Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-19, 13:37   #931
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Princeska ja mysle ze jak jeszcze raz wyrównasz kolor to bedzie ok
Jak na tyle co przeszły to stan jest dobry, ale ja bym na Twoim miejscu podciała 3 cm. Bo są przesuszone. A tak konce i tak Ci sie wykruszą.

Kotka ladnie Ci wzieło

mysia u Ciebie kolorek jak zwykle piekny i długość już super.
Bardzo grube i zdrowe wlosy
Troszkę na niektoeych zdjęciach na moim komputerze jest szaro, ale to TYLKO kwestia odcienia. Kapka złota i będzie cud, miód.

infatuated coś nam zdjęc nie dała, a ja tak czekałam

A wogóle kupiłam Vitapil taniej wczoraj bo zostało mi 10 tabletek a że byłam w aptece to skorzystałam. 60 tabletek za 30zł.
A w innej aptece w Plazie kupowałam wczesniej 30 tabl za też 30zł. Masakra jakaś z tą Apteką w Plazie.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-19 o 13:39
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-19, 13:40   #932
infatuated
Zakorzenienie

Witam Was Dziewczynki
wczoraj nie mogłam fotek wkleić bo net mi padł...czytałam Was na komorce wieczorem-to już jest uzaleznienie lekkie

własnie wróciłam z uczelni i się zabieram za fotki
generalnie jestem baaaardzo zadowolona z kolorku, jakoś lepiej do mnie pasuje niż tamte jasne włosy czuje się bardziej wyrazista
koleżanki też mi powiedziały, że super mi pasuje no i włosy wyglądają jak nie farbowane, w sensie że kolor mega naturalny dobra ale co ja się rozpisuje, same zobaczycie...
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-19, 13:44   #933
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
kochana vitapil i pokrzywa do picia to podstawa widziałaś co wychodowalam po tym .... oczywiście dzieki mysi
a po pokrzywie nie wyskakują wam pryszcze?
dobra to pokrzywę kupię dzisiaj,ale vitapil będzie musiał poczekać do przyszlego miesiaca

to to?
http://allegro.pl/vitapil-z-biotyna-...318416523.html

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-11-19 o 13:46
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2010-11-19, 13:45   #934
mon9
Zakorzenienie

hej dziewczyny, podczytuje Was troszkę i mam pytanie o te odżywki, biovax, placenta i dolce czy to chodzi o te w linkach?
http://allegro.pl/biovax-odzywka-wlo...8.html#gallery
http://allegro.pl/kallos-crema-al-la...311660060.html

która jest lepsza do przesuszonych blondasków?
mon9 jest offline  
Stary 2010-11-19, 13:48   #935
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska ja mysle ze jak jeszcze raz wyrównasz kolor to bedzie ok
Jak na tyle co przeszły to stan jest dobry, ale ja bym na Twoim miejscu podciała 3 cm. Bo są przesuszone. A tak konce i tak Ci sie wykruszą.
narazie sprobuje je poodzywiac,bo naprawde nie chce ich scinac
zobaczymy co będzie ...
Stary 2010-11-19, 13:58   #936
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiem,wiem,że są przesuszone,ale przeżyły rozjaśniacz, Stockholm, kąpiel rozjaśniającą i Palette A10 w ciągu tygodnia? może 10 dni
to nie ma się co dziwić ale wiem,że muszę teraz o nie dbać, chcę by były długie i piękne,a Mysia ten Twój porost to też tak chcę
no głuptasie
dałas im popalic, ale to co wymieniłas, to nie wszytsko, bo juz wczesniej rozjasniałąs do bardzo jasnego blondu, przyciemniąłs i teraz znów wracasz, więc dostały po pupie.

ze swojej strony polecam olejowanie- daje fantastyczne efekty w dosc krótkim czasie. a włosy błyszcza jak psu jajca, i nic nie odstaje od reszty, efekt jak po prostownicy.

porost mnie samą zaskoczył. w życiu mi tak szybko włosy nie rosły! Na samym poczatku wrzesnia zostały obcięte pod linijke najkrócej jak sie dało- do linii włosów na karku, te na karku nie miały nawet 1 cm, bo ucięłą maxymalnie. A teraz az sama się zdziwiłam, jak zobaczyłam na zdjeicu jakie sa pod spodem dłuuugie!

Cytat:
kochana vitapil i pokrzywa do picia to podstawa widziałaś co wychodowalam po tym .... oczywiście dzieki mysi
masz długie juz włoski, ale Cię dogonię..

Cytat:

mysia u Ciebie kolorek jak zwykle piekny i długość już super.
Bardzo grube i zdrowe wlosy
Troszkę na niektoeych zdjęciach na moim komputerze jest szaro, ale to TYLKO kwestia odcienia. Kapka złota i będzie cud, miód.

A wogóle kupiłam Vitapil taniej wczoraj bo zostało mi 10 tabletek a że byłam w aptece to skorzystałam. 60 tabletek za 30zł.
A w innej aptece w Plazie kupowałam wczesniej 30 tabl za też 30zł. Masakra jakaś z tą Apteką w Plazie.
ojeje, ziękuję słońće Ty zawsze mi takich komplementów naprawisz, że az mam wypieki
pocieszyłas mnie bardzo, ale masz rację, to tylko głupi odcien, kwestia poprawki w tym zakresie i bedzie super. jak wierzchnia warstwa będzie w tym kolorze, co spod, to ja będe w pełni zadowolona.

kurcze, ja vitapil kupuje po 31zł za 60tabl i myślałam, ze to drożyzna
ale jak tak dalej bede go reklamowac, to zaczną go sprzedawać po 60zł i tez każdy kupi ihihihi
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki
wczoraj nie mogłam fotek wkleić bo net mi padł...czytałam Was na komorce wieczorem-to już jest uzaleznienie lekkie

własnie wróciłam z uczelni i się zabieram za fotki
generalnie jestem baaaardzo zadowolona z kolorku, jakoś lepiej do mnie pasuje niż tamte jasne włosy czuje się bardziej wyrazista
koleżanki też mi powiedziały, że super mi pasuje no i włosy wyglądają jak nie farbowane, w sensie że kolor mega naturalny dobra ale co ja się rozpisuje, same zobaczycie...
dawaj fotki! umieramy z ciekawości!!!
Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, podczytuje Was troszkę i mam pytanie o te odżywki, biovax, placenta i dolce czy to chodzi o te w linkach?
http://allegro.pl/kallos-crema-al-la...311660060.html

która jest lepsza do przesuszonych blondasków?
musisz sprawdzic, co wolą Twoje włoski. Biovax jest tanszy, wiec zacznij od niego. A ma bardzo dobry skład, tylko że bez silikonow, jak jestes do nich przyzwyczajona, to nakładaj cos silikonowego po nim, nawet jesli am to byc pantene czy dove
Stary 2010-11-19, 14:04   #937
Agatau88
Zakorzenienie

mysia ja mówie Ci całą prawdę
Włoski aż pozazdrościć - grube geste błyszczące.
A szary odcień jest owszem, ale to tylko odcień. Połóż za kilka dni moze jakas farbe ze złotym refleksem?
Blond bunny chyba coś doradzała.
A powiedz mi jakiego oleju uzywasz? Ja mam Vatikę kokosowy.
A Ty?
Mozesz dać link np.do Allegro to popatrze.

Właśnie, tak Vitapil reklamowałas ze ludzie kupują. Ja zjadłam już 20 tabletek, ciezko po takim czasie stwierdzic czy mi sluzy, ale jak nie szkodzi to jest ok Więc zakupiłam 60 tabletek, po 3 mcach przyjdzie czas na werdykt - służy czy jest obojęty
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:07   #938
infatuated
Zakorzenienie

oto fotki

LOREAL ISLANDE 7,1 POPIELATY BLOND
kładziony na LOREAL EXCELL 9,13

te trzy pierwsze robione wczoraj nie mogłam uchwycić koloru, bo lampa strasznie przekłamywała i musiałam je zrobić w toalecie bo tam mam takie światło coś a'la klubowe także dobrze odzwierciedla kolor fotka nr 1 chyba najlepiej
to na różowo robione przed chwilą..
co myslicie??
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:11   #939
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
już są fotki dla was dziewczyny
nutrisse 111 + woda 12%
1-przed
2-po z lampą
3,4...- w świetle dziennym po
z efektu jestem zadowolona nie jest bardzo żółto i chyba zostanę przy tej farbce, zobaczymy co bedzie po tygodniu jak sie lekko niebieskawy barwnik wypłucze
No i bardzo ładnie

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja na uczelni ale dziś zrobilam sobie wolne zeby sie ogarnać,bo jutro następna szkola

zaraz pojde na balkon moze cos mi sie uda
ogolnie to mi zdjecia nie wychodza,bo dla aparatu jest za ciemno i caly czas wlacza lampe,a ja nie wiem jak ja wylaczyc ale dziś troche jasniej to moze sie uda
U mnie w lustrzance tez tak jest - jak jest taka pogoda jak dziś - a u mnie szaroburo to lampa sama wyskakuje i też nie wiem jak to wyłączyć

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
oto fotki

te trzy pierwsze robione wczoraj nie mogłam uchwycić koloru, bo lampa strasznie przekłamywała i musiałam je zrobić w toalecie bo tam mam takie światło coś a'la klubowe także dobrze odzwierciedla kolor fotka nr 1 chyba najlepiej
co myslicie??

Faktycznie ładnie naturalnie
A mogłabyś wrzucić jeszcze raz z jedną foteczkę po loreal excell 9,13? Bo wcozraj szukałam i nie mogłam znaleźć :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:12   #940
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

masz długie juz włoski, ale Cię dogonię..
ale ty masz grubsze odemnie hmm.. na pewno mnie dogonisz ja chce miec te 60 cm tak żeby wlosy z przodu sięgały mi za piersi
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:13   #941
Agatau88
Zakorzenienie

infatuated włoski błyszczące, długie, gladkie
Kolor ładny, ale dość ciemny Odważny krok, aczkolwiek widzę że do cery Ci pasuje

Yatamanka a Tobie kochana zdjęcia po Excelku na co niby potrzebne?
Oczywiście zartuje chyba rozważasz moje słowa i jednak wahasz się nad tym Excellem

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:14
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:14   #942
mysia m
Zakorzenienie

agatau, bunny mi doradziłą zrobic mieszankę bezu ze złotą lub podstawowego ze złota i tym potraktowac włosy a potem robic bezem. Tylko złotem można wytępic ten popiół. Natomiast ja ze swojej strony kupiłam odcien złotego blondu zmywalnego z palette iwłasnie nałozyłam na pasemko. Jak zadziała, to doraźnie tak zostawie, ale pewnie bunny ma rację

ja jestem kuchenna.. używam zwykłej oliwy z oliwek mieszanej z olejkiem rycynowym, choc od kiedy moje włosy doszły do siebie, to nie chce mi się olejowac. Ostatni raz olejowałam chyba miesiąc temu, az wstyd przyznac. Ale to zaleta oliwy z oliwek własnie- ona regeneruje naprawde, a nie tylko z wierzchu. i jak sie juz naprawia włosy, to nawte bez niej funkcjonuja jak trzeba. Ja nie uzywam żadnych jedwabii, silikony wyrzuciłam z pielegnacji. I mam inne włosy. Jak chce, zeby były bardziej płaskie, to na same koncówki daję odżywke z dove złota, ale dosłownie na 5cm koncówek.

Włoski ze zdjęc są takiej pielegnajci:
1.mycie 2 razy joanną rzepa i 1 przeciwłupizowym, bo chciałam zniszcyc tą szarówke
2. biovax do suchych i zniszczonych mieszany z garnier karite i mrs potters ginkobiloba - z kazdego po 5zł kropli. wszytsko pod czepek. recznik i tak 30minutek.
3. zmycie letnią woda a potem lodowatą

koniec. popsikanie termoochroną z mariona i suszenie przeczesujac grzebieniem,zeby były proste. nawet szcoztki nie musiałam używac.

do grubych to im daleko, ale dobrze uddają, bo są bardzo gęste

kotka, dzięki
ja celuje do 45, ale potem pewnie będe chciała z 55

infatuated, taki sam kolorek wyszedł mi 2 dni temu, dopóki dzis go nie domyłam. Dosc jasno ci wyszło, ale naturalnie, ta srebrzystosc pewnie szybko się spłucze. Nie chce sprawic Ci zawodu, ale wole włoski przed. Ale najważniejsze, zebys Ty była zadowolona. Poza tym to sa długie i lśniące. Śliczne!

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:19
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:16   #943
Agatau88
Zakorzenienie

mysia masz na myśli oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia?

Tylko nie lodowatą wodą, bo zatoki
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:19   #944
rabbitka
Rozeznanie

Kotka, ładnie Cio drost złapało zazdroszczę, bo też chciałabym już znaleźć farbkę która by mój pokryła :P
Infatuated śliczny kolor bardzo naturalny super do cery i brwi Ci pasuje, u mnie nie ma tego odcienia z loreala,bo inaczej to bym chyba zakupiła i pożegnała z jasnym blondem

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:23   #945
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
mysia masz na myśli oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia?

Tylko nie lodowatą wodą, bo zatoki
własnie taką oliwę

ale ja ta woda nie polewam skóry głowy, tylko same włosy głowy nie wolno
Stary 2010-11-19, 14:28   #946
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
oto fotki

co myslicie??
ślicznie wyszło
Stary 2010-11-19, 14:29   #947
mysia m
Zakorzenienie

babeczki macie juz kurtki na zimę? ja się uganiam za pikowaną kurtka do połowy uda bez paska, ale ściagana w talii z kapturem obszytym futerkiem ale co znajde taką, to albo cena z kosmosu, albo za bardzo sie błyszczy, albo czuje sie jak waciak jakis. I dzis znalazłam odpowiednia, ale nie wiem czy taki połysk pasuje babce w moim wieku czy to nie jest troche zdzirowato, jak myślicie? w sumie to taki pól mat, ale jednak błyszczy. Kosztuje 130zł. Brac? Ale skrojona jest fantastycznie.
Stary 2010-11-19, 14:32   #948
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
dużo tego... ja też dużo używam... ale powinnaś uzywać jednego szamponu i masek góra 3 ... a co do kosmetyków po wysuszeniu to jedwab coś do psikania i jakiś balsam... ewentualnie coś do prostowania... a ty pewnie raz takim raz taki myjesz tak? mieszasz ciągle maski tak?
tzn z szamponami to różnie, jest czas, że myje troche dłużej jednym, ale gorzej własnie jest z odżywkami/maskami, bo mam ich naprawde troche a właśnie do każdego mycia biore inną... i ciągle myśle o kupowaniu nowych po umyciu to właśnie raczej już tylko jedwab, chociaż zastanawiałam się nad keratyną chi, ona własnie taka do psikania jest...

mysia kochana jakbym miała tak piękne włosy jak Ty to pewnie nie zastanawiałabym się aż tak nad tym przyciemnianiem... ale albo ja mam już takiego bzika, że przesadzam albo one naprawde wyglądają jak siano i to mnie dobija... co do placenty, ja mam w domu wielkie pudło (bodjaże 800ml) kupiłam chyba w tamtym roku po zużyciu mniejszego opakowania, byłam zadowolona, a jak zakupiłam to wieksze to miałam wrażenie, że jest jakoś gorzej i przestałam używać, później doczytałam, że może wysuszać to już w ogóle... myślicie, że spróbować z placenta raz jeszcze?
paulcia666 jest teraz online  
Stary 2010-11-19, 14:33   #949
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Faktycznie ładnie naturalnie
A mogłabyś wrzucić jeszcze raz z jedną foteczkę po loreal excell 9,13? Bo wcozraj szukałam i nie mogłam znaleźć :/
dzieki kochana, po excell dużo fotek wklejałam, nie chce Ci się szukac ale rozumiem, że masz dzien lenia-zaraz wkleje

Cytat:
infatuated włoski błyszczące, długie, gladkie
Kolor ładny, ale dość ciemny Odważny krok, aczkolwiek widzę że do cery Ci pasuje
ee..tam wcale taki ciemny nie jest a pasuje mi owszem tylko pewnie mi się wypłucze za tydzien i lipa

Cytat:
infatuated, taki sam kolorek wyszedł mi 2 dni temu, dopóki dzis go nie domyłam. Dosc jasno ci wyszło, ale naturalnie, ta srebrzystosc pewnie szybko się spłucze. Nie chce sprawic Ci zawodu, ale wole włoski przed. Ale najważniejsze, zebys Ty była zadowolona. Poza tym to sa długie i lśniące. Śliczne!
hehe mysia, widzę, że bez szału? no skoro go domywałaś to Ci sie nie podobał
mi jednak do twarzy w nim

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Infatuated śliczny kolor bardzo naturalny super do cery i brwi Ci pasuje, u mnie nie ma tego odcienia z loreala,bo inaczej to bym chyba zakupiła i pożegnała z jasnym blondem
dziekuje slicznie
pokazałabym Wam jak moja twarz w tym kolorze wygląda, ale zamazałam jedyne zdjecie hehe chyba że coś się da odkręcic:P

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:35
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:37   #950
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
babeczki macie juz kurtki na zimę? ja się uganiam za pikowaną kurtka do połowy uda bez paska, ale ściagana w talii z kapturem obszytym futerkiem ale co znajde taką, to albo cena z kosmosu, albo za bardzo sie błyszczy, albo czuje sie jak waciak jakis. I dzis znalazłam odpowiednia, ale nie wiem czy taki połysk pasuje babce w moim wieku czy to nie jest troche zdzirowato, jak myślicie? w sumie to taki pól mat, ale jednak błyszczy. Kosztuje 130zł. Brac? Ale skrojona jest fantastycznie.
bierz, teraz takie modne
i nie mów dla kobiet w Twoim wieku,no bez przesady
Stary 2010-11-19, 14:38   #951
rabbitka
Rozeznanie

Infatuated mogłabyś odkręcić, jeżeli nie zamknęłaś jeszcze programu, w którym edytowałaś po zapisaniu wtedy i wtedy naciskając ctrl + z cofasz zmiany

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:45   #952
infatuated
Zakorzenienie

dla Yattamanki (może podejmie w koncu excellkową decyzje )

excell 9,13 bardzo jasny lodowy blond
to drugie robione tuż przed farbowaniem
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:45   #953
mysia m
Zakorzenienie

infatued, domywac, bo jakies takie szare.. A jesli Tobie do buzi pasuje, to super, ciesz się kolorkiem jak najdłuzej

paulcia, dziekuję.
a może przesadzasz z tym siankiem co?
co włos, to czego innego potrzebuje. Jedni chwala sobie jakis tam produkt, a inni juz nie. Placenta moze wysuszac, jak sie z adługo trzyma, ale to chyba dotyczy kazdej maski. Moze powinnas dobrze oczyscic włosy, nim nałozysz maske? Jakims szmaponem z sls typu barwa.

princeska, bo wiesz mnie juz blizej do 40 niz dalej. No modne, tylko czy za rok tez będą? Ale cieplutka jest. Załoze do niej fajne kozaki wysokie i az czuję ze się beda ogladac.. ale potrzebne mi to

w ogole melduje, ze dzis sie obróciło za mna 3 facetów!
nie jestem taka stara i brzydka jeszcze!

Zmyłam te dwa pasma i lece zaraz nakładac na całosc jest cudnie! szare zrobiło się złote! Hurra! Potem dopłucze sie do bezu i bedzie ok
Stary 2010-11-19, 14:46   #954
blond bunny
Zakorzenienie

infantuated mi się osobiście nie podobuje Tak myszowato.
Juz bardziej podoba mi sie ten kolor jak jest w sztucznym świetle wtedy taki zmysłowy jest... Ale miałaś piękne włoski to popsułas.

mysia gdzież ty stara no babo... jakbyś miała lat 60 to by ci nie pasowało a teraz phi...
daj znać jak po tym złotym szamponie...

nie chcę mówić ale... A NIE MÓWILAM!!!

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-19 o 14:48
blond bunny jest offline  
Stary 2010-11-19, 14:52   #955
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
infatued, domywac, bo jakies takie szare.. A jesli Tobie do buzi pasuje, to super, ciesz się kolorkiem jak najdłuzej

paulcia, dziekuję.
co włos, to czego innego potrzebuje. Jedni chwala sobie jakis tam produkt, a inni juz nie. Placenta moze wysuszac, jak sie z adługo trzyma, ale to chyba dotyczy kazdej maski. Moze powinnas dobrze oczyscic włosy, nim nałozysz maske? Jakims szmaponem z sls typu barwa.

princeska, bo wiesz mnie juz blizej do 40 niz dalej. No modne, tylko czy za rok tez będą? Ale cieplutka jest. Załoze do niej fajne kozaki wysokie i az czuję ze się beda ogladac.. ale potrzebne mi to

w ogole melduje, ze dzis sie obróciło za mna 3 facetów!
nie jestem taka stara i brzydka jeszcze!

Zmyłam te dwa pasma i lece zaraz nakładac na całosc jest cudnie! szare zrobiło się złote! Hurra! Potem dopłucze sie do bezu i bedzie ok
Bierz jak za tą cenę to warto
nawet jak za rok Ci się znudzi to trudno, opchniesz jakiejś młodej
Stary 2010-11-19, 14:56   #956
mysia m
Zakorzenienie

bunny, to do mnie 'a nie mówiłam?' ale o co chodzi? aa.. o tych facetów?

princeska.. no to jutro lece kupowac

jak kupie, to wam pokaze się
Stary 2010-11-19, 14:59   #957
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj szukałam kurtki na zimę i niestety nic nie kupiłam a miałam takie same spostrzeżenia jak Ty

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
dzieki kochana, po excell dużo fotek wklejałam, nie chce Ci się szukac ale rozumiem, że masz dzien lenia-zaraz wkleje
Szukałam i te w kręcoinych widziałam, ale wydawało mi się, że wklejałaś takie na prosto a tych znaleźć nie mogłam :/ Może mi się z kimś pomyliło.

Właśnie widzisz zastanawiam się nad tą excelką ale wydaje mi się, że ma ona cieplejszy odcień niż ten castingowy. Ponadto jak mówisz jest to bardzo jasny lodowy blond i ta farba Ci rozjaśniła włoski a ja przecież chcę przyciemnić nie chce by były jasniejsze niż są teraz ( o ile to w ogóle możliwe )

Swoją drogą apropo castinga - jak to możliwe by pzresuszenie było widoczne dopiero po 2 - 3 tygodniach? Rozumiem na początku, że używa się dołączonej odżywki do farby i włosy wyglądają ok, ale ona się później przecież spłukuje a nie myjemy głowy tak rzadko jak raz na 2 tygodnie. Nie rozumiem tego :/

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:02
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-19, 15:02   #958
infatuated
Zakorzenienie

oj bunny nie załamuj mnie
dobra daje fotke;

czy rzeczywiscie tak zle?

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:42
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-19, 15:09   #959
mysia m
Zakorzenienie

infatuated, podtrzymuję swoje zdanie- w cieplejszym było lepiej W ogole masz fantastyczny golfik!

a ja raz kozie śmierc- siedze z tym złotym szmaponem na łbie rude przeżyje- naprawde, ale tego szaroburozielonkawego jakos nie mogę, choc pasuje mi do karnacji

---
umre z niecierpliwosci, jeszcze 10 minut trzymania ..
i obym nie umarłą po spłukaniu

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:19
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-19, 15:19   #960
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

paulcia, dziekuję.
własnie już sama nie wiem czy przesadzam... Wszyscy dookoła mówią mi, że mam ładne włosy, ale skoro plączą się niemiłosiernie i są takie... no nie wiem, tępe, suche i w ogóle to chyba nie histeryzuje...do mycia używam szamponów do blond john frieda albo tresseme, one też raczej posiadają ten sls...

jeśli zdecydowałabym się, że napewno zostane przy blondzie na dłużej to byłabym w stanie ściąć je do tych najkrótszych (dla przypomnienia schodze z cieniowania), czyli lekko za ramiona, ale znowu wiem, że nawet jeśli je zetne to zaraz będzie to samo... więc już sama nie wiem....

infatuated mi się podoba ładny kolor, chociaż trzeba przyznać, że na tych zdjęciach z lampą, gdzie wydaje mi sie bardziej ciepły jest troche lepiej, ale i tak jest dobrze
paulcia666 jest teraz online  
Zamknij wątek

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości