Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-24, 23:56   #1591
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
excellka i to przydalobyby sie juz w ten weekend bo odrost duzy i mnie razi musze sobie to poobliczac zebym jeszcze pozniej na swieta zdazyla zrobic

to juz Ci nie motam, moze faktycznie wyjdzie Ci tak ladnie jak innym i bedziesz zadowolona tego Ci zycze a myslalas nad podmiana wody z 4,5% na chociaz 6%? Albo zrobic odrost na 6% a reszte na 4,5%? Zeby to jakos rowno wygladalo

Adzi pracuje a Ewcia sie uczy

Jezuuu jak dobrze, ze Kasia odpadla nie trawilam tej dziewczyny

Bylam dzis na podcieciu koncowek ale doslownie 0,5cm Nic nie widac ze stracilam z dlugosci a wloski jadniejsze No i poplotkowac mi sie chcialo a mam bardzo mila i gadatliwa fryzjerke juz mnie na refleksy z powrotem namawiala i na inoe ale nieee, bylam twarda powiedzialam ze sama sobie radze
Jak na razie wierne Excellce zostajesz to działaj i wrzuć fotki, abyśmy mogły sie napatrzeć

A dziewczynki zapracowane. Mogły by wdepnąć tu czasem

Nie daj sie tym namowom sama jak robisz masz ślicznie i tanio
Końcówki i u mnie by sie przydało podciąc, ale to po farbowaniu W ogóle zauważyłam, że albo mi krzywo włosy rosną (z tyłu z lewej strony mam dłuższe) albo teraz sie ocknęłam, że krzywo fryzjerka je ciachnęła

EDIT:
Yattamanka fajny ten casting 910 i w sumie ma niziutką wodę. Musze poszukać zdjeć jak wychodzi

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-11-25 o 00:24
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-11-25, 01:15   #1592
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
EDIT:
Yattamanka fajny ten casting 910 i w sumie ma niziutką wodę. Musze poszukać zdjeć jak wychodzi
Jasny lodowy blond
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...1&postcount=81
Lodowy blond
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...8&postcount=36

Woda niska, trzyma się 20 minut - jak to możliwe by takie zniszczenia powodował ? :/
Producent zaleca by nakładać ją na wilgotne włosy - pewnie większość nakłada na suche (jak w większości farb) - to może wtedy mniej się niszczą?
Ma w składzie sok z cytryny - może to on jest odpowiedzialny za wysuszenie?

Snow może i bym podmieniła wodę ale krem koloryzujący ma 48 ml, a woda 72 ml. Takie dziwne proporcje..

Nic to.. zdecydowałam już ostatecznie, że jutro robię i koniec.. wyjdzie co wyjdzie Najwyżej się wkurzę i zafarbuje spowrotem na czarno i tak się skończy..
Tu jest jakiś aplikator.. mało to praktyczne - chyba nie ma przeciwwskazań bym całość wcisnęła do miseczki i tak nakładała pędzelkiem?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-25, 01:44   #1593
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jasny lodowy blond
Lodowy blond

Woda niska, trzyma się 20 minut - jak to możliwe by takie zniszczenia powodował ? :/
Producent zaleca by nakładać ją na wilgotne włosy - pewnie większość nakłada na suche (jak w większości farb) - to może wtedy mniej się niszczą?

Snow może i bym podmieniła wodę ale krem koloryzujący ma 48 ml, a woda 72 ml. Takie dziwne proporcje..

Nic to.. zdecydowałam już ostatecznie, że jutro robię i koniec.. wyjdzie co wyjdzie Najwyżej się wkurzę i zafarbuje spowrotem na czarno i tak się skończy..
Tu jest jakiś aplikator.. mało to praktyczne - chyba nie ma przeciwwskazań bym całość wcisnęła do miseczki i tak nakładała pędzelkiem?
Tej drugiej dziewczynie bajkowo wyszło coś takiego bym chciała. Właśnie też mnie zastanawiają te zniszczenia, przecież woda niska, amoniaku brak, krótki czas trzymania..Może rzeczywiście haczyk tkwi w tym nakładaniu na suche włosy
Zafarbuj tak jak zalecają - na wilogtne. I broń Boże, nie wiadomo co by się działo - NIE WRACAJ DO CZERNI
Raczej możesz nakładać pędzelkiem z miseczki. Pomieszaj farbke i wode w buteleczce, przelej do miski i nakładaj chyba na jedno wyjdzie..
Trzymam kciuki i daj nam zdjecie jak wyszło

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:00   #1594
kaska222
Moderator

Dzien dobry
Ja zaraz bede kladla farbe na pasemko

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:25   #1595
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Mysia ja też zastanawiałam się nad tymi co wkleiłaś jako 2 ostatnie i chyba jakbym miała ci doradzić to zaproponowałabym właśnie któryś z nich, nie wiem jak się mają te nazwy do złota, ale wyfaje mi się żę migdał jest bardziej złoty niż miód ale mogę się mylić, ale na pewno nie polecałabym ci tej pianki, koleżanka ostatnio robiła i odrostów jej wcale nie ruszyło
moja babcia robiła juz tą pianką i tez mi powiedziała, że jakas taka bez polotu że chciała sobie siemne włosy z tyłu lepiej rozjasnic- ona wcale nie ma siwych tylko taki średni brąz i rozjasnia do bardzo jasnego blondu i jej ta pianka nie ruszyła tego. no wiec dyskwalifikacja.

dzięki za opinię

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia ja bym robiła miodowym deluxem- jest naprawde zloty, albo tym n&e orzechowym bo piszą że to niby blond.
Migdałowy odpuść- moja sis nim robi i wychodzi taki żólty blond sloneczny wcale nie zloty.
piankom i 10 minutówkom nie ufam to nie polecę.

A te przyklady rozmów extra
Tylko że ja z nią jestem na Pani
Nigdy nie powiem do takiej żmii mamo, bo bym obraziła moją mamcię.
o no tak, prosze pani jest oficjalne i dobrze

sis masz bardzo podobną w pierwszym momencie, gdy nie doczytałam, to myślałam, że to Twoje zdjęcie z kiedys tam. Nie chce jej obrazic, ale strasnzy kurczaczek z tego palette migdałowego wychodzi.. nie podoba mi sie. miodowy moze byłby bardziej złoty. Ale strasznie jasne włosy po tym wychodza.. myślałam, ze palette zawsze wychodiz ciemniej niz na opakowaniu, zreszta nazywa się złoty blond a nie bardzo jansy blond.. sama juz w takim razie nie wiem. Nie chce wyzej niz poziomu 9. A lorealowi nie ufam.. poszukam czegos jeszcze.

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
rozwaliłaś mnie póżniej chyba pisałaś żebym nałozyła jakąś blond farbe, ale ja chciałam dać im odpocząć (bo jak same widzicie, mam na ich punkcie bzika) i nic z nimi nie zrobiłam...
a no widzisz czyli nie rzuciłam tak o sobie -kąpiel i do widzenia uff.. juz myślałam, ze komus zrobiłam krzywdę

Cytat:
No mnie akurat nie musisz tego mówić Ja ciągle tez nie moge znaleźć tej mojej namber łan :/ Tyle tych farb...

A powiedzcie mi dziewczyny może któraś z was miała z tym styczność - czy tabletki uspokajające ziołowe to coś dają w ogóle?
to w sumie irytujace, że mimo tak duzego wyboru zawsze coś jest nie tak

polecam herbatkę z melisy. Jest delikatna, ale działa. Pomaga zasnąc , odprężyc się i zwyczajnie uspokoic. Rozgrzewa. Jesli bierzesz tabletki antykoncepcyjne, to tabletki uspokajające moga zaburzyc ich działanie, bo zwykle zaweieraja dziurawiec-w kazdym razie te dostepne bez recepty, wiec jesli mozesz, to spróbuj najpierw melisy.
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
snowhite i kotka 17 wlasnie dalam Wam po 5 w konkursie

mysia i cascada dzieki za wasze wczorajsze wypowiedzi na moje posty o pomysle powrotu do naturalek,dzieki Wam postanowilam zosatac dalej w blondzie i nie przejmowac sie opiniami,ze rozjasnianie niszy,mam dobra pielegnacje i fryzjerka mi mowi ze nie mam zniszczonych.dzieki,tak to mam konkretny kolorek a w ntauralnych bylabym szara
hmm.. musze popatrzec co to za konkurs, ja to jestem z daleka od takich rzeczy, nie cierpię zawodów itp

czyli jednak wiesz to nie mozna patrzec na to, co inni mówią. wiadomo, ze ludzie zwykli uwazac, ze naturalne najładniejsze i po co ci farba itp, ale przeciez farbujesz dla siebie. jak kiedys nie bedziesz chciała farbowac, to nie bedziesz, ale poki mas zochote i włosy na głowie, to czemu nie? oczywiscie podziwiam dziewczyny ktore lubią swój naturalny kolor, wróciły do niego i mają dzieki temu piekne włosy, ale ja sie przekonałam, ze tak bym nie mogła.
Stary 2010-11-25, 09:28   #1596
Wiktoria M
Raczkowanie

GG do Wiktoria M

Hej. Niedawno nakładałam na włosy farbę Syoss Mroźny blond.
Kolor bardzo mi się spodobał, jednak nie 'zmroził' mi włosów tak jak się spodziewałam. Musiałam mimo wszystko użyć szamponu z Joanny dla uzyskania platynowego koloru i pozbycia się żółtych refleksów. Miałam swoje 5cm odrosty, które są nieco ciemniejsze od reszty włosów ale to jest normalne, w końcu inaczej farba łapie włosy naturalne od tych po ondulacji.
Włosów nie niszczy - a tego obawiałam się najbardziej . Nie ma żadnego siana, a odżywka jest świetna. Długo utrzymuje się jej zapach na włosach po umyciu.

Ogólnie z koloru jestem zadowolona. Śmiało polecam farbę .
Postaram się załączyć zdjęcia.
1 Kolor przed farbowaniem (końcówki rude, odrosty mysi blond)
2 i 3 Po Syoss'e

Wish You were here..

Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:32   #1597
caskada
Zakorzenienie

czesc dziewczynki
Stary 2010-11-25, 09:33   #1598
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki kochana chyba sie odrostowi Święta pomyliły, bo powinno być bialutko jak na zime przystało ale jest ok
Teraz mam dylemat i pooglądam sobie te L'Orealki, narazie do piątku tak pochodze, a jutro wkleję Wam zdjecia z dnia
Ukaj się pilnie i powodzenia na kolosie czy co to tam masz
dzieki dzieki jem sniadanko i smigam na kolosa;p a włoski wklej to pooglądamy co tam w dziennym świetle u nich słychac

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Bylam dzis na podcieciu koncowek ale doslownie 0,5cm Nic nie widac ze stracilam z dlugosci a wloski jadniejsze No i poplotkowac mi sie chcialo a mam bardzo mila i gadatliwa fryzjerke juz mnie na refleksy z powrotem namawiala i na inoe ale nieee, bylam twarda powiedzialam ze sama sobie radze
zainspirowałaś mnie skoczę po zajęciach na podcięcie tyle, że ja 'ciachne' ze 2-3 cm

Cytat:
Nie no dobrze, o to chodzi byśmy swoje opinie pisały.
Tylko, że ja nie rozumiem jak woda 4,5% może tak niszczyć włosy, że się kruszą wypadają i w ogóle kaplica, że jednym się niszczą włosy a innym nie .. Sama już nie wiem
hmm..a to nie o wodę chodzi tylko o te składniki chemiczne co tam w farbie siedzą? strzelam w ciemno bo chemia nigdy nie była moją mocną stroną i dlatego poszłam na studia humanistyczne
zastanawiam się tylko, czy Tobie ten lodowy blond by przyciemnił...
może rozciencz wodę do 3%
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:40   #1599
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to w sumie irytujace, że mimo tak duzego wyboru zawsze coś jest nie tak

polecam herbatkę z melisy. Jest delikatna, ale działa. Pomaga zasnąc , odprężyc się i zwyczajnie uspokoic. Rozgrzewa. Jesli bierzesz tabletki antykoncepcyjne, to tabletki uspokajające moga zaburzyc ich działanie, bo zwykle zaweieraja dziurawiec-w kazdym razie te dostepne bez recepty, wiec jesli mozesz, to spróbuj najpierw melisy..
Wiedziałam, że ziołowe uspokajające zaburzają działanie anty - Kiedyś w TVN Style w S.O.S Uroda o tym mówili. Zresztą nie biorę już antykonceptów bo miałam po nich po kilku latach brania problemy ze zdrowiem - leczenie było długie, uciążliwe i kosztowne i boje się, żeby znów nie wróciło, więc na pewno do nich nie wrócę. Ale dziękuję za informację - spróbuję melisę - jak nie da rady pomyślę o jakimś persenie czy czymś. Dziękuję
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:44   #1600
mysia m
Zakorzenienie

Chciałabym uzsykac docelowo taki kolor jak jest na pudełku 100% garnier, ale dużo złego słyszałam o tych farbach, wiec nie jestem przekonana.

Ponizej jeszcze 2 ewentualne typy drogeryjne.. bunny
1. garnier 100% 830 jasny złoty blond
2. wellaton 9.3

może jednak ten wellaton?
Stary 2010-11-25, 09:44   #1601
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm..a to nie o wodę chodzi tylko o te składniki chemiczne co tam w farbie siedzą? strzelam w ciemno bo chemia nigdy nie była moją mocną stroną i dlatego poszłam na studia humanistyczne
A nie wiem, tak strzeliłam też się nie znam Ona ma 4,5% więc chyba da radę. Zaraz napiszę skład kremu koloryzującego i farby to może jakaś mądra głowa się wypowie
Dziewczyny jak myślicie? Przyciemni mi włoski ta farba? Adzi przecież też robiła farbą 8.13 bodajże i jej przyciemniło (a zapewne miała ta farba większą wodę niż 4,5%).
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:44   #1602
caskada
Zakorzenienie

a ja jestem zakochana w produktach TIGI zwlaszcza tych do lokow wlasnie znalazlam u siebie na ulicy salon w ktorym uzywaja tych produktow
ktoras z was uzywala wogole tej firmy kosmetykow do wlosow ?

mysia ta pierwsza to strasznie ruda marchewa ....przynajmniej na opakowaniu wiec jak wyjdzie na wlosach?

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-25 o 09:46
caskada jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:54   #1603
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
moja babcia robiła juz tą pianką i tez mi powiedziała, że jakas taka bez polotu że chciała sobie siemne włosy z tyłu lepiej rozjasnic- ona wcale nie ma siwych tylko taki średni brąz i rozjasnia do bardzo jasnego blondu i jej ta pianka nie ruszyła tego. no wiec dyskwalifikacja.

dzięki za opinię

o no tak, prosze pani jest oficjalne i dobrze

sis masz bardzo podobną w pierwszym momencie, gdy nie doczytałam, to myślałam, że to Twoje zdjęcie z kiedys tam. Nie chce jej obrazic, ale strasnzy kurczaczek z tego palette migdałowego wychodzi.. nie podoba mi sie. miodowy moze byłby bardziej złoty. Ale strasznie jasne włosy po tym wychodza.. myślałam, ze palette zawsze wychodiz ciemniej niz na opakowaniu, zreszta nazywa się złoty blond a nie bardzo jansy blond.. sama juz w takim razie nie wiem. Nie chce wyzej niz poziomu 9. A lorealowi nie ufam.. poszukam czegos jeszcze.

.
mysia, a Ty co znowu kombinujesz ze złotym blondem?? pamiętam jak zrobiłaś pasemko champagne i stwierdziłaś, że zle Ci w tym odcieniu a potem doszłaś do wniosku że robisz mieszanką 89+91 bo Ci najlepiej w beżu

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
A nie wiem, tak strzeliłam też się nie znam Ona ma 4,5% więc chyba da radę. Zaraz napiszę skład kremu koloryzującego i farby to może jakaś mądra głowa się wypowie
Dziewczyny jak myślicie? Przyciemni mi włoski ta farba? Adzi przecież też robiła farbą 8.13 bodajże i jej przyciemniło (a zapewne miała ta farba większą wodę niż 4,5%).
Adzi rozcienczała wode, bo excellence nie rozjaśniające blondy mają wode 6%

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja jestem zakochana w produktach TIGI zwlaszcza tych do lokow wlasnie znalazlam u siebie na ulicy salon w ktorym uzywaja tych produktow
ja jak jeszcze miałam fazę na loki to sprawiłam sobie odżywkę TIGI curls rock, curl amplifier-wzmacniającą skręt pamietam że była bossska ale cena też niezła, choc czasem w Tkmaxx się trafi zestaw w atrakcyjnej cenie a porównasz ją do pantene ??

edit: jakby któraś z Was chciała kupic merz spezial to polecam udanie się do super pharm jest promocja-z 47zl na 35 z groszami ja już kupiłam sobie drugi słoiczek..:P
ahh i róże bourjois po 29 zl

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:01
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:57   #1604
Yattamanka
Zakorzenienie

Ok laseczki, tak więc w załączniku skład kremu koloryzującego i wody (która zresztą trzeba przyznać bardzo ładnie pachnie - choć pewnie to oznacza dodatek jakichś perfum i nie działa na jej korzyść?). Miałam skład przepisać, ale tak jest szybciej no i przynajmniej nic nie pomylę

Zerknijcie i powiedzcie co tam może tak niszczyć. No i czy to 4,5% wystarczy by przyciemnić czy faktycznie jak radzi infatuated pokombinować coś z wodą??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanowanie0110.jpg (191,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_35.jpg (14,7 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:51
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-25, 09:59   #1605
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
A widzisz, nie pamiętałam tego. Hmm, 6% to nie to samo co 4,5% sama nie wiem, zobaczymy co dziewczyny doradzą.
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:03   #1606
caskada
Zakorzenienie

infauted
ta odzywka z pantene do lokow narazie jest nr 1
znalazlam zestaw tigi na ebayu ale zobacze ile on stoi u mnie w saloniei mam nadzieje ze nie powoduje ze wlosy sa sztywne czy klejace
narazie do lokow nie ma nic coby przebilo ten pantene reszta inna to albo skleja usztywnia sianuje....nie cierpie efektu sztywnych klejacych wlosow
Stary 2010-11-25, 10:11   #1607
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
A widzisz, nie pamiętałam tego. Hmm, 6% to nie to samo co 4,5% sama nie wiem, zobaczymy co dziewczyny doradzą.
no zobaczymy ale wez poprawkę na to, że Adzi robiła ciemniejszym kolorkiem także ciemniejszy kolorek był naturalną konsekwencją a Ty chcesz poziom 9

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
infauted
ta odzywka z pantene do lokow narazie jest nr 1
znalazlam zestaw tigi na ebayu ale zobacze ile on stoi u mnie w saloniei mam nadzieje ze nie powoduje ze wlosy sa sztywne czy klejace
narazie do lokow nie ma nic coby przebilo ten pantene reszta inna to albo skleja usztywnia sianuje....nie cierpie efektu sztywnych klejacych wlosow
nie nie..z tego co pamietam to ani nie skleja ani nie usztywnia super jest poczytaj opinie na kwc najlepiej własnie patrze że bardzo dobra jest też odżywka leave in
infatuated jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:14   #1608
mysia m
Zakorzenienie

infatuated, no musze, zeby sie zielonkaowoburoszarego pozbyc tylko złoty blond jeden raz a potem juz moge beżu. ten paskudny kolor mam na pasmach z wierzchu i doprowadza mnie do sząłu. wole rudy niż szarozielonkawy.

cascada, kurcze.. mnie sie ten kolor wydaje idealnie czystozłoty nic rudego w nim nie ma.. moze to kwestia ustawien monitora??
Stary 2010-11-25, 10:16   #1609
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
no zobaczymy ale wez poprawkę na to, że Adzi robiła ciemniejszym kolorkiem także ciemniejszy kolorek był naturalną konsekwencją a Ty chcesz poziom 9

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

nie nie..z tego co pamietam to ani nie skleja ani nie usztywnia super jest poczytaj opinie na kwc najlepiej własnie patrze że bardzo dobra jest też odżywka leave in
no dokladnie ja nie tylko ogladam te do lokowszkoda ze nie we wszystkich moge luknac na skladybez tego nie moge kupic kosmetyku

mysia mozliwe ale mi on wyglada jak po dekoloryzacji taki jasny marchewka....ale jesli ci sie podoba to co tam opinie innych :p

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:18
caskada jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:17   #1610
blond bunny
Zakorzenienie

mysia może i ten wellaton by się sprawdził tylko czy on do żóltego się nie spierze?
Może obejrzyj chociaż w sklepie tą miodową deluxe na testerze. I nie bój sieże za jasno wyjdzie bo przecież farba farby nie rozjaśnia. Może ci lekko pojaśni ale jasnego blondu to ona nie da.

Yatta czasem tak jest ze farba zawiera bardzo niszczące składniki w farbie.
Woda moze jedynie wysuszyć i doprowadzic do łamania, kruszenia z czasem jak siewłaściwie o taki zniszczony włos na zadba. Chociaż każdy ma inne wlosy więc jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz.
A proporcje są ok 1:1,5 kremu do wody.
Woda 4,5% nie przyciemni ci wlosów- ona tonuje.
A jakie numery ma ta farba?

Zaraz dam wam fotki po farbowaniu wczorajszym

MYSIA! a może palette intensiv G8 wanilia? Ona jest złota i ma poziom 8! Weź oblukaj!

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:19
blond bunny jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:21   #1611
mysia m
Zakorzenienie

bunny, ale jak się spierze nawet do żołtego, to i tak potem bede robic beżem, zreszta są fioletowe szampony.
czy deluxe nie wyjdzie mi jasniej na odrostach? pojde dzis poogladac na testerach

chce taki kolorek jak miałam po kapieli rozjasniającej.. tylko zaraz potem zgasiłam go popielata farbą, no to mam teraz.
---
g8 wanilia?! ona jest złota? widziałam ja i baardzo mi się podobała, ale myslałam, ze to jakas podstawowa jest, bo bez przecinka

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:22
mysia m jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:27   #1612
blond bunny
Zakorzenienie

Palette intensiv color creme C12
Kładziony na odrost jasny brąz poziom 5 i przeciagnięty na rozjaśnianą resztę na 10 minut.
Nie przerażajcie się niebieskim blaskiem bo widać go tylko w naturalnym cieniu. Nie starałam się go zmyć wczoraj, po farbie tylko raz umyłam włosy i maska. Chciałam żebyście wiedziały jak wychodzi i na rozjaśnionych i na naturalach. Kolor udało się wyrównać- jak tylko niebieski się spierze. Włosy bez zmian, stan jak przed farbą, leciutko piekło kilka minut i przestało.

Załącznik 3552766Załącznik 3552767Załącznik 3552768Załącznik 3552769Załącznik 3552770Załącznik 3552771Załącznik 3552772
Stary 2010-11-25, 10:31   #1613
snowhitee
Zakorzenienie

aaa mam Was Dzis mam wolne w pracy to postanowilam Was odwiedzic z ranca bo wtedy najwiecej skrobiecie i pozniej bede miala mniej nadrabiania

Cytat:
Jak na razie wierne Excellce zostajesz to działaj i wrzuć fotki, abyśmy mogły sie napatrzeć

A dziewczynki zapracowane. Mogły by wdepnąć tu czasem

Nie daj sie tym namowom sama jak robisz masz ślicznie i tanio
Końcówki i u mnie by sie przydało podciąc, ale to po farbowaniu W ogóle zauważyłam, że albo mi krzywo włosy rosną (z tyłu z lewej strony mam dłuższe) albo teraz sie ocknęłam, że krzywo fryzjerka je ciachnęła

EDIT:
taak zostaje jej wierna na razie wszedzie gdzie byla jest takze moze jednak jej nie wycofaja A namowom sie nie dam Sama farbuje i jest dobrze i ile zaoszczedzam, az milo moge to wydac na inne bardziej potrzebne rzeczy

Cytat:
Jasny lodowy blond
Lodowy blond

jakbys chciala to Bunny Ci by pomogla juz z obliczeniem tej wody ja tez uwazam ze dlugosci to ona Ci nie przyciemni Z tym kladzeniem na wilgotne wlosy to hmm stockholm tez niby tak sie powinno a ja nigdy sie do tego nie stosowalam i zle na tym nie wyszlam

Cytat:
dzieki dzieki jem sniadanko i smigam na kolosa;p a włoski wklej to pooglądamy co tam w dziennym świetle u nich słychac

zainspirowałaś mnie skoczę po zajęciach na podcięcie tyle, że ja 'ciachne' ze 2-3 cm

tylko sie nie rozpedzaj z tym podcinaniem masz piekne wlosy

Cytat:
mysia, a Ty co znowu kombinujesz ze złotym blondem?? pamiętam jak zrobiłaś pasemko champagne i stwierdziłaś, że zle Ci w tym odcieniu a potem doszłaś do wniosku że robisz mieszanką 89+91 bo Ci najlepiej w beżu

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

ja jak jeszcze miałam fazę na loki to sprawiłam sobie odżywkę TIGI curls rock, curl amplifier-wzmacniającą skręt pamietam że była bossska ale cena też niezła, choc czasem w Tkmaxx się trafi zestaw w atrakcyjnej cenie a porównasz ją do pantene ??

edit: jakby któraś z Was chciała kupic merz spezial to polecam udanie się do super pharm jest promocja-z 47zl na 35 z groszami ja już kupiłam sobie drugi słoiczek..:P
ahh i róże bourjois po 29 zl
ja kupie juz za pare dni po pensji a roz bourjois tez kusi ale chyba tym razem skusze sie na wypiekany z KOBO

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:31   #1614
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yatta czasem tak jest ze farba zawiera bardzo niszczące składniki w farbie.
Woda moze jedynie wysuszyć i doprowadzic do łamania, kruszenia z czasem jak siewłaściwie o taki zniszczony włos na zadba. Chociaż każdy ma inne wlosy więc jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz.
A proporcje są ok 1:1,5 kremu do wody.
Woda 4,5% nie przyciemni ci wlosów- ona tonuje.
A jakie numery ma ta farba?
Ta farba to Lodowy blond 910. A luknęłaś skład z załącznika?
Kurcze to mówisz muszę rozcieńczyć tą wodę?
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:40   #1615
blond bunny
Zakorzenienie

Yatta to ja już wiem co w niej tak niszczy Ona ma jakoś dużo rozchylaczy łuski wlosa i ułatwiaczy penetracji Przez to niszczy wlosy.
Na końcu widac że próbowali to naprawić dużą ilościa silikonów mających zamaskować zniszczenia i rzekomo pielegnować.
Powiem ci że patrzę dla porównania na sklad mojej paletty i ona ma lżejszy i czystszy skład niz ta lorealka
Sama już nie wiem...
O ile palette ma wodę amoniakalną to loreal dowalił jeszcze etanoloaminy a one mają takie samo niszczące działanie.
Stary 2010-11-25, 10:43   #1616
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Nie no dobrze, o to chodzi byśmy swoje opinie pisały.
Tylko, że ja nie rozumiem jak woda 4,5% może tak niszczyć włosy, że się kruszą wypadają i w ogóle kaplica, że jednym się niszczą włosy a innym nie .. Sama już nie wiem
kochana weź pod uwage, że dla każdego nawet ta sama rzecz może wyglądać innaczej weźcie pod uwage mnie pisze Wam, że mam zniszczone włosy i w ogóle, bo dla mnie takie są, ale jak Wy na nie patrzycie to mówicie, że są ładne itd... Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi a możesz przypomniec jakie masz swoje naturalki?

dziewczyny a na tym moim zdjęciu co Wam wrzuciłam wczoraj jesteście wstanie określić poziom moich naturalnych włosów? to już odrost miesięczny...

Cytat:
ja mam w domku odżywkę bs właśnie do loków, pamiętam, że jak chciałam wspomóc swoje falki to ta odżywka bardzo mi się podobała.

mysia te fotki farb co wstawiłaś to u mnie obydwie jakoś tak pomarańczowo wyglądają, a ta pierwsza to już w ogóle... ja bym chyba poszukała czegoś innego
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:45   #1617
caskada
Zakorzenienie

bunny jest bialutko czyli tak jak lubisz

a ja lubie kosmetyki "bourjois" mam podklad i puder ,mialam tusze wlasnie zaraz lece po kolejny tusz tej marki kusi mnie roz ale juz mam jakis no i te cienie kosmetyki tej firmy sa takie kremowe
Stary 2010-11-25, 10:53   #1618
blond bunny
Zakorzenienie

Mysia G8 czyli gold 8

Załącznik 3552820

Tylko luknij w sklepie jaką ona ma wodę. Będzie na saszetkach pisało w tej serii.

Yatta no do przyciemnienia to trzeba by było wode do 3% rozcieńczać bo 4,5% to tonowanie. Jak stonujesz poziom jaki masz- a nie wiem jaki- to może nic nie wyjść. Poza tym ona ma steżenie 1:1,5 a takie daje się gdy farba ma rozjaśniać i może być tak że ona rozjaśnia o ton.

snow rozbawiłaś mnie do łez
Stary 2010-11-25, 10:53   #1619
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yatta to ja już wiem co w niej tak niszczy Ona ma jakoś dużo rozchylaczy łuski wlosa i ułatwiaczy penetracji Przez to niszczy wlosy.
Na końcu widac że próbowali to naprawić dużą ilościa silikonów mających zamaskować zniszczenia i rzekomo pielegnować.
Powiem ci że patrzę dla porównania na sklad mojej paletty i ona ma lżejszy i czystszy skład niz ta lorealka
Sama już nie wiem...
O ile palette ma wodę amoniakalną to loreal dowalił jeszcze etanoloaminy a one mają takie samo niszczące działanie.
No to spitolili strasznie tą farbę niby ma rozchylić łuskę by lepiej farba się dostała, a z drugiej strony szybko się wypłukuje
Kolor piękny, ale chyba te zniszczenia i jej wypłukiwanie się nie warte są zachodu

Cytat:
Napisane przez paulcia666
kochana weź pod uwage, że dla każdego nawet ta sama rzecz może wyglądać innaczej weźcie pod uwage mnie pisze Wam, że mam zniszczone włosy i w ogóle, bo dla mnie takie są, ale jak Wy na nie patrzycie to mówicie, że są ładne itd... Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi a możesz przypomniec jakie masz swoje naturalki?

dziewczyny a na tym moim zdjęciu co Wam wrzuciłam wczoraj jesteście wstanie określić poziom moich naturalnych włosów? to już odrost miesięczny...
Ja wiem, ale nie chcę niszczyć włosków, już raz je ścinałam. A mój kolor to średni blond - stare zdj w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalki.jpg (7,3 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:58
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-11-25, 10:53   #1620
mysia m
Zakorzenienie

decyzja podjęta, tak na razie na sucho:
http://drogerix.pl/PALETTE_INTENSIVE...jacy-1224.html

bunny

widzę,ze gadacie o kosmetykach. Cóz, ja uzywam pudru kompactowego z pierre renee za 12zł i różu bell za 7zł. Zadne drogie kosmetyki mi sie nie sprawdziły i juz. ale u mnie jest minimalzm..nie uzywam cieni i b rzadko tuszu, bo kazdy mnie uczula i mi oczy wypala. Tak to robie regularnie henne na brwi i rzesy i mam spokoj. Dlatego te włosy takie dla mnie wazne..

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości