Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-22, 22:02   #4771
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam szminkować
A jak Ty korzystasz z komputera z drogi co?
Masz jakiś przenośny internet?

Długa droga przed Tobą. Bezpiecznej i udanej podróży
No przecież pisała, że dostała jakieś cudo i ma neta za 5 euro Dobrze przynajmniej się nie wynudzi bo podróż długa.
Oby Ci szybko i bezpiecznie zleciało
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-22, 22:04   #4772
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No przecież pisała, że dostała jakieś cudo i ma neta za 5 euro Dobrze przynajmniej się nie wynudzi bo podróż długa.
Oby Ci szybko i bezpiecznie zleciało
No pisała pisała ze od TZta dostała, ale ze to do autokaru się nadaje to nie wiedziałam
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 22:12   #4773
Adzi07
Zakorzenienie

Yatta
Jestea niesamowita
Jaka szybka reakcja. Dziekuje kochana mam nadzieje ze
szybko zleci. Jak na razie to tylko mamy 1 godz. opoznienia. Pisze tylko bo jeszcze przed paroma dniami mieli 5-6 godzin. Bedzie dobrze dziekuje.

Agatu
A no jade do domu. Oj Agatka przespala jak pisalam. No mam neta w telefonie. A szminkowac to najwyzej blyszczyk albo bebe.
Dziekuje

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-22, 22:47   #4774
asiabb1983
Zakorzenienie

hej dziewczynki!
właśnie jestem po robieniu odrostów (ponownie) ponieważ po sayosie wyszły mi rudawe zdjęcia wrzucałam kilka stron wcześniej. tym razem położyłam palette A10 tylko ze zmniejszonym stężeniem utleniacza i tu właśnie chciałabym bardzo gorąco podziękować BLOND BUNNY za to że kiedyś udzieliła mi rady jak to zrobić. odrosty wyszły dużo jaśniejsze i nie rzucają sie już tak w oczy.
BLOND BUNNY mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko ...nie denerwuj się jeśli Ci zawracam głowę ale kogo mam spytać jeśli nie Ciebie? stałaś się moim GÓRU .mianowicie chciałabym się zapytać czy można osiągnąć stężenie wody takie 10,5% ? boję się położyć 12% ponieważ nie chcę aż takich białych włosów a 9% nie daje za bardzo rady i tak mi przyszło na myśl 10,5% ?
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-12-22, 22:51   #4775
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
właśnie jestem po robieniu odrostów (ponownie) ponieważ po sayosie wyszły mi rudawe zdjęcia wrzucałam kilka stron wcześniej. tym razem położyłam palette A10 tylko ze zmniejszonym stężeniem utleniacza i tu właśnie chciałabym bardzo gorąco podziękować BLOND BUNNY za to że kiedyś udzieliła mi rady jak to zrobić. odrosty wyszły dużo jaśniejsze i nie rzucają sie już tak w oczy.
BLOND BUNNY mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko ...nie denerwuj się jeśli Ci zawracam głowę ale kogo mam spytać jeśli nie Ciebie? stałaś się moim GÓRU .mianowicie chciałabym się zapytać czy można osiągnąć stężenie wody takie 10,5% ? boję się położyć 12% ponieważ nie chcę aż takich białych włosów a 9% nie daje za bardzo rady i tak mi przyszło na myśl 10,5% ?
Mozna uzyskać każde stężenie wody, wystarczy sobie wyliczyć jak rozcieńczyc.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 22:53   #4776
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Mozna uzyskać każde stężenie wody, wystarczy sobie wyliczyć jak rozcieńczyc.
no właśnie tylko ja nie wiem jak to zrobić
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-12-22, 22:56   #4777
rosetta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Talking Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ANTHARAS.WOW jestem w szoku, @ razy w ciagu dnia rozjasniaczem wlosy portaktoralas???Ostro hhehe.Ale wfekt super.Gratuluje Sama to nakladalas ten rozjasniacz ze tak rowniutko wyszedl.Ja normalnie trace cierpliwosc nakladajac farbe czy rozjasniacz

ADZIA Ty w Kassel meiszkasz??Ja tam kiedys mieszkalam troche,na herkulesa chodzilam z ruskimi chlopakami i nawet raz z iranczykami na sylwestra hehehe Fajne Kassel jest
rosetta jest offline  
Stary 2010-12-22, 22:58   #4778
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie tylko ja nie wiem jak to zrobić
Trzeba sobie ulozyc proporcję-tylko musisz wiedzieć:
ile masz wody utlenionej w opakowaniu farby
jaki jest tam oksydant
jaki oksydant chcesz uzyskać
Te 3 dane
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:01   #4779
rosetta
Raczkowanie

W ogole lubie takie MULTIKULTI ludzi z roznych krajow Moj maz pochodzi z ameryki poludniowej Jest super miec takiego poludniowca kiedys mialam wlocha tez bylo ciekawie.
Co Wy myslicie o zagranicznych chlopcach??Czy Tylko Polacy

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
jaki jest tam oksydant
Te 3 dane
Proporcje,Matematyka sie klania nienawidze matematyki zawsze 2 mialam z niej,ale tez wysoki poziom w liceum mielismy hahahahah chociaz z proporcji nie bylam taka zla,ale i tak wszystko juz zapomnialam heehheh.
rosetta jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:03   #4780
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
jaki jest tam oksydant
Te 3 dane
nie pamiętam ile jest w syosie ale chyba 50ml orginalny ox.to 9% ale zakupiła bym sobie 12% i z niego rozrobiła do 10,5% tylko nie wiem jak. a Ty Agatko się orientujesz?
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:16   #4781
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
nie pamiętam ile jest w syosie ale chyba 50ml orginalny ox.to 9% ale zakupiła bym sobie 12% i z niego rozrobiła do 10,5% tylko nie wiem jak. a Ty Agatko się orientujesz?
Pozna już godzina, jestem słaba z matematyki, ale zakładając że masz 50ml wody utlenionej 12% (zakladam że juz masz tę 12%), to wydaje mi się ze aby mieć 10,5 % musisz do tych 50ml wody dodać 7ml wody przegotowanej, dokładnie wymieszać i odebrać 7ml otrzymanej mieszanki.
Ale naprawde mogę się mylić, w tym momencie nie mam z matematyką nic wspólnego.

Niech blond bunny mnie poprawi, Ona pewnie liczy to co pracownia więc jest w tym biegła

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-22 o 23:18
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:26   #4782
snowhitee
Zakorzenienie

Dziewczynki, w wiekszosci znamy sie juz tyle (przewaznie od pierwszej czesci), jak ktos to ostatnio napisal zzylysmy sie ii w zwiazku z tym postanowilam stworzyc nam taki prywatny klub, niewidoczny dla osob nie bedacych w klubie, gdzie moglybysmy czasem porozmawiac troche prywatniej, pozalic sie, pocieszyc itd Jesli to zly pomysl too prosze pisac, usune ale tak pomyslalam czemu nie Jak na razie zapraszam stale dziewczyny, stworzylam juz 3 dyskusje, jesli uwazacie cos za bezsens to piszcie i Wy tez stwarzajcie dyskusje - wszystko mile widziane Chcialabym abysmy poznaly sie jeszcze lepiej Mam nadzieje, ze przyjmiecie ten moj wymysl pozytywnie
Wiem wiem powinnam juz dawno spac a nie kombinowac

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:27   #4783
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
Jestea niesamowita
Jaka szybka reakcja. Dziekuje kochana mam nadzieje ze
szybko zleci. Jak na razie to tylko mamy 1 godz. opoznienia. Pisze tylko bo jeszcze przed paroma dniami mieli 5-6 godzin. Bedzie dobrze dziekuje.

Agatu
A no jade do domu. Oj Agatka przespala jak pisalam. No mam neta w telefonie. A szminkowac to najwyzej blyszczyk albo bebe.
Dziekuje

Kochana ja nic nie przespałam
Pisałaś że TZ kupił Ci ten internet i odtwarzacz chyba
Ale że on się do autokaru nadaje to już wyższa szkoła jazdy, tego już nie zanotowałam

Yatamanka zareagowała szybko i jeszcze mi pisze że nie doczytałam

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki, w wiekszosci znamy sie juz tyle (przewaznie od pierwszej czesci), jak ktos to ostatnio napisal zzylysmy sie ii w zwiazku z tym postanowilam stworzyc nam taki prywatny klub, niewidoczny dla osob nie bedacych w klubie, gdzie moglybysmy czasem porozmawiac troche prywatniej, pozalic sie, pocieszyc itd Jesli to zly pomysl too prosze pisac, usune ale tak pomyslalam czemu nie Jak na razie zapraszam stale dziewczyny, stworzylam juz 3 dyskusje, jesli uwazacie cos za bezsens to piszcie i Wy tez stwarzajcie dyskusje - wszystko mile widziane Chcialabym abysmy poznaly sie jeszcze lepiej Mam nadzieje, ze przyjmiecie ten moj wymysl pozytywnie
A gdzie te dyskusje? Ja jak zwykle nie komputerowa

Już mam

A w ogóle świetny pomysł-będę zaglądac Masz łeb Kobieto

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-22 o 23:33
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:37   #4784
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana ja nic nie przespałam
Pisałaś że TZ kupił Ci ten internet i odtwarzacz chyba
Ale że on się do autokaru nadaje to już wyższa szkoła jazdy, tego już nie zanotowałam

Yatamanka zareagowała szybko i jeszcze mi pisze że nie doczytałam

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

A gdzie te dyskusje? Ja jak zwykle nie komputerowa

Już mam

A w ogóle świetny pomysł-będę zaglądac Masz łeb Kobieto
Mowisz, ze sie sprawdzi? No bo kurde tu zaglada tyle osob (nawet niezalogowanych), ze czasem po prostu nie chce sie o czyms pisac a tak to mozemy sobie prywatnie porozmawiac w zaufanym gronie Juz porozsylalam troche zaproszen, reszte dokoncze jutro bo padam Jak cos to sie upominajcie ii zakladajcie nowe dyskusje co tam Wam przyjdzie do glowy

Dobranoc

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:38   #4785
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Mowisz, ze sie sprawdzi? No bo kurde tu zaglada tyle osob (nawet niezalogowanych), ze czasem po prostu nie chce sie o czyms pisac a tak to mozemy sobie prywatnie porozmawiac w zaufanym gronie Juz porozsylalam troche zaproszen, reszte dokoncze jutro bo padam Jak cos to sie upominajcie ii zakladajcie nowe dyskusje co tam Wam przyjdzie do glowy

Dobranoc
Sprawdzi się na pewno
Ja tez ide spac
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-23, 07:13   #4786
Adzi07
Zakorzenienie

Rosseta.
Tak mieszkam w Kassel juz 10 lat.
Jak dla mnie MultiKulti przerodzilo sie w chore sytuacje ale to tylko moje zdanie.

Agatu
No to dopiero rozrywka byc na wizazu 24 h jak sie tylko ma na to ochote A mowilam ze sie teraz mnie nie pozbedziecie

Snoww
Swietna sprawa ja sie pisze do klubu.
Ostatnio myslalam jak by bylo fajnie od czasu do czasu pogadac z Wami stalymi klubowiczkami watku. I wpadlam na pomysl aby moze po nowym
roku jak juz emocje opadna mozna by bylo sie spodkac przy winku,
piwku lub jak kto woli na Skype. Trzeba by bylo jakos oblac kolejny rok blondynek co?

Na razie odaje moja idee do dyskusji. Przemyslcie sprawe i jak cos to reszte sie dogada.

Dziewuszki jeszcze godz.i bede w domu. No i jak tylko rodzice mnie odbiora lece na sklepy i obczaje farbki juz. Odezwe sie pozniej. Buziak

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-23 o 07:22
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-23, 08:27   #4787
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
z tego co pamietam to takiego pytania nie bylo jeszcze ale ja mysle, ze na pewno mozna czemu by nie i w sumie to fajna sprawa bo nie trzeba trzymac dwa razy w przeciagu kilku dni farby na glowie po 50min tylko raz a drugi raz dajesz na 10min i voila piekny blond
Można dać bo to 10 minutówka to szkody dla włosa nie zrobi. Tylko może pojaśnić jeszcze z ton w górę. chociaż ja bym nie polecała bo loreale klękały po podkładzie i różnie może wyjść.

Cytat:
akurat mam ten wellaton w domu (kiedys kupilam z zamiarem farbowania ale jakos nie odwazylam sie w koncu) i tak patrze na opakowanie czy pisze gdzies, ze jest to odcien superrozjasniajacy..ale nigdzie o tym nie pisza. Za to pisze ze rozjasnia do 4 tonow czyli dosc mocno rozjasnia.. Mysle, ze po podkladzie az tak rozjasniajaca farba nie bedzie konieczna Rozumiem, ze boisz sie tego n&e? Moze sprobuj Adzi nia robila i byla zawsze zadowolona, ja robilam nia pasemka i wychodzily wrecz biale.

Princesska ja pomeczylam swoich znajomych i znajomych TZ i jakos udaje mi sie uchowac w rankingu Ale latwo nie jest, wszyscy mnie juz wyklinaja, ze im pupe na gg zawracam
Pisze pisze na tym wellatonie że jest superrozjasniający
na opakowaniu pisze speciale blond- to znaczy to samo

Cytat:
No właśnie biegunki nie ma, ani gorączki tylko wymioty.. Na szczęście już przechodzi tylko, że nadal włosy mam nie zrobione, a miałam nadzieję, że na święta będę wyglądała jak człowiek
A jadlaś w ostatnie dni coś ze skórką? Pomidory, papryka, grejfruty, kiełbasa itp.? Jak byłam mała to sie przed świetami tak koszmarnie zatrulam pomidorem rzygałam jak kot prawie tydzień i dzień w dzień picie sody żeby sie odkleiło to gówno i sie udalo w końcu. Ale od tamtej pory mam traumę i nie zjem niczego ze skórką jak jej nie zdejmę

Cytat:
Dziewczyny kiedys ktoras z Was pisała że używa różowej mocnej szminki-takiej fuksji czy amarantu.
Potrzebny mi będzie taki kolor, znacie jakieś konkretne szminki które mają mocny różowy kolor?
blond bunny czy to nie Ty pisałaś?
ja pisałam Polecam maybelline- śliczne przezroczyste kolory, do tego blyszczące, bell, miss sporty, rimmel. Każdą z tych miałam i byly ok bez zastrzeżeń. Numerków ci nie podam bo na dwoch ostatnich mam już pościerane...

Cytat:
hej dziewczynki!
Można tak zrobić. Wtedy rozjaśni o 3 tony do 3,5.

Cytat:
Cytat:
Pozna już godzina, jestem słaba z matematyki, ale zakładając że masz 50ml wody utlenionej 12% (zakladam że juz masz tę 12%), to wydaje mi się ze aby mieć 10,5 % musisz do tych 50ml wody dodać 7ml wody przegotowanej, dokładnie wymieszać i odebrać 7ml otrzymanej mieszanki.

Niech blond bunny mnie poprawi, Ona pewnie liczy to co pracownia więc jest w tym biegła
Agatka ci dobrze wyliczyła Zdolna bestia

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Rosseta.
Tak mieszkam w Kassel juz 10 lat.
Jak dla mnie MultiKulti przerodzilo sie w chore sytuacje ale to tylko moje zdanie.

Agatu
No to dopiero rozrywka byc na wizazu 24 h jak sie tylko ma na to ochote A mowilam ze sie teraz mnie nie pozbedziecie

Snoww
Swietna sprawa ja sie pisze do klubu.
Ostatnio myslalam jak by bylo fajnie od czasu do czasu pogadac z Wami stalymi klubowiczkami watku. I wpadlam na pomysl aby moze po nowym
roku jak juz emocje opadna mozna by bylo sie spodkac przy winku,
piwku lub jak kto woli na Skype. Trzeba by bylo jakos oblac kolejny rok blondynek co?

Na razie odaje moja idee do dyskusji. Przemyslcie sprawe i jak cos to reszte sie dogada.

Dziewuszki jeszcze godz.i bede w domu. No i jak tylko rodzice mnie odbiora lece na sklepy i obczaje farbki juz. Odezwe sie pozniej. Buziak
Udanych zakupów!
ja już z rańca byłam w klubie
Stary 2010-12-23, 08:47   #4788
infatuated
Zakorzenienie

Witajcie Kochane

ahh ja wczoraj latałam z głową z chmurą,ale nie martwcie się -nadrobiłam wszystko pieknie
ale dziś to już się do roboty trzeba wziąć wiec zajrze pozniej

Snow-uwielbiam Twoje włoski po excellce naprawde sliczne
a pomysł z klubem jest mega, jak trochę posprzątam to naskrobie coś tam
póki co- za taki super pomysł masz klika ode mnie hehe

Adzi-mam nadzieje, że dojechałaś bezpiecznie i polowanie na farby się uda

Agatau-pytałaś o długość-no to jest tak około 50 cm. Też czasem wychodzi 49 a raz 51, także wyliczam srednią tak czy inaczej-są do zapięcia stanika
a jesli chodzi o szminki, to nie pomogę bo nie używam. Jedynie ochronne i błyszczyki. Ale wyobraziłam sobie już takie fuksjowe usteczka..noo fajne fajne

Yattamanka-trzymaj się kochana i zdrowiej a włoski zdarzysz zrobić, najważniejsze żebys sie lepiej czuła

Dina-padłam jak zobaczyłam, ze rozjasniałas o 4 rano ale efekt fajny, wg mnie po rozjasniaczu jest juz ok, nie musisz kłasc farby

póki co lece sprzątać, do poczytania i popisania potem

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-23 o 08:49
infatuated jest offline  
Stary 2010-12-23, 08:59   #4789
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
super pomysł
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-23, 09:10   #4790
czekoladowoo
Zakorzenienie

Naprawde żadna mi nie doradzi? No trudno, coś wymyśle sama.

Powodzenia w dążeniu do wymarzonego kolorku
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-12-23, 09:11   #4791
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli moge jeszcze doradzic to kup sobie jakis zel do wlosow bez alkoholu takie chyba sa rosmanowskie zele i naloz go na wilgotne wlosy poczym ugniataj koszulka glowa w dol ...podejrzewam ze beda loki/fale jak talala jak wlosy wyschna znow ugniec je zeby zlagodzic sztywnosc po zelu...gotowe....nastepne go dnia wystarczy tylko wlosy zwilzyc woda ugniesc i znow sa loki/fale

moze przynudzam ale w tym temacie jestem ostro zakrecona;;;p
Jeszcze raz dziękuje

Cytat:
No właśnie biegunki nie ma, ani gorączki tylko wymioty.. Na szczęście już przechodzi tylko, że nadal włosy mam nie zrobione, a miałam nadzieję, że na święta będę wyglądała jak człowiek
Włoski na pewno jeszcze zdążysz zrobić, teraz wracaj do zdrowia i to szybko

Pomysł z klubem super sprawa, masz racje tu może nas przeczytać każdy a tam tylko wybrani, mam nadzieję, że zostanę zaakceptowana do grona blondynek prywatniej A tak poza tym dzisiaj już 3 razy kliknęłam, praktycznie za każdym razem jak czytałam twoją wiadomość i minęło już 5 minut

DZIEWCZYNY, mam dzisiaj ciężki dzień w pracy więc nie wiem czy uda mi się tu zaglądać do Was a jak wrócę do domu to zabieram się za robienie przysmaków więc już teraz chciałabym życzyć Wam Wesołych Świąt, spełnienia marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych, pięknych blond włosów, które będą zdrowe, długie i lśniące No i wszystkiego tego o czym tylko sobie pomyślicie.
A ode mnie wybierzcie sobie spod choinki jakiś prezencik, w każdym z nich jest coś do pielęgnacji włosków, farby, odżywki, maski, szczotki, lakiery, żele, szampony, kto co potrzebuje, dla każdego coś się znajdzie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ch1.jpg (25,1 KB, 8 załadowań)

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-12-23, 09:22   #4792
Antharas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
ANTHARAS.WOW jestem w szoku, @ razy w ciagu dnia rozjasniaczem wlosy portaktoralas???Ostro hhehe.Ale wfekt super.Gratuluje Sama to nakladalas ten rozjasniacz ze tak rowniutko wyszedl.Ja normalnie trace cierpliwosc nakladajac farbe czy rozjasniacz
nakładała mi siostra, bo koleżanka fryzjerka nie raczyła nawet napisać, że znowu nie przyjdzie i pół godziny na mrozie czekałam nie wiadomo na co...
włoski są takie jakie były, jedynie może takie 2 najdłuższe pasma które mam przy twarzy pół centymetra się nadaje do ścięcia - z tym nie ma problemu, bo to bardzo mało drugi rozjaśniacz nakładałam od razu jak wysuszyłam włosy po pierwszym sczerze sama się bałam, ale jak zawsze nic się nie stało z włosami

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY, mam dzisiaj ciężki dzień w pracy więc nie wiem czy uda mi się tu zaglądać do Was a jak wrócę do domu to zabieram się za robienie przysmaków więc już teraz chciałabym życzyć Wam Wesołych Świąt, spełnienia marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych, pięknych blond włosów, które będą zdrowe, długie i lśniące No i wszystkiego tego o czym tylko sobie pomyślicie.
A ode mnie wybierzcie sobie spod choinki jakiś prezencik, w każdym z nich jest coś do pielęgnacji włosków, farby, odżywki, maski, szczotki, lakiery, żele, szampony, kto co potrzebuje, dla każdego coś się znajdzie

dziękuuję bardzo za świetne i poprawiające humor życzenia i oczywiście życzę tego samego, bo są bardzo fajne

I will remember before I forget.

L I N E A G E 2

... ^
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ

Edytowane przez Antharas
Czas edycji: 2010-12-23 o 09:25
Antharas jest offline  
Stary 2010-12-23, 09:43   #4793
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość

Dziewczyny ja też wam życzę wspaniałych i cudnie spędzonych świąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kartka07.jpg (28,3 KB, 5 załadowań)
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-23, 10:14   #4794
caskada
Zakorzenienie

hej kochane ja jestem poczytalam rano co tam naskrobalyscie i sprzatam dalej takze jestem mimo ze nic nie pisze
zyczonka piekne juz tak swiatecznie sie robi ...ja zloze wam w wigilie bo jeszcze bede tu zagladac

snow pomysl z klubem swietny sama myslalam o tym

...no to dalej biore sie za porzadki a w miedzy czasie zagladam do was
Stary 2010-12-23, 10:28   #4795
rosetta
Raczkowanie

MAREJTA dziekuje za super zyczonka

Ja tez Wam blondynki zycze WESOLUCH SWIAT
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A Nowy Rok blasku doda
Waszym dniom.
Udanych farbowan w nowym roku,pieknych blond wlosow takich jak na opakowaniu oraz zdrowych wymarzonych wlosow

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11014766307.jpg (27,4 KB, 4 załadowań)
rosetta jest offline  
Stary 2010-12-23, 10:35   #4796
rosetta
Raczkowanie

A do klubu to tez sie pisze zaraz go poszukam

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

A jak moge znalezc tan "nie widoczny klub" ? Bo szukalam i nic nie znalazlam ?Dajcie jakiegos linka
rosetta jest offline  
Stary 2010-12-23, 10:40   #4797
meganx3
Przyczajenie

Cześć
Od okolo roku bierze mnie zeby zafarbować włosy na blond lub miodowy blond..
Podoba mi się farba safiry( moja koleżanka nią robi) blask księżyca i sayossa jasny blond. Ewentualnie mysle zeby wczesniej sprobować na pasemku sayossa jasny blond (na opakowaniu ten kolor włosów jest prześliczny, taki ciepły).
Po pierwsze: nie wiem która jest lepsza sayossa czy safiry
po drugie: nie wiem czy wyjda mi te kolory na moich włosach. A wygladają tak:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3005363_n.jpg

teraz mam troche pasemek blond zrobionych rozjasniaczem joanny ale nie mam zdjęcia

Proszę o radę :<
meganx3 jest offline  
Stary 2010-12-23, 11:00   #4798
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez meganx3 Pokaż wiadomość
Cześć
Od okolo roku bierze mnie zeby zafarbować włosy na blond lub miodowy blond..
Podoba mi się farba safiry( moja koleżanka nią robi) blask księżyca i sayossa jasny blond. Ewentualnie mysle zeby wczesniej sprobować na pasemku sayossa jasny blond (na opakowaniu ten kolor włosów jest prześliczny, taki ciepły).
Po pierwsze: nie wiem która jest lepsza sayossa czy safiry
po drugie: nie wiem czy wyjda mi te kolory na moich włosach. A wygladają tak:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._3005363_n.jpg

teraz mam troche pasemek blond zrobionych rozjasniaczem joanny ale nie mam zdjęcia

Proszę o radę :<
Jeżeli masz takie wlosy jak na tym zdjeciu naturalne- nie farbowane to syoss ci wyjdzie. na pasemkach wyjdą ci jaśniejsze refleksy, bo ta farba rozjaśnia a nie przyciemnia.
Syoss oczywiście jest lepszy od safiry i serdecznie go polecam!
Dla pewności co ci wyjdzie proponuję zrobić jedno pasemko w niewidocznym miejscu i jeśli efekt cię zadowoli to kładź na calosć bez obaw
Stary 2010-12-23, 11:13   #4799
meganx3
Przyczajenie

<3 jestem uszczęśliwiiona słyszząc taką odpowiedz ;D pojde dziś do rozmana i wezmę sayossa jasny blond. Ma taki sliczny odcien na opakowaniu. Słyszałam że sayossy mocno łapią więc może wyjdzie ładnie. Dzis zrobie tylko pasemko.
Czy jesli otworze dziś to jak długo mogę trzymać farbę i jak ją zabezpieczyć żeby można ją było użyc po jakimś czasie znów?

W styczniu studniowka. Boję się troche zmieniać coś przed nią bo jak sie nie uda to chyba zejdę z tego świata bo mam obsesje na punkcie tych włosów szczegołnie ze mam je takie długie.

Czy farby blond również się spłukują? Co jaki czas trzeba powtarzac farbowanie na calych włosach zamiast tylko na odrostach? Boje się że się zniszczą..
meganx3 jest offline  
Stary 2010-12-23, 11:14   #4800
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

dziękuję dziewczynki a czy możecie zdradzić mi jak się to oblicza? nie musiałabym zawracać wam głowy na przyszłość
asiabb1983 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości