Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-18, 18:06   #811
Nikola17
Zadomowienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A mnie to zastanawia w nich... Bo jak ciemny kolor trzymasz dluzej to ciemnieje... ale jasny też?? Czy bardziej rozjaśnia??

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

śliczny kolor Ci wyszedł, ja bym kładła na calosc
pisze że odrosty 20 min. a reszta 10, to nie wiem ile mam teraz trzymać jak będę farbować całe?
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:07   #812
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
a tekst w stylu "żebrac o wiedzę" albo zarzucanie przez kogoś lenistwa, kto nie ma pojęcia o obowiązkach rodzinnych i nie tylko bo ma 20 lat jest ok ?? rozumiem że bronisz swojej forumowej koleżanki ale przeczytaj jak ona zwraca sie do mnie i dopiero potem krytykuj
i co z tego,że ja mam 20 lat?? Mam studia,szkołę fryzjerską i obowiązki w domu. Tutaj są i starsze dziewczyny i młodsze, dziewczyny też mają dom,dzieci i jakos daja rade
a tekst typu "zebrac o wiedze" nie jest moj,tylko moderatora.
Dobra koniec offtopu. Jakoś na poczatku to ja Ci doradzalam
koniec dyskusji,to nie miejsce na tego typu rozmowy

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
pisze że odrosty 20 min. a reszta 10, to nie wiem ile mam teraz trzymać jak będę farbować całe?
potrzymaj 10 minut powinno być ok
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:09   #813
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No ja czekam cały czas na fotki
ok
mam pytanko natury technicznej w instrukcji są przewidziane dwa warianty:
1)włosy naturalne-> trzymanie 30 min
2)włosy farbowane ->odrosty 20 min i całość 10 min

jak mam zrobic??? jak przyciemniam już farbowane to ile trzymać?? moze 20 min na całości??
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:10   #814
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
i co z tego,że ja mam 20 lat?? Mam studia,szkołę fryzjerską i obowiązki w domu. Tutaj są i starsze dziewczyny i młodsze, dziewczyny też mają dom,dzieci i jakos daja rade
a tekst typu "zebrac o wiedze" nie jest moj,tylko moderatora.
Dobra koniec offtopu. Jakoś na poczatku to ja Ci doradzalam
koniec dyskusji,to nie miejsce na tego typu rozmowy

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

potrzymaj 10 minut powinno być ok
to teraz jak mam już ładny odrost to na odrosty nie nakładać tylko w doł?
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:12   #815
Agatau88
Zakorzenienie

Odrost masz mały- jak ja przyciemnialam nieraz to dawałam od razu na całość. Zeby plamek nie było.
Trzymaj 25 min

Cytat:
A kiedy cchesz to robić? Ja bym dała na całość żeby całkiem odrost zrownać, to delikatna farba.
Ale pisałam Ci na poprzedniej stronie-slicznie nie moge wyjść z zachwytu jak Ci wyszło.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:12   #816
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
to zrobilas tylko caly odrost?
no jak myslisz ze jest dobry to nie ma sensu na niego nakladac...
pewnie troche niewygodnie bedzie sie farbowac tylko reszte wlosow

Tygrryska jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:13   #817
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
tak na odrosty staraj się nie nakladac,ale jak coś przez przypadek dotkniesz to nic się nie stanie
Stary 2010-11-18, 18:16   #818
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Odrost masz mały- jak ja przyciemnialam nieraz to dawałam od razu na całość. Zeby plamek nie było.
Trzymaj 25 min

A kiedy cchesz to robić? Ja bym dała na całość żeby całkiem odrost zrownać, to delikatna farba.
Ale pisałam Ci na poprzedniej stronie-slicznie nie moge wyjść z zachwytu jak Ci wyszło.
a już miałam brać tą 9.1 z garniera. Ale bratowa zobaczyła że są próbniki i tak patrzymy te garniery jakieś mysiowato wychodzą to patrze natural and easy i na próbniku śliczny! to wzięłam ale miałam takiego stracha jak robiłam bo na pudełku jest zółtawy ten blond. Ale jak widać jest super
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:17   #819
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
nie mysia,nie mysia to ja pytałam
będe trzymac
a to ten kolorek,ktory wczoraj wklejalas??
Ja odrazu mowilam,ze lepiej Ci w ciemniejszych
ah to byłas Ty sorki za pomyłke
tak tak-ten co wczoraj wklejałam

cytat z pudełka "odcien L Islande to srebrzysty zmysłowy blond, rozświetlony subtelnymi beżowymi refleksami, który minimalizuje ryzyko uzyskania odcieni żółtych i pomarańczowych "

no to zobaczymy

Nikola-pięknie Ci wyszło kładz na całość a odrost już omijaj

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-18 o 18:20
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:34   #820
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ojj mysia widze, że codziennie masz inne przemyślenia
no ale skoro myslałaś o zmianie to nie czujesz się na 100% dobrze w blondzie bo bys nie kombinowała

hmm kochana, skoro masz jasny brąz to fryzjer Ci pewnie robi rozjaśniaczem te pasemka...
jak oceniasz ich kondycję?

Dziewczyny, ja się wyłamię i PRZYCIEMNIAM

po południu skoczę po farbkę i bedzie to Loreal Islande
Zycze powodzenia i zadowolenia z kolorku

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Agatau i snow farbowanie odrostów mam dzisiaj bo wczoraj mama wracała puzno z pracy i nie chcialo jej sie robić... ale dzisiaj jesteśmy już umówione i wszystko już naszykowane!!! nie mogę sie doczekać!!! mam nadzieje że ładnie wyjdzie i nie bedzie piec
aha ok to trzymamy kciuki

Cytat:
Kotka my to musimy zdawać sobie relację bo obie Alpecin i Vitapil
Wklej zdjęcie włoskow-zeby Ci ładnie wyszło
I wklej opakowanie farby jak możesz-zrób jej zdjęcie-to będzie zawsze forum czytelniejsze dla nowych osób - łatwiej wtedy o niezadawanie głupich powtarzających się pytań

mysia
To za zmienianie zdania Ale zeby nie było - sama farbowalam z blondu na braz 2 czy 3 razy
I dlatego wlosów nigdy nie moglam zapuscic-bo ciagle dekolor i rozjasniacz. Raz mialam długo blond i wtedy miałam długie.

Ja Ci powie tak - bo tez myslalam wczoraj jeszcze nad Twoim kolorem-mi sie jednak lepiej ostatecznie podobasz w blondzie.
I to nie to ze wyglądasz mlodziej itd. ale nawet kształt buzi masz inny, subtelny. I Ty nie masz ostrych rysów twarzy chyba-tak jak ja-więc ciemne kolory wygladaja u nas nienaturalnie.

Polecam Ci juz tak ostatecznie farby z perłą albo popiel i złoto w jednym - spróbuj, bardzo Cię proszę-nie bedziesz zalować. Podobnie radzę Yatamacne.
Szukaj farb z perłą albo weż Excella 9,13 (8,13 wyjdzie Ci za ciemno. Adzi robiła) nałożysz na całość i wyrownasz kolor. Albo bierz Majirela albo polecam Alfaparf. Majirel z końcówka 2 albo 13.
Zrob sobie probe za tydzien dwa.

infatuated a Ciebie co tak nakusiło na ten Island? W sumie to dalej blond.
Ale czy Ty nie jesteś wiosna lato? Ten Isladne bedzie dla Ciebie chyba za chłodny.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Dopytaj koniecznie w szczególach
I wklej nam zdjęcie przed i po

mysia widzę ze blond bunny juz odpisała Ci przede mna ale to dobrze, Ona jest ekspertką

Dziewczyny no chyba nie jest mi dane pokazać Wam ten moj złoty odrost kilku centymetrowy
Dlaczego tak jest ze jak jest ok to wychodzi na zdjęciach zle, a jak zle to wychodzi ok. Może cos zobaczycie, ale innych zdjęć juz nie dam rady zrobić-odchylalam wlosy, targalam a tu widać kiepsko, ale trudno.
20 grudnia zapisałam się do fryzjera Bedzie wielki dzien-byle wytrzymac Niech fryzjerka i wszystko ladnie wyrówna

Trochę widać - na 2 zdjęciu - jak to TŻ okreslił TAKI CIEN MI PADA NA GŁOWĘ
To te złote miejsca
Wiesz dla mnie to bardzo przesadzasz w ogole nie widzie zlotego odrostu ale skoro taki jest to wiesz lepiej

Cytat:
dziękuje za rady dziewczynki, macie ogromną wiedze

ale tak szczerze mówiąc to nie spotkałam sie na zadnym forum, a na kilku sie udzielam z tak nie miłym przyjeciem i brakiem cierpliwości dla kogoś nowego kto ma szacunek dla Waszej wiedzy. Chciałam z niej skorzystać ale nie mam czasu na czytanie wszystkich wątków a skoro tego nie rozumiecie to już Wasz problem.

wychodzi na to że blondynki sa niemile i aroganckie,a ja sie robie na blondynke to chyba błąd bo ja taka nie chce być
rozumowanie jak 5-latki

Cytat:
ja rozumiem ale skąd ja mam wiedzieć że istnieje coś jak KWC skoro zaglądam na forum w pośpiechu i w natłoku różnych obowiazków (dom, praca, studia i rodzina), można mi to było najzwyczajniej napisac a nie pisać ze mi sie nie chce. Nie mam doswiadczenia z tym forum to skad mam wiedzieć gdzie co jest??
to wypadaloby sie choc troche poduczyc a nie probowac wyreczac wszystkimi - troszke checi! I kazdy tu ma swoje obowiazki jak to napisalas: dom,praca, studia i rodzina - nie jestes wyjatkiem

Cytat:
widze że coś nieprzyjemnie się zrobiło.
Dziewczyny właśnie farbuje natural and easy 530. zrobiłam odrost i wiecie co? w szoku jestem bo mam ślicznie rozjaśniony. Robiłam sama trzymałam 20 min. kolorek ładnie komponuje się z resztą. Nie widać żadnych odrostów. Teraz zastanawiam się czy zrobić na całości.

daje fotki przed i po
slicznie wyszlo sluchaj sie rad dziewczyn i dawaj na calosc a potem prosimy o zdj w swietle dziennym

Cytat:
a tekst w stylu "żebrac o wiedzę" albo zarzucanie przez kogoś lenistwa, kto nie ma pojęcia o obowiązkach rodzinnych i nie tylko bo ma 20 lat jest ok ?? rozumiem że bronisz swojej forumowej koleżanki ale przeczytaj jak ona zwraca sie do mnie i dopiero potem krytykuj
czytanie ze zrozumieniem sie klania - kolezanka wkleila cytat a nie pisala od siebie..

A to co jak ktos jest mlodszy od Ciebie to juz mniej dojrzaly i nie majacy swojego zycia? Dziewczyno przeczytaj jeszcze raz wszystko ci napisalas i zastanow sie kto tu jest arogancki i bezczelny

I nie zasmiecaj nam watku taki postami bo nie jest to na temat!

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-18 o 18:36
snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:36   #821
HopeMAGDA
Rozeznanie

a ja mam pół farbki palett e 20 napisane ze ma 9% a ja myslałam ze ma 12 no cóz co myslicie jak wyjdzie na włoskach takich zżółciałych?

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:39   #822
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
a ja mam pół farbki palett e 20 napisane ze ma 9% a ja myslałam ze ma 12 no cóz co myslicie jak wyjdzie na włoskach takich zżółciałych?
blond bunny pewnie Ci doradzi-Ona jest ekspertka w Palette

snowhitee jest złoty, jest Mam nadzieje ze w grudniu ładnie się wyrówna
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:43   #823
fryz5
Zakorzenienie

Hopemagda e20 to odcień rozjaśniający 4-6 tonów bo ma rozjaśniacz, wychodzi ciepło, żółtawo. ma wodę 9% bo widocznie 12% nie jest potrzebne przy tym odcieniu

Yattamanka pisałas o farbach 10 min ze moga niszczyć bo tak fryzjerki mówią, moim zdaniem, farby 10minutowe mają poprostu inny składnik powodujący szybsze wnikanie pigmentu do włosa np palette 10min color jest bardzo fajna, nie niszczy nie ma amoniaku, a excel ma chyba amoniak? ale tez nie niszczy, nie wiem trzeba by przeanalizowac skład chemiczny tych farb zeby sie dowiedzieć co powoduje tak szybkie działanie
ilekroć zdarza się ze zwykłe farby które trzyma się 30min, ciemnieją szybko, czym nie powinno się stresować, a te 10-minutówki moze tez się znacznie nie różnią? tylko poprostu napisali żeby trzymać 10 min ze niby taka nowość?

a co do tej dyskusji z Syslo powiem tak, dziewczyna nie umie rozmawiać, nie chce tu nikogo obrazić, ale po co się kłócic? proszę zakończcie z Nią tą bezsensowną dyskusję bo inaczej się to nie skończy Ona będzie tu wam dogryzała a Wy jej, po co to? odesłałyście ją do wyszukiwarki a Ona nadal swoje, niech sobie radzi, myśle żeby nie przejmować się kolejnymi postami z jej strony (tymi nie na temat) , no chyba że zmieni swoje nastawienie
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:44   #824
infatuated
Zakorzenienie

aaaa dziewczyny przed chwilą nałożyłam !!! za 20 min zmywam
matko, to będzie mój pierwszy ciemniejszy kolor od...roku!!
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:47   #825
HopeMAGDA
Rozeznanie

fryz5 wielkie dzieki za info,mam odrost tak na 1 cm i reszta włosów taki miks myslałam zeby moze tą farbka mam tylko pół moze odrost troche rozjasnic na poczatek a potem moze jutro dac kolorek jaki chce np syoss9-5 mówisz ze zółto wychodzi a te zółte rozjasni?na jasniejsze?

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:57   #826
fryz5
Zakorzenienie

jak masz mix to moze połóz na odrosty dokładnie, potrzymaj 30-35min i następnie zmalaksuj z resztą, dodaj wody na włosy i masuj, tak zostaw jakieś kilka minut, niech się tylko lekko reszta zrówna . potem zobaczymy co nałozyć
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:57   #827
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

slicznie wyszlo sluchaj sie rad dziewczyn i dawaj na calosc a potem prosimy o zdj w swietle dziennym
no już po pasemek mi niestety nie pokryło ale myślę że to nawet lepiej suszą się naturalnie gdyż nie chce już ich suszyć gorącym powietrzem suszarki. Jak wyschną i wyprostuje to wstawie fotki. Przy zmywaniu nawet jeden włosek mi nie wypadł , zobaczymy w świetle dziennym jak będzie. Bądźcie dobrej myśli żeby nie było rudzielców
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:59   #828
Agatau88
Zakorzenienie

HopeMagda jak to ma być podkład to nakladaj, na to Syoss i juz. Ale samej w sobie chyba nie polecam - przypomnialo mi sie jak ktos pisał że zolto wychodzi

Dziewczyny powiedzcie mi czy uzywacie czerwonych szminek? Tak na codzien, na uczelnie do pracy?
W wyszukiwarce watek o czerwonych szminkach jest, ale jakis przestarzały I tak ogolnie mało kto sie wypowiada.
Ja chciałabym jakąs kupic-moze poradzicie mi jakieś fajne konkretne szminki?
Z jednej strony chcialabym a z drugiej własnie w czerwinej szmince czuje sie jakbym umalowała się szminką dorosłej kobiety, jak dziecko ktore wymalowało sie kosmetykami mamy, rozumiecie o co mi chodzi.
Może cos poradzicie?
A druga sprawa-czy na uczelnie wypada tak mocno malować usta?
Ja na to sie chyba bym nie odważyła, ale do miasta, na zakupy itd juz raczej tak
Ehh, ja jestem taka dziecinna

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-18 o 19:00
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-18, 18:59   #829
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
aaaa dziewczyny przed chwilą nałożyłam !!! za 20 min zmywam
matko, to będzie mój pierwszy ciemniejszy kolor od...roku!!
życze Ci żeby wyszło pięknie
ja też dziś robiłam. Już jestem po farbowaniu całości. Trzymałam 10 miniut a potem przy zmywaniu z 3 minuty pieniłam. Mam nadzieję że jutro nie doznam szoku w świetle dziennym.
Nikola17 jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:01   #830
HopeMAGDA
Rozeznanie

pomyśle co zrobic bo ja strasznie nie lubie żółtka brrrr.....i mam strach.ogólnie myslałam o samym syoss ale dostałam ta palett i pomyslałam ze sobie podkład zrobie to moze ładniejsze jasniejsze wyjdą!

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:09   #831
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
pomyśle co zrobic bo ja strasznie nie lubie żółtka brrrr.....i mam strach.ogólnie myslałam o samym syoss ale dostałam ta palett i pomyslałam ze sobie podkład zrobie to moze ładniejsze jasniejsze wyjdą!
sam syoss napewno wyjdzie Ci lekko żółtawo/złoto bo ja nim robie i mi tak wychodzi ale właśnie o taki efekt mi chodzi natomiast z podkładem napewno wyjdzie jaśniejszy. nawet bunny mówiła że syoss to poziom 9 czyli taki złotawo żółty
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:12   #832
HopeMAGDA
Rozeznanie

ja juz robiłam tez syossem ale po czasie troszke mi żółkł odrost jak kładłam na taki swój naturalny kolorek a pamietam ze Ewcia robi z podkładem i ma takie az białe a ja takie bym chciała.

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:13   #833
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
syoss to poziom 9 czyli taki złotawo żółty
Poziom nie świadczy o odcieniu.
Może byc przeciez poziom 9 ale chłodny kolor
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:16   #834
fryz5
Zakorzenienie

syoss ma dwa odcienie blondów rozjaśniających 9-1 i 9-5 , drugi jest chłodny natomiast pierwszy taki złocisty sie wydaje, ta E20 wydaje sie byc dobra na podkład ale nie zmywaj za szybko bo za słabo rozjasni
fryz5 jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:19   #835
HopeMAGDA
Rozeznanie

ulotki nie mam więc nie poczytam ile trzymac ale pewnie tak 40 minut co?

HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:21   #836
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
HopeMagda jak to ma być podkład to nakladaj, na to Syoss i juz. Ale samej w sobie chyba nie polecam - przypomnialo mi sie jak ktos pisał że zolto wychodzi

Dziewczyny powiedzcie mi czy uzywacie czerwonych szminek? Tak na codzien, na uczelnie do pracy?
W wyszukiwarce watek o czerwonych szminkach jest, ale jakis przestarzały I tak ogolnie mało kto sie wypowiada.
Ja chciałabym jakąs kupic-moze poradzicie mi jakieś fajne konkretne szminki?
Z jednej strony chcialabym a z drugiej własnie w czerwinej szmince czuje sie jakbym umalowała się szminką dorosłej kobiety, jak dziecko ktore wymalowało sie kosmetykami mamy, rozumiecie o co mi chodzi.
Może cos poradzicie?
A druga sprawa-czy na uczelnie wypada tak mocno malować usta?
Ja na to sie chyba bym nie odważyła, ale do miasta, na zakupy itd juz raczej tak
Ehh, ja jestem taka dziecinna
Ja nie używam i szczerze powiem,że nigdy nawet nie próbowalam
ale kiedys trzeba bedzie sprobowac, ja zawsze wolalam podkreslic oczy niz usta,nie wiem skąd mi się to wzielo

I jak tam dziewczyny po farbowaniach?? Mam puszczać kciuki?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
ulotki nie mam więc nie poczytam ile trzymac ale pewnie tak 40 minut co?
tak trzymaj

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-11-18 o 19:21
Stary 2010-11-18, 19:24   #837
Agatau88
Zakorzenienie

Widzialam na zdjeciach ze wolisz oczy
A ja wole usta, ale zawsze uzywam jasnych błyszczyków albo szminek jasnych.
Poczekam jeszcze na opinie, moze ktoras z Was pomoże
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:32   #838
Atasa
Raczkowanie

Hej dziewczyny! Mam pytanie... mam próbkę szmponu BIOSILK silver lights shampoo i chciałabym ją wykorzystać :P Ale niestety nie mam jasnego koloru włosów, raczej brązowy (brązowo-mysi ) i zastanawiam się czy jeśli go użyję na moje brązowe włosy to nic im się nie stanie?
Atasa jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:33   #839
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam pytanie... mam próbkę szmponu BIOSILK silver lights shampoo i chciałabym ją wykorzystać :P Ale niestety nie mam jasnego koloru włosów, raczej brązowy (brązowo-mysi ) i zastanawiam się czy jeśli go użyję na moje brązowe włosy to nic im się nie stanie?
Nic On nie dziala tak szybko
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-18, 19:38   #840
Atasa
Raczkowanie

Cytat:
Nic On nie dziala tak szybko
A to dziękuję Bo koleżanka mnie nastraszyła, że przez ten fioletowy odcień szmaponu mogę mieć jakieś takie dziwne refleksy na głowie i wolałam Was zapytać czy to możliwe Dziękuję
Atasa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości