straszny kolor - by造 czerwone, rozja郾ione, pofarbowane na br您 - i zn闚 jest bordo - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-11-13, 22:05   #1
czerwona1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

straszny kolor - by造 czerwone, rozja郾ione, pofarbowane na br您 - i zn闚 jest bordo

Witam serdecznie i bardzo prosz o porad.
Maj帷 w這sy w kolorze 鈔edni blond chcia豉m spr鏏owa czerwonego koloru. Niestety wyszed straszny - ciemnobordowy/wi郾iowy, co na mnie wygl康a wprost tragicznie.
Dzi kupi豉m rozja郾iacz Joanna i trzyma豉m p馧 godziny - rozja郾i豉m na jasny rudy maj帷 nadziej, 瞠 to wystarczy. Potem pofarbowa豉m w這sy na ciemny br您 uwa瘸j帷, 瞠 to mniejsze z這 i... zn闚 mam bordowe! Nie wiem, dlaczego tak si sta這 i co zrobi豉m 幢e?

Zapewne powinnam jutro p鎩嗆 do fryzjera, by ratowa sytuacj, lecz niestety jutrzejszy dzie to niedziela i po prostu brak otwartego zak豉du fryzjerskiego, a w poniedzia貫k nie mog pokaza si w takim kolorze.
Chcia豉bym mie jakikolwiek "normalny." Czy powinnam mo瞠 jeszcze raz rozja郾i i trzyma, a b璠 jasne, a nie rude, i znowu pofarbowa.
Prosz o pomoc.
czerwona1
czerwona1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-13, 22:14   #2
atkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257
Dot.: straszny kolor - by造 czerwone, rozja郾ione, pofarbowane na br您 - i zn闚 jest

Cytat:
Napisane przez czerwona1 Poka wiadomo嗆
Czy powinnam mo瞠 jeszcze raz rozja郾i i trzyma, a b璠 jasne, a nie rude, i znowu pofarbowa.
Mozesz sprobowac, tylko pytanie, czy wyjdzie kolor , czy wlosy...
Najlepiej idz w poniedzialek do fryzjera.
Najlepiej byloby tez, gdybys wstawila fotki, bo trudno cokolwiek Ci doradzic, skoro nie wiemy, co wlasciwie masz na glowie.
Pozdro
Stary 2010-11-13, 22:25   #3
czerwona1
Przyczajenie

Dot.: straszny kolor - by造 czerwone, rozja郾ione, pofarbowane na br您 - i zn闚 jest

Mam dok豉dnie taki - nie wiem, jakim cudem:
http://merlin.pl/Joanna-Naturia-Colo...19,552002.html

Dlaczego po farbowaniu jasnorudego na ciemny br您 wyszed taki kolor? Co zrobi豉m 幢e?
Stary 2010-11-13, 22:34   #4
indja2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 074
Dot.: tragiczny czerwony kolor! po rozja郾ieniu i pofarbowaniu na br您 znowu bordo!

Moim zdaniem nie powinna ju ich rozja郾ia, bo na pewno nic dobrego z tego nie b璠zie. Mam nadziej, 瞠 nie stosowa豉 farb ze Schwarzkopfa, bo je郵i tak by mo瞠 to by pow鏚 ich sk豉dniki s na tyle mocne, 瞠 g喚boko wchodz w struktur w這sa i ci篹ko co potem zrobi z takim problemem. Mo瞠 te nie post瘼owa豉 z instrukcj i za d逝go trzyma豉 farb na w這sach?

Najlepiej nie kombinuj, bo szkoda w這s闚 - owszem diametralny rozwi您aniem by這 by zafarbowanie si na ciemny br您 lub na czarny, ale ja bym mimo wszystko zwr鏂i豉 si o pomoc do fachowca. W niedziele te w centrach handlowych i galeriach s otwarte salony wi璚 id zapytaj i mo瞠 trafisz na kogo, kto b璠zie umia pom鏂.

A bordowy te mo瞠 by 豉dny
indja2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-13, 23:12   #5
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: tragiczny czerwony kolor! po rozja郾ieniu i pofarbowaniu na br您 znowu bordo!

dokladnie, w niedziele przeciez w centrach mozna skorzystac z uslugi, poza tym sa tez fryzjerki, ktore przychodza do domu ( wiadomo usluga kosztuje wiecej, ale moze warto)

inna opcja to porzadny olej na noc na glowe a potem kilka myc szamponem przeciwlupiezowym ( olej sciaga kolor, szapon przeciwlupiezowy tez dosc mocno). dodatkowo olej wzmocni wlosy. kolor powinien zjasniec, potem ewentualnie jakis szampon lub saszetka.

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-14, 00:22   #6
enigmatic91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

w galeriach handlowych sa otwarte us逝gi fryzjerskie w tygodniu jak i w week radz wpasc . powodzenia .
enigmatic91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-14, 10:53   #7
atkka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Z czerwonym pigmentem juz tak jest, ze trudno sie go pozbyc. Ja bardzo dlugo z tym walczylam, az wlosy same odrosly, bo chyba nic nie jest w stanie go pokryc.
Nie wiem, jaka jest kondycja Twoich wlosow. Jesli sa nie zniszczone, to ew. mozesz sprobowac nalozyc ten rozjasniacz (podobno dobry i nie niszczacy jest z garniera), potrzymac tyle, ile napisali na opakowaniu i na to polozyc ciemny blond (powinno wyjsc brazowe bez czerwieni).
Zycze powodzenia Daj znac, co zrobilas
Stary 2010-11-14, 11:04   #8
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

je郵i kolor masz taki sam na g這wie jak pani na pude趾u to masz przepi瘯ny i ja bym zostawi豉
ja z kolei mam ten problem 瞠 czerwieni nie potrafi uzyska cho熲ym nie wiem jak pr鏏owa豉, jedynie piank.
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-14, 11:32   #9
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 664

Nie wiem co poradzi, ale ten kolor na opakowaniu joanny jest pi瘯ny.

Zesp馧 T, zapraszam mi這郾iczki ci篹kiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-14, 15:21   #10
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

przeciez to piekny kolor i na pewno nie jest bordo, dbaj o wloski, a jezeli kolorek nie jest do konca zgodny z cera to pokombinuj z brazem ( jak bedzie lepiej idz do rosmanna po chusteczki brazujace), moze henna , inny makijaz. nie niszcz wlosow z pieknym kolorem

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-14, 19:33   #11
czerwona1
Przyczajenie

Dzi瘯uj za odpowiedzi!
Kolor sam w sobie jest ciekawy, ale ja wygl康a豉m w nim jak pani po 70. - istna tragedia (mam b. jasn cer i niebieskie oczy)
Uda這 mi si dosta dzi do fryzjera - francuska firma FM (瞠by nie podawa nazwy).
Pani fryzjerka m闚i豉, 瞠 sama b. rzadko podejmuje si dekoloryzacji, bo to b. niszczy w這sy, a klientki i tak b. cz瘰to s niezadowolone z efektu.

Po moim opowiedzeniu, czym rozja郾ia豉m w這sy (Joanna), pani si za g這w z豉pa豉. Ale podobno moje w這sy w og鏊e nie wygl康aj jak po rozja郾ianiu, tym bardziej domowym, i 2 krotnym farbowaniu. M闚i豉, 瞠 mam tylko podsuszone ko鎍闚ki, ale to w豉軼iwie ka盥y tak ma. Jednym s這wem - cud, bo rozja郾iacz trzyma豉m na g這wie prawie ze 透ami w oczach. A mo瞠 na moj korzy嗆 zadzia豉豉 piel璕nacja - szampony i od篡wki bez silikonu, WAX, oleje. A dzi obudzi豉m si z my郵, 瞠 b璠 軼ina na zapa趾, bo pewnie tragedia. Jest wi璚 鈍ietnie

Pani pofarbowa豉 mnie na do嗆 ciemny ciep造 br您 w odcieniu, kt鏎y pokry ten bordo/czerwony. Mam obecnie kolor o lekkim po造sku w tym kolorze, co wygl康a b. 豉dnie. Podobno jednak ta farba szybko zejdzie i za 3-4 tyg. b璠 musia豉 znowu si pofarbowa, tym razem ju b璠 mog豉 o ton ja郾iej, a za jaki czas pasemka, je郵i b璠 chcia豉.
Co dziwne, w tym kolorze wygl康am ca趾iem nie幢e - zupe軟ie inaczej. Do tego zmodyfikowa豉m troch fryzur. Ch這pak stwierdzi - "sam sex" ;-) wi璚 wysz這 mi to na chyba na dobre, ale strachu by這 co niemiara.

Wnioski - nigdy wi璚ej farbowania w domu przy zmianie koloru. Nigdy!
Dzi瘯uj za wskaz闚ki co do fryzjera w centrach handlowych - tam go w豉郾ie znalaz豉m - i za inne cenne rady
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.