Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-20, 14:15   #1051
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aha... czyli pasemka robisz... ja chce mieć całosć
to już wiem

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Dziękuję
ja narazie calosci nie chce bo wiem ze wtedy trzeba cale wlosy robic ciagle a mi szkoda...mam tak geste pasemka ze moje naturalki to tylko nitki sa dlatego kolor zawsze wyglada cieplo..mialam raz colorsynkiem matrixa i wtedy bylo prawie popielato bialo ale wloski mialam proste wiec i kolor inaczej wyglada

przejrzalam sobie fotki tych co startuja i powiem wam ze niektorzy dali jakies fotki z neta bez sensu
Stary 2010-11-20, 14:21   #1052
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziękuje
wypadają po merzu??? hmm.. a duzo dziewczyn pisalo ze to najlepsze tabletki na wlosy... ja uzywam vitapil mysia poleciła, bo wloski po nim szybko rosną teraz ja polecam tobie
Moze dlatego ze mam ten nowy merz specjal aktiv
Jak bede wPL to zrobie zapas herbaty Pokrzywy i Vitapil, tylko niewiem czy zwykly Vitapil czy z Biotynä?

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziekuje Ja Tobie dalam juz rano
dziekuje

Kotka tylko zarejestrowane osoby glosuja
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziekuje pieknie moje wlosy nie wypadaja taka ich natura siedza sztywno ale moze to tez ze nie farbuje calosci no i ile mi wyroslo nowych puszakow pod grzywka i na zakolach
To tylko pozazdroscic naturze
Ja musze zrobic cos z wlosami,bo odrost daje o sobie znac.Tak mysle o zakupie farby c10,czy jakas lagodniejsza farba wziela by mi ten odcien co mam teraz-mam jeszcze wellaton 12/1......czy samemu nic nie kombinowac i fryzjer...

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-11-20, 14:53   #1053
blond bunny
Zakorzenienie

kotka i kaśka ode mnie piąteczki

cascada piękne masz włosy, naprawdę extra!
Stary 2010-11-20, 14:58   #1054
kaska222
Moderator

blond bunny dziekuje
Moze ty mi cos doradzisz, jak rozjasnic troche wlosy zeby uzyskac chodny odcien.:

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-11-20, 15:00   #1055
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki snow i kotka ode mnie też macie po 5
Dziekujemy

Caskada no wlasnie tez widzialam fotki z neta i po co takie wstawiac ja nie wiem.. a niektore dziewczyny to chyba pomylily ten konkurs z jakims pieknosci bo photoshop-uja swoje twarze na potege a tu o wlosy przeciez chodzi

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-20, 15:07   #1056
blond bunny
Zakorzenienie

kaska jeżeli chcesz zachować ten poziom blondu co masz to c10 będzie dla ciebie dobra farbą- bo ona daje taki platynowy ładny blond- raz nią robiłam wlosy ale ostatecznie uznalam że za ciemna dla mnie, bo ja lubię bardzo jasne prawie białe blondy. c10 bez problemu powinno sobie poradzić z tym co masz teraz na głowie. To nie jest jakaś bardzo mocna farba- ma wodę 9% czyli taki standard przy blondach.
Nie wiem co mogę ci jeszcze doradzić. Ona chłodno wychodzi. dobrze sie nosi, nie zmywa szybko.
Stary 2010-11-20, 15:10   #1057
agnieszkazprzedszkola
Przyczajenie

Dziewczyny, proszę doradźcie coś
agnieszkazprzedszkola jest offline  
Stary 2010-11-20, 15:10   #1058
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Jak bede wPL to zrobie zapas herbaty Pokrzywy i Vitapil, tylko niewiem czy zwykly Vitapil czy z Biotynä?

Ja musze zrobic cos z wlosami,bo odrost daje o sobie znac.Tak mysle o zakupie farby c10,czy jakas lagodniejsza farba wziela by mi ten odcien co mam teraz-mam jeszcze wellaton 12/1......czy samemu nic nie kombinowac i fryzjer...
moje naturalki sa podobne do tych twoich z foty nr2

no snow niektore to niewiem co tam pokazuja bo ja fryzury zadnej dopatrzec sie nie moge

mam nadzieje ze wygra ktos z naszych blondynek

bunny
Stary 2010-11-20, 15:17   #1059
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Kotka i Snow ode mnie macie 5

Cascada śliczne loki
moje to takie nijakie ani proste ani kręcone
Bunny dziś miałam zjazd i w końcu coś porządnego zaczęliśmy mówić o typach twarzy itp. jak dobierać fryzury i jutro będziemy na sobie i na zdjęciach patrzeć, więc w koncu coś ciekawego
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2010-11-20, 15:21   #1060
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość

jak zrobisz wellatonem albo c10 to bedziesz miała jasniejsze odrosty niz reszta włoskow
chyba ze zdjecia przekłamują kolor całosci.

w sumie moze sie nie znam niech sie bunny wypowie
milusiaam jest offline  
Stary 2010-11-20, 15:29   #1061
blond bunny
Zakorzenienie

Ja to nawet nie dopuszczam takiej myśli żeby nasze blondynki przegrały Jeśli by się tak stało tzn. że konkurs był ustawiany i nie ma co sobie d* zawracać następnym razem- phi!

cascada a do stylingu takich loczko-fal trzeba użyć np. pianki podkreślajacej skręt czy można cokolwiek i wyciskać je? Bo może ja bym spróbowała kiedy Pamiętam że któregos roku w wakacje zrobiłam sobie podobne na dicho tylko za pomocą pianki skrecajacej shock waves i wyciskania i wytrzymało całą noc i fajnie wyglądało, ale ns dnia rozczesałam i już były prawie proste.
I jeszcze pytanko- bo rozumiem że jak tak je wyciśniesz i mają już kształt to jak rozczesujesz wlosy przez kolejne dni? Czy nie rozczesujesz? A kołtuny? A po myciu czeszesz czy od razu ugniatasz?
I jeszcze jedno- nie mam dyfuzora w suszarce- da radę to wysuszyć jakoś zwykłą końcówką tylko ugniatając drugą ręką?
Napisz proszę szczegółowo plizzz...

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Blond Princeska ciekawe rzeczy prawda?
Ale moja rada jest taka żebys spróbowała kupić podręczniki- można tanio na all, bo na zajęciach wszystkich przypadków nie przerobicie- za mało czasu i checi nauczycieli w takich szkołach Jak sie sama nie douczysz to dobrze nie będzie.
ja dziś w połowie zajęc wyszłam- wysiedziałam tylko blok pedagogiczny i lota bo na kolejnych zajęciach to wiem juz że sie nic nie nauczę to po co mam czas marnować.
A w ogóle u nas taka nędza w klasie, że ze 3 osoby przyszly sie faktycznie czegos nauczyć a reszta tak aby posiedzieć i mieć jakis papier to nauczyciele widząc ta niechęć wszechobecną też na nas laskę kładą i traktuja jak baranów z podstawówki- co mnie strasznie wkurza bo na pierwszym roku tak nie było. Dlatego aby skończyć tą szkołę, w sumie już niedługo koniec semestru i ostatni i do widzenia.
Drugi raz bym do tej szkoły na pewno nie poszła- już bym wolała na staż do jakiejś fryzjerki z prawdziwego zdarzenia jako pomoc fryzjerska albo na porządny kurs a tak zabulę za szkołę ok. 3000 zl i nie wiem bardzo za co jak sama się uczę
U nas prawie wszyscy już po praktykach i polowa na lewo zalatwiła a reszta twierdzi ze za cieżko i oni nie będą fryzjerami
Stary 2010-11-20, 15:50   #1062
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kaska jeżeli chcesz zachować ten poziom blondu co masz to c10 będzie dla ciebie dobra farbą- bo ona daje taki platynowy ładny blond- raz nią robiłam wlosy ale ostatecznie uznalam że za ciemna dla mnie, bo ja lubię bardzo jasne prawie białe blondy. c10 bez problemu powinno sobie poradzić z tym co masz teraz na głowie. To nie jest jakaś bardzo mocna farba- ma wodę 9% czyli taki standard przy blondach.
Nie wiem co mogę ci jeszcze doradzić. Ona chłodno wychodzi. dobrze sie nosi, nie zmywa szybko.
Dziekuje ci,a garnier 101? czy dla bezpiecznosci c10-bo dzisjaj chcialabym kupic farbe.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
jak zrobisz wellatonem albo c10 to bedziesz miała jasniejsze odrosty niz reszta włoskow
chyba ze zdjecia przekłamują kolor całosci.

w sumie moze sie nie znam niech sie bunny wypowie
Wiem milusiaam chce miec jasniejsze tak zeby pokryc calosc wlosow
Wellatonem sie troche boje bo czytajac opinnie moze wyjsc zolto.Ale wiadomo kazdy ma inna strukture wlosa,i wyjdzie roznie.

Zdjecia jak najbardziej oddaja kolor Moj.I tak jestem zdziwiona bo mialam wczesniej malowane na ciemny braz pod rudy, sredni braz i sredni blond cieply (zdjecia w albumie)
Duzo daly mi tez, co tygodniowa maska z miodu rumiankowego.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

kaska222 jest offline  
Stary 2010-11-20, 15:53   #1063
caskada
Zakorzenienie

bunny
na wlosy umyte juz po masce nakladam odzywke bs (koniecznie inaczej bedzie siano) na wilgotne wlosy(pantene do lokow i fal) i ugniatam wlosy glowa w dol koszulka bawelniana! ugniatam ugniatam do bolu...glowe caly czas trzymam do dolu na jakis wysoki stolek czy cokolwiek rozkladam koszulke bawelniana i zawijam wlosy ktore ugniecione tam urwala skret suszac sie...w takim turbanie chodze przez pol dnia az oki beda tam suche nie uzywam suszarki ani dyfuzora
mozesz nalozyc pianke badz zel i wtedy znow wygniesc wlosy i znow zawinac taki turban na jakis czas i wtedy loki zapamietuja skreti sa utrwalone ja nie uzywam stylizatorow
nie czesze wlosow grzebieniami tylko wtedy jak mam odzywke to robie a tak na codzien nie czesze wlosow nie mam koltunow -> codziennie wlosy rozczesuje palcami od skory glowa w dol macham glowa i znowu rozczesuje czasami mocze woda i wtedy nakladam swoja odzywke bs pantene do fal i lokow i ugniatam...jesli siedze w domu nosze luznego warkocza badz skrecam koka na czubku
wydaje mi sie ze suszenie suszarka wysusza wlosy i rozwala loki dlatego ja nie susze
luknij sobie ten filmik jak ta babka to robi jak zawija wlosy metoda plunking to dobra metoda bo wlosy schnac zapamietuja skrethttp://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html
Stary 2010-11-20, 16:07   #1064
blond bunny
Zakorzenienie

kaska ale jaki garnier z jakiej serii? bo kilka jego serii ma kolor 101 i nie wiem o ktory chodzi?

cascada ogladalam ten filmik jak wczesniej wstawilas.
u mnie tak sie nie da- lazic w reczniku/koszulce az wyschnie- ja musze wysuszyc od razu bo co godzine dwie latam z psem na dwor.
jak bede miec chec to sprobuje i zobacze co mi z tego wyjdzie.
Stary 2010-11-20, 16:22   #1065
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Blond Princeska ciekawe rzeczy prawda?
Ale moja rada jest taka żebys spróbowała kupić podręczniki- można tanio na all, bo na zajęciach wszystkich przypadków nie przerobicie- za mało czasu i checi nauczycieli w takich szkołach Jak sie sama nie douczysz to dobrze nie będzie.
ja dziś w połowie zajęc wyszłam- wysiedziałam tylko blok pedagogiczny i lota bo na kolejnych zajęciach to wiem juz że sie nic nie nauczę to po co mam czas marnować.
A w ogóle u nas taka nędza w klasie, że ze 3 osoby przyszly sie faktycznie czegos nauczyć a reszta tak aby posiedzieć i mieć jakis papier to nauczyciele widząc ta niechęć wszechobecną też na nas laskę kładą i traktuja jak baranów z podstawówki- co mnie strasznie wkurza bo na pierwszym roku tak nie było. Dlatego aby skończyć tą szkołę, w sumie już niedługo koniec semestru i ostatni i do widzenia.
Drugi raz bym do tej szkoły na pewno nie poszła- już bym wolała na staż do jakiejś fryzjerki z prawdziwego zdarzenia jako pomoc fryzjerska albo na porządny kurs a tak zabulę za szkołę ok. 3000 zl i nie wiem bardzo za co jak sama się uczę
U nas prawie wszyscy już po praktykach i polowa na lewo zalatwiła a reszta twierdzi ze za cieżko i oni nie będą fryzjerami
Podreczniki na pewno kupię u nas to polowa po zaswiadczenia do Zusu przyszla
zreszta na liście jest z 60 osób,a chodzi może z 20
caly czas inni nauczyciele i tak bezsensu prowadza te zajecia podyktuja tylko jakies bzdury i to na tyle,nic nie wytlumacza nawet... jakby nie mogli tego nam skserować,a resztę opowiedzieć ....
a babka z Higieny to wogole co 2 zajecia dyktuje praktycznie to samo,a piszemy tak kolo 10 stron
ogólnie żal.pl ja nawet nie muszę być fryzjerką,ale robię to dla siebie,bo żaden fryzjer mi nie odpowiada więc wole umieć to robić sama czy doradzić komuś
zresztą interesuje mnie to i z chęcia chodzę na te zajecia,ale jak slysze po raz setny to samo to
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2010-11-20, 16:22   #1066
kaska222
Moderator

blond bunny - myslalam o tych dwoch

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

kaska222 jest offline  
Stary 2010-11-20, 16:24   #1067
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
bunny
na wlosy umyte juz po masce nakladam odzywke bs (koniecznie inaczej bedzie siano) na wilgotne wlosy(pantene do lokow i fal) i ugniatam wlosy glowa w dol koszulka bawelniana! ugniatam ugniatam do bolu...glowe caly czas trzymam do dolu na jakis wysoki stolek czy cokolwiek rozkladam koszulke bawelniana i zawijam wlosy ktore ugniecione tam urwala skret suszac sie...w takim turbanie chodze przez pol dnia az oki beda tam suche nie uzywam suszarki ani dyfuzora
mozesz nalozyc pianke badz zel i wtedy znow wygniesc wlosy i znow zawinac taki turban na jakis czas i wtedy loki zapamietuja skreti sa utrwalone ja nie uzywam stylizatorow
nie czesze wlosow grzebieniami tylko wtedy jak mam odzywke to robie a tak na codzien nie czesze wlosow nie mam koltunow -> codziennie wlosy rozczesuje palcami od skory glowa w dol macham glowa i znowu rozczesuje czasami mocze woda i wtedy nakladam swoja odzywke bs pantene do fal i lokow i ugniatam...jesli siedze w domu nosze luznego warkocza badz skrecam koka na czubku
wydaje mi sie ze suszenie suszarka wysusza wlosy i rozwala loki dlatego ja nie susze
luknij sobie ten filmik jak ta babka to robi jak zawija wlosy metoda plunking to dobra metoda bo wlosy schnac zapamietuja skrethttp://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html
Jak mi wlosy urosna do 60cm tez sprobuje tej metody, wloski babeczki z filmiku sa przeslicze Ale caskada podziwiam Cie, czekac pol dnia az Ci wlosy wyschna ja to nie mam czasu czasem zeby je umyc a co dopiero tyle czekac az wyschna A powiedz mi jakbym chciala je suszyc tak jak babka z filmu to moge zwykla suszarka bez dyfuzora tylko po porstu tak reka ugniatac jak ona to robila? Czy to musi byc dyfuzor to suszenia lokow?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-20, 16:31   #1068
blond bunny
Zakorzenienie

Snow mi się wydaje że można bez dyfuzora tylko wtedy jest więcej pracy bo trzeba drugą ręką je wyciskac kiedyś spróbuje przy dniu wolnym to napisze jak wyszlo.

kaska ten nutrisse lepiej by ci wzial odrost ale obawiam się że wtedy odrost mialabys jasniejszy niz calosc wlosów. sprobuj albo tym 100% kolor albo c10. odrost pewnie wyjdzie ci lekko jasniej, ale reszta wlosow bedzie w tym samym odcieniu kolorystycznym.
albo najpierw zrob kapiel rozjasniajaca a potem naloz farbe- wtedy wiadomo ze kolor rowny wyjdzie- odrost i reszta.
Stary 2010-11-20, 16:33   #1069
snowhitee
Zakorzenienie

Bunny dzieki to bede czekac na Twoja recenzje

Kaska mi tez sie wydaje ze ten nutrisse moze wyjsc za jasno na odrostach. A o tym 100% czytalam kiedys ze bardzo fajny kolor wychodzi, zajrzyj moze na KWC jeszcze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-20, 16:43   #1070
caskada
Zakorzenienie

dziewczyny ja przy malym i tez daje rady czasami tz patrzy na mnie dziwnym wzrokiem ze wydziwiam juz i chodze w koszulkach na glowie

snow da sie bez dyfuzora tylko trzymaj z daleka od wlosow zeby loki sie nie rozwialy i ugniataj....tak normalnie to polecam ten plunking bo loki zapamietuja wygnieciony skret dobrze tez przed tym pozakrecac loki na palec i tak nalozyc ta koszulke do wlosow malo podatnych najlepiej uzyc do tego zelu badz pianki

acha zapomnialam dodac ze zeby skrocic czas czekania w tej koszulce na glowie to po prostu biore suszarke i susze na ta koszulke cieplo wnika i wlosy schna tam szybciej...

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-20 o 16:45
caskada jest offline  
Stary 2010-11-20, 16:48   #1071
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny ja przy malym i tez daje rady czasami tz patrzy na mnie dziwnym wzrokiem ze wydziwiam juz i chodze w koszulkach na glowie

snow da sie bez dyfuzora tylko trzymaj z daleka od wlosow zeby loki sie nie rozwialy i ugniataj....tak normalnie to polecam ten plunking bo loki zapamietuja wygnieciony skret dobrze tez przed tym pozakrecac loki na palec i tak nalozyc ta koszulke do wlosow malo podatnych najlepiej uzyc do tego zelu badz pianki

acha zapomnialam dodac ze zeby skrocic czas czekania w tej koszulce na glowie to po prostu biore suszarke i susze na ta koszulke cieplo wnika i wlosy schna tam szybciej...
aha dzieki no ja mam bardzo podatne wlosy wiec spoko Jak nie susze to mam loczki, jak susze to fale jak kiedys pokazalam Tylko juz czekam az mi wlosieta urosna Bo na razie zle sie czuje w swoich naturalkach.. jeszcze za krotkie zeby tak nosic, nie podobam sie sobie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-20, 17:03   #1072
Gotusia
Raczkowanie

ja nie chce takich bialych wlosow. A bardziej takie perlowe.. Nie wiem jakie farby sa najlepsze. Liczylam ze Wy mi pomozecie
Stary 2010-11-20, 17:59   #1073
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
bunny
caskada, obejrzałam Twoje włosy-piękne te loki
ale powiedz czy po tym plunkingu wychodzi własnie taki luzny skret?tzn takie grube fale??
bo jak patrze na Twoje mokre włosy to jakbyś je powyciskała i zostawiła(bez zawijania w ręcznik) to wydaje mi się że by były drobne loki, hmm??
ale podziwiam-pół dnia na głowie w t-shircie ja niestety nie mam czasu ale zastanawiam się czy by na noc nie spróbować..
a ta odżywka bs pantene to chyba rzeczywiscie mega dobra jest bo moja 'zakręcona' kumpela tylko nią wyczarowywuje super loki
hmm tak mysle, że zamiast ręcznika by mozna było tak podpiąć włosy do góry za pomocą dużej klamry?

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

dziekuje za glosik
Ale dobrze czujesz sie w nowym kolorku? Bo to najwazniejsze A ja napisalam, ze nie wiem w ktorym kolorku Ci lepiej :P Bo w obu mi sie podobasz ale pisalam tez pozniej ze chyba jednak excell'ka wygrywa Choc na tamtym zdj po islande urzeklas mnie - pisalam to tez

dobrze dobrze się czuje dziś już jest dużo jasniej, ale wkleje fotkę za pare myc-zobaczysz że po pierwotnym kolorze nie bedzie sladu
i nie wiem co zrobie-czy położe excellkę ponownie czy nie...
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-20, 18:01   #1074
snowhitee
Zakorzenienie

Infatuated pochodzisz troszke w tym kolorku i zobaczysz w czym czujesz sie lepiej a ktora to jest dokladnie ta odzywka pantene hmm?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-20, 18:21   #1075
caskada
Zakorzenienie

infauted
wlasnie po tym plunkingu wychodza spore loki ale trzeba ciagle wygniatac zawijac/podwijac na palec i zawijac w koszulke i tak az do wyschniecia normalnie mam male drobne loki "makarony" jak to nazywam i jesli nie uloze ich odp zostaja takie a'la shakira
odzywka bs pantene"do fal i lokow" jest cudna nie skleja nie usztywnia sprawia ze wlosy nie sa sianem codziennie ja stosuje do reanimacji porannej lokow/fal albo na suche klade po rozczszesaniu palcami wlosow albo zwilzam wlosy woda i nakladam i wszystko to robie glowa w dol wtedy fryzura jest "push up"
Stary 2010-11-20, 18:22   #1076
Olka2207
Przyczajenie

Rozjaśniacz do włosów

Hej, mam 15 lat i chciałabym rozjaśnić włosy o 2-3 tony. Robię to pierwszy raz nigdy ich nie farbowałam nawet szamponetką. Nie chcę używać farby ani iść do fryzjera. Jakiego użyć rozjaśniacza lum szamponu koloryzującego na platynowy blond? czy może użyc pierwszy raz szamponetki? Bo chciałabym zeby były jasniejsze ale nie za dużo i chciałabym zeby byly jasniejsze o te 3 tony juz do swiąt. Pomocy
Olka2207 jest offline  
Stary 2010-11-20, 19:04   #1077
RemedyForIgnorance
Przyczajenie

Blond czy nie blond oto jest pytanie! :D

Jeśli był już podobny temat to sorry, ale go nie zauważyłam. Planuję za jakiś czas zmienić kolor włosów. Aktualnie staram się w naturalny sposób pozbyć czarnej farby czyli jednym słowem czekam aż włosy mi urosną. Trochę to potrwa, ale mam już tak zjarane włosy rozjaśnianiem, prostowaniem, farbowaniem, że wyjdzie mi to tylko na dobre ;] Chciałabym zmienić kolor włosów na blond. Nie na platynę tylko an taki trochę ciemniejszy, ale nie wiem czy będzie mi pasować. Mam dośc bladą cerę, niestety naczynkową praktycznie non stop mam czerwony nos i policzki, lekkie cienie pod oczami dość ciemne brwi i tu moje pytanie jak sądzicie będzie pasował mi blond? Chodzi mi głównie o to by nie rzucała się w oczy ta moja naczynkowa cera i te lekkie sińce pod oczami. Przy czarnym niestety widać to strasznie, przy rudych i czerwonych tym bardziej więc może chociaż przy ciemniejszym blondzie nie będzie tego aż tak widać? Jak sądzicie?
RemedyForIgnorance jest offline  
Stary 2010-11-20, 19:33   #1078
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Rozjaśniacz do włosów

Cytat:
Napisane przez Olka2207 Pokaż wiadomość
Hej, mam 15 lat i chciałabym rozjaśnić włosy o 2-3 tony. Robię to pierwszy raz nigdy ich nie farbowałam nawet szamponetką. Nie chcę używać farby ani iść do fryzjera. Jakiego użyć rozjaśniacza lum szamponu koloryzującego na platynowy blond? czy może użyc pierwszy raz szamponetki? Bo chciałabym zeby były jasniejsze ale nie za dużo i chciałabym zeby byly jasniejsze o te 3 tony juz do swiąt. Pomocy
Po 1 nie wiemy jakie są Twoje naturalne włosy więc ciężko cokolwiek radzić - musisz wkleić zdjęcie.

Po 2 ani szamponem koloryzującym a już tym bardziej szamponetką nie rozjaśnisz włosów.

Konkludując - daj zdjęcie i będziemy myśleć..

A w ogóle - co tu taka cisza? Wszyscy czekają na stand up w tv ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-11-20 o 19:34
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-20, 21:14   #1079
kaska222
Moderator

Nie kupilam farby nie bylo c10.W poniedzialek bede w drogeri
to kupie i zrobie pasemko na wszelki wypadek

Gotusia wiem ze kiedys Krojen24 pisala o Castingu 1013, po nim wychodzi perlowy kolor. Jak znajde posty to wkleje
posty do castinga 1013
http://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=25408266
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=176

zdjecia
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=216
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=219

widze ze w starych watkach, dziewczyny pokasowaly zdjecia swoje po farbowaniu ...

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-20 o 21:28 Powód: dopisek
mikroREKLAMA

kaska222 jest offline  
Stary 2010-11-20, 21:30   #1080
HopeMAGDA
Rozeznanie

witam tez zagłosowałam i trzymam kciuki za blondyny!co do moich włosków to w świetle dziennym wanilia jak nic zeby nie pisac zółtko modliłam sie zeby już z pracy do domku wrócić i umyc a ja cały dzien od 6 do 18 w pracy masakra.wyszłam z domku ciemno wróciłam ciemno więc fotki w swietle dziennym zrobie w poniedziałek no i wreszcie umyłam i uzyłam płukanki srebnej i jak narazie jestem zadowolona ochłodziła kolor ale gdzie wyszły lekko błękitne.ale zmyje sie wole to niz żółtko.ciekawe jak jutro beda wyglądały w dzień.znowu bede sie w dystrybutorach i szybach od aut przegladac heeh bo na stacji paliw pracuje.pozdrawiam

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości