Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-01, 14:33   #2161
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta ale ty chcesz prawdziwą frezarkę o mocy min. 36 watt i 30 tys. obrotów na minutę czy takie gówienko do manicuru co można np. w rossmanie kupić za 30zl?
Bo jak prawdziwą frezarkę- koszt kolo 500-1000zl a tylko taka ci pedi pociągnie, każda inna stanie, to z początku będzie ciężko.
Przy pedi sobie raczej kuku nie zrobisz bo masz do tego frezy gumowe do piętek ale do skórek to tylko mandrel z kapturkiem najlepiej 240 jednorazowym. Wyższe gradacje za bardzo piłują.
No i z początku obroty nisko ustawiasz.
Ja masy na niskich nie zdjęłabym nawet przez cały dzień, a jak piłowałam karbidem- frez metalowy z ząbkami na 1/3 mocy to juz pociachalam paluchy do krwi. I najgorsze jest to że to nie to że przyłożyłam i trzymałam i cięło, mi tylko ręka na sekundę poleciała i juz ranka gotowa
Niestety nie mam kursu na frezarkę to trzeba sie uczyc na sobie.
Kapturki jednorazowe papierowe są lepsze bo tak kuku nie robią ale też dłużej mi masę ściągają to wolę próbować karbidem
Miałam na myśli frezarke z prawdziwego zdarzenia, ale zawsze co już uzbieram to się z tego wycofuje bo właśnie te frezy - ja się na nich zupełnie nie znam a wiadomo nie chciałabym sobie zrobić krzywdy

Adzi co to za link
" ALE JA O FORUM NIE O DZIALE Z RECENZJAMI KOSMETYKÓW.JAK DLA MNIE TAM JEST TAKI KLIMAT ZE CHWILE POCZYTAM I SPADAM.TAK MI SIE TO KOJARZY-GRZECZNE PANIENKI ROZMAWIAJĄ SOBIE NA GRZECZNE TEMATY,A JAK JEDNEJ COS SIE NIECHCACY WYRWIE,POJAWIA SIE WIELKA RZĄDZĄCA NIEOMYLNA PANI MODERATORKA I KARCI DZIEWCZYNKĘ,A ONA POTULNIE PRZEPRASZA I OBIECUJE POPRAWE.NIE MOJE KLIMATY ZDECYDOWANIE" : cojest:
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-01, 14:33   #2162
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, myśle że tak do 25-26 r. zycia to sobie mozna pofolgowac, ale im blizej 30, to już strach, bo zmarchy coraz bliżej, skóra traci jędrnośc. Lepiej oszczędzac ją. Polubiłąm moją biel na tyle, że nawet porzuciłam balsamy brązujące.

A leo nie napisał składu, to Ci nie powiem. Sprawdź skład, bo moze byc kokosowa, ale ten kokos to na szarym końcu czy coś.
?
dobra już szukam składu i zaraz wklejam to mi zerkniesz dobrze ?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-01, 14:37   #2163
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
infatuated, zapewniam Cię, ze dziennie tracisz z kazdego oka conajmniej kilka rzęs- to normalne. Tarcie, no cóż- sa różne kosmetyczki. Ja zmywałam moim klientkom jednym wacikiem i trzymałam miseczke z woda pod spodem bez zadnego tarcia- wsyztsko samo sie rozpuszczało. Henny nie dałabym nikomu sobie zrobic. Bo tylko ja wiem, jakie mają byc moje brwi
Moze masz uczulenie na henne, wtedy oko jest podraznione, spuchniete i włoski moga wypadac.
no pewnie że się traci rzesy ale chodzi o to, że tego nie widze a jakbym co dziennie na waciku miała dwie rzesy to wiesz..lekka panika że cos nie tak z nimi
no może nie tarła mi, ale przecierała ze dwa razy na pewno, a ja miałam dziwne wrazenie że z tym przetarciem wszystkie rzesy mi lecą. Moze to dlatego że wacikow nie uzywam tylko lekko żelem zmywam i juz
infatuated jest offline  
Stary 2010-12-01, 14:38   #2164
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Czytałaś kochana co pisąłam o Diecie Dukana??

No i czemu sprzedajesz suknię? Taka fajna pamiatka
Yatta nie wiem co pisałaś o tej diecie jestem nie w temacie

Dlaczego sprzedaję suknię??? Hmm na początku chciałam ją sobie zostawić, ale w końcu podjęłam inną decyzję (po pół roku). Po pierwsze nie mam gdzie jej trzymać, wieszak z sukienką + worek zajmują baaaardzo dużo miejsca, na razie trzymam ją u mamy w wolnym pokoju, ale nie mogę sobie pozwolić na to żeby lezała tam kilka lat , u nas w domku znalazła bym dl niej miejsce tylko na strychu, a tego bym nie przeżyła, za dużo emocji kosztował mnie wybór sukienki, żeby ją teraz zanieść na strych i zapomnieć o niej, na pamiątkę zostają zdjęcia i DVD ze ślubu, może gdybyśmy mieli większy dom i więcej szaf to by ze mną została, ale wiem, że już jej nie założę dlatego po przemyśleniu wszystkich ZA i PRZECIW w końcu wystawiłam ją na all może dzięki niej jakaś inna dziewczyna będzie mogła poczuć się tak wspaniale jak ja w dniu ślubu

Cytat:
Och niedobre już zaczynacie z tym pisaniem po staremu Nie nadążam!
Spróbuję dać fotki bo wiem że Adzio na nie czeka.
Trochę miałam włoski tłuste ale to nic prawda?

Załącznik 3560588Załącznik 3560589Załącznik 3560590Załącznik 3560591Załącznik 3560592Załącznik 3560593

Włosy w świetle dziennym, kolor bardzo wierny.
I wczorajsze moje pazurki zimowe, bo bez wizażu się nudziłam i nie miałam co robić.
Podobają się?

mysia sukienkę różową wzięłaś? Taką jak na focie? Extra!

Kurcze bunny przez te Twoje pazurki znowu naszła mnie ochota na żelki, a dopiero co zaczęłam wracać do swoich po ich zdjęciu muszę porozmawiać z tż może wrócę do żelu (on strasznie tego nie lubi) uważa że mam swoje bardzo ładne, i niestety ma rację, później poszukam i wam wrzucę zdjęcia jak miałam naturalne pazurki, ale niestety takie mogłam mieć jak nie pracowałam, a teraz jak 8h na kompie to lakier prędzej czy później robi jakieś odpryski, a pracując w biurze nie mogę sobie pozwolić na odrapane paznokcie dlatego postawiłam na akryl a teraz po namowach tż zdjęłam i nie mam od 3 miesięcy bunny kusisz oj kusisz

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-12-01, 14:43   #2165
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Adzio ja bez szponek bym nie mogła- i tak je skróciłam o mięsięczny przyrost
Wiesz że nie wpadłam na to żeby zmienić stronę obrotową i lewą robiłam a w prawą się kręciło dlatego mi zjeżdżało na paluchy ale ja debil!!
dzięki za uświadomienie. Przy skórkach delikatnie pilnikiem obrabiam, frezarką sie boję że dołów w płytce narobie i potem masa mi bedzie odchodzić a tego bym nie przeżyła.
Frezarka póki co tylko do ściagania aż sie nauczę.
na tytanowe freziki na razie mnie nie stać- karbid też jest mega ostry.
Uwielbiam frezik walec standard
zresztą mandrel tez jest walcem i może dlatego tak sie przyzwyczaiłam?
Stozek też mam ale mam jakieś wrażenie że nie piłuje? Trzymam i trzymam i nic. I nie wiem czy powinnam go przykładać poziomo czy lekko pionowo po skosie do płytki? Ale wtedy znów żlebi mi rowki, bez sensu...
Szkoda ze nie mam już czasu bo zaraz muszę wyjść do pracy.Ale i tak masz na razie świeżo zrobione pazurki to masz jeszcze czas.Moze na weekend wszystko Ci opisze i pokarze fotki co i jak robić z frezami.

infatuated
Acha ok to zakupie również.Wypróbujemy co to za codo.Choć ja zmywam oczy płynami do demakijażu.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Miałam na myśli frezarke z prawdziwego zdarzenia, ale zawsze co już uzbieram to się z tego wycofuje bo właśnie te frezy - ja się na nich zupełnie nie znam a wiadomo nie chciałabym sobie zrobić krzywdy

Adzi co to za link
" ALE JA O FORUM NIE O DZIALE Z RECENZJAMI KOSMETYKÓW.JAK DLA MNIE TAM JEST TAKI KLIMAT ZE CHWILE POCZYTAM I SPADAM.TAK MI SIE TO KOJARZY-GRZECZNE PANIENKI ROZMAWIAJĄ SOBIE NA GRZECZNE TEMATY,A JAK JEDNEJ COS SIE NIECHCACY WYRWIE,POJAWIA SIE WIELKA RZĄDZĄCA NIEOMYLNA PANI MODERATORKA I KARCI DZIEWCZYNKĘ,A ONA POTULNIE PRZEPRASZA I OBIECUJE POPRAWE.NIE MOJE KLIMATY ZDECYDOWANIE" : cojest:
No właśnie co to jest???:h ahaha:
Niech sobie każda z Was odpowiednio odpowie na to pytanie.
Ja się wstrzymam od komentarza.
Ale co się uśmiałam to ho ho.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-01, 14:43   #2166
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie martw sie, nie jest ja nie widze nic złego w nakładaniu podkładu, różu czy bronzera. Sęk w tym żeby zachować umiar i wyglądała super naturalnie. Nie raz się widzi panny na ulicy z widoczną tapetą-ale one nakładają chyba połowe tubki na raz albo kolor pomaranczowy a szyja biała Osobiscie bardzo mi się podobają takie wymodelowane buzie, a jak da się rozswietlacz powyzej kosci policzkowych to jest taki świezy look czasem oglądam makijaże na wizazu, smieszy mnie tylko jak dziewczyna np przedstawia jak wygląda jej dzienny makijaż, oglądam zdjecia i się za głowę łapie bo ja takiego to bym sobie nawet na imprezę nie zrobiła
no tutaj to akurat sie zgodze czasami jak widze takie pomarańczowe 15stki to aż mi ich żal... sama w liceum miałam jedną taką dziewczyne, która twarz miała zawsze pomalowaną brązowo pomarańczowym pudrem, a reszta biała jak śnieg...po prostu porażka...

Agatau no ten wątek na kafeteria nie zły
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-12-01, 14:46   #2167
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Yatta nie wiem co pisałaś o tej diecie jestem nie w temacie

Dlaczego sprzedaję suknię??? Hmm na początku chciałam ją sobie zostawić, ale w końcu podjęłam inną decyzję (po pół roku). Po pierwsze nie mam gdzie jej trzymać, wieszak z sukienką + worek zajmują baaaardzo dużo miejsca, na razie trzymam ją u mamy w wolnym pokoju, ale nie mogę sobie pozwolić na to żeby lezała tam kilka lat , u nas w domku znalazła bym dl niej miejsce tylko na strychu, a tego bym nie przeżyła, za dużo emocji kosztował mnie wybór sukienki, żeby ją teraz zanieść na strych i zapomnieć o niej, na pamiątkę zostają zdjęcia i DVD ze ślubu, może gdybyśmy mieli większy dom i więcej szaf to by ze mną została, ale wiem, że już jej nie założę dlatego po przemyśleniu wszystkich ZA i PRZECIW w końcu wystawiłam ją na all może dzięki niej jakaś inna dziewczyna będzie mogła poczuć się tak wspaniale jak ja w dniu ślubu
No rozumiem, ale ja tak sobie myślę, że fajnie by było po latach ją przymierzyć i zobaczyć czy jeszcze się w nia mieszcze

A co do diety, pisałam, że została ona sklasyfikowana przez francuskich naukowców jako bardzo szkodliwa dla zdrowia a w niektórych przypadkach nawet śmiertelna :/ tak więc, trzeba uważać na te diety :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-01, 14:48   #2168
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

infatuated, u kosmetyczki to raczej trudno o samoobsługe
kotka, zerke, ale jutro słonce, bo wąsnie ide robic obiad, bo mam dzis kurcze gosci
Stary 2010-12-01, 14:57   #2169
rabbitka
Rozeznanie

Cześć Dziewczyny, w końcu koniec problemów technicznych
mój odrost nadal ciepławy niestety, a reszta jaśniutka, nawet już patrzyłam za castingiem co Enchanted robiła, ale tylko brązy u mnie są, chyba blond odcienie wszystkie wykupione ;p
poza tym kupiłam w końcu tusz do rzęs zdecydowałąm się na Loreal Lash Architect Midnight i zadowolona jestem i jeszcze wyszukałam takie cudo do wyprostowania włosów i mnie kusi czy nie wypróbować :P http://www.boots.com/en/Scott-Cornwa...ition_1139072/
i śniegu też co nie miara, a co za tym idzie ogólny paraliż w mieście ;p ale ja tam lubie zimę
Yattamanka, dobrze, że o tych dietach napisałaś, bo miałam sobie zrobić Dukana, ale tak to to sobie chyba odpuszczę...

18.6.14

rabbitka jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:05   #2170
kreolkaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja w blondzie czuję sie naturalnie i widoczne naczynka az tak mi nie przeszkadzają-bo pasują do blond.
A do brazu naczynka wg. mnie wygladają bardzo sztucznie i trzeba je zamalowywać.
Zgadzam się, też mi się wydaje, że blond tuszuje niedoskonałości Ale to chyba nie kwestia blondu tylko dopasowania koloru, niedopasowany kolor będzie podkreślał niepożądane cechy

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja to ciągle sie maluje ale nie malowałam sie chyba z rok i też bylo ok ale ja lubie sie malować,kobieta musi być zadbana
Ja też się maluję, bo lubię Polubiłam swoją jasną cerę, nie przyciemniam się bronzerami, ale bez podkreślonych oczu czy ust czuję się trochę zbyt blado Moim zdaniem trzeba mieć WYBITNIE piękną cerę, żeby wyglądać na zadbaną bez make-upu
kreolkaa jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:07   #2171
blond bunny
Zakorzenienie

A ja wam powiem że tych wszystkich diet nie rozumiem
Każda czegos ważnego dla organizmu zabrania- idiotyczne.
Nigdy nie miałam klopotu z figurą ale ja jem mądrze.
Dla mnie najlepszy wyznacznik to taki by odchodząc od stołu czuć niedosyt. I jeść tyle razy ile czujemy potrzebę ale nie z nudy- bo bym coś zjadła. unikać fastfoodu jak ognia.
ja jem raz- dwa razy dziennie posilki a tak owoce i warzywa. No i podstawa to dużo płynów- herbatki owocowe bez cukru i soki. Piję kolo 2 l na dobę to nie jestem głodna i figurka jak w avku- to ja jakby ktoś się nie domyślał. Żadnej anemii czy innych niedoborów- badania wzorcowe.

adzio byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mi ta obsługę frezary wstawiła
i pokrótce omówiła wszystkie czynności.
Stary 2010-12-01, 15:10   #2172
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
infatuated, u kosmetyczki to raczej trudno o samoobsługe
kotka, zerke, ale jutro słonce, bo wąsnie ide robic obiad, bo mam dzis kurcze gosci
taki skład tej maski znalazłam na naszym wizazowym forum
Skład:
Aqua
Cetearyl Alkohol
Cetrimonium Chloride
Dipalmitoythyl Hydroxyethylmonium Methosulfate
Parfum
Phenoxyethanol
Methyldibromo
Glutaronitrille
Hydroxypropylitrimonium Hydrolized Casein
Citric Acid
Hydrolized Milk Protein
Hydrolized Silk
Methylchorisothiazolinone ,
Sodium Cocoyl Glutamate
Methylisothiasolinone

PS. przeczytałam recenzje estelle i jednak jej nie kupie
("Składem bardzo przypomina mleczne Kallosy [różne wersje] i w dodatku nazwa jest myląca, bo nie widzę tu nic kokosowego [pewnie oprócz zapachu, ale nie wiem, bo nie wąchałam ]
Na początku emolienty i kondycjonerki.
Odżywczo - zawiera kazeinę, proteiny mleczne i trochę jedwabiu - niestety te składniki znalazły się za zapachem i konserwantem, więc trudno ocenić ich potencjał regenerujący.
Jeśli w sumie jest ich tam 2-3% to jeszcze ujdzie, ale jeśli mniej, to z regeneracją będzie raczej słabo.")
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:15   #2173
mysia m
Zakorzenienie

bunny, to Ty jesz niezdrowo.. idealnym jest jesc małe porcje ale czesto np 5-6 posiłków dziennie a nie 2.. Jestes bardzo szczupła, bo pewnie jesz śnaidanie i obiad a poza tym warzywa i owoce. Ok, ale jednak malutko, dlatego jestes taka szczuplutka

osobiscie uwazam, że dieta typu dukan i inne, to jest dla osob którym bardzo ciezko schudną ci szukają ostatecznosci. Ja sie odchudzałam tak, ze ogranicząłam porcje jedzenia do bardzo małych, jedzonych często plus czerona herbata.
po ciazy musiałam zrzucić 30 kg A jeszcze przed ciąża miałam w swoim czasie nadwage 25kg i tez zruciałm w ten sposób, plus duzo ruchu. I tyle. A moja waga przez ostatnie 2 lata trzymała sie ciągle na jendym poziomie 51kg, czy jadłam duzo czy mało. Zawsze taka sama. ostatnio przybrałam, ale juz skorygowałam i chce tylko podtrzymac
Stary 2010-12-01, 15:15   #2174
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
A ja wam powiem że tych wszystkich diet nie rozumiem
Każda czegos ważnego dla organizmu zabrania- idiotyczne.
Nigdy nie miałam klopotu z figurą ale ja jem mądrze.
Dla mnie najlepszy wyznacznik to taki by odchodząc od stołu czuć niedosyt. I jeść tyle razy ile czujemy potrzebę ale nie z nudy- bo bym coś zjadła. unikać fastfoodu jak ognia.
ja jem raz- dwa razy dziennie posilki a tak owoce i warzywa. No i podstawa to dużo płynów- herbatki owocowe bez cukru i soki. Piję kolo 2 l na dobę to nie jestem głodna i figurka jak w avku- to ja jakby ktoś się nie domyślał. Żadnej anemii czy innych niedoborów- badania wzorcowe.

adzio byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mi ta obsługę frezary wstawiła
i pokrótce omówiła wszystkie czynności.
Piekne pazurki

Oj, bo Ty pewnie nie lubisz jesc i nie jestes głodna
A ja jak sobie siedze np i film ogladam to zaraz bym zjadła to chipsy to jakas kanapeczke
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:17   #2175
kreolkaa
Rozeznanie

Dziewczyny, może któraś z was będzie potrafiła mi odpowiedzieć na pytanie
Czym się różnią od siebie farby przykładowo 11.21, 10.21 i 9.21, skoro to od stężenia wody zależy ilość odcieni, o które nam się włosy rozjaśnią? Czy nie jest czasem tak, że im mniejszy numer tym więcej barwnika, żeby było go widać na ciemniejszych włosach?
kreolkaa jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:17   #2176
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
bunny, to Ty jesz niezdrowo.. idealnym jest jesc małe porcje ale czesto np 5-6 posiłków dziennie a nie 2.. Jestes bardzo szczupła, bo pewnie jesz śnaidanie i obiad a poza tym warzywa i owoce. Ok, ale jednak malutko, dlatego jestes taka szczuplutka

osobiscie uwazam, że dieta typu dukan i inne, to jest dla osob którym bardzo ciezko schudną ci szukają ostatecznosci. Ja sie odchudzałam tak, ze ogranicząłam porcje jedzenia do bardzo małych, jedzonych często plus czerona herbata.
po ciazy musiałam zrzucić 30 kg A jeszcze przed ciąża miałam w swoim czasie nadwage 25kg i tez zruciałm w ten sposób, plus duzo ruchu. I tyle. A moja waga przez ostatnie 2 lata trzymała sie ciągle na jendym poziomie 51kg, czy jadłam duzo czy mało. Zawsze taka sama. ostatnio przybrałam, ale juz skorygowałam i chce tylko podtrzymac
Ty mialas 25 kg nadwagi przec ciąza? Nie wierze, niemozliwe A teraz taka chudzinka.

Prawda-powinno sie jeść 5 posilkow.

Tez zaladowalam nowy avatar-tymczasowy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:23
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:18   #2177
mysia m
Zakorzenienie

kotka- u mnie sie nie otwierało jeszcze..
fatalna! wszystko, co dobre po zapachu, czyli w ilosci nie większej niz 0,5%
Przed zapachem dwa emolienty, czyli zmiękczacze. Nic, co by regenerowało porzadnie. Obiecywany kokos na przedostatnim miejcu w ilosci niemal zerowej. Paskudna ta maska!
Stary 2010-12-01, 15:19   #2178
marejta
Zadomowienie

Cytat:
ja na frezarce pracowałam tylko w szkole a tak zawsze ręcznie piłowałam i sobie i klientkom i czas zrobienia wynosił ok 2 godzin przy nakąłdaniu od poczatku a wiec tips, żel itd. Natomaist zdejmowanie tipsów to juz gorzej - do 3 godzin. Uzupełnianie w godzinkę. Aczkolwiek strasznie to było pracochłonne.

paulcia, no przestac. Każdy robi 'siebie' jak lubi. Jednym pasuje to, a innym coś innego. Kiedys to ja nawet chodizłam regularnie w sztucznych rzesach i tez było dobrze

bunny, czarna tez bedzie dobra, mówię Ci a ciesze sie na nią jak dziecko.
Podoba mi się tez szafirowa i szara. Jak bedzie dobrej jakosci, to zamowie druga w jakims intensywnym kolorze
A ja nie wiem o jakiej sukience mowa, przez to całe zamieszanie z wizażem się pogubiłam

Cytat:
No rozumiem, ale ja tak sobie myślę, że fajnie by było po latach ją przymierzyć i zobaczyć czy jeszcze się w nia mieszcze

A co do diety, pisałam, że została ona sklasyfikowana przez francuskich naukowców jako bardzo szkodliwa dla zdrowia a w niektórych przypadkach nawet śmiertelna :/ tak więc, trzeba uważać na te diety :/
Tak tylko, ze tak jak pisałam nie mam jej gdzie schować, a nie wyrzucę połowy swoich rzeczy po to żeby przechować sukienkę

Jeśli chodzi o diety, to ja uważam że wszystko jest dla ludzi ale z umiarem, nikt nie mówi o katowaniu się czy nie jedzeniu, można się najeść ale z głową i właśnie po to jestem na diecie, kiedyś byłam "pulchna" i poszłam do dietetyka pod jego okiem udało mi się zgubić przeszło 20kg z czego 15 w 3 miesiące ale nie byłam na niej głodna ani nie miałam potem żadnych skutków ubocznych, wręcz przeciwnie. Niestety odkąd jestem z moim tż trochę nam sie przytyło, a ja dodatkowo od ślubu dowaliłam sobie 6kg i przede wszystkim to chcę zgubić, mam taki skromny cel wcisnąć się w jeansy w których byłam na 1 randce z moim tż jak mi się to uda to będę szczęśliwa, jak nie to nie będę rwała włosów z głowy, ale po prostu lepiej się czuje jak jest mnie trochę mniej

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:20   #2179
mysia m
Zakorzenienie

agatau, przed ciąza to za duzo powiedziane, jeszcze przed poznaniem męza. Sporo lat temu Jak poznałam męza to juz ważyłam 45kg, byłam zachudzona Miałam wtedy kłopot w kierunku anorektycznym, chciałam wazyc mniej i mniej. Myslałam tylko jedzeniu, straszne to było.
Stary 2010-12-01, 15:23   #2180
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

Ty mialas 25 kg nadwagi przec ciąza? Nie wierze, niemozliwe A teraz taka chudzinka.

Prawda-powinno sie jeść 5 posilkow.

2 razy to samo mi sie pokazalo-dziwne
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:25   #2181
kreolkaa
Rozeznanie

Cytat:

Popieram Lepiej jeść to na co ma się ochotę w małych ilościach, niż zapychać się kilogramami tego co jest dozwolone w diecie i nadal mieć ochotę na coś innego Kiedy mam ochotę na czekoladę to oczywistym jest, że lepiej zjeść kostkę czekolady (byle nie całą tabliczkę), zamiast piersi kurczaka, która może i jest bardziej polecana na diecie, ale ochoty na czekoladę mi nie zaspokoi
Jednak niektórym trudno zmobilizować się do ograniczenia porcji jedzenia i wolą wyznaczone zasady co mogą zjeść, a czego nie + gotowe przepisy Stąd popularność Dukana i innych diet.

Podziwiam utratę kilogramów po ciąży Ja też ostatnio schudłam tym sposobem, jednak moje osiągnięcia (-6kg) to pikuś w porównaniu z tobą
kreolkaa jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:27   #2182
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
agatau, przed ciąza to za duzo powiedziane, jeszcze przed poznaniem męza. Sporo lat temu Jak poznałam męza to juz ważyłam 45kg, byłam zachudzona Miałam wtedy kłopot w kierunku anorektycznym, chciałam wazyc mniej i mniej. Myslałam tylko jedzeniu, straszne to było.
To bylas chudzinka!
Ja nie wygladam na jakiegos strasznego grubasa ale kości mam male, a juz na pewno nie duze, 1,65 i waże 62kg! I jak tu schudnąc
Może tez proporcje sie licza? W biodrach mam tyle co w biuście, w talii oczywiscie mniej
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:36   #2183
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o diety, to ja uważam że wszystko jest dla ludzi ale z umiarem, nikt nie mówi o katowaniu się czy nie jedzeniu, można się najeść ale z głową i właśnie po to jestem na diecie, kiedyś byłam "pulchna" i poszłam do dietetyka pod jego okiem udało mi się zgubić przeszło 20kg z czego 15 w 3 miesiące ale nie byłam na niej głodna ani nie miałam potem żadnych skutków ubocznych, wręcz przeciwnie. Niestety odkąd jestem z moim tż trochę nam sie przytyło, a ja dodatkowo od ślubu dowaliłam sobie 6kg i przede wszystkim to chcę zgubić, mam taki skromny cel wcisnąć się w jeansy w których byłam na 1 randce z moim tż jak mi się to uda to będę szczęśliwa, jak nie to nie będę rwała włosów z głowy, ale po prostu lepiej się czuje jak jest mnie trochę mniej
15kg w 3 m-ce? to za dużo (za szybko - nie zdrowe dla organizmu) co to za dietetyk ja bym mu dała po łapach :/
Ja nie mówię o katowaniu się i nie jedzeniu bo to już w ogóle głupota (współczuję żółądkom na starość po takich "dietach"), ale chodzi o to, że w tej dukanowej diecie, czy tez nawet w tej kapuścianej o której wspomniałam zabiera się organizmowi pewne niezbędne elementy. Ach.. no kurcze widzisz jakbym napisała o tym od razu jak usłyszałam to bym więcej szczegółów Ci napisała a tak to nie moja dziedzina i już nie pamiętam. Ale lekarz się wypowiadał na ten temat i no nieciekawe rzeczy opowiadał.

Oczywiście zrobisz jak uważasz, Twoje zdrowie, ale jak ja to usłyszałam to mi normalnie szczęka opadła :/
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:37   #2184
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
też tak miałam... tylko ja najmniej ważyłam 41,7kg, nigdy nie zapomne tej wagi, bo jak ja zobaczyłam to byłam taka szczęśliwa...:rolle yes:

dziewczyny "przestańmy sobie lizać tyłki, przytakiwać i wysyłać buziaki jakbyśmy się znały po 100lat"
paulcia666 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:39   #2185
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
To bylas chudzinka!
Ja nie wygladam na jakiegos strasznego grubasa ale kości mam male, a juz na pewno nie duze, 1,65 i waże 62kg! I jak tu schudnąc
Może tez proporcje sie licza? W biodrach mam tyle co w biuście, w talii oczywiscie mniej
No to sie ciesz i niczym broń boże nie odchudzaj

Ja mam biuścik drobny i przez to czuje się nie komfortowo :/ Bo mam 90 cm w biodrach, 65 w talii no i 84 w biuście - wyglądam jak typowa gruszka.. ble. Już wolałabym więcej ważyć i mieć trochę nadwagi ale żeby ten biust jakoś wyglądał
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:39   #2186
infatuated
Zakorzenienie

Mysia, mówisz że bunny je niezdrowo...
to co powiesz na mnie-rano nigdy nie mogę się obudzić na czas i nie zdarzam zjesc sniadania i albo jem kanapke w samochodzie na swiatłach albo dopiero potem sniadanie w wydziałowym bufecie okolo 10-11. Potem w ciagu dnia jakis "obiad", zazwyczaj w przerwie miedzy zajeciami, najczesciej sphinx, mcd, pizza hut. Wracam do domu to jem obiad normalny, czyli zupa+2 danie+sałatki, ktory dla mnie jest kolacja, ok 20-21. Potem w czasie tv/komputera podjadam wszystko co leci, słodycze, chipsy, paluszki, orzeszki solone.. jak zaczynam czekolade to odrazu musze zjesc całą tabliczkę, jak otworze ptasie mleczko to jedno pietro zjadam na raz,chyba jestem uzależniona od słodyczy bo nie moge np zjesc jednego batonika i koniec tylko co najmniej 4 ;/ jak jest sesja i sie ucze po nocach to potrafie w srodku nocy isc do kuchni i sobie zrobić np 4 bułki z nutella i popijać mlekiem
wiem, że za mało owoców jem i warzyw, ale po prostu nie mam na to czasu..

paradoks jest taki, że mam 165 cm i waże 45 kg Ostatnio siostra mnie mierzyła i mam wymiary 85-60-89.
Nie wiem, chyba mam dobrą przemianę materii ale jak czasem pomysle o tych fast foodach, że takie shity jem...no ale co zrobic

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:42
infatuated jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:39   #2187
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
też tak miałam... tylko ja najmniej ważyłam 41,7kg, nigdy nie zapomne tej wagi, bo jak ja zobaczyłam to byłam taka szczęśliwa...:rolle yes:

dziewczyny "przestańmy sobie lizać tyłki, przytakiwać i wysyłać buziaki jakbyśmy się znały po 100lat"
Te teksty to jakas masakra
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:41   #2188
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość

: cojest::c ojest:

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Te teksty to jakas masakra

Przeczytałam całe i nie wiedziałam czy się śmiac czy płakać I to jeszcze pseudo kultura.. nie no pewnie.. lepiej się wyzywać od najgorszych to na pewno milej nam się zrobi
Yattamanka jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:42   #2189
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
No to sie ciesz i niczym broń boże nie odchudzaj

Ja mam biuścik drobny i przez to czuje się nie komfortowo :/ Bo mam 90 cm w biodrach, 65 w talii no i 84 w biuście - wyglądam jak typowa gruszka.. ble. Już wolałabym więcej ważyć i mieć trochę nadwagi ale żeby ten biust jakoś wyglądał
A z czego tu sie cieszyc Troszkę bym schudla, no bo jak z takimi udziskami wielkimi chodzić
Ja jem masę słodyczy, muszę na jakiś odwyk iść
To na kafeterii takie dziewczyny "kulturalne" piszą tak?

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Mysia, mówisz że bunny je niezdrowo...
to co powiesz na mnie-rano nigdy nie mogę się obudzić na czas i nie zdarzam zjesc sniadania i albo jem kanapke w samochodzie na swiatłach albo dopiero potem sniadanie w wydziałowym bufecie okolo 10-11. Potem w ciagu dnia jakis "obiad", zazwyczaj w przerwie miedzy zajeciami, najczesciej sphinx, mcd, pizza hut. Wracam do domu to jem obiad normalny, czyli zupa+2 danie+sałatki, ktory dla mnie jest kolacja, ok 20-21. Potem w czasie tv/komputera podjadam wszystko co leci, jak zaczynam czekolade to odrazu musze zjesc całą tabliczkę, jak otworze ptasie mleczko to jedno pietro zjadam na raz,chyba jestem uzależniona od słodyczy bo nie moge np zjesc jednego batonika i koniec tylko co najmniej 4 ;/ jak jest sesja i sie ucze po nocach to potrafie w srodku nocy isc do kuchni i sobie zrobić np 4 bułki z nutella i popijać mlekiem
wiem, że za mało owoców jem i warzyw, ale po prostu nie mam na to czasu..

paradoks jest taki, że mam 165 cm i waże 45 kg Ostatnio siostra mnie mierzyła i mam wymiary 85-60-89.
Nie wiem, chyba mam dobrą przemianę materii ale jak czasem pomysle o tych fast foodach, że takie shity jem...no ale co zrobic
To masz szczescie, taka waga!!! Pozazdrościc
U mnie slodycze to norma, w kilogramach

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:43
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:48   #2190
blond bunny
Zakorzenienie

mysia czy jem niezdrowo powiedziałabym że jem nieksiażkowo, o tak.
Śniadania prawie nigdy nie tykam, bo z reguły rano do południa mam mdlosci- jak juz to maly jogurt. Obowiazkowo 2 herbatki bo przy tym nie mam odruchu wymiotnego.
jem dopiero po południu obiado-kolację najcześciej, albo obiad i kolację- jedna kanapka. obiad to drugie danie lub zupa.
Przez cały dzień owoce i warzywa do woli np. jednorazowo pół kg mandarynek. Albo 2 pomarańcze. Albo 4 kiwi. Różnie.
ja po prostu nie jem raczej pieczywa, makaronu czy ziemniaków. Jak juz to w malych ilosciach- 2 kromki, 2 łyżki stołowe.
Mięcho i owocki do woli!
I czuję sie z tym dobrze.
i zdrowo.

Tagi
farba, pallete

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości