świątecznego obżarstwa nici

Cytat:
Bunny, my sobie zawsze robimy prezenty, zresztą kiedyś więcej się ich robiło a teraz jak mieszkamy razem i jesteśmy po ślubie no to zostają tylko te "duże okazje"
Ale tak mnie zastanawia co wymyślił, bo zawsze miałam jakieś podpowiedzi a w tym roku nic
Czemu tylko "duże okazje". To jak po ślubie to już nie trzeba się starać? Zawsze mnie to zastanawiało i tak z obserwacji moich wynika, że im dłużej ludzie są ze sobą tym rzadziej robią sobie niespodzianki.. My już łącznie jesteśmy ze sobą 8 lat, a i tak potrafimy się jeszcze zaskakiwać - mam nadzieję, że się to nie zmieni.

No tak i teraz jak mi się troszkę poprawiło i zasiadłam do komputera to na wizażu cisza a jak później usiądę to będe nadrabiać z pół godzinki

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Dziewczyny, a czy któraś z Was może mi powiedzieć coś o tym specyfiku http://www.nivea.pl/Produkty/Pielegn...Flexible-Curls Byłam wczoraj w naturze i tak sobie chodzę między tymi regałami aż w końcu zaczepiłam mnie bardzo miała pani i pyta się czy może pomóc, no więc ja jej naświetlam sytuację, że chciałabym coś do podkreślenia loków, a ona powiedziała ze poleca to bo pianki i lakiery nie dają takich efektów jak on i ze sporo się sprzedaje ( co sama zauważyłam, bo stały tylko dwa opakowania) no więc nie myśląc dużo włożyłam do koszyka, a dzisiaj patrze na KWC i tam są mieszane wypowiedzi, pewnie najlepiej będzie jak sprawdzę go ale może któraś go stosowała i mi coś podpowie
Jeśli chodzi o loki to pewnie Cascada na pewno coś dobrego Ci podpowie
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-22, 15:52   #4730
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
uzywalam go i mi nie posluzyl poniewaz sklejal mi loki ale znam wiele dziewczyn z zakreconego watku ktore sobie go chwala i uzywaja
moim nr 1 jest balsam bez splukiwania do fal i lokow uzywam go juz rok czasu i ostatnio kolezanka z zakreconego wyslala mi kolejna butle poniewaz tutaj u mnie nie ma go oo ten mam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,15...ja.html&next=1
pamietaj zeby nie przeciazyc lokow bo wtedy opadna rozprostuja sie...

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-22 o 15:54
caskada jest offline  
Stary 2010-12-22, 16:12   #4731
marejta
Zadomowienie

Cytat:

Czemu tylko "duże okazje". To jak po ślubie to już nie trzeba się starać? Zawsze mnie to zastanawiało i tak z obserwacji moich wynika, że im dłużej ludzie są ze sobą tym rzadziej robią sobie niespodzianki.. My już łącznie jesteśmy ze sobą 8 lat, a i tak potrafimy się jeszcze zaskakiwać - mam nadzieję, że się to nie zmieni.

Yatta, to nie jest tak, ze jak jesteśmy po ślubie to nie robimy sobie prezentów czy niespodzianek, tylko nie robi się tego tak często, np mój tz na początku przychodził do mnie co 2 dzień z kwiatami, wiadomo, że teraz też to robi ale nie tak często, jak idzie później do pracy to zawsze przynosi mi śniadanie do łóżka, wracając z pracy przywiezie jakieś słodycze albo coś pysznego, czasami zaskakuje innymi rzeczami, pomoże przy sprzątaniu czy ugotuje obiad jak ma wolne. Ale chodzi mi o to, że teraz mamy wszystko wspólne i jak idziemy razem na zakupy to ja coś oglądam, widzi że mi się podoba, każe przymierzyć i jak mu się w tym podoba to każe kupić, ale ja tego nie traktuje już jak niespodzianki czy prezenty, w końcu mamy teraz wspólne konto, i nie ma znaczenia czy ja zapłacę czy on
Uważam podobnie jak ty że ludzie powinni sobie robić niespodzianki obojętnie jak długo ze sobą są, my już prawie 5,5 roku. W niedzielę np powiedział mi żebym się ciepło ubrała, jak się okazało zabrał mnie na łyżwy. Ale "duże okazje" są najodpowiedniejsze do robienia prezentów mam kilku znajomych, którzy nie robią sobie prezentów od kiedy ze sobą mieszkają i bardziej takie przypadki miałam na myśli

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
uzywalam go i mi nie posluzyl poniewaz sklejal mi loki ale znam wiele dziewczyn z zakreconego watku ktore sobie go chwala i uzywaja
moim nr 1 jest balsam bez splukiwania do fal i lokow uzywam go juz rok czasu i ostatnio kolezanka z zakreconego wyslala mi kolejna butle poniewaz tutaj u mnie nie ma go oo ten mam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,15...ja.html&next=1
pamietaj zeby nie przeciazyc lokow bo wtedy opadna rozprostuja sie...
Cascada dziękuję za podpowiedź, zobaczę co mi z tego wyjdzie, najwyżej wybiorę się do sklepu po to co ty polecasz

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-12-22, 16:22   #4732
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Yatta, to nie jest tak, ze jak jesteśmy po ślubie to nie robimy sobie prezentów czy niespodzianek, tylko nie robi się tego tak często, np mój tz na początku przychodził do mnie co 2 dzień z kwiatami, wiadomo, że teraz też to robi ale nie tak często, jak idzie później do pracy to zawsze przynosi mi śniadanie do łóżka, wracając z pracy przywiezie jakieś słodycze albo coś pysznego, czasami zaskakuje innymi rzeczami, pomoże przy sprzątaniu czy ugotuje obiad jak ma wolne. Ale chodzi mi o to, że teraz mamy wszystko wspólne i jak idziemy razem na zakupy to ja coś oglądam, widzi że mi się podoba, każe przymierzyć i jak mu się w tym podoba to każe kupić, ale ja tego nie traktuje już jak niespodzianki czy prezenty, w końcu mamy teraz wspólne konto, i nie ma znaczenia czy ja zapłacę czy on
Uważam podobnie jak ty że ludzie powinni sobie robić niespodzianki obojętnie jak długo ze sobą są, my już prawie 5,5 roku. W niedzielę np powiedział mi żebym się ciepło ubrała, jak się okazało zabrał mnie na łyżwy. Ale "duże okazje" są najodpowiedniejsze do robienia prezentów mam kilku znajomych, którzy nie robią sobie prezentów od kiedy ze sobą mieszkają i bardziej takie przypadki miałam na myśli

Cascada dziękuję za podpowiedź, zobaczę co mi z tego wyjdzie, najwyżej wybiorę się do sklepu po to co ty polecasz
jesli moge jeszcze doradzic to kup sobie jakis zel do wlosow bez alkoholu takie chyba sa rosmanowskie zele i naloz go na wilgotne wlosy poczym ugniataj koszulka glowa w dol ...podejrzewam ze beda loki/fale jak talala jak wlosy wyschna znow ugniec je zeby zlagodzic sztywnosc po zelu...gotowe....nastepne go dnia wystarczy tylko wlosy zwilzyc woda ugniesc i znow sa loki/fale

moze przynudzam ale w tym temacie jestem ostro zakrecona;;;p
Stary 2010-12-22, 16:26   #4733
blond bunny
Zakorzenienie

My jesteśmy razem ponad 7 lat i też robimy sobie prezenty ale raczej własnie z powodu jakiś okazji. Tak na co dzień to takie drobiazgi- np. że wczoraj mi lody kupił czy coś
Ale większe, wartościowsze prezenty to z okazji.
jednak ponieważ sporo wydałam sama na swoje prezenty i obkupiłam się ze wszystkiego co mi się podobalo to nie mam pomysłu, a dla samego faktu robienia prezentow nie warto marnować pieniędzy i sił
W ramach prezentu przyszykuję tż gorący 26 grudnia we dwoje
Myśle ze to mu sie dużo bardziej spodoba
Rodzina już będzie objeżdżona, on ma wolne wiec spędzimy cały dzień w łóżeczku

Hmm... mam mieszane uczucia co do tego szamponu joanny naturia
Mial iść do mycia klatki królicy ale jeszcze jedną szansę mu dalam pół na pół z j&j i wlosy dalo radę rozczesać a po nim wlosy mi sie nie przetłuszczają wcale i ostatnio nie myłam 5 dni a zazwyczaj myję co 3 dni. I co tu z nim zrobić?
Stary 2010-12-22, 16:40   #4734
Eyva
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Witam
Mam pytanie do Was- czy wiecie jaką wodę ma londa kolory np. beżowy blond, lub świetlany blond lub platynowo srebrny?
Potrzebuje tzw. toner do włosów, a szamponetki wszystkie przetestowałąm i wychodzą lekkko żółte lub ogólnie za ciepłe. Macie jakiś patent na toner do włosów?
Chodzi mi o to ze będe dziś robic pasemka rozjaśniaczem z londy i później chciałam je tak stonować, wiecie jak u fryzjera
Eyva jest offline  
Stary 2010-12-22, 16:40   #4735
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
No to dobrze

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hmm... mam mieszane uczucia co do tego szamponu joanny naturia
Mial iść do mycia klatki królicy ale jeszcze jedną szansę mu dalam pół na pół z j&j i wlosy dalo radę rozczesać a po nim wlosy mi sie nie przetłuszczają wcale i ostatnio nie myłam 5 dni a zazwyczaj myję co 3 dni. I co tu z nim zrobić?
Może wtedy akurat tak wyszło. Spróbuj może dać mu jeszcze jedną szansę. A jak znów nie wyjdzie to stosuj pół na pół
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-22, 17:20   #4736
caskada
Zakorzenienie

ja szamponowi joanna naturia nie zamierzam dawac juz szansy mam miod i cytryna i jest do d**y ale bunny jak chcesz to probuj

co do prezentow to u nas jest tak ze zazwyczaj jestesmy samowystarczalni jesli chodzi np o kosmetyki bo tz sobie sam kupuje co chce a ja sobie takze perfumy i inne kosmetyki u nas jako prezent odpada
u nas prezent wyglada tak ze zazwyczaj tz mnie gdzies zabiera do jakiejs resto na kolacje we dwoje albo oddajemy malca babci i zostajemy w domu sami
czasem sa to jakies upominki do domu kwiaty to juz tradycja tyle ze ja kocham doniczkowe
uwazam ze kupowac cos aby kupowac to bezsensu te domyslania czy bedzie sie podobalo czy trafilam sa straszne...czasem tez tak bywa ze tz pyta mnie wprost "co chce sobie kupic" i daje mi kase a ja sobie wtedy kupuje wystrzalowy ciuch badz bielizne...i jetesmy happy obydwoje..
zreszta teraz mamy malca i prezenty skupiaja sie wylacznie na nim my sobie sprezentujemy wspolny wieczor nastepnego dnia sami
Stary 2010-12-22, 18:19   #4737
rosetta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

DIANA.Super Ci wyszly.Ja naszczescie nie musze uzywac na moj sredni blond az tak mocnych specyfikow do rozjasniania
BUNNY.Ja tez z mezem jestesmy bez choinki hehhe oraz nie dajemy sobie prezentow
ADZIO.Ja wlasnie wczoraj robilam kapiel rozjasniajaca na moje wlocy takie jak na moim avatorze ale trzymalam tylko 5 minut bo sie wystraszylam bo pieklo troszke ale i tak mi rozjasnilo troche a uzylam tak: ok 3 lyzeczki proszku niebieskiego,lyzeczke wody-nie wiem ilu %,i do tego ciepla woda + ok 2 lyzeczki szemponu + ok 2-3 lyzeczki zwyklej odzywki.i wymieszalam i nalozylam na zoltawe odrosty w sumie tak byle jak bo nie mam cierpliwosci do tego ale sie rozjasnily.zaraz oddam fotke jakas po tej kapieli.
Dodaje Fotke.w sumie rozjasnilo mi troche ale nie do bialego nadal sa rudawe,ale napewno jasniejsze niz przedtem,troche kiepska fotka bo w ciemnym swietke lampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1189.jpg (97,4 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez rosetta
Czas edycji: 2010-12-22 o 18:31
rosetta jest offline  
Stary 2010-12-22, 19:32   #4738
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Nie masz za co dziękować,taka prawda
i nawzajem miłego dnia kliknelam Ci jeszcze w aniołka

Agatka
wlasnie mi tez podoba sie taka dlugość, jeszcze ze 2 lata i bedziemy mialy
dziekuje za kliczka widze, ze Ty juz zrezygnowalas z konkursu?

Cytat:

Ślicznie Ci wyszło

Ja też farbowałam 12% i piekło jak cholera :/

to się spierze - myj dużo głowe albo pzreciwłupieżowym

Jak dla mnie to nie musisz już nic kłaść.. Chyba kurczaka nie widziałaś

Dołączam się - Już nie mam słów na te jej włosy

A ja? może za 3 albo 4
Dziekuje a Tobie kochana zdrowka zycze!!! i to szybko, zebys na swieta juz zdrowiutka byla Kochana a moze to gryba zoladkowa? Ja w zeszla zime to przechodzilam, wygladalo jak zatrucie, wymioty biegunka itd poszlam do lekarza i okazalo sie ze to wlasnie ta grypa.

Cytat:

heh Agatko ja tez zawsze w lato mam mysli zeby wlosy scinac bo mi za goraco a w kucykach nie lubie chodzic

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
pięknie snow

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

a jakim rozjaśniaczem robisz z jaką wodą??? i jaką farbkę teraz na to dasz?
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Cześć babeczki

Snow normalnie mnie zabiłaś idealne masz te włosięta, piękny kolor i widać że masz je w super stanie Piękne są

Co do płukanek to ja używam teraz Joanny srebrnej i jestem bardzo zadowolona

Dinna niesamowita jesteś farbowanko o 4 rano
Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Snow śliczne Twoje włoski jak zwykle
Merejta to czekamy na fotki
Dina ja też tam kurczaka nie widzę, ale jak się masz źle czuć z odrostem to lepiej nałożyć farbkę, no ale ja bym na Twoim miejscu rozcieńczyła wodę tej a10, bo przecież już nie potrzebujesz rozjaśniania tylko tonowania, a 12% to naprawdę katorga dla włosków i skóry..
Agata dziękuje kuruję się i dzisiaj już nawet w miarę mówić mogę, niestety do pracy jeszcze idę, ale to tylko 2 dni i świąteczne wolne! muszę być w dobrej formie na 26, bo u nas wtedy największa wyprzedaż jest, a że mamy z TŻ wolne to się wybierzemy na łowy haha
Yattamanka dużo zdrówka życzę
Adzi spokojnej podróży!
Dziekuje dziewczynki

Adzi bezpiecznej podrozy

Bunny ja uzywam naturie i baardzo lubie z tym ze ten pokrzywowy z zielona herbata Dla mnie rewelacja, tani jak barszcz, nie obciaza wlosow nic a nic, dobrze oczyszcza. Moze z nim sprobuj

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-12-22, 19:41   #4739
Patrunia
Raczkowanie

Witam,
Ja własnie zakupiłam sobie palettke e20 i wellaton 12/1. zobaczymy co z tego wyjdzie
PS. a co myslicie o sztucznych rzęsach na sylwka?
Patrunia jest offline  
Stary 2010-12-22, 19:45   #4740
HopeMAGDA
Rozeznanie

Hej
Patrunia a jakie masz plany co do tych farbek?Robiłam tymi dwoma po wellatonie super ale paletka e20 masakra zółtko dałam na to odrazu syoss i było waniliowo.
Tak do końca sobie nie poradził ale to był tylko odrost wiec nie było tragedi.

Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-22 o 19:47
HopeMAGDA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości