Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-23, 20:13   #4861
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Podobne ciasto robię, ale nie nazywa się 3 bit. A jest taki esłodkie i takie syte - jak mam je robić to wszyscy nagle w gości przyjeżdzają
niektórzy jeszcze Snickers mowią
i na wierzch bita smietana jeszcze ze starkowana czekolada
mi o cos takiego chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3bit_3.jpg (21,7 KB, 36 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2010-12-23, 20:24   #4862
Kasiulka22
Zakorzenienie

Cześć Dziewczyny

Widzę, że przygotowania do świąt idą u Was pełną parą u nas także my mieliśmy karpie już wypatroszone na szczęście kiedyś pamiętam kolega brata przyjeżdżał zabić karpia bo nikt nie miał do tego ręki

Kochane Blondyneczki życzę Wam zdrowych, pogodnych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia W Nowym Roku niech Wam wychodza wszystkie farbowanka. Badzcie zawsze szczesliwe

Wstawiam Wam jeszcze focie moich dzisiejszych żelków jeszcze bedę miała lepsze fotki to też wrzucę póki co robione na szybko. Końcówka - brokat fioletowy, pod nim mieniące się hologramy + biała farbka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080028.jpg (49,3 KB, 55 załadowań)

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2010-12-23, 20:25   #4863
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Widzę, że przygotowania do świąt idą u Was pełną parą u nas także my mieliśmy karpie już wypatroszone na szczęście kiedyś pamiętam kolega brata przyjeżdżał zabić karpia bo nikt nie miał do tego ręki

Kochane Blondyneczki życzę Wam zdrowych, pogodnych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia W Nowym Roku niech Wam wychodza wszystkie farbowanka. Badzcie zawsze szczesliwe

Wstawiam Wam jeszcze focie moich dzisiejszych żelków jeszcze bedę miała lepsze fotki to też wrzucę póki co robione na szybko. Końcówka - brokat fioletowy, pod nim mieniące się hologramy + biała farbka
Bardzo ładne paznokcie
i również najlepsze życzenia dla Ciebie
Stary 2010-12-23, 20:36   #4864
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Wzajemnie wesołych, ale ja to już jutro złożę życoznka

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi o cos takiego chodzi
Moje bardzo podobne tylko kolejność trochę inna Najpierw kładzie się herbatniki maczane w mleku, potem budyń (robiony smaodzielnie nie taki z torebki), potem krakersy (też maczane w mleku) potem mleko skondensowane (wcześniej gotowane), na to bita śmietana (śnieżka oetkera) i znów herbatniki maczane w mleku i na to polewa czekoladowa (też robiona smaodzielnie). Pyyyyyyyyyyyyycha I wygląda jak Twoje tylko mówię, że w innej kolejności
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-23, 20:41   #4865
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Cześć Dziewczyny

paznokietki

ja wpadne jeszcze jutro zlozyc zyczenia wiec dzis zycze tylko kolorowych snow wszystkim
Stary 2010-12-23, 20:58   #4866
Agatau88
Zakorzenienie

A ja też jutro bede składała Wam życzenia

Princeska było go nieźle opierniczyć, nie dość że tyle gotujesz to on jeszcze tak zrobił, masakra

Dziewczynki, ja jestem na etapie raczej jedzenia, coś tam pomagam w gotowaniu, ale u mnie jest Wigilia u Dziadków więc Oni głównie przyrządzają potrawy, ja z Mamą też trochę robimy-znaczy Mama robi, ja trochę

A w ogóle będziecie się ze mnie śmiały, ale powiem Wam że jak ja jestem u fryzjera to meczy mnie to siedzenie, czekanie, przechodzenie z fotela na myjkę i na odwrót.
Dlatego nie wiem czy odrostów nie będę robiła jednak sama, a co jakiś czas pójdę na refleksy.
Tylko musiałabym się zastanowić czym ten odrost, myśle nad ta Excelka 9,13 albo 10,13.
Wtedy mogłabym robić co ile bym chciała, Dziewczyny mowia że to delikatna farba-oczywiście sam odrost bez całości, a co jakiś czas refleksy.

czekoladowo wyjasniłaś to dość obszernie i długo, ja liczę jednym czy dwoma prostymi równaniami.

Kasiulka fajne paznokcie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:05   #4867
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A w ogóle będziecie się ze mnie śmiały, ale powiem Wam że jak ja jestem u fryzjera to meczy mnie to siedzenie, czekanie, przechodzenie z fotela na myjkę i na odwrót.
Dlatego nie wiem czy odrostów nie będę robiła jednak sama, a co jakiś czas pójdę na refleksy.
Tylko musiałabym się zastanowić czym ten odrost, myśle nad ta Excelka 9,13 albo 10,13.
Wtedy mogłabym robić co ile bym chciała, Dziewczyny mowia że to delikatna farba-oczywiście sam odrost bez całości, a co jakiś czas refleksy.
Jak to mawia mój tato - jedni lubią ogórkową inni pomidorówkę
Ja np uwielbiam siedzieć u fryzjera - co prawda w myjce ja się zawsze tak ułożę, że tył głowy mnie boli kilka dni ale idzie to pzreżyć, to takie odprężające, taka wizyta
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:08   #4868
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

czekoladowo wyjasniłaś to dość obszernie i długo, ja liczę jednym czy dwoma prostymi równaniami.
No bo tu w sumie więcej wyjasnienie zajmuje niż samo obliczanie. Bo obliczanie to wlasciwie 2 minuty, nawet nie
Masa sposobów pewnie jest, nas akurat nasza babka od farmacji tak uczyła
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:11   #4869
Kasiulka22
Zakorzenienie

Blond Princesska, Caskada, Agatau dziekuje Wam babeczki kochane, ciesze sie ze pazurki sie spodobaly. Wkleje jeszcze lepsza foteczke (od autorki paznokietkow)

Agatau ja Cie doskonale rozumiem, mnie takze meczy takie wchodzenie, schodzenie, mycie najpierw jednym pozniej kolejnych potem calosci wiem, ze to wsio profesjonalnie. Poza tym ja tylko na zegarek patrze bo mam core dwuletnia z haczykiem i jak mnie nie ma ze 3 godziny albo lepiej (przy moich wlosach przewaznie ok 4) to juz za mna wydzwania cala rodzina

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:11   #4870
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:

Princeska było go nieźle opierniczyć, nie dość że tyle gotujesz to on jeszcze tak zrobił, masakra

Dziewczynki, ja jestem na etapie raczej jedzenia, coś tam pomagam w gotowaniu, ale u mnie jest Wigilia u Dziadków więc Oni głównie przyrządzają potrawy, ja z Mamą też trochę robimy-znaczy Mama robi, ja trochę

Kasiulka fajne paznokcie
myślisz że ten odrost weźmie ci ta Excelka? też właśnie zastanawiam się nad tymi dwoma
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:17   #4871
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Cześć Dziewczyny

Pazurki przepiękne pewnie któraś z wizazanek ci robiła?

Cytat:
mi o cos takiego chodzi
Wleje ci zobaczysz!
Ale robicie smaka no!

Cytat:

Kasiulka fajne paznokcie
Ja też bym tak robiła, tak najekonomiczniej. A jak powiesz fryzjerce że kladlaś np. 10.13 to ona i tak bedzie wiedziała z czego zrobić refleksy.
Stary 2010-12-23, 21:22   #4872
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

haha dziewczyny,a teraz ja zepsulam
zrobilismy od nowa i ja zamiast zelatyne rozpuscic w wodzie,a pozniej dac do bitej smietany to dalam wszystko n raz i grudki sie porobily
teraz TŻ polecial po nowa bita smietane
Chyba nie pisane nam robic to ciacho dziś
Stary 2010-12-23, 21:27   #4873
Adzi07
Zakorzenienie

No blondyneczki święta już jutro wieczorkiem i zamieszanie z gotowaniem itp.Właśnie skończyłam pakować z mama prezenty wysiadam.Zrobiłam mamie c 12 i wiecie co?Pytam czy ja coś piecze a ona Nie za chwile to samo a ona ze Nie nic nie piecze
Dziwne bo zawsze miała b.wrażliwa skore głowy..
jedyne co zauważyłam to to ze miała lekko podrażniony kark jakby krosteczki powskakiwały
Nie wiem co robić czy zrobić dziś kąpiel,jakoś spanie mi odeszło .
ale obawiam się co mi wyjdzie i jak ja jutro siądę do stołu.Tz nie spodziewamy się jutro gości dopiero w drugi dzień świat ale do tej pory mogla bym przykryć je już c12
nie wiem

Yatta
jestem jestem już w domku ....Nareszcie

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-23 o 21:28
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:32   #4874
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No blondyneczki święta już jutro wieczorkiem i zamieszanie z gotowaniem itp.Właśnie skończyłam pakować z mama prezenty wysiadam.Zrobiłam mamie c 12 i wiecie co?Pytam czy ja coś piecze a ona Nie za chwile to samo a ona ze Nie nic nie piecze
Dziwne bo zawsze miała b.wrażliwa skore głowy..
jedyne co zauważyłam to to ze miała lekko podrażniony kark jakby krosteczki powskakiwały
Nie wiem co robić czy zrobić dziś kąpiel,jakoś spanie mi odeszło .
ale obawiam się co mi wyjdzie i jak ja jutro siądę do stołu.Tz nie spodziewamy się jutro gości dopiero w drugi dzień świat ale do tej pory mogla bym przykryć je już c12
nie wiem

Yatta
jestem jestem już w domku ....Nareszcie
rob dzisiaj chcemu foty
Stary 2010-12-23, 21:40   #4875
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
rob dzisiaj chcemu foty
Kochana a jak utopie się jak będę to coś płukać z głowy.Przypominam ze nie śpię już od 38 godzin.
Nie no ja już majaczę chyba.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:42   #4876
efcia90
Zadomowienie

Princesska, tak offtopowo .. Masz jakiś sprawdzony przepis na tego 3Bita ? Tzn wiem, że w sumie dużej filozofii nie ma, ale lubię mieć wszystko na kartce jak coś przygotowuję Najlepiej, jakby wyszedł taki, jak na zdjęciu które wstawiłaś
Stary 2010-12-23, 21:46   #4877
Nikola17
Zadomowienie

Chyba moje wpisy są ignorowane... Trudno

Wesołych Świąt
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:58   #4878
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Princesska, tak offtopowo .. Masz jakiś sprawdzony przepis na tego 3Bita ? Tzn wiem, że w sumie dużej filozofii nie ma, ale lubię mieć wszystko na kartce jak coś przygotowuję Najlepiej, jakby wyszedł taki, jak na zdjęciu które wstawiłaś
a więc tak :
kupuję krakersy Lajakonika
mleko skondensowane ugotowane "krówka"
2 budynie waniliowe
smietane 30 %
margaryne
Bierzesz blachę wykładasz krakersami. Na to kladziesz mleko skondensowane (najlepiej wlozyc do wrzacej wody-cieple lepiej sie rozprowadza). Dajesz znowu krakersy. Pozniej budyn (gotujesz 2 budynie, jak ostygna to ubijasz je z polowa opakowania margaryny) pozniej znow krakersy i na to ubita bita smietane i mozesz posypac czyms, jakimis cukierkami w stylu m&ms albo potarkowana czekolada

jak cos nie jasne to pisz

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Chyba moje wpisy są ignorowane... Trudno

Wesołych Świąt
a ta farbka którą ostatnio robilas??
z tego co pamietam to ladnie Ci wyszlo

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana a jak utopie się jak będę to coś płukać z głowy.Przypominam ze nie śpię już od 38 godzin.
Nie no ja już majaczę chyba.
oj tam gadasz
farbuj kochana farbuj
Stary 2010-12-23, 22:04   #4879
efcia90
Zadomowienie

Princesska, bardzo Ci dziękuję te mleko skondensowane krówkowe to to samo co masa krówkowa ? Wolę się upewnić. Aaa i czy zamiast margaryny może być masło ? Taka mi ochotę narobiłaś że zaraz je chyba zrobię, a wszystkie składniki mam (prócz margaryny właśnie)
Stary 2010-12-23, 22:08   #4880
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Princesska, bardzo Ci dziękuję te mleko skondensowane krówkowe to to samo co masa krówkowa ? Wolę się upewnić. Aaa i czy zamiast margaryny może być masło ? Taka mi ochotę narobiłaś że zaraz je chyba zrobię, a wszystkie składniki mam (prócz margaryny właśnie)
mi się wydaje,że moze
a ,masa krowkowa?? to my nie mowimy o tym samym?
mi chodzi o takie cos w puszce tam pisze masa kajmakowa czy jakos tak
Stary 2010-12-23, 22:09   #4881
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:

robiłam champagne natural and easy kolorek trochę rudawy jednak był, chciałabym jaśniejsze i w jakimś chłodniejszym odcieniu. Ciemniejszych włosów pod spodem champagne jednak nie rozjaśnił.

to zdjęcie jakieś 2 tygodnie po farbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00175.jpg (107,1 KB, 43 załadowań)
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-12-23, 22:14   #4882
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
robiłam champagne natural and easy kolorek trochę rudawy jednak był, chciałabym jaśniejsze i w jakimś chłodniejszym odcieniu. Ciemniejszych włosów pod spodem champagne jednak nie rozjaśnił.

to zdjęcie jakieś 2 tygodnie po farbowaniu.
to moze teraz zrob jasniejszym odcienie n&e?? np. 522
Stary 2010-12-23, 22:14   #4883
snowhitee
Zakorzenienie

Ja tylko na moment pozniej zajrze do klubu bo widzialam ze cos tam naskrobalyscie

Marejta
dziekuje za kliczki

Kasiulka sliczne pazurki

Nikola n&e na pewno nie maja 4% wody.. min to 6% a odcien 522 jest superrozjasniajacy czyli pewnie ma raczej 9% nawet

Adzi dobrze, ze szczesliwie dojechalas

A ja lece teraz dalej prezenty pakowac i pozniej glowe umyc, cos czuje, ze dluuga noc przede mna A zyczenia tez Wam jutro zloze

Ach no i zapomnialabym macie za pokazywanie tu takich przysmakow normalnie slina cieknie

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-12-23, 22:15   #4884
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
mi się wydaje,że moze
a ,masa krowkowa?? to my nie mowimy o tym samym?
mi chodzi o takie cos w puszce tam pisze masa kajmakowa czy jakos tak
No dokładnie, masa kajmakowa, dokładnie takie coś mam -> http://koncentraty.pl/photoNewsGaler...16801_t300.jpg No to spróbuję z masłem, może już nie dzisiaj, jutro rano zrobię żeby akurat było świeżutkie, dziękuję Ci jeszcze raz

A i przy okazji życzę Wam dziewoje Wesołych Świąt, pysznych potraw, szczęśliwego i udanego Nowego Roku i aby Wam farba lekką była
Stary 2010-12-23, 22:18   #4885
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
No dokładnie, masa kajmakowa, dokładnie takie coś mam -> http://koncentraty.pl/photoNewsGaler...16801_t300.jpg No to spróbuję z masłem, może już nie dzisiaj, jutro rano zrobię żeby akurat było świeżutkie, dziękuję Ci jeszcze raz

A i przy okazji życzę Wam dziewoje Wesołych Świąt, pysznych potraw, szczęśliwego i udanego Nowego Roku i aby Wam farba lekką była
moze byc,
dziekujemy i nawzajem
ja zyczonka zloze rano
Stary 2010-12-23, 22:31   #4886
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
a więc tak :
kupuję krakersy Lajakonika
mleko skondensowane ugotowane "krówka"
2 budynie waniliowe
smietane 30 %
margaryne
Bierzesz blachę wykładasz krakersami. Na to kladziesz mleko skondensowane (najlepiej wlozyc do wrzacej wody-cieple lepiej sie rozprowadza). Dajesz znowu krakersy. Pozniej budyn (gotujesz 2 budynie, jak ostygna to ubijasz je z polowa opakowania margaryny) pozniej znow krakersy i na to ubita bita smietane i mozesz posypac czyms, jakimis cukierkami w stylu m&ms albo potarkowana czekolada

jak cos nie jasne to pisz

oj tam gadasz
farbuj kochana farbuj
Magda a to ciastko robi się na zimno czy w piekarniku? Bo ja nigdy w życiu żadnego ciastka nie robiłam...
Stary 2010-12-23, 22:37   #4887
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Magda a to ciastko robi się na zimno czy w piekarniku? Bo ja nigdy w życiu żadnego ciastka nie robiłam...
Pozwolę sobie odpowiedzieć: nic nie pieczesz, robisz jak w przepisie i TADAA, gotowe te ciastko na zimno jest.
Stary 2010-12-23, 22:47   #4888
meganx3
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Myśle że kolor ci spokojnie wyjdzie. rozjaśniasz je niewiele i tylko farbą więc kondycja włosów nie ucierpi.
Jednak pamiętaj że o wlosy farbowane trzeba bardziej dbać niż o naturalne, więc maska czy odżywka po kazdym myciu to obowiązek.
Do próby na pasemku przygotuj spodeczek. Wyciśnij glutkę farby ok 1cm i tyle samo odlej mleczka z buteleczki, wymieszaj na spodeczku i nakladaj na pasmo. Butelkę z utleniaczem i farbę mocno pozakręcaj- będziesz je mogla spokojnie użyć za jakiś czas i nic im nie będzie.
Rozrobioną mieszanke trzeba od razu klasc na wlosy a niezużyte resztki wyrzucić bo one i tak po kilku godzinach już nie zafarbują wlosów.
Jeżeli masz dlugie wlosy to jedna farba na zafarbowanie ich ci nie wystarczy. Jeżeli spróbujesz byc oszczędna to po prostu narobisz plam na wlosach- każde pasmo ma byc pokryte farbą!
Przykladowo ja mam dlugie wlosy- 60cm i gęste i na moje trzeba ok. 4 farb na jeden raz przy zmianie koloru.
Odrosty robisz co 3-4 tyg. i starczy ci jedna farba na nie.
Kolor odświeżasz gdy uznasz że zblakł, stracił połysk itp.
Blond również sie spiera- wszystko zależy jak często myjesz wlosy, czy używasz szamponu do wl farbowanych itp.
Żeby delikatnie i bez szkody odświezyć kolor najlepiej przy okazji odrostów. Po upływie czasu na odroście polewasz nad wanną wodą glowę i masujesz farbę jakby był to szampon. Jak już masz ociekającą pianę zostawiasz tak na 5-10 minut stercząc nad wanną. Potem zmywasz wodą, myjesz szamponem, odzywka i gotowe!
Odrost zrobiony, kolor świezy, wlosy zdrowe!
Co do odświeżania koloru - jak robie odrost to potem polewam głowę wodą nad wanną i masuję włosy tą farbą którą miałam na odrosty czy nakładam trochę nowej? Wybaczcie mi ale jestem całkiem zielona :P
meganx3 jest offline  
Stary 2010-12-23, 22:58   #4889
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No bo tu w sumie więcej wyjasnienie zajmuje niż samo obliczanie. Bo obliczanie to wlasciwie 2 minuty, nawet nie
Masa sposobów pewnie jest, nas akurat nasza babka od farmacji tak uczyła
DZIĘKUJĘ bardzo za obszerne wyjaśnienie i rozpisanie bo ja się dopytywałam jak zmiejszyć oxydant z 12% do 10,5% . A czy mogłabym jeszcze prosić o sprawdzenie czy dobrze wyliczyłam sobie że z 12% i 9% aby otrzymać 10,5% 50ml to trzeba dodać po 25ml 12% i 25 ml 9% bo pierwszy raz liczę takie proporcje i chciałabym mieć pewność że jest ok?

a tak apropo chciałabym ŻYCZYĆ WSZYSTKIM BLONDYNECZKOM (TYM W CAŁOŚCI JASNOWŁOSYM I TYM DĄŻĄCYM DO BLONDU )ZDROWYCH ,WESOŁYCH, SZCZĘŚLIWYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ ZDROWYCH PIĘKNYCH WŁOSKÓW W PRZYSZŁOŚCI
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-12-23, 23:10   #4890
rosetta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ta Nikola super ma,ale wiecie co on odwalił??
robilismy 3 bita,nie dosc,ze caly czas mi przeszkadzal to mowie do niego wsyp mi 4 lyzki cukru (do budyniu) cos tam wsypal,no i zrobilam,polozylam krakersy, mleko skondensowane, wylalam ten budyn,ulozylam krakersy i resztke budyniu dalam psu, zdziwilam sie,ze nie chcial jesc,bo on je wszystko
polozylam jednego krakersa odwrotnie,zdjelam i mowie do TŻta spróbuj on zjadl i mowi "kochanie,ale to jakies slone"
ja sprobowalam i wiecie co on zrobil????????????
zamiast cukru do budyniu wsypal mi 4 lyzki soli.
i cale ciasto do wyje*****.
Otworzylam sobie piwko,dokonczylam salatki kebabowe i powiedzialam,ze juz nic nie robie niech sam sobie cista robi
Hahahahhahaha DObre Tak to jest jak chlopy zabieraja sie za gotowanie,ja mojego nie dopuszczam w ogole do kuchni.Wyjatkiem sa oczywiscie WLOSI,ktorzy swietnie sie znaja na kuchni
rosetta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości