Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 21:57   #1321
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

snowhitee to ładnie duzo-48cm a zdjecie poniżej kiedy robilas-pytam bo mam teraz podobną długość.

Princeska daj zdjęcia

Dziewczyny znacie te suszarke Brush Activ?
Ta co konkurs o nią się toczy?
Mialam taka, ale popsula mi sie kilka mcy temu, ale miałam pierwszy model jaki był i była super-długo ją miałam.
A znacie tę nową?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:00   #1322
Milena87
Raczkowanie
 
Avatar Milena87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziękuję snow śliczne te twoje włoski tylko przeraża mnie to że za każdym razem będę musiała nakładać te 2 farby... bo za miesiac bedzie odrost i znow bedzie trzeba i wellaton i 522... a samo 522 nie rozjaśni mi odrostu następnym razem???? chodzi mi o to zeby jak najmniej ingerować w te kłaki moje
__________________
01.04.2011 Lenka
Milena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:07   #1323
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee to ładnie duzo-48cm a zdjecie poniżej kiedy robilas-pytam bo mam teraz podobną długość.

Princeska daj zdjęcia

Dziewczyny znacie te suszarke Brush Activ?
Ta co konkurs o nią się toczy?
Mialam taka, ale popsula mi sie kilka mcy temu, ale miałam pierwszy model jaki był i była super-długo ją miałam.
A znacie tę nową?
ojej to zdj to chyba z maja jest Nie pamietam dokladnie, ale tylko z przodu sa takie krotkie bo tyl jest dluzszy

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
dziękuję snow śliczne te twoje włoski tylko przeraża mnie to że za każdym razem będę musiała nakładać te 2 farby... bo za miesiac bedzie odrost i znow bedzie trzeba i wellaton i 522... a samo 522 nie rozjaśni mi odrostu następnym razem???? chodzi mi o to zeby jak najmniej ingerować w te kłaki moje
a moze sprobowalabys nastepnym razem czyms mocniejszym? Byloby przynajmniej raz a dobrze moze palette c12? Bunny nia teraz robi i jest b.zadowolona zreszta spytaj sie jej
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:10   #1324
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ale z tyłu wydaję sie podobne jak moje. No ale nic-ja zapuszczam do wakacji, zobaczymy w jakim beda stanie, ile urosną i co dalej-może obetne

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-22 o 22:12
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:11   #1325
Milena87
Raczkowanie
 
Avatar Milena87
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja robiłam palette kiedyś i jestem na nią uczulona więc odpada chyba za duża woda w niej jest. sprobuje jutro te zółte tym wellatonem jeszcze raz i wkleje wam fotki to ocenicie
__________________
01.04.2011 Lenka
Milena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:14   #1326
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatko mam na zdj pochylona glowe w dol to moze dlatego

Milena no to probuj choc ja na Twoim miejscu polozylabym cos delikatniejszego niz drugi raz wellaton.. Np wlasnie ta n&e chociaz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:37   #1327
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Snow włoski śliczne,ale ten sweterek mi się podoba skąd masz?

Sorki,że dopiero teraz,ale musiałam TŻta odwieźć do domu,bo sobie zażyczył,że jak chce samochodem jeździć to mam go odwozić,bo on autobusem nie bedzie jezdzil
wstawiam fotke,tam gdzie zgięcie na zdjeciu wygladaja na rude,ale takie nie sa

TŻ stwierdzil,ze sa popielato rude
na zdjeciu wygladaja ladnie,ale wole ocenic kolor jak zobacze w świetle dziennym
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 22:43   #1328
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Sorki,że dopiero teraz,ale musiałam TŻta odwieźć do domu,bo sobie zażyczył,że jak chce samochodem jeździć to mam go odwozić,bo on autobusem nie bedzie jezdzil
wstawiam fotke,tam gdzie zgięcie na zdjeciu wygladaja na rude,ale takie nie sa

TŻ stwierdzil,ze sa popielato rude
na zdjeciu wygladaja ladnie,ale wole ocenic kolor jak zobacze w świetle dziennym
Wow, są bardzo jasne i wcale nie rude!

Teraz będziesz miała dylemat czym odrost uzupełniać choć pewnie wezmiesz Palette skoro tak fajnie Ci rozjasnia

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
ja robiłam palette kiedyś i jestem na nią uczulona więc odpada chyba za duża woda w niej jest. sprobuje jutro te zółte tym wellatonem jeszcze raz i wkleje wam fotki to ocenicie
Ja bym robiła na Twoim miejscu N&E, nie rób drugi raz Wellatonem, wyłap pasemka i nałoż N&E
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:44   #1329
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow włoski śliczne,ale ten sweterek mi się podoba skąd masz?

Sorki,że dopiero teraz,ale musiałam TŻta odwieźć do domu,bo sobie zażyczył,że jak chce samochodem jeździć to mam go odwozić,bo on autobusem nie bedzie jezdzil
wstawiam fotke,tam gdzie zgięcie na zdjeciu wygladaja na rude,ale takie nie sa

TŻ stwierdzil,ze sa popielato rude
na zdjeciu wygladaja ladnie,ale wole ocenic kolor jak zobacze w świetle dziennym
no jest duzo jasniej i bardziej blond ale to jeszcze nie to co? ale naprawde jest juz ladnie jeszcze jutro pochwal sie jak zobaczysz sie w swietle dziennym. No i daj im na razie spokoju troszke bo naprawde jest dobrze chyba
A wloski to stare czasy ale dziekuje a sweterek ze stradivariusa

ja mykam spac
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:45   #1330
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow włoski śliczne,ale ten sweterek mi się podoba skąd masz?

Sorki,że dopiero teraz,ale musiałam TŻta odwieźć do domu,bo sobie zażyczył,że jak chce samochodem jeździć to mam go odwozić,bo on autobusem nie bedzie jezdzil
wstawiam fotke,tam gdzie zgięcie na zdjeciu wygladaja na rude,ale takie nie sa

TŻ stwierdzil,ze sa popielato rude
na zdjeciu wygladaja ladnie,ale wole ocenic kolor jak zobacze w świetle dziennym
wow jakie jasniutkie zrob zdjecie w dzien i pokaz nam a jak kondycja wlosow?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 22:50   #1331
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wow, są bardzo jasne i wcale nie rude!

Teraz będziesz miała dylemat czym odrost uzupełniać choć pewnie wezmiesz Palette skoro tak fajnie Ci rozjasnia
no,ale wlasnie one nie sa takie jasne chyba
wstawie fotke w świetle dziennym jutro to ocenicie

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no jest duzo jasniej i bardziej blond ale to jeszcze nie to co? ale naprawde jest juz ladnie jeszcze jutro pochwal sie jak zobaczysz sie w swietle dziennym. No i daj im na razie spokoju troszke bo naprawde jest dobrze chyba
A wloski to stare czasy ale dziekuje a sweterek ze stradivariusa

ja mykam spac
narazie mają spokój
ale mi sie wydaje,że są ciemniejsze nie wiem czemu na zdjeciu takie jasne wyszly

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow jakie jasniutkie zrob zdjecie w dzien i pokaz nam a jak kondycja wlosow?
ok pokaze jutro rano
a kondycja włosków moim zdaniem bez zmian,jakoś nie zauwazylam zadnych uszkodzeń
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 22:53   #1332
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Yatta nie pamietam dokładnie ale czy ty miałaś kiedys takie jaśniutkie włoski troszke waniliowe?nie pamietam której z dziewczyn wyszedł taki jasny kolorek ale nie do konca zadowalający odcien?jak sobie z tym poradziła nie moge sobie przypomniec!

Mnie wyszły waniliowe - takie budyniowe po n&e 522. A jak sobie poradziłam? Po prostu sie wypłukało po 2-3 myciach

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Siedzę z A10 na głowie
Szalona
No fajno - nie sa już takie rudawe ;P Ale jeszcze pochwal się rano fotką w świetle dziennym.

Cytat:
Napisane przez Milena87 Pokaż wiadomość
taką farbę mi dziewczyny tu na forum poleciły więc taką zrobiłam. I na forum widać że niektórym dziewczynom ślicznie rozjaśniła aż do białości. I chyba nie niszczy tak jak palette:/najgorzej to nie wygląda, jest tylko troszkę żółta po wysuszeniu przy odrostach. wiec polecacie jutro zrobić tym samym wellatonem te miejsca żółte czy czymś innym? Może bunny sie wypowie bo widzę że zna sie na rzeczy albo snowwhite bo ma przesliczne włoski a widzę że już doświadczenie ma i próbowała różnych farb
będę wdzięczna.
Nie poleciły stricte a jedynie powiedziały, że jeśli chcesz to nim rób.
Możesz położyć na to jakąś farbę bądź zrobić pasemka jak radzi snow, ale to najlepiej poczekać kilka dni aż włoski się utłuszczą, żeby nie drażnić skóry.
A co do tego czy niszczy mówię z doświadczenia, bo sama nim robiłam którymś razem aż włosy mi się wysuszyły i zgumowały i trzeba było ciąć
Dlatego przestrzegam.

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-11-22 o 22:57
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 23:00   #1333
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Myśle,że nastepnym razem poloze n&e 522 albo wellatona 12/1
Ale to w Grudniu

A ja się dziewczyny zabieram za sprzątnie coś mnie natchnęlo więc muszę wykorzystac,bo rzadko mam taka wene
akurat sobie ogarne w pokoju i popiore ciuchy

Jutro na 11:45 na uczelnie to moge sie pozniej polozyc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 07:57   #1334
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatko, w tym linku to jest lokówka spiralna, trzeba włos nawinąć w te zagłębienia i jest lok a mi chodzi o takie cos co po 1 się otwiera jak prostownica(jest cieniutka) i fryzjer chyba raz owinął i potem ciągnął po włosach w dół. Nie umiem tego wytłumaczyc, ale może Bunny się skojrzyły

Princesska-noo bardzo ładnie wyszło tylko nie farbuj narazie szalona kobieto

Milena-mówisz, że słabe włoski i ciąża Ci osłabiła dodatkowo to zastanów się czy chcesz teraz takiego bardzo jasnego blondu, jak widzisz masz ciemne/słabo rozjaśniające się naturalki i będziesz musiała robić podkład plus farbę.. ja bym poczekała do rozwiązania, nabrała sił i dopiero kombinowała
a jesli chodzi o Twoje pytanie to poszukaj innej farby zamiast kłaść 2 raz wellaton-moze własnie n&e
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 08:26   #1335
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hmm.. to moze potrzebny ci jakiś zwykły prosty szampon a do tego dobra nawilżająca maska? moze spróbuj z szamponem bez silikonów, ja używam ten co poleciła mi mysia dobrze oczyszcza a nie zawira zbędnych składników joanna rzepa... a potem daje kallosa plancete na 15 min lub inna maskę
a joanna jedwab też może być? bo tak mi sie przypomniało, że bratowa zostawiła go u nas w domu, ale nigdy nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

wlasnie moze zamienilabys szampon na jakis prostszy, ziolowy np? Nie obciazaja sie te "salonowe" szampony? Bo ja juz nie moglabym ich uzywac, wiem o tym
prawde mówiąc takich ziołowych troche sie boje, że moje włosy to już w ogole tragicznie będa wyglądały...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

paulcia a Ty idziesz na koloryzacje Keune czy w końcu się nie decydujesz?
Ciekawe czy oni maja w salonach kosmetyki Keune-podobno sa dobre, o farbach tez tak słyszalam, mowilam kiedys ze moja kolezanka tam maluje i ma śliczne włosy. Ale to sie dopiero przekonam jak mi wyjdzie
ciągle rozmyślam... jeśli sie zdecyduje to w weekend jak będe na uczelni to sie zapisze ja widziałam, że mają kosmetyki keune, właśnie przez to, że dojrzałam je przy szybie weszłam do tego salonu osobiście mam w domu odżywke keune do farbowanych i maske do suchych i zniszczonych... ja chciałabym dogadać się z nimi tak czy byłaby taka możliwość, żeby sprzedały mi farbę, którą mi robiły (o ile spodoba mi sie efekt) jak myślicie zgodzą się? bo wiem, że w hurtowniach fryzjerskich tych farb nie ma...

wczoraj wracając z pracy poleciałam do rosmana i wziełam elseve total repair 5(szampon) i odżywkę garnier karite, umyłam tym włosy... i może wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że ja durna... siedząc już tak w wannie z 10min z odżywką na głowie, dołożyłam jeszcze odrobinke na końcówki (bo myslałam, że jeszcze są głodne), w nocy obudziła mnie psinka żebym wypuściła ją siusiu i oczywiście dotknęłam włosy, a tam... o mamciu, końcówki, że szkoda gadac..taki pusz byłam tak załamana, że chciałam iść myć głowe jeszcze raz, ale wreszcie zrezygnowana połozyłam się spać, z nadzieją, że rano będzie lepiej... prawde mówiąc nie zauważyłam narazie jakiejś większej różnicy... myślicie, że to był błąd, że dałam jeszcze troche tej odżywki?

a tak w ogóle to długo schną Wam włosy? bo ja odkąd jestem blondynką mam tak, że czasami nawet jak wstane rano to z tyłu sa jeszcze lekko wilgotne:rolley es:
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 08:28   #1336
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Infatuated jeśli to było składane jak prostownica to jest tylko 2 opcje
Cienka prostownica do loczkowania albo falownica- zależy czy zrobiony lok miał na środku linię czy nie.

Princeska twoje włoski wyglądają na beżowe już. Blondyno ty
Nie kładź nic przynajmniej do połowy grudnia bo serio wyłysiejesz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 08:41   #1337
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc blondaski

infauted
moje wloski to typowe "shakirki" i jak nic z nimi nie robie to takie pozostaja co mnie wkurza wole grubsze fale i jedynie w tym dlugim plunkingu mi sie to jakos udaje pozniej rozczesuje palcami roztrzepuje zakrecam na palce uzywam jedwabiu i jakos to wyglada
princeska szalona jestes blondyno

u mnie tez juz nastroje swiateczne sklepach ulice tez przygotowane do uruchomienia swiatelek i tak sie zastanawiam ze jak sie nie streszcze to nic nie kupie na swieta bo ludzie juz wszysko kupuja ozdoby prezenty choinki.....

paulcia
czy koniecznie musisz uzywac szamponow z silikonami moze dziecinny by wystarczyl przeciez te wszystkie cuda ci sie nadbuduja na wlosach ....
szampony sa tylko do mycia skory glowy a nie wlosow
wiecie co ja nie pamietam kiedy umylam ostatni raz wlosy takim szamponem z silikonami...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-23 o 08:46
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 08:50   #1338
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

paulcia
czy koniecznie musisz uzywac szamponow z silikonami moze dziecinny by wystarczyl przeciez te wszystkie cuda ci sie nadbuduja na wlosach ....
szampony sa tylko do mycia skory glowy a nie wlosow
wiecie co ja nie pamietam kiedy umylam ostatni raz wlosy takim szamponem z silikonami...
ale ja próbowałam już z szamponami dla dzieci, i miałam po nich nie zbyt fajne włosy... na początku myślałam, że z czasem będzie lepiej, ale czego bym na nie później nie nałożyła one i tak były takie nieprzyjemne... chyba pozostaje mi ściąć się na łyso
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 08:57   #1339
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ale ja próbowałam już z szamponami dla dzieci, i miałam po nich nie zbyt fajne włosy... na początku myślałam, że z czasem będzie lepiej, ale czego bym na nie później nie nałożyła one i tak były takie nieprzyjemne... chyba pozostaje mi ściąć się na łyso
to normalne ze wlosy po taki prostym szamponie sa dziwne tepe szorstkie....ale u mnie po nalozeniu maski lorysa a nawet odzywki garniera karite uczucie te znika na wlosach pozniej jeszcze daje jakas odzywke bs wlosy sa sypkie miekkie gladkie.....
paulcia->szampon na skore glowy a na dol wlosow odzywke jakas kladz i tak myj masujac skalp sam ,splukujesz i nie ma zadnego uczucia teposci bo wlosy byly zabezpieczone odzywka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 09:03   #1340
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to normalne ze wlosy po taki prostym szamponie sa dziwne tepe szorstkie....ale u mnie po nalozeniu maski lorysa a nawet odzywki garniera karite uczucie te znika na wlosach pozniej jeszcze daje jakas odzywke bs wlosy sa sypkie miekkie gladkie.....
paulcia->szampon na skore glowy a na dol wlosow odzywke jakas kladz i tak myj masujac skalp sam ,splukujesz i nie ma zadnego uczucia teposci bo wlosy byly zabezpieczone odzywka
więc spróbuje jeszcze tak... w ogóle tak patrze teraz na te moje końcówki i przez to, że są takie napuszone widać ile z nich jest rozdwojonych
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:18   #1341
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada a jakich ty szamponów używasz i polecasz?
Napisz kilka.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:20   #1342
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
a joanna jedwab też może być? bo tak mi sie przypomniało, że bratowa zostawiła go u nas w domu, ale nigdy nie próbowałam
joanna jedwab pewnie ma dużo silikonów bo to jest szampon wygładzający, a ty chciałaś spróbować zwykłego??? tak?

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

no PRINCESSKA już jest bardzo dobrze i zgadzam sie z bunny do polowy grudnia nic nie kładź bo wyłysiejesz!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:23   #1343
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka nie kombinuj
zabezpieczysz mrs potters- jest tania i duża ale malo treściwa i sama moglaby być za slaba.
myjesz szamponem a potem kładziesz placentę lub anti. i voila!
nie kupuj niepotrzebnie stosu kosmetykow bo potem cie korci żeby zmieniac ciągle.
dokładnie. Ja tez wpadłam w szał, nakupiłam i połowę wywaliłam, bo mi nie pasowały a druga połowe pochowałam w szafki i czekają na zbawienie. Bo teraz wiem, ze moje włoski uwielbiają fructisa, mrs potters, biovaxa i raz na dłuzszy czas maske absoluta. Pottersem jak pisałam myje, a pozostałych uzywam wymiennie, czasem mieszam. Koniec. 4 kosmetyki. a stało an połce z 16

paulcia666 ale szmapony dla dzieci nie oczyszczaja porzadnie, sa za delikatne. Sprawdzaja sie przy codziennym myciu, przy zniszconych włoskach, ale nie non stoper. Dlatego namawiam Cie na rzepke Joanny albo zwykły familijny z Barwy- ma SLS. Bo dzieciece albo wcale nie maja nawet SLEs a juz na pewno SLSu, a one sa niezbedne żeby zmyc silikony. Innej mozliwosci nie ma. Chyba, ze chcesz pobawic się w aspiryne i sode oczyszczoną.
---
doczytałam- czemu kupiłąs kolejny szampon z silikonami? dziwisz się, ze masz zdechłe włosy. dlaczego nie chcesz ich umyc czyms, co naprawde je umyje a nie ponownie oblepi? Szampon jest do mycia, czyli po jego uzyciu włosy mają byc gołe i gotowe na nałozenie odzywki a nie w foliowym płaszczyku, bo tak w zyciu ich nie doprowadzisz do ładu, chocbys kupowała maski po 300zł za sztuke.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Paulcia maski dajesz zależnie od dlugości włosów.
Krótkie- jedna porcja wielkości orzecha laskowego/włoskiego od uszu do końca
Do ramion- 2 porcje orzech laskowy/włoski od uszu w dól
Długie- 3-4 porcje orzech laskowy/ włoski od uszu w dół.
Rozmiar orzecha zależy od tego czy włosy mamy gęste czy raczej cienkie i rzadkie. Chyba dobrze wyjaśniłam. Nigdy nie bierzesz na raz na całą dłoń i nie rozcierasz tylko jakby dzielisz wlosy na cześci- środkowa i końce.
Dobrze też po potrzymaniu maski te 5-10 minut rozczesać ja na wlosach bo wtedy wszędzie dojdzie.
ja robie tak, ze rozcieram cała maske w dwóch rękach i nakładam takimi pociagnieciami, porcjami, wmasowując dokłądnie na długości. Na swoje włoski do ramion zuzywam maskę w ilosci całego zagłebienia dłoni.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jakie masz super puszyste wloski sliczne
dzięki. Lubię jak jest ich tak dużo. Nigdy nie prostuje żadnymi prostownicami i nie unikam silikonów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

mysia fajnie Ci ta farba wyszła ale sama sobie pocieniowałaś włosy?
jak to zrobilaś z tyłu?
dziekuję
tak sobie myślałam, że moze jednak ten szmapon z palety, on miał duzo czerwonego barwnika, zeżarł ten niebieski popiołek i choc się juz spłukał, to neutralizacja zadziałała, bo naprawde teraz jets ok, jestem zadowolona.

sama cieniowałam, bo ja sie fryzjerów boje jak ognia, zawse mi cos spieprzą. Jak nie na długosci, to grzywke. Sama sobie nigdy za duzo nie obetne, bo robie to delikatnie, sprawdzam, czy pasuje, jak za mało to tne wiecej i juz. Koniec filozofii

z tyłu nie jest łatwo obcinac, ale pomagałam sobie lusterkiem, a tylne pasma naciagałam do przodu i ciełam najpierw pod katem z jednej strony a potem z drugiej i dzieki temu jest rwno. skorzystałm z metody bunny- naciągac do przodu pod katem ostrym i ciąc metoda piórkową. Wychodza wteyd fajne pazuraki przy buzi a włoski nie wygladają topornie. A zanim je pocieniowałam, to po prostu skracałam na tyle, by miec 2 warstwy. Dolna dłuzsza o jakies 5 cm niz górna. Ale jest na tyle delikatnie, ze jak nie podkrece na szczotce, to włoski moga sprawiac wrazenie bezwarstwowych . Sie rozpisałam. Nie wiem, czy mozna cos zrozumiec z tego.

Cytat:
Napisane przez margalit Pokaż wiadomość
Witajcie!
Niedługo planuję zafarbować włosy na blond, jednak mam problem z dobraniem odpowiedniego odcienia. Chciałabym żeby kolor wyglądał jak najbardziej naturalnie.
Najważniejsza kwestia: ciepły czy zimny? Mam bardzo jasną karnację o różowym rumieńcu i szaroniebieskie oczy, czyli typowe lato. Jedni mówią, że takiemu typowi kolorystycznemu najbardziej pasują zimne blondy a inni, że ciepłe, bo w zimnych lato wygląda na zmęczone. I bądź człowieku mądry

Pierwsze zdjęcie to mój naturalny kolor włosów a dalej odcienie, nad którymi się zastanawiam:
ja jestem lato i powiem Ci, że w lodowatych wygladam cięzko i ponuro, w rudawycho choro, dopiero w chłodnych beżach włąsciwie. Moze nalezysz do tych pośrodkowych lat
kaska222
dziękuję
ale mnie tez korci ta 101, jak Tobie łądnie wyjdzie, to chyba się skuszę
miałabym bez, ale o 1 ton jasniej.

BLOND_PRINCESSKA
o ludzie! masz perłowy blondzik! bomba!
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-23 o 09:27
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:24   #1344
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczynki,kupiłam balsam z mrs.potters ale aloes i coś tam na suche i zniszczone i myłam z nia! narazie wiekszej różnicy nie zauwarzyłam, ale mam nadzieje że zauwarze dziekuje za rady caskada i mysia
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:30   #1345
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee to ładnie duzo-48cm a zdjecie poniżej kiedy robilas-pytam bo mam teraz podobną długość.

Princeska daj zdjęcia

Dziewczyny znacie te suszarke Brush Activ?
Ta co konkurs o nią się toczy?
Mialam taka, ale popsula mi sie kilka mcy temu, ale miałam pierwszy model jaki był i była super-długo ją miałam.
A znacie tę nową?
Kotka ja się na tą suszarkę już od dłuższego czasu szykuje ale zawsze mi coś przeszkodzi w kupnie, ale prędzej czy później się jej dorobię jest super

Dziewczyny na Wszystkie z Was zagłosowałam, dając oczywiście po 5

Wczoraj zrobiłam zdjęcia i już miałam Wam pokazać jak przyjechali goście i musiałam sobie przerwać, dlatego dzisiaj to już je zobaczycie na pewno
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:32   #1346
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
cascada a jakich ty szamponów używasz i polecasz?
Napisz kilka.
ja uzywam (uzylam) do tej pory
-szampon dziecinny hipp
-palmolive z ekstraktem z oliwki(niewiem czy jest w pl)--> teraz nim myje
-joanna miod i cytryna
-herbal szampon z wyciagiem z ziol (raczej nie ma go w pl)
-zwitsal dziecinny( raczej nie ma go w pl)--> tez nim myje aktualnie

jak widzisz sa to proste tanie szampony bo uzywam ich tylko do mycia skalpu w zadnym wypadku nie szoruje nimi wlosow(klade jakas odzywke prosta tez jedynie do zabezpieczenia)

z checia bym kupila inne polskie bajery ale nie mam do nich dostepu a nie zamawiam przez neta.....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-23 o 09:38
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:35   #1347
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nych-Aloes.htm
link do tego balsamu co kupilam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:37   #1348
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dokładnie, też uwazam, ze proste, tanie szmapony i odżywki są nieraz o niebo lepsze od wydziwianych fryzjerskich.

kotka, ta aloesowa podobno lepsza od ginko biloba. Aloes genialnie nawilza, przewyższa go podobno tylko pod tym względem jojoba.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:38   #1349
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia666 ale szmapony dla dzieci nie oczyszczaja porzadnie, sa za delikatne. Sprawdzaja sie przy codziennym myciu, przy zniszconych włoskach, ale nie non stoper. Dlatego namawiam Cie na rzepke Joanny albo zwykły familijny z Barwy- ma SLS. Bo dzieciece albo wcale nie maja nawet SLEs a juz na pewno SLSu, a one sa niezbedne żeby zmyc silikony. Innej mozliwosci nie ma. Chyba, ze chcesz pobawic się w aspiryne i sode oczyszczoną.
---
doczytałam- czemu kupiłąs kolejny szampon z silikonami? dziwisz się, ze masz zdechłe włosy. dlaczego nie chcesz ich umyc czyms, co naprawde je umyje a nie ponownie oblepi? Szampon jest do mycia, czyli po jego uzyciu włosy mają byc gołe i gotowe na nałozenie odzywki a nie w foliowym płaszczyku, bo tak w zyciu ich nie doprowadzisz do ładu, chocbys kupowała maski po 300zł za sztuke.
bo ja głupia jestem.. dzisiaj moje końcówki wyglądają tak żałośnie, że mam trzy wyjścia... albo ściąć włosy do ramion (wtedy będe miała już jedną długość), albo pofarbować na kolor podobny do swoich i wracać do naturalnych, albo pofarbować na brąz i ściąć ze 2-3cm końcówek... i co tu wybrać
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 09:42   #1350
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dokładnie, też uwazam, ze proste, tanie szmapony i odżywki są nieraz o niebo lepsze od wydziwianych fryzjerskich.

kotka, ta aloesowa podobno lepsza od ginko biloba. Aloes genialnie nawilza, przewyższa go podobno tylko pod tym względem jojoba.
no to chyba dobry zakup na mycie omo zaplaciłam 8zł za nią! a taka byłam szcześliwa że w inter marche to dostałam nawet sie nie spodziewałam że tam bedzie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.